Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

εεδω ειμαι μην τρελενεστεεεεεε!!!!!!ειμαστε μια χαρα τωρα<3 αλλα τη βλεπω η ωρα ειναι 12κ20 καλε καποιοσ εχει γενεθλιααααααααα!!!!!!!συμπεθερα να το χαιρεσαι το κοριτσακι σουυυυυυυ οπωσ επιθυμειτε να το δειτε !!!!!!!!!!να εχει παντα υγεια ευτυχια και αγαπηηηη.....ελπιχω να ειναι πολυ πολυ ζωηρη....να περασετε καταπληκτικα σας ευχομαι με την κοριτσαρα σας που ειμαι σιγουρη οτι θα σας κανει οτι θελει <λογικο ειναι>πολλα φιλια περιμενω να μου πεισ τι κανατε!!!!!!!

ελιζα εδω ειμαι τι κανουν τα αγορια ????ζωηρα ειναι????/ποιοσ κανει κουμαντο ο αιμιλιοσ η ο φιλιπποσ??????

λενα κατι μου λεει οτι ενα αγορακι θα προστεθει στην οικογενοια!!!!!

πολλα φιλακια!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συμπεθερα σε ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!:D:D:D

να ειστε παντα καλα και χαρουμενοι!!!

που να ησουν εδω να την ακουσεις να λεει οτι τωρα ειναι μεγαλο κοριτσι και δεν ειναι μωρο πια!!!ειχαμε και ενα μικροτερο κοριτσακι και η δικια μου το επαιζε μεγαλη αδερφη!!!εκει να δειτε γελια!!

λενα θα δεις οτι μεχρι να ερθει με το καλο το μωρακι και ο μικρος θα το περιμενει πως και πως!!αντε πηγαινε στο γιατρο να μας πεις τι ειναι!!!!περιμενω τα νεα σου!!

φιλακια κοριτσια σε ολες!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

βασικα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου να δειτει οπως ποθειτε και παντα υγεια να εχειιιιι!!!!να τα εκατοστησει!!!!κι εμενα ο δικοσ μου τον απριλη εκλεισε τα 3 αλλα αντι να λεει πως μεγαλωσε γινεται πιο μωρο!!!!ο γιατροσ ειναι 90% οτι ειναι αγορι...παλι!με βλεπω να κανω και τεταρτο τωρα που πητα φορα!!!!!!1


dev350pb___.png

eNortjKzUjI0szA0t1CyBlwwFa4C3A,,40.png

XRHCTOS 14/06/1997

MATARES MOY OMORFES

Link to comment
Share on other sites

lena.kostas... με το καλό το νέο σας αγοράκι λοιπόν!!!! Αγορομάνα!!!!!

Εμ...αυτά βλέπει ο άντρας μου και δεν θέλει τρίτο... το έχει σίγουρο πως θα είναι πάλι αγόρι! (όχι πως έχει πρόβλημα με τους γιους του...το αντίθετο...τρέλα έχει όμως... το τρίτο το θέλει κορίτσι).

Ααααχχχ... όχι. Δεν τον έχω καταφέρει ακόμα. Δεν προσπαθώ κιόλας για να είμαι ειλικρινής. Μόλις κλείσουν όμως τα 2 τα αγόρια... δεν θα τον αφήνω στην ησυχία του :tongue:!

Ταζ μου... δεν έχω παράπονο. Ούτε ο ένας, ούτε ο άλλος είναι ιδιαίτερα ζωηρός. Είναι και τα δύο χαρούμενα και ήρεμα (σε σχέση με άλλα παιδάκια που έχω δει δηλαδή) παιδάκια. Βέβαια, κάνουν σκανδαλιές και δοκιμάζουν συνεχώς τα όριά τους... και μόλις μαλώσω τον ένα, ο άλλος κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα για να μαλώσω και εκείνον!!! :P Το χειρότερό μου είναι όταν και οι δύο θέλουν να ανέβουν στον καναπέ... μπορεί να περάσει και κανά τέταρτο να κατεβάζω παιδιά από τον καναπέ...μία ο ένας, μία ο άλλος, μία ο ένας, μία ο άλλος...και πάει λέγοντας! Εν τω μεταξύ, τώρα έμαθαν το "ναι" και το "όχι" (το όχι δεν το λένε ακόμα όμως κουνάνε το κεφάλι δεξιά-αριστερά) και έτσι έχουν και άποψη!!! :rolleyes:

dimitris soula: να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Να είναι γερή, χαρούμενη και καλότυχη!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια,να ειστε παντα καλα να χαιρεστε τα παιδακια σας!!

λενα και αγορακι να ειναι καλα να ειναι και δεν πειραζει!μπορει παντως να αλλαξει μεχρι να ξαναπας στο γιατρο,ετσι μου ελεγε και εμενα στο δευτερο οτι μπορει να ειναι κοριτσι αλλα τελικα αγορι ηταν.και τι εγινε δηλαδη?στο τεταρτο θα τα καταφερεις σιγουρα να κανεις το κοριτσι ,η μονη διαφορα ειναι οτι θελεις μπιχλιμπιδια για τα μαλλια και ειναι πιο πεισματαρικα απο τα αγορακια,δηλαδη σκετη γλυκα ειναι τα παιδια οτι και να ειναι!!!!!αντε με το καλο να περασουν σιγα σιγα οι μηνες και να δεις τι ωραια που θα ειναι οταν ερθει!!!!καθολου δεν μου φαινεται οτι θελω και αλλο.....χαχαχαχα

elisa ωραια φαση να παιζεις μαζι τους και να λενε ναι και οχι!!!!κατσε λιγο ακομα να φτασουν κοντα στα τρια σαν την δικια μου να δεις που θα σου λενε και τι να κανεις εμεις εκει ειμαστε τωρα!ουφ!!!!και εχεις και τον πατερα της που οτι πει η κορακλα του ειναι αποφαση,παει και τελειωσε!!!!να σκεφτειτε κοριτσια οτι δεν ηθελε τριτο και τωρα ειναι τρελος και παλαβος με την μικρη.η βασιλισσα και ο υπηρετης εχουν γινει.....το ευχαριστιεμαι εννοειται!!!!!ετσι θα ειναι και ο δικος μολις τον καταφερεις!!!καλε τι περιμενεις,ξεκινα απο τωρα τις προσπαθειες και οποτε ερθει,ασε τον αντρα σου να λεει οτι θελει.μην του δινεις σημασια,ετσι εκανα και εγω,εκανα εννεα μηνες να τον καταφερω στην μικρη.τωρα να δουμε τι θα κανω......:confused:που θα παει αλλιως και τι εγινε τρια παιδακια μια χαρα ειναι!!!!

φιλακια σε ολες κοριτσια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια εσεις τι που λετε να κανω την δεξιωση τησ βαπτισησ.......σεφτομαι πως αν νοικιασουμε καποια αιθουσα δεξιωσεων τα παιδακια δεν θα το ευχαριστηθουν την μερα τησ βαπτισησ εχει γενεθλια και ο γιοσ μου και θελω να κανουμε και ενα παρτακι ....που με συμβουλευετε να την κανω???

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι εγω τους εφερα στο σπιτι ολους.ασε που η πεθερα μου πηρε απο την εκκλησια τα παιδια της με τους συζυγους τους και τα παιδια τους στο δικο της σπιτι με την δικαιολογια οτι θελαν να πανε εκει να πιουνε καφε.δεν εδωσαν σημασια οτι ηταν η μερα της μικρης και τους καλεσαμε εμεις.ηρθε μονο ο ενας αδερφος με την γυναικα του και φυσικα ολοι οι δικοι μου και οι φιλοι μας και ολοι της κουμπαρας!!περασαμε τελεια!!τωρα δεν ξερω τι να σου πω,εγω θα προτιμουσα να περασουν καλα τα παιδια συμπεθερα.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κορισια χαθηκαμε!!!!γιατι????πηγατε διακοπουλεσ??????πολυ το ευχομαι...ή τεσπα οταν πατε να περασετε τελεια!!!λοιπον...η λενα μου ειπε να σασ δωσω τα χαιρετισματα τησ γιατι ειναι διακοπεσ στην κρητη και δν εχει ιντερνετ η δημητρα επειδη ειναι καπωσ ακριβη ζημια στον υπολογιστη θα λειπει για πολυ καιρο μαλλον ...!και τωρα στα δικα μασ....σημερα τα διδυμακια μασ γινονται 5μηνων!!!!ποτε περασε ο καιροσ βρε κοριτσια????αχ,τα ατιμα μασ εχουν τρελανει τελειοσ!!!εμεισ λογω οτι τρεχω με την βαπτιση 10 μερεσ διακοποεσ φετοσ τον αυγουστο....δεν πειραζει υγεια να εχουμε!!!αυτα απο εμασ ...εσεισ τι κανετε????εχετε κανενα νεο???κατι ευχαριστο???ανυπομονω να μαθω νεα γιατι εχω ανυσηχησει λιγο η αληθεια ειναι!!!πολλα φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

που να παω διακοπες,με την κριση και τον αντρα μου ανεργο,αστα να πανε!!!!αχ πως μεγαλωνουν ετσι γρηγορα!!!αντε με το καλο,σκετη τρελλα θα ειναι!!ελπιζω να ειστε ολοι καλα,με αυτη την ζεστη εχω λιωσει.και πες μου πως να βαλω κατω τον αντρα μου αφου ουτε εγω δεν θελω με τον καυσωνα?αντε να μεινεις εγκυος ετσι!!!με τον κρινο !!!taz εχεις facebook,μολις εφτιαξα,ελα να τα λεμε και απο εκει!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, γειά σας...

Σήμερα δεν είμαι πολύ καλά (πονόλαιμος, πονοκέφαλος κλπ) και έτσι γράφω στα γρήγορα.... ΤΑΖ, στη δική μας βάφτιση, τα κεντρικά πρόσωπα ήταν τα παιδιά. Πήγαμε στην καφετέρια που συνήθως πάμε και κάναμε ένα μεγάλο κατά βάση παιδικό πάρτυ.... Το οποίο όμως τελικά ευχαριστήθηκαν και οι γονείς γιατί, όσο τα παιδιά έπαιζαν (είχα φοβερό team διασκεδαστών... αν θες πληροφορίες, πες μου) ήπιαν τον καφέ τους με ηρεμία οι μεγάλοι

Αυτά στα γρήγορα.

Να περνάτε καλά


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ' ευχαριστώ.... και όσο θέλω να κοιμηθώ, τόσο δε μπορώ .... υπομονή μέχρι να πέσουν για ύπνο τα βλαστάρια μου....

Είμαι χώμαααααα..........

Πως την πάλευαν οι μαμάδες μας όταν εκείνες ήταν άρρωστες και είχαν εμάς τα τερατάκια???????? :rolleyes:


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ιδεα .....δυσκολα τα πραγματα.εμενα συνηθως με βοηθαει ο αντρουλης μου ,ο δικος σου δεν μπορει ετσι ωστε να ξαπλωσεις ?υπομονη καποια στιγμη θα φτασει η ωρα του υπνου!!παυσιπονα παρε να ηρεμησεις λιγο!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

καλα κι εμεισ τωρα με τα διδυμα μην φανταστεισ αν δεν ειχαμε σπιτι στην κρητη εδω θα την βγαζαμε...καλα εσυ συμπεθερα μου στην ροδο που μενεισσ εισαι σαν σε διακοπεσ .......εμεισ πριν καμια δεκαρια χρονια ειχε παρει μεταθεση ο αντρασ μου και μειναμε πεντε χρονια σαντορινη ..διακοπεσ πηγα μονο τα 2απο τα 3 χρονια ......ελιζα μου περαστικα σου καλοκαιριατικα με τον καυσωνα και τα διδυμουλια σου πρεπει να ειναι πολυ δυσκολο....υπομονη...!!!νομιζω πω δουλευει ο αντρασ τησ συμπεθερα,δν ειμαι σιγουρη....φιλια πολλα κοριτσακια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Hello....

γκουχου, γκουχου, γκουχου.... ο λαιμός μου ΧΑΛΙΑ!!!!!

Αχ ρε κορίτσια, βοηθάει ο μπαμπάς μας και με το παραπάνω... εχθές τους μαγείρεψε για σήμερα, τα απασχόλησε στη βεράντα όταν πια τα είχα δει όλα και ήθελα να ξαπλώσω λίγο στον καναπέ, βοηθάει στο μπάνιο τους, ταϊζει τον έναν... Δεν έχω παράπονο... αν δεν ήταν εκείνος, δεν ξέρω αν θα την πάλευα...

Παρ'όλ'αυτά... είμαι χάλια, ετοιμάζουμε μετακόμιση και έχω και 4 πλυντήρια για σίδερο!!!!! :cry::cry::cry:

Σηκώνω τα χέρια ψηλά...

Ταζ... τί ωραία η Κρήτη... να ήταν και λίγο πιο κοντά!!! Με πλοίο θα πάτε? χαράς στο κουράγιο σου με 4 παιδιά εκ των οποίων τα δύο βρέφη...

Δημήτρη Σούλα... είσαι στη Ρόδο? Αχ.. τυχερή και 'συ... Ο άντρας μου θέλει να έρθουμε κάποτε στη Ρόδο (έκανε φαντάρος εκεί)... αν δεν ήταν ακριβά τα μεταφορικά...θα είχαμε έρθει....


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...