Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια

τελικα ειμαι ηδη εγκυος εχω μολις 2 μερες καθυστεριση αλλα την παρασκευη εκανα τεστ θετικο και χοριακη που ηταν χαμηλη αλλα νορμαλ για τοσο νωρις!Τωρα περιμενω την επομενη παρασκευη να την επαναλαβω και αν ειναι καλη θα παρω το γιατρο να κλεισω ραντεβου!!!

Εσεις σε τι φαση ειστε?


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! με το καλο να κανεις και την δευτερη και να εχεις μιακαταπληκτικη εγκυμοσυνη!!!:D:D:D

πολυ χαιρομαι για σενα ,μπραβο και παλι μπραβο.

γουρλιδικο ειναι το θεματακι μας εδω!!!!

αντε ευη σειρα σου ειναι τωρα!!!και μην ανησυχεις οταν ειναι το ενα ζωηρο τοτε το αλλο ειναι ησυχο.μην φοβασαι και κανε το.σου το ευχομαο μεσα απο την καρδια μου.

συμπεθερα τι γινεστε ολα καλα?τι κανετε?δεν προλαβαινω να μπω με τους γιους και την μικρη που εχει αποφασισει να μπαινει και αυτη !!!!ακομα σε περιμενω στο facebook,που εισαι?

εγω με τις αντιβιωσεις που ηπια για την ουρολοιμωξη τον αυγουστο εχω χασει την περιοδο.μιλησα με τον γυναικολογο που με εστειλε δυο φορες για χοριακη με αρκετη διαφορα και βγαινει αρνητικη.τωρα πρεπει να παω να με δει καποια στιγμη.τι να πω?ουφ!αν δεν μου ερχεται κοριτσια η περιοδος πως στο καλο να κυνηγησω τον αντρα μου!!!!

φιλακια πολλα σε ολες


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Mariapap.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! :tongue::tongue::tongue:

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!! Μπράβο σου ρε κοριτσάκι!!!!

Καλό κουράγιο τώρα και πρόσεξε όσο μπορείς τον εαυτό σου και το νινί!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια! Δεν το χω πει ουτε καν σε γονεις!Εχω αγωνια να κανω και τη 2η χοριακη να δω οτι ανεβαινει σωστα....

Καλα να μη σας πω τις σκεψεις που περνανε και κατακλυζουν το μυαλο μου θα τις εχετε κανει κι εσεις φανταζομαι

πως θα το πω στους αλλους που νομιζουν οτι μετα το 2ο "εκλεισα"?

πως θα το πω στη δουλεια που ολο λειπω για εγκυμοσυνες?

πως θα το πω στα παιδια?

που θα μπει το μωρο που δεν εχουμε χωρο?

μηπως χρειαζομαστε αλλο αυτοκινητο?

κτλ καταλαβαινετε ολα αυτα τα χαζα!

dimitris soula δεν ηξερα οτι με την αντιβιωση μπορει να χαθει η περιοδος!!! ΠΟπο και σεβαλε και στο τριπακι να πηγαινεις και για χοριακη καψονια σου εκανε!!!!!ΑΝτε να την επαναφερεις και μετα βουρ στον πατσα :D:D:D

Ελπιζω να εκανα σεφτε και να ακολουθησουν κι αλλες εγκυμοσυνες!!!!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

να προσεχεις τωρα mariapap82.και τι σε νοιαζει για τους αλλους?ετσι νομιζουν ολοι μετα το δευτερο αλλα δεν σκαμε.εμενα ο δευτερος με την μικρη εχουν 10 χρονια σχεδον διαφορα.μια χαρα μου πηγε.

αχ!!τι ωραια!!!

και εγω δεν ηξερα οτι μπορει με την αντιβιωση να χαθει η περιοδος αλλα ηπια δυο φορες τον ιδιο μηνα με διαφορα μιας εβδομαδας.τι να κανει και αυτη,τα επαιξε.αντε πηγαινε για την δευτερη χοριακη να πας και στον γιατρο μετα.περιμενουμε τα νεα σου!!!φιλακια πολλα σε ολες


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα ,πολυ χαρηκα με τα νεα σου.αντε να χαρεις τωρα την εγκυμοσυνη σου!!!!

ελπιζω ολες να ειστε καλα.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

μαρια με το καλο και το τριτο σου αγγελουδι!να τα χαιρεσαι ολα και να ειναι γερα!εμενα λογω οτι ειχαμε προβληματακια το δυο πρωτα εχουν διαφορα 8χρονια και ωρα με τα διδυμακια μασ εχουν 6μιση χρονια διαφορα ο μικροσ και 14μιση χρονια η μεγαλη!μην αγχωνεσαι ειδικα τα παιδακια σου θα χαρουν παρα πολυ!συμπεθερα ειχε χαλασει ο υπολογιστησ 200ευρω ζημια !ασε τωρα καταφεραμε και τον φτιαξαμε!πολλλα φιλια σε ολεσ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σευχαριστω taz σημερα παω πρωτη φορα γιατρο να ακουσουμε καρδουλα! Θα σας πω εντυπωσεις....

Ακομα δεν εχω πει τιποτα στα παιδια. Τα δικα σου επειδη εχουν μεγαλες διαφορες δεν πρεπει να ειχανε ζηλιες πολλες λεω εγω τωρα φανταζομαι οτι αλλα παιχνιδια ο ενας αλλα ο αλλος. Τα δικα μου τσακωνονται για το ιδιο παιχνιδι και τωρα θα μπει και τριτο στο παιχνιδι χαμος!!!!

Προς το παρον εχω αγωνια για σημερα αμα ολα ειναι καλα και δε σκεφτομαι κατι αλλο!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Kathrin... και αναρωτιόμουν που είχες χαθεί.... τί κάνετε??? τί κάνουν τα παιδάκια σου??? τα διδυμάκια???

Εμείς έχουμε πολύ γκρίνια αυτές τις μέρες και μάλλον οφείλεται στα δόντια!!! Μιλάμε όμως για πάρα πολύ γκρίνια ταυτόχρονα και από τους δύο!!! Και πλέον, δεν γίνεται να τους πάρεις και τους δύο αγκαλιά όρθιος (είμαστε 10,5kg και 13,5kg πια)!!! Ένας πανικός!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, με το καλό να ακούσετε την καρδούλα....

Ελπίζω να είναι η ίδια συγκίνηση και ευτυχία όπως με τις δύο προηγούμενες καρδούλες!!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

elisa μου ολοκληρα παλικαρια εχετε γινει!!!υπομονη πολυ θελει τωρα με τα αγορια σου!πωσ περνατε κατω?ολα καλα?

εμασ τα μεγαλα ξεκινησαν σχολειο...1ηλυκειου και 2α δημοτικου φετοσ !τα διδυμακια εχουν γινει πια εφταμιση μηνων και αρχιζουν το μπουσουλημααα!!!ασε εχω τρελαθει τελειωσ!πολλα φιλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...