Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

taniabell : Καλή όρεξη!!! :D

Rodakinoula : Το 3 σε 1 θέλω κι εγώ, γιατί πχ το port bebe για τους πρώτους μήνες είναι απαραίτητο, αφού στο καροτσάκι δεν μπορεί να κάτσει το μωρό, έτσι δεν είναι;; Και βολεύει και το traveller (το καθισματάκι αυτοκινήτου δηλαδή) που μπορείς να το βάζεις βγάζεις στο αυτοκίνητο αλλά και στο καρότσι να το τοποθετείς, κοκ..

Ναι απλά σκέφτομαι πόσο χρήσιμο θα είναι.......σίγουρα το καθισματάκι του αυτοκινήτου είναι χρήσιμο πολύ εκεί που κολλάω είναι στο πορτ μπεμπε ...... Θα προλάβουμε να το χρησιμοποιήσουμε ή θα μας πιάσουν τα κρύα και θα αμπαροθούμε στα σπίτια μας.


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να αυτο εχω εγω σε πορτοκαλι.Και αν θυμαμαι καλα το ειχα παρει αρκετα...νομιζω καπου 700ε...αν δε αλω λαθος και δεν το μπερδευω.

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=3640

Είδα αυτής της εταιρίας καρότσι 3σε1 το πιο φθηνό έχει 600ευρώ μάλλον κατα εκεί σκέφτομαι να πάω απλά μπορεί να μην πάρω το πορτ μπεμπε αυτό θα το αποφασίσω στην πορεία !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ροδακινουλα βαλε τα ορια σου απο τωρα στη πεθερα σου μολις γεννησεις θα ναι πιο δυσκολα τα πραγματα!

εγω ευτυχως ποτε δεν ειχα θεμα με τη πεθερα μου ειναι πολυ διακριτικος ανθρωπος ενταξει θα πει τη γνωμη της αλλα μεχρι εκει..ο πεθερος μου ειναι ο προβληματικος:mad: ευτυχως μενουν αρκετα μακρια μας κ με εχουν μαθει πλεον κιολας οποτε δε παρεκτρεπονται συχνα:P

τανια κ εγω κλαιω με το παραμικρο οχι μονο τωρα που ειμαι εγκυος παντα το ειχα αυτο...συγκινουμαι ευκολα...το τι δουλεμα εχω φαει απ τον αντρα μου αστα:D

μυρινα πολυ ωραιο και το καροτσι και η κουνια με την αλλαξιερα εχουν πολυ καλη τιμη.εγω μετανιωσα για το καροτσι που πηρα(ενα της cam) πολυ βαρυ και δυσχρηστο...αλλα το χρησιμοπιησα αρκετα στην ελλη παλι καλα...και τωρα στο δευτερο αυτο θα χω δε παιζει να παρω καινουριο.

ριτα πολυ ωραιες οι συνταγες!εγω δε τα παω καλα με τη μαγειρικη-δε το χω καθολου!αλλα στα γλυκα κατι καταφερνω-ευτυχως!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=7480

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=4560

Ενα απο τα δύο σκέφτομαι εγώ τα χρώματα μπορεί να είναι και άλλα απλά το σχέδιο σας δείχνω !!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!

Εisabeth, Taniabell και Myrina υπομονή με τις ορμόνες! Δεν με πιάνουν συχνά αλλά όταν με πιάααααασουν!!!:oops:

Ροδακινούλα πολύ σωστή σε βρίσκω! Ευτυχώς δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα απο καμμία πλευρά. Σκίσε τη γάτα απο νωρίς να έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο!;)

Εμένα πίεση δεν μου έχει πάρει ακόμη ο γιατρός, εσάς ήδη έχει αρχίσει να σας μετράει; Νόμιζα ήταν νωρίς ακόμη:confused:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!

Εisabeth, Taniabell και Myrina υπομονή με τις ορμόνες! Δεν με πιάνουν συχνά αλλά όταν με πιάααααασουν!!!:oops:

Ροδακινούλα πολύ σωστή σε βρίσκω! Ευτυχώς δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα απο καμμία πλευρά. Σκίσε τη γάτα απο νωρίς να έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο!;)

Εμένα πίεση δεν μου έχει πάρει ακόμη ο γιατρός, εσάς ήδη έχει αρχίσει να σας μετράει; Νόμιζα ήταν νωρίς ακόμη:confused:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Εμένα απο το πρώτο ραντεβού άρχισε να μ ου μετράει την πίεση !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Εμένα απο το πρώτο ραντεβού άρχισε να μ ου μετράει την πίεση !!!

κ εμενα το ιδιο!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ήξερα ότι και η CHICCO είναι οικονομική!!!! Οι δικοί μου δεν έχουνε την οικονομική δυνατότητα, κι έτσι δεν νοιώθω άνετα να περιμένω από τα πεθερικά μου.. Αν μου πουν αυτοί κάτι φυσικά δεν θα πω όχι, και μας έχουνε βοηθήσει πολλές φορές, αλλά δεν θέλω να βασίζομαι κιόλας εκεί.. Οπότε γι'αυτό κοιτάω να δω πως πάνε οι τιμές, ώστε να μπορούμε και μόνοι μας να τα βγάλουμε πέρα! :rolleyes:

Όσο για την πίεση που λέτε, εμένα μου την παίρνει η μαία! Στο νοσοκομείο πριν με δει ο γιατρός με βλέπει η μαία, όπου με ζυγίζει, μου παίρνει την πίεση, και ενημερώνει τον φάκελό μου, αλλά και με τις τιμές των εξετάσεων (πχ ζάχαρο, ουρικό οξύ, κοκ). Ο γιατρός μετά ουσιαστικά κοιτάει αυτά που έχει γράψει η μαία, μου κάνει και τον υπέρηχο, και μου λέει τι πρέπει να κάνω. Επίσης μου απαντάει και σε απορίες, αλλά αυτό επειδή το απόγευμα που πηγαίνω είναι κάπως πιο χαλαρά, αν πήγαινα το πρωί ξέχνα τις ερωτήσεις :P


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρίνα μου και πολύ καλά κάνεις εγώ απλά είμαι πολύ τυχερή στο θέμα αυτό το κρεβάτι θα το πάρει η πεθερά και το καρότσι με την συρταριέρα αλλαξιέρα η μαμά μου. Οπότε γλυτώνω αρκετά απο κει ευτυχώς γιατί αν δεν τα παίρναν δεν ξέρω τι θα γινόταν η δουλεία του άντρα μου έπεσε πάρα πολύ οπότε θα ήμασταν πολύ δύσκολα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι το μελετούσαμε.. Τηλέφωνο η μάνα μου "Καλά το μωρό σου δεν θα το πας στην εκκλησία όταν σαραντήσεις;" και που σου είπε ότι θα κάτσω να σαραντήσω;;;;; :mad: Τα νεύρα μου!! :P Δεν ανακατεύεται η πεθερά μου, ανακατεύεται η μάνα μου, τουλάχιστον αυτήν έχω εμπειρία 31 χρόνια, ξέρω πως να την βάζω στη θέση της :P αν και δεν κρύβω ότι ακόμα με συγχήζει ώρες ώρες!!!!! :P Επίσης είναι και σε πολύ μεγάλη απόσταση ασφαλείας :P

Rodakinoula : Εύχομαι να αλλάξουν τα πράγματα γρήγορα και να πάνε καλύτερα τα πράγματα στη δουλειά του άντρα σου!! Και για όλους μας δηλαδή, είναι δύσκολες μέρες! Εδώ κολλάει το παρακάτω:

;)

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρίνα μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε.......Όσο για την μανούλα σου το καλό είναι ότι μπορούμε να την αποπάρουμε πολύ εύκολα και δεν μας κρατάει κακία !!!

Δες λίγο και αυτό το καροτσάκι νομίζω ότι είναι καλή η τιμή του

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=3467


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...