Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Ποσες δεν κανουν ή δεν γνωρίζουν για την ωορηξια τους?


Ωορηξια δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο???  

76

  1. 1. Ωορηξια δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο???

    • ΑΚΑΝΟΝΙΣΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
    • ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΈΣ ΩΟΘΗΚΕΣ
    • ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΩΟΡΗΞΙΑ


Recommended Posts

Λοιπόν, αν χωραει το παρκο στο δωματιο σας που ειναι και ελαφρυ και μεταφερεται σε ολο το σπιτι, τότε αν μπορείτε πρωτα να παρετε :

το παρκο, το καροτσι και πορτ μπεμπε (προαιρετικο γιατι ετσι και αλλιως για 2-3 μηνες χωραει το μωρο, αλλα αν παρεις πορτμπεμπε να μπαινουν και τα δυο στον ιδιο σκελετο καροτσιου)...

το καθισμα ιχ μπορεις να το αναβαλλεις για μετα την γεννα και προσεξε το μεγεθος...

την κουνια παλι μπρειτε να την παρετε μετα την γεννα, αφου τον πρωτο καιρο θα βολευτειτε με παρκο...

Μπιμπερο και πιπιλες...1-2κομματια...γιατι αν θηλασεις, τα μπιμπερο δεν τα χρειαζεσαι εκτος και αν χρησιμοποιησεις θηλαστρο...Οι πιπιλες παρε μια στην αρχη να την δοκιμασει ο μπεμπης και αν την θελει, την ξαναπαιρνεις την ιδια...εγω ειχα παρει 2-3 διαφορετικες και κατεληξα σε 4η σκετη πιπιλα...αυτη ηθελε!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα και εμεις τα πηραμε τα περισσοτερα μονοι μας, αλλά δουλευαμε και οι δυο και το 2009 προ την μεγαλη κριση ειχαμε και δωρα...πχ ρηλαξ, ενδοεπικοινωνια, κρεμαστο κουνιας, μπανακι κλπ...

Οταν ειναι νεογεννητο το μωρο (εγω ετσι εκανα, μαρτιο την γεννησα και ειχε ακομη κρυα) του φοράς εσωτερικο φορμακι κοντομανικο ή μακρυμανικο, καλτσακια και απεξω το ολόσωμο φορμακι βελουτε ή βαμβακερο. Επιανα τα πατουσακια της και αν ηταν κρυα ή ιδρωμενα, προσθετα΄η αφαιρούσα ρουχαλακια...

καλη συμβουλη αυτη,το μεγαλυτερο αγχος μου ειναι μη το αρρωστησω το μωρο γιατι δεν εχουμε και πετρελαιο στην οικοδομη...Αρε σπουδασα και βρεφονηπιοκομος και παλι "να" με παει με τις αρρωστιες,δεν εμπιστευομαι ουτε τη σκια μου...!!!Ειμαι πιο πολυ υποστηριχτης της πειρας ειναι η αληθεια σε οτι εχει σχεση με τα μωρα..!

Link to comment
Share on other sites

Σε ζάλισα, ετσι;;; στανατάω για να μην σε αγχώνω!!!

Με την Μαρία μιλάτε στο fb; καλά κανετε!!!

Τωρα γιναμε φιλες εκει,ειναι μια κουκλαρααααααααα περριτο να το πω!!!Χαθηκε σημερα ομως!!!

Α και δεν με ζαλισες καθολου,απλα αλλαξα τελειως το θεμα σημερα...!!

Link to comment
Share on other sites

Στο φεις εχω κάνει και εγω φίλες κάποιες κοπέλες απο τον ΚΑΦΕ και εχουμε φτιαξει μυστική ομαδα...για να λεμε και να δημοσιευουμε ό,τι θέλουμε μονο μεταξυ μας, χωρίς να τα βλέπουν οι υπόλοιποι φίλοι ....

Δοκιμάστε το και εσείς αν θέλετε να μιλάτε ιδιωτικά και αν ναι και με θέλετε ερχομαι και εγω!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο φεις εχω κάνει και εγω φίλες κάποιες κοπέλες απο τον ΚΑΦΕ και εχουμε φτιαξει μυστική ομαδα...για να λεμε και να δημοσιευουμε ό,τι θέλουμε μονο μεταξυ μας, χωρίς να τα βλέπουν οι υπόλοιποι φίλοι ....

Δοκιμάστε το και εσείς αν θέλετε να μιλάτε ιδιωτικά και αν ναι και με θέλετε ερχομαι και εγω!!!

Εννοειται πως σε θελουμε,δεν ξερω πως γινεται αυτο που λες με τις ομαδες...Απλα εκει μπορουμε να στειλουμε και καμια φωτογραφια οταν θελουμε και να γραφουμε χωρις να μας μαλωνει ο site για τους ξενους χαρακτηρες χαχαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα γιναμε φιλες εκει,ειναι μια κουκλαρααααααααα περριτο να το πω!!!Χαθηκε σημερα ομως!!!

Α και δεν με ζαλισες καθολου,απλα αλλαξα τελειως το θεμα σημερα...!!

Καλημέρα κορίτσια!!!! χάθηκα γιατί έχουμε τις γιορτές παλιάς πόλης και πηγαίνουμε καμιά βόλτα... το απόγευμα ρίχνω και έναν υπνάκο...

Star, θα κοκινήσω με αυτά που λες για μένα..... αλλά και συ δεν πας πίσω!!! πρόσωπο φεγγάρι!!!

Στο φεις εχω κάνει και εγω φίλες κάποιες κοπέλες απο τον ΚΑΦΕ και εχουμε φτιαξει μυστική ομαδα...για να λεμε και να δημοσιευουμε ό,τι θέλουμε μονο μεταξυ μας, χωρίς να τα βλέπουν οι υπόλοιποι φίλοι ....

Δοκιμάστε το και εσείς αν θέλετε να μιλάτε ιδιωτικά και αν ναι και με θέλετε ερχομαι και εγω!!!

Ηλιοβασίλεμα, σου έστειλα πμ! τώρα γίναμε στο fb φίλες με την STAR... καλή ιδέα της ομάδας που λες αλλά και γω δεν ξέρω πως γίνεται.... αν μπορείς να μας συντονίσεις θα το εκτιμούσαμε ιδιαίτερα!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και φυσικά όποια άλλη κοπέλα θέλει να συμμετέχει στην ομάδα "FBI" :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

είναι ευπρόσδεκτη!!!

Στειλε μου με πμ το fb σου!!!!Να σε προσθεσω στην ομαδα αν δεν εχεις μπει ηδη!!!!:D:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Χάθηκα,όμως ξεκουράζομαι και κοιμάμαι συνεχώς!Χαχαχαχα!Ολα πηγαίνουν μια χαρά!!Το μωρό μας μεγαλώνει!!Ακούσαμε καρδούλα και πετάμε στα σύννεφα!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά και να έχουμε πολλά πολλά θετικά νέα απο όλες!!! :D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...