Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Ψάχνω ψυγείο μικρό, σύστημα σιδερώματος, σκούπα


Recommended Posts

Καλημέρα,

ψάχνω να αγοράσω ηλεκτρική σκούπα (μικρή & οικονομική)

ψυγείο μικρό και σύστημα σιδερώματος σε όσο καλύτερη κατάσταση γίνεται και σε καλή τιμή. Αν έχετε κάτι παρακαλώ στείλτε μου πμ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

αυτα μεσα ειναι παγοκηστες...απλα τις ειχα μεσα...

εχω και την σιδεροστρα με τον ατμο juropro (πρεσσοσυστημα) dscn0291l.jpg

dscn0292f.jpg

εχω και την σιδεροστρα με τον ατμο juropro (πρεσσοσυστημα) λογω μικρων παιδιων την εχω φυλαγμενη (δεν υπαρχει αρκετος χωρος) αν ενδιαφερεσε και για αυτην...99489744.png

σε μπλε-λευκο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ψάχνω να αγοράσω ηλεκτρική σκούπα (μικρή & οικονομική)

ψυγείο μικρό και σύστημα σιδερώματος σε όσο καλύτερη κατάσταση γίνεται και σε καλή τιμή. Αν έχετε κάτι παρακαλώ στείλτε μου πμ![/Q

έχω αυτό το σίδερο δεν έχει ανοιχτεί ολοκαίνουργιο http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10041781

αλλα είμαι θεσσαλονίκη αν σε ενδιαφέρει.


P3VMm7.png
Link to comment
Share on other sites

Πωλειται ατμοσιδερο JURO-PRO SYNTESI αγορασμενο απο Κωτσοβολο θεσσαλονικης 16/01/2008, με 5 χρονια εγγυηση. Εχει ακομη εναν χρονο εγγυηση και μολις το πηρα απο το ετησιο σερβις του. Τρομερο σιδερωμα χωρις πολυ πατημα και κουραση. Τιμη: 50 ευρω!!!!!+ μεταφορικα δικα σου......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...