Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Miss Sixty, Esprit, Mexx, Zara, GAP, M-L-XL


Recommended Posts

Καλημέρα, πουλάω μερικά από τα αγαπημένα μου ρούχα.. δεν θα ξαναμπώ ποτέ και είναι κρίμα...

είναι όλα σε υπερ-αριστη κατάσταση, αγοράστηκαν πριν μείνω έγκυος, και έμειναν λίγο ως ελάχιστα χρησιμοποιημένα...

τιμές χωρίς μεταφορά :

Gap αφόρετο παντελόνι, φοβερό στρώσιμο, στιλ vintage, με το καρτελάκι του, 30 ευρώ.

IMG_0954--.jpg

IMG_0952-.jpg

IMG_0948-.jpg

ΖΑRA λινή μαύρη παντελόνα με λευκά γαζιά, έκοψα το καρτελάκι, αλλά δεν έχει καν πλυθεί για πρώτη φορά, εντελώς αφόρετο, 44 euro No, στα 20 ευρώ

IMG_0984-.jpg

IMG_0980-.jpg

IMG_0986.jpg

πισω τσεπάκι

IMG_0992-.jpg

ESPRIT χειμωνιάτικη παντελόνα, σταθερό πανί, 15 εθρω

IMG_0975-.jpg

IMG_0972-.jpg

IMG_0979-.jpg

Mexx ανοιξιάτιλο - καλοκαιρινό παντελόνι, πολύ όμορφο με πολύ ωραίο στρώσιμο, μπεζ γλυκό και σταθερό πανί, ελάχιστα φορεμένο καθώς έχει στενή μέση και με ζόρισε από την πρώτη στιγμή, 15 ευρώ.

IMG_1022-.jpg

IMG_1030-.jpg

IMG_1028.jpg

λεπτομερεια στο γόνατο

IMG_1026-.jpg

IMG_1019-.jpg

In Wear ελαστικό αμάνικο, για να φορεθεί με κάτι άλλο από κάτω, 5 ευρώ

IMG_1061.jpg

IMG_1062.jpg

Miss Sixty, πολύ όμορφο και εντυπωσιακό, λευκό ελαστικό πανί με μαύρο βελούδο, 15 ευρώ.

IMG_1068-2--.jpg

IMG_1069-2.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το esprit εχει μεση 79-80 εκτοστά μέση, αλλά δεν είναι ψηλοκάβαλο, κλείνει κάτω από τον αφαλό, εγώ το φορούσά άνετα όταν ήμουν 72-75 κιλά το πολύ, με ύψος 1,68 και σώμα αχλάδι...

ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα με ενδιαφερει το Gap jeans to No ειναι αυτο που φαινεται το 31?

ειναι σταθερο υφασμα η ελαστικο και εαν ηθελες να μετρουσες την περιφερεια και την μεση?

thank you!


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι, είναι λιγο ελαστικό, όχι σταθερό πανί, και το νούμερο είναι αυτό που φαίνεται στο καρτελάκι - ειναι καινούριο...

όταν πάω σπτι θα μετρήσω και την μέση (ειναι κάτω απο το αφαλό, όχι ψηλοκάβαλο, αλλά ούτε και χαμηλό)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι, είναι λιγο ελαστικό, όχι σταθερό πανί, και το νούμερο είναι αυτό που φαίνεται στο καρτελάκι - ειναι καινούριο...

όταν πάω σπτι θα μετρήσω και την μέση (ειναι κάτω απο το αφαλό, όχι ψηλοκάβαλο, αλλά ούτε και χαμηλό)

στο κουμπί του το μετράω 92 εκατοστά...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...