Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

      Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου! Το βάρος είναι κατά προσέγγιση... αλλαμοπως και να εχει αν χρειαστεί να μείνει στη μονάδα θα είναι για πολύ λίγο!

      Η μπουμπου από τα δίδυμα που γεννήθηκε 2 κιλά ακριβώς έμεινε μόνο μια εβδομάδα στην απλή παρακολούθηση!

      Εύχομαι βέβαια να κρατήσεις λίγο ακόμη γιατί όπως και να έχει ο χρόνος στη μήτρα ειναι αναντικαταστατος!!!

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

χαιρετω ολα τα κοριτσια,τις παλιες φιλεναδες,και τις καινουργιες που γραφουν στο φορουμ!!!!....γεια σας,λοιπον,,κοριτσια του φαν-κλαμπ του Χασιακου!!!!!απο χθες,ειμαι και εγω μελος του κλαμπ,και σημερα αποφασισα να ξαναρθω στο φορουμ,μετα απο αρκετο διαστημα απουσιας!

νομιζω οτι ειμαι πλεον καλα,εχω ξεπερασει τις δυσκολιες της παραλιγο "καταθλιψης"που περασα,και νιωθω ετοιμη για ενα νεο ξεκινημα,αυτη τη φορα,με τον Χασιακο!!!!

....μετα απο χιλιαδες μηνυματα που εχω διαβασει εδω περα,καταλαβα ,οτι μπορω να του εχω εμπιστοσυνη,και να σταματησω επιτελους αυτη την δυσπιστια που εχω με ολους τους γιατρους,γενικα....δεν ηταν και λιγα αυτα που περασα.....

....μετα απο 3 αποβολες,2 αποτυχημενες εξωσωματικες,και μια βιοχημικη κυηση,πηρα την αποφαση να κανω υστεροσκοπηση,γιατι ,απλα,ειναι το μονο που δεν εχω κανει,μεχρι τωρα!

.........μελετησε με πολυ προσοχη το ιστορικο μου,μου εκανε ελαχοιστες ερωτησεις,και μου ειπε το εξης.."οτι δεν χρειαζεται,λεει,να κανω υστεροσκοπηση,και να προχωρησω στην επομενη προσπαθεια,στο κεντρο του,με τον συνεργατη του,τον κ.Μουστ..."

.........για να πω την αληθεια,εκεινη τη στιγμη,δεν μου αρεσε ο μονοδρομος που μου προτεινε,αλλα μετα ,σκεφτηκα οτι,αφου το λεει με τοση σιγουρια,ετσι θα ειναι......τι να πω....μαλλον εχει δικιο!!!

και ετσι,συντομα θα κλεισω ραντεβου στο κεντρο,να ξαναμιλησω και με τον ιδιο,και με τον συνεργατη του,να δουμε ποτε και πως θα ξεκινησουμε!

ελπιζω να μην εχω κανει λαθος επιλογη,τι στο καλο...τοσες κοπελες τον εμπιστευονται....τοσες επιτυχιες εχει...σε μενα θα πεσει εξω???...δεν θελω να το πιστεψω αυτο.....

..........@@@@@@@@@@...............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαιρετω ολα τα κοριτσια,τις παλιες φιλεναδες,και τις καινουργιες που γραφουν στο φορουμ!!!!....γεια σας,λοιπον,,κοριτσια του φαν-κλαμπ του Χασιακου!!!!!απο χθες,ειμαι και εγω μελος του κλαμπ,και σημερα αποφασισα να ξαναρθω στο φορουμ,μετα απο αρκετο διαστημα απουσιας!

νομιζω οτι ειμαι πλεον καλα,εχω ξεπερασει τις δυσκολιες της παραλιγο "καταθλιψης"που περασα,και νιωθω ετοιμη για ενα νεο ξεκινημα,αυτη τη φορα,με τον Χασιακο!!!!

....μετα απο χιλιαδες μηνυματα που εχω διαβασει εδω περα,καταλαβα ,οτι μπορω να του εχω εμπιστοσυνη,και να σταματησω επιτελους αυτη την δυσπιστια που εχω με ολους τους γιατρους,γενικα....δεν ηταν και λιγα αυτα που περασα.....

....μετα απο 3 αποβολες,2 αποτυχημενες εξωσωματικες,και μια βιοχημικη κυηση,πηρα την αποφαση να κανω υστεροσκοπηση,γιατι ,απλα,ειναι το μονο που δεν εχω κανει,μεχρι τωρα!

.........μελετησε με πολυ προσοχη το ιστορικο μου,μου εκανε ελαχοιστες ερωτησεις,και μου ειπε το εξης.."οτι δεν χρειαζεται,λεει,να κανω υστεροσκοπηση,και να προχωρησω στην επομενη προσπαθεια,στο κεντρο του,με τον συνεργατη του,τον κ.Μουστ..."

.........για να πω την αληθεια,εκεινη τη στιγμη,δεν μου αρεσε ο μονοδρομος που μου προτεινε,αλλα μετα ,σκεφτηκα οτι,αφου το λεει με τοση σιγουρια,ετσι θα ειναι......τι να πω....μαλλον εχει δικιο!!!

και ετσι,συντομα θα κλεισω ραντεβου στο κεντρο,να ξαναμιλησω και με τον ιδιο,και με τον συνεργατη του,να δουμε ποτε και πως θα ξεκινησουμε!

ελπιζω να μην εχω κανει λαθος επιλογη,τι στο καλο...τοσες κοπελες τον εμπιστευονται....τοσες επιτυχιες εχει...σε μενα θα πεσει εξω???...δεν θελω να το πιστεψω αυτο.....

..........@@@@@@@@@@...............

Michel Καλώς ήρθες

Καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει δύσκολα αλλά πραγματικά πλέον έχεις έναν εξαιρετικό γιατρό και πάνω από όλα άνθρωπο στο πλευρό σου.

Καλή επιτυχία καλή μου


"Λέτε: είναι κουραστικό να συναναστρέφεσαι παιδιά".

Έχετε δίκιο.

Προσθέτετε: γιατί πρέπει να κατέβεις στο επίπεδό τους, να σκύψεις, να λυγίσεις, να γίνεις μικρός.

Εδώ έχετε άδικο.

Δεν είναι αυτό που κουράζει πιο πολύ.

Φταίει μάλλον το ότι είστε υποχρεωμένοι να φτάσετε στο ύψος των συναισθημάτων τους.

Να τεντωθείτε, να μακρύνετε, να σηκωθείτε στις μύτες των ποδιών.

Για να μην τα πληγώσετε".

JANUSZ KORCZAK

Link to comment
Share on other sites

Αχ...μακαρι...σε ευχαριστωωωωωω........ναι,μου φανηκε καλος ανθρωπος!!! οταν του ειπα οτι θα γινω και εγω μελος του φαν-κλαμπ του,γελασε..σαν να το ηξερε,αυτο που γινεται στο ιντερνετ με το ονομα του....

Link to comment
Share on other sites

Αχ...μακαρι...σε ευχαριστωωωωωω........ναι,μου φανηκε καλος ανθρωπος!!! οταν του ειπα οτι θα γινω και εγω μελος του φαν-κλαμπ του,γελασε..σαν να το ηξερε,αυτο που γινεται στο ιντερνετ με το ονομα του....

Μισελάκι μου γλυκό, καλώς ήρθες!

Σε παρακολουθώ χρόνια, ξέρω την ιστορία σου και στις δυο εξωσωματικές σου προσευχόμουν να πάνε όλα καλά. Έχεις ταλαιπωρηθεί κι εσύ πολύ και σου εύχομαι το όνειρό σου να γίνει σύντομα πραγματικότητα με τη βοήθεια του γιατρού μας και τη βοήθεια του Θεού.

Link to comment
Share on other sites

Michel καλώς όρισες στην παρέα μας.

Είμαι σίγουρη ότι σύντομα θ' ακούσουμε από σένα ευχάριστα νέα !!!!

Καλέ κορίτσια λύστε μου την απορία : όλες αυτές οι διάσημες έγκυες με τι βάφουν το μαλλί τους ; Γιατί το βάφουν, αυτό είνα σίγουρο, αλλά με τι καλύπτουν την ρίζα ; Εκτός και αν φοράνε περούκα .... που δεν το πιστεύω ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Michel καλώς όρισες στην παρέα μας.

Είμαι σίγουρη ότι σύντομα θ' ακούσουμε από σένα ευχάριστα νέα !!!!

Καλέ κορίτσια λύστε μου την απορία : όλες αυτές οι διάσημες έγκυες με τι βάφουν το μαλλί τους ; Γιατί το βάφουν, αυτό είνα σίγουρο, αλλά με τι καλύπτουν την ρίζα ; Εκτός και αν φοράνε περούκα .... που δεν το πιστεύω ......

zonneschijn, αν δε μπαίνουν στον πειρασμό να χρησιμοποιήσουν κανονική βαφή θα πρέπει λογικά να χρησιμοποιούν τις φυτικές βαφές του Κορρέ. Τις έχω χρησιμοποιήσει και εγώ κάποτε και είναι αρκετά καλή απλά δε μπορείς να περιμένεις να κάνει το σκούρο καστανό πλατίνα. Μιά άλλη λύση είναι να κάνεις πολλές ανταγειες ώστε να μοίαζει με βαφή.

Φιλιά


"Λέτε: είναι κουραστικό να συναναστρέφεσαι παιδιά".

Έχετε δίκιο.

Προσθέτετε: γιατί πρέπει να κατέβεις στο επίπεδό τους, να σκύψεις, να λυγίσεις, να γίνεις μικρός.

Εδώ έχετε άδικο.

Δεν είναι αυτό που κουράζει πιο πολύ.

Φταίει μάλλον το ότι είστε υποχρεωμένοι να φτάσετε στο ύψος των συναισθημάτων τους.

Να τεντωθείτε, να μακρύνετε, να σηκωθείτε στις μύτες των ποδιών.

Για να μην τα πληγώσετε".

JANUSZ KORCZAK

Link to comment
Share on other sites

Μισελάκι μου,καλωσήρθες και καλή επιτυχία στη νέα σου προσπάθεια!!!!!!!!!!!Χάρη στον κ. Μουστακαρία έχω τώρα στην κοιλίτσα μου την μπεμπούλα μου,μετά από μία αποβολή και ένα εξωμήτριο!!!!!Είναι εξαιρετικός άνθρωπος και επιστήμονας!!Να έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη και στους δυο!!!!Σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!!Άντε ολο και μεγαλώνει η παρέα!!!

κε Χασιάκο μας, σας αγαπάααααααααααααααααμε!!!!!!

Να τον έχει ο Θεός καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Michelaki μου............. συμπεθέρα..... καλώς μας ήλθες.... Να' ξερες πόσο χαίρομαι που σε βλέπω...

Χαίρομαι που τώρα είσαι καλά... ίσως είναι γραφτό να γίνουμε συμπεθέρες τελικά... αφού και η δική μου εγκυμοσύνη δεν προχώρησε ομαλά...

Πάμε μαζί να κάνουμε την καινούργια μας προσπάθεια..

Σε σκεφτόμουν πολύ όλο αυτό τον καιρό...

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

B-IOLH,zonneschijn,σας ευχαριστω για το καλωσορισμα!!! ειστε και φιλες της δικης μου φιλη,την Ανδρο2....ολες στον Χασιακο παμε τωρα!!!!ωραια! παω να δω eyrovision,tora!!!

mην το σκεφτεσαι καθολου ακουσετον σαυτα που σου λεει κ συντομα θα κρατασ το μωρακι....στο λεω εγω η ,,,πολυβασανισμενη που πληρωσα ενα σωρο λαμογια κ χορτασα παραμυθια ολα θα πανε καλα να ενημερωνεισ:):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για το ΒΑΨΙΜΟ των μαλλιων κοριτσια εμενα ο Χασιακος μου ειχε πει οτι μετα τον τεταρτο μπορω να τα βαφω κανονικα κ για πριν μπορω ανταυγιες αν θελω. Στην πρωτη μου εγκυμ. που δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος , μολις που τα ειχα βαψει.Απλα λογω ορμονων υποθετω, μου ειχε βγει λιγο πιο φωτεινη η ριζα. Παντως ειναι θεμα γιατρου,αλλοι αφηνουν κ αλλοι οχι. Οπως αλλοι γιατροι ''χαιδολογουν" με τα λογια, αλλα ο Χασιακος οχι.

Link to comment
Share on other sites

Michel καλως ηρθες!!! Να εισαι σιγουρη οτι με τους γιατρους που διαλεξες θα γινει το καλυτερο!!

Ειδαμε εχθες την μπεμπουλα!! Εφτασε τα 2,5 κιλα-την περιμενα λιγακι μεγαλυτερη αλλα ο γιατρος σε ερωτηση μου απαντησε οτι σιγουρα θα φτασει τα 3 κιλα Ο πλακουντας αγεραστος και ολα φανηκαν πολυ καλα

Σ ευχαριστω θεε μου και εσενα γιατρε μου!!!!!

Ο doc ειχε ξεγεννησει πολυ κοσμο εχθες και ηταν πολυ κουρασμενος αλλα και φανερα ικανοποιημενος


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

melina μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα...ααχ κοριτσια εχω ενα κακο προαισθημα για αυριο που ειναι η αυχενικη..νομιζω οτι χαλαρωσε το στηθος κ σταματησαν τα τσιμπηματακια...το στομαχι μου δε,εχει δεθει κομπο οτι κ να φαω νομιζω οτι τροω πετρες,μου καθεται στο στομαχι πολυ βαρυ....ισως να φταιει κ το αγχος...:(:(

Link to comment
Share on other sites

Λάμπη μου,πάλι τα ίδια βρε???Όλα καλά θα είναι με το μπεμπάκι σου!!ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι είχα πάει κι εγώ για την αυχενική!!Έλεγα στον άνδρα μου "ανησυχώ να δω την καρδούλα του να χτυπά"!!Κι όχι μόνο χτύπαγε η καρδούλα του αλλά είχε γίνει ένα μικροσκοπικό παιδάκι με χεράκια και ποδαράκια!!Εσύ θα ησυχάσεις όταν θα τρως τις κλωτσιές σε λίγες εβδομάδες!!Είσαι σαν κι εμένα σ έχω καταλάβει!!ΌΛΑ θα πάνε τελεια θα το δεις!!!!!!Περιμένουμε νέα σου!

Όσο για τις υπόλοιπες κοπέλες που βρίσκονται στην προσπάθεια,είμαι σίγουρη ότι θα αρχίσουν πολλά συμπεθεριά απανωτά!!!!!!:)))))))))))))))))))

Malinaki,μια χαρά είναι η μπεμπούλα σου!!Μην ξεχνάς ότι οι υπέρηχοι έχουν κι ένα ποσοστό λάθους!!!!!!!Πότε σου είπε ο γιατρός με το καλό???

Κάτι άσχετο:είχε προχτές την εκπομπή "στα άκρα"εκπομπή για το Αρεταίειο με καλεσμένο τον Κρεατσά.Μου έκανε εντύπωση ότι έδειξε τόσους γιατρούς και ο γιατρός μας πουθενά (κι έδειξε αρκετούς)!Σαν να μυρίζομαι κοντρίτσα...

Link to comment
Share on other sites

αχ τι να πω βρε φιλεναδα...φοβαμαι μην ζησω το ιδιο εργο σε επαναληψη...στον κρεατζα ηταν να παω κ εγω..ειχα κλεισει ραντεβου μαζι του κ εναςξαδερφος γιατρο μου ειπε οτι κ στον κρεατζα να παω αν βρει τα δυσκολα θα με στειλει στον χασιακο..οποτε εκλεισα ραντεβου με τον χασιακο κ ακυρωσα με τον κρεατζα..εχω ακουσει οτι αυτος ειναι πολυ καλος για περιπτωσεις που υπαρχει καποια γεννετικη ανωμαλια εκ γεννετης κ αναλαμβανει κ μικρα παιδακια με τετποια προβληματα..τελος παντων..κοριτσια κατι αλλο..γιατι αισθανομαι το στομαχι μου χαλια??πινω νερο κ αισθανομαι οτι τροω βουβαλι..χθες το βραδυ εκανα εμετο....τι στο καλο..τοσο καιρο ημουν μια χαρα κ τωρα θα εχω τετοιο θεμα??περιεργο μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...