Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

κοριτσια ναστε κ σεισ καλα κ συντομα με γερα μωρακια τα λογια κ οι ευχεσ σασ με βοηθουν πολυ γιατι ακομα εχω αγωνα ευτυχωσ παω καλα κ θελω να ξεμπερδευω γιατι εχουμε κ ενα γιο που μασ χρειαζεται...δεν ξερω τι εγινε αλλα το αρθρο δημοσιευτηκε πολλεσ φορεσ...σασ φιλω κ αν θελησετε κατι να μαθετε ειμαι προθυμη ισωσ μπορω να σασ δωσω τα φωτα μου ειμαι εκπαιδευτικοσ με ειδικευση στην ψυχολογια ....επειδη αυτεσ τισ ωρεσ ειμαι στα δυσκολα το να προσφερω με οποιον τροπο θα με βοηθουσε τρομερα

Leol μου, από χθες που διαβασα την ιστορία σου σε σκέφτομαι συνέχεια. Ένας πολύ δικός μου άνθρωπος έκανε δύο φορές εγχείρηση (καρκίνο στο στήθος) οπότε ξέρω τι αγώνα έχεις μπροστά σου. Ευτυχώς είναι καλά το ξεπέρασε και τις δύο φορές !

Χαίρομαι που ήρθες στην παρέα μας, πιστεύω ότι με τις γνώσεις σου θα μας βοηθήσεις όλες πολύ.

Περιμένουμε να παρεμβαίνεις συχνά στις συζητήσεις μας και να μας συμβουλεύεις.

Ο Θεός να σε έχει καλά, να σου δίνει δύναμημ ευτυχία και να καμαρώσεις τον γιό σου όπως επιθυμείς.

Ιόλη μου σου έστειλα pm, το έλαβες ;

Δομνίνα πως πάει η εγκυμοσύνη ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας,κορίτσια μου!!Εύχομαι καλό τριήμερο!!

Χθες κάναμε το doppler και η μικρή μας έφθασε 1.900 gr!!Όλες οι μετρήσεις στο μέσο όρο εκτός από την κοιλίτσα μας που ήταν λίγο πιο μπροστά γιατί τρώμε καλά :)

Πήγα μετά και στον γιατρούλη μας να του δώσω τα αποτελέσματα,ο κόσμος κλασικά μέχρι τον διάδρομο...

πολλά φιλιά σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας.ηθελα να σας ρωτησω οσες κοπελες παιρνετε σιδηρο σας εχει πει ο γιατρος μας τι ωρα να το περνετε??εγω ως τωρα το παιρνω το μεσημερι με το φαγητο...το resoferon παιρνω 1 την ημερα..μια φιλη μου που εχει αλλον γιατρο της εχει πει να το παιρνει το πρωι νηστικη..

Link to comment
Share on other sites

Λάμπη μου,το χαρτί που μου έχει δώσει ο Χασιάκος λέει νηστική,αλλά επειδή μπορεί να σου πονέσει το στομάχι με το σίδηρο θα σου πω το κόλπο που κάνω κι εγώ:θα στίβεις έναν ωραίο χυμό πορτοκάλι ή ανάμεικτο και θα πίνεις το χάπι νηστική είτε πρώτο πρώτο το πρωί είτε 2 ώρες μετά το πρωινό,δηλαδή αν πίνεις γάλα να έχουν περάσει 2 ώρες από την στιγμή που θα το πιεις!Αν το πίνεις μετά το φαγητό δεν κάνεις καλή απορρόφηση!!

Link to comment
Share on other sites

ωχ δλδ εγω που το επινα με το φαγητο μαζι,χαζομαρα εκανα..να δω τωρα τι ωρα θα το πινω κατα της 10 πινω το γαλα μου κ περνω το ουτρογκεσταν,μετα απο κανα 2ωρο παιρνω το φιλισιν κ μετα απο 2 ωρες εχει παει 2 κ τροω μεσημεριανο..λες να το αφησω για το απογευμα η θα πρεπει να ειναι εντελως αδειο το στομαχι??αν το περνω μαζι με το φιλισιν πειραζει??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάμπη μου,το χαρτί που μου έχει δώσει ο Χασιάκος λέει νηστική,αλλά επειδή μπορεί να σου πονέσει το στομάχι με το σίδηρο θα σου πω το κόλπο που κάνω κι εγώ:θα στίβεις έναν ωραίο χυμό πορτοκάλι ή ανάμεικτο και θα πίνεις το χάπι νηστική είτε πρώτο πρώτο το πρωί είτε 2 ώρες μετά το πρωινό,δηλαδή αν πίνεις γάλα να έχουν περάσει 2 ώρες από την στιγμή που θα το πιεις!Αν το πίνεις μετά το φαγητό δεν κάνεις καλή απορρόφηση!!

Αυτο με την πορτοκαλαδα κανω κι εγω:P


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,κορίτσια μου!!Εύχομαι καλό τριήμερο!!

Χθες κάναμε το doppler και η μικρή μας έφθασε 1.900 gr!!Όλες οι μετρήσεις στο μέσο όρο εκτός από την κοιλίτσα μας που ήταν λίγο πιο μπροστά γιατί τρώμε καλά :)

Πήγα μετά και στον γιατρούλη μας να του δώσω τα αποτελέσματα,ο κόσμος κλασικά μέχρι τον διάδρομο...

πολλά φιλιά σε όλες!!

Μπραβο η μπεμπουλα!!!!!

εγω εφτιαξα τη βαλιτσα-ουτε που ξερω τι εβαλα μεσα- για καθε ενδεχομενο


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

ωχ δλδ εγω που το επινα με το φαγητο μαζι,χαζομαρα εκανα..να δω τωρα τι ωρα θα το πινω κατα της 10 πινω το γαλα μου κ περνω το ουτρογκεσταν,μετα απο κανα 2ωρο παιρνω το φιλισιν κ μετα απο 2 ωρες εχει παει 2 κ τροω μεσημεριανο..λες να το αφησω για το απογευμα η θα πρεπει να ειναι εντελως αδειο το στομαχι??αν το περνω μαζι με το φιλισιν πειραζει??

Το πρωι μολις ξυπνας θα πινεις το σιδηρο μαζι με το filicine γιατι κανουν καλυ απορροφηση μαζι Μετα απο 1,5 ωρα το γαλα σου και τα ultrogestan

Εγω αυτο εκανα φιλαααακιααα Λινακι!!!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Malina μου,με το καλό!!!!Καλά κάνεις και βάζεις ό,τι βρεις να μη σου λείψει τίποτα!!

Εγώ πάλι πίνω γάλα-πρωινό,μετά από 2 ώρες πίνω το σίδηρο με το χυμό και κατά το απογευματάκι (4-5) αφού έχω χωνέψει το μεσημεριανό παίρνω το φιλισίν!!

Link to comment
Share on other sites

aφου το ξεπερασε ολα καλα...κ γω το εχω παρει αρκετα χαλαρα κ ελπιζω ...ναστε ολεσ καλα σευχαριστω που με σκεφτεσαι μια θετικη σκεψη παντα βοηθαει αυτο να το εφαρμοζεται ειναι ο καλυτεροσ τροποσ να ελξουμε αυτο που επιθυμουμε...φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια,

έχω πααααααρα πολύ καιρό να μπω, και φυσικά είναι αδύνατο να παρακολουθήσω όλα τα μηνύματα. Βλέπω πολλές καινούριες κοπέλες και φυσικά τις τακτικές παλαιότερες! ΙOLI τι μου κάνεις; Aν και σε έχω στο fb δεν μιλάμε πολύ.

Ο γιατρός μας είναι καλα; Θα πάω κάποια μέρα απο εκεί έτσι να πω ένα γεια!

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες σας κοριτσάκια! Φιλάκια!


A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bank accounts smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for...

Link to comment
Share on other sites

μωρε εγω να παρω στο ιατρειο,αλλα εαν το χρειστω για κατι επειγον(χτυπα ξυλο) τι γινετε σ αυτην την περιπτωση?

Sorry, που μπαίνω σφήνα, αλλά όπως καταλαβαίνετε σας διαβάζω αλλά δεν έχω χρόνο να γράψω, με εξαίρεση κάποιες περιπτώσεις σαν και τη δική σου!

Θα του στείλεις μνμ με το όνομά σου και θα σε πάρει εκείνος πιο σύντομα απ' ότι περιμένεις!

Πολλά φιλιά σε όλες σας και αλήθεια σας σκέφτομαι πάντα!

Link to comment
Share on other sites

μωρε εγω να παρω στο ιατρειο,αλλα εαν το χρειστω για κατι επειγον(χτυπα ξυλο) τι γινετε σ αυτην την περιπτωση?

Sorry, που μπαίνω σφήνα, αλλά όπως καταλαβαίνετε σας διαβάζω αλλά δεν έχω χρόνο να γράψω, με εξαίρεση κάποιες περιπτώσεις σαν και τη δική σου!

Θα του στείλεις μνμ με το όνομά σου και θα σε πάρει εκείνος πιο σύντομα απ' ότι περιμένεις!

Πολλά φιλιά σε όλες σας και αλήθεια σας σκέφτομαι πάντα!

και εγω αν και σας διαβαζω δεν γραφω συχνα . θα μπω και εγω σφινα και θα σου πω οτι το κινητο του γιατρου παντα το κραταει μια κοπελα η αναστασια η αννα-μαρια το βλεπουν και τον ενημερωνουν ετσι αμα στηλεις μην. να εισαι σιγουρη οτι θα το δει . και ολες τις κλεισει βλεπει απλα αν ειναι ακτι επιγων δεν θα μπορεσει να απαντηση , αμα ομως παρεις 2-3 φορες πρενει αμεσος στο δεκαλεπτο . φιλακια σε ολα τα κοριτσια που εχουν γιατρο αυτον τον θαυμασιο ανθρωπο σε εμενα προσφερε δυο φορες την ζωη τα παιδια μου .

Link to comment
Share on other sites

Ηλιαχτίδα μου δυστυχώς το δικό μου μωράκι παλινδρόμησε την 9η βδομάδα.. Είμαι τώρα στην 26η μέρα από την απόξεση και περιμένω να αδιαθετήσω για να μπορέσουμε να προγραμματίσουμε την νέα μας προσπάθεια.. Αν όλα πάνε καλά τέλος Αυγούστου θα προχωρήσουμε στη νέα μας προσπάθεια και ειλικρινά ελπίζω να πάνε όλα καλά..

Το μπισκοτάκι σου τι κάνει; Σίγουρα μεγαλώνει και ζουζουνεύει..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...