Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Αχ,ναι,γλυκιά μου,το έχω καταλάβει ότι κάθε μέρα θα γεννιέται κι ένα καινούργιο άγχος για τα μωράκια μας!!!Ανυπομονώ να την σφίξω στην αγκαλιά μου κι ας μ αφήνει άυπνη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ιόλη σε σκεφτόμουν, έχεις χαθεί λίγο τελευταία ή είναι ιδέα μου;

Καλά είμαστε εμείς, ο μπέμπης μεγαλώνει και η Λήδα δείχνει να τον έχει συνηθίσει κάπως (ε, καμιά φορά του χώνει και καμιά δαγκωνιά όταν δεν κοιτάω! )

Λάμπη, ένας υπέρηχος είναι αλλά σε πολύ καλό μηχάνημα...Όχι δεν αργούν τα αποτελέσματα, μπορεί να στα πουν και την επόμενη μέρα! Καλή επιτυχία!

Μυρτώ μου, δεν είναι η ιδέα σου, πράγματι έχω χαθεί λιγάκι, με έχει πιάσει άγχος που προσπαθώ να μείνω έγκυος και δεν τα καταφέρνω, γιατί περνάει ο χρόνος και ήδη έχω κλείσει τα 38. Όμως το παλεύω, να μη με παίρνει από κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ μου, δεν είναι η ιδέα σου, πράγματι έχω χαθεί λιγάκι, με έχει πιάσει άγχος που προσπαθώ να μείνω έγκυος και δεν τα καταφέρνω, γιατί περνάει ο χρόνος και ήδη έχω κλείσει τα 38. Όμως το παλεύω, να μη με παίρνει από κάτω.

ιολη μου εχω διαβασει οσα εχεις γραψει εδω μεσα και καταλαβενω το ποσο θελεις ενα μωρακη .καλη μου αυτο που θα σου πω εγω μην κειτας τον χρονο ειναι κακος παραγοντας στο αγχος το κανεις να μεγαλωνει . τωρα που ερχεται το ωραιο καλοκαιρακι ασε τον εαυτο σου ελευθερο και θα δεις τον σεμπτεβριο θα μας λες οτι εκανες μια πολυ ωραια χωριακουλα και εισαι τοσο εβδομαδων. καλη ξερω αλλο να το λες και αλλο να το κανεις ομως ξερω πολυ καλα οτι εισαι σε ενα γιατρο που πανω απο ολα ειναι ανθρωπος οπως και το γνωριζεις και εσυ γιαυτο κανε αυτα που λεει και ασε την σκεψη ελευθερη μην ανγχωνεσαι . φιλακια σου ευχομαι να φουσκοσει συντομα η κοιλιτσα σου και δεν πειραζει ας παρεις και εσυ 26 κιλα οπως εγω και ας εχεις ενα νινι . ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευάκι και Ηλιαχτίδα μου,

Να' στε καλά και σεις και τα μπιστοτοζουζουνάκια σας... τώρα είμαι καλά.. είχα κι εγώ τα πάνω μου και τα κάτω μου και διαρκώς έλεγα ότι αν ήταν να μου συμβεί αυτό καλύτερα να μην είχα μείνει ποτέ έγκυος... όμως τελικά δεν είναι έτσι.. διαβάζω για καταστάσεις και περιπτώσεις χειρότερες από εμένα όπως αυτή της φίλης σου Ηλιαχτίδα μου και συνειδητοποιώ ότι όντως υπάρχουν και τα χειρότερα..

Προς το παρόν σχεδιάζω τις διακοπούλες μου και περιμένω πότε θα αδιαθετήσω για να βάλω σε μια τάξη κάποιες εξετάσεις που πρέπει να κάνω κι εγώ και ο ανδρούλης μου, τα αποτελέσματα των οποίων και η έλευση της περιόδου μου θα μας καθοδηγήσουν στο τι και πότε θα κάνουμε την επόμενη προσπάθεια...

Εύη μου παραδείγματα σαν και το δικό σου μου δίνουν δύναμη...

Ιόλη μου θα το τσακώσεις το μπεμπέ.. και στο κάτω κάτω δεν είσαι και τόσο μεγάλη... κι εγώ 36 είμαι... να πέσω να πεθάνω;

Φιλάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ιολη μου εχω διαβασει οσα εχεις γραψει εδω μεσα και καταλαβενω το ποσο θελεις ενα μωρακη .καλη μου αυτο που θα σου πω εγω μην κειτας τον χρονο ειναι κακος παραγοντας στο αγχος το κανεις να μεγαλωνει . τωρα που ερχεται το ωραιο καλοκαιρακι ασε τον εαυτο σου ελευθερο και θα δεις τον σεμπτεβριο θα μας λες οτι εκανες μια πολυ ωραια χωριακουλα και εισαι τοσο εβδομαδων. καλη ξερω αλλο να το λες και αλλο να το κανεις ομως ξερω πολυ καλα οτι εισαι σε ενα γιατρο που πανω απο ολα ειναι ανθρωπος οπως και το γνωριζεις και εσυ γιαυτο κανε αυτα που λεει και ασε την σκεψη ελευθερη μην ανγχωνεσαι . φιλακια σου ευχομαι να φουσκοσει συντομα η κοιλιτσα σου και δεν πειραζει ας παρεις και εσυ 26 κιλα οπως εγω και ας εχεις ενα νινι . ;)

Ξένια μου, αυτό προσπαθώ να κάνω, να το ρίξω στο σορολόπ και στην τρελή κι ό,τι θέλει ας γίνει, γιατί με το άγχος δε βγαίνει τίποτε. Μωρέ ας πάρω και 26 κιλά, δεν πειράζει, αρκεί να φέρω στον κόσμο ένα γερό παιδί.

Ευάκι και Ηλιαχτίδα μου,

Ιόλη μου θα το τσακώσεις το μπεμπέ.. και στο κάτω κάτω δεν είσαι και τόσο μεγάλη... κι εγώ 36 είμαι... να πέσω να πεθάνω;

Φιλάκια!

Δομνίνα μου, πόσο δίκιο έχεις. Αν το σκεφτείς αντικειμενικά, ψυχρά και λογικά, έτσι είναι, δυο χρόνια πάνω, δυο χρόνια κάτω, δεν παίζει ρόλο. Αν το σκεφτείς υπό καθεστώς πανικού, όπως συμβαίνει σ' εμένα, παίζει η πιθανότητα να σκεφτείς ως εξής: Στα 36 μια παλλίνδρομη, στα 37 μια ακόμη παλλίνδρομη, στα 38 αργώ να μείνω έγκυος, αν μείνω κι είναι παλλίνδρομη ξανά, αν μείνω και έχει το έμβρυο πρόβλημα λόγω της ηλικίας μου και πρέπει να κάνω διακοπή κύησης, κι αν αυτό κι αν εκείνο κι αν το άλλο και στο τέλος λες "Άι, γ@@@#σου κι εσύ κι ο γρύλος σου".

Και μετά ξαναλές "γιατί να βλέπω το ποτήρι μισοάδειο και να μην το βλέπω μισογεμάτο?" και πολλά άλλα.

Και κάτι ελπιδοφόρο: Η Δ/ντριά μου παντρεύτηκε 41 χρονών και έμεινε έγκυος αμέσως, γέννησε, και στα 43 ξαναέμεινε έγκυος και ξαναγέννησε. Έχει δυο ωραιότατα παιδάκια, ενώ, όταν παντρεύτηκε, όλοι στοιχημάτιζαν ότι δεν πρόκειται να κάνει παιδιά, επειδή είναι μεγάλη. Κι όμως τα κατάφερε, χωρίς εξωσωματικές, χωρίς τίποτε. Ο λόγος που τα κατάφερε ήταν ότι πίστευε πως δεν πρόκειται να καταφέρει να κάνει παιδιά λόγω ηλικίας και το είχε πάρει απόφαση, πριν ακόμη παντρευτεί. Και οι εγκυμοσύνες ήρθαν αβίαστα.

Συμπέρασμα: το άγχος κάνει κακό παντού!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κοριτσια κι εγω την πεμπτη θα παω για αυχενικη,μια βδομαδουλα ακομα για να δω το γλυκουλι μου,παντως βρε κοριτσια στο πρωτο μου παιδακι στην κορουλα μου δεν ειχα τοσο ανχος!και να σας πω και κατι που ισως σας φανει περιεργο οπως και μενα φυσικα....εχω την αισθηση οτι εχω αιστανθει 2-3 φορεςστην κοιλιτσα μου,ειλικρινα περιεργο αλλα ετσι ειναι.....τωρα τι να πω?δεν ξερω.....αυτο που ευχομαι ειναι να πανε σε ολες καλα και να μην ανχωνομασται!φιλια πολλα

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ο υπέρηχος είναι πιο προηγμένος από του γιατρού μας,δεν είναι τρισδιάστατος.Εγώ πάντα είχα τουλάχιστον μισή ώρα αναμονή σ όλες τις εξετάσεις αυχενική,β επιπέδου κτλ αλλά αξίζει τον κόπο!!Εμένα στην αυχενική δεν είχε καλή θέση και αφού έφαγα ένα γλυκάκι ξαναπήγα να τελειώσει τις μετρήσεις!!Είναι τόσο σημαντική εξέταση που αξίζει τον κόπο!Κοίταξε μόνο μην κάνεις αυτό που κάνουν οι περισσότερες κοπέλες,αντί να κοιτάνε τον υπέρηχο,κοιτάνε τον γιατρό χαχαχαχαχαχαχαχαχα αστειεύομαι...

ειναι ωραιος ο γιατρος???:shock::shock::shock:να κανω αποτρυχωση:shock::shock:???να βαφτω?????να παω μονη μου???????χαχαχαχαχαχαχααχαχα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ειναι ωραιος ο γιατρος???:shock::shock::shock:να κανω αποτρυχωση:shock::shock:???να βαφτω?????να παω μονη μου???????χαχαχαχαχαχαχααχαχα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

λαμπη αν στην κανει ο ελευθεριαδης ναι καλη μου ειναι νεοτατος ο ανθρωπος και ομορφος δεν ξερω αμα σου αρεσουν οι καστανοξανθοι αλλα ετσι ειναι ο συγκεκριμενος . καλα αποτελεσματα και οχι αγχος τις εξετασεις τις κανουμε για να ειναι ολα καλα δεν τις κανουμε για να εχουμε ενα κακο αποτελεσμα παντα η καλη ψυχολογια φερνει καλα αποτελεσματα . :D

Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ μου, τι κάνεις? Τι κάνει ο μπεμπάκος σου? Το κοριτσάκι σου?

Πολλά φιλάκια.

Μυρτώ μου, δεν είναι η ιδέα σου, πράγματι έχω χαθεί λιγάκι, με έχει πιάσει άγχος που προσπαθώ να μείνω έγκυος και δεν τα καταφέρνω, γιατί περνάει ο χρόνος και ήδη έχω κλείσει τα 38. Όμως το παλεύω, να μη με παίρνει από κάτω.

Λοιπόν, άκου τι θα κάνεις: Θα βάλεις στόχο αυτό το καλοκαίρι να κάνεις όλα όσα δε θα μπορείς να κάνεις όταν κάνεις παιδί. Δηλαδή, άγονη γραμμή, μαθήματα σερφ, ιστιοπλοίας, θαλάσσιου σκι, διάλεξε και πάρε, μπαράκια και ποτάκια τα βράδια, και εναλλαγή τουλάχιστον τριών νησιών παρακαλώ! Κάνε όλα αυτά και θα δεις πως και έγκυος θα μείνεις και θα έχεις απολαύσει και το τελευταίο ξένοιαστο καλοκαίρι σου!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν, άκου τι θα κάνεις: Θα βάλεις στόχο αυτό το καλοκαίρι να κάνεις όλα όσα δε θα μπορείς να κάνεις όταν κάνεις παιδί. Δηλαδή, άγονη γραμμή, μαθήματα σερφ, ιστιοπλοίας, θαλάσσιου σκι, διάλεξε και πάρε, μπαράκια και ποτάκια τα βράδια, και εναλλαγή τουλάχιστον τριών νησιών παρακαλώ! Κάνε όλα αυτά και θα δεις πως και έγκυος θα μείνεις και θα έχεις απολαύσει και το τελευταίο ξένοιαστο καλοκαίρι σου!!!

Ήδη ξεκίνησα να υλοποιώ ορισμένα από αυτά που σκέφτομαι!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ιόλη μου..

Έτσι ακριβώς είναι... στο τέλος λες και του γρύλλου "Να φύγετε, να πάτε αλλού" και ησυχάζεις.. Εγώ θα σου δώσω ακόμα ένα πιο ελπιδοφόρο μήνυμα.. Η θεία μου και νονά μου έμεινε έν έτει 1979 έγκυος φυσιολογικά στην ηλικία των 42 και έφερε στον κόσμο πριν τόσα χρόνια ένα υγιέστατο αγοράκι.. τον πολυαγαπημένο μου ξαδερφούλη ο οποίος τώρα αισίως είναι 31...

Κοριτσάκι μην τα παρατάς.. η ελπίδα είναι κρυμμένη και μας χαμογελά και όπου να ναι θα το πάρει απόφαση και θα σκάσει μύτη.. είμαι σίγουρη!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω πολύ καλό προαίσθημα για την Ιόλη,ότι σύντομα θα μας ανακοινώσει τα ευχάριστα...

Jenia μου,μήπως μπερδεύεις τον Ελευθεριάδη με τον Μουστακαρία???Ο Μουστακαρίας είναι καστανόξανθος,ο Ελευθεριάδης είναι μελαχροινότατος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω πολύ καλό προαίσθημα για την Ιόλη,ότι σύντομα θα μας ανακοινώσει τα ευχάριστα...

Jenia μου,μήπως μπερδεύεις τον Ελευθεριάδη με τον Μουστακαρία???Ο Μουστακαρίας είναι καστανόξανθος,ο Ελευθεριάδης είναι μελαχροινότατος!!!!

κατσε να μην κανω λαθος το κυριο μουστακαρια τον ειδα πριν ενα μηνα τον κυριο ελευθεριαδι τον ειδα πριν δυο χρονια στο β επιπεδου της κορη μου λες να ηταν καστανος . βρε κοριτσια λετε να θυμαμε λαθος θα παω τωρα στης αδερφης μου το ραντεβου ειναι να κανει το pap e και θα σας πω γιατι να πω την αληθεια μετα απο δυο γεννες ξεχναω ευκολα . θα το σκεκαρο ομως !!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...