Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

tandem ε;;;γιατί όχι;;; κοίτα η κόρη μου ποτέ δεν είχε εξάρτηση από το στήθος και για αυτό μόλις δεν βρήκε γάλα το έκοψε κιόλας.Τώρα αν με το καλό θελήσει μόλις έρθει το μωρό με το καλό ας θηλάσει και αυτή κακό δεν κάνει...

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο (ότι δεν κάνει κακό εννοώ!):P:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξύπνια από τις 4 το πρωί και 7.30 πήγα δουλειά....Άντε να πάει 11 να κοιμηθώ...Ως τότε δεν ξέρω πώς θα αντέξω....:confused::confused::confused:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω ρε κορίτσια, τι αύπνία είναι αυτή;:(

Καλημέρα!

Aχ φιλενάδα χθες ήταν δράμα...Ευτυχώς κράτησε ο Γ το τρίο στούτζες και ξάπλωσα λίγο αλλιώς δεν ήξερα πού πατούσα και πού βρισκόμουν.Σήμερα ο Αντρίκος κοιμήθηκε 10- 6 κι ήταν ένα όνειρο!!!Ευχαριστώ μαναράκι μου που με λυπήθηκες μια μέρα, χαχα!:-P:razz::-P:razz::-P

Πώς είστε κορίτσια?Οι εγκυούλες μας?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατί βασδελάκι πτώμα;;;

ακόμα δεν κοιμούνται τα μικρά σερί την νύχτα;

εδώ περιμένουμε τις μέρες να περάσουν χθες άνοιξα κούτες να δω τι έχω και τι χρειάζομαι και ρε κορίτσια πως περνάνε έτσι τα χρόνια;;;πότε ήταν το παιδί μου νεογέννητο και τώρα θα πάει και πρώτη;;;και τότε έλεγα ουουου ως το 2013 έχουμε....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα!

Κι εγω τριτεκνη. Τα μεγαλα ειναι αγορι+κοριτσι διδυμα 3 ετων και ο μικρος 19 μηνων.

Χαιρομαι που βλεπω "ομοιοπαθουσες" χαχα!

Καλα μας κουραγια και γερα να'ναι τα βλαταρια μας!


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα

corina καλως ηρθες στην παρεα μας.......

Marouskaki και vasdeli και εγω αυτο θα ρωταγα ακομα ξενυχτατε?

xanp ετσι ειναι περναει μωρε πολυ γρηγορα ο καιρος..πως πας εσυ?

Σημερα κοριτσακια μου ειμαι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι μετα απο τα δυο καταπληκτικα αγορακια που εχω το τριτο που ερχεται ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το ειδαμε σημερα στον υπερηχο και πεταω η αληθεια ειναι......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

καλως ήρθες κορίνα...ήρωας με δίδυμα και τρίτο με τόση μικρή διαφορά μπράβο....

φλο που να δεις όταν με το καλό γεννηθεί κιόλας άλλο πράγμα η κόρη σου λέω θα λιώνεις και ας είναι όλη την ώρα μπαμπά μπαμπά...δεν σου κρύβω ότι ήθελα πάλι κόρη...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατί βασδελάκι πτώμα;;;

ακόμα δεν κοιμούνται τα μικρά σερί την νύχτα;

Το δικό μου όχι...ακόμη....κοιμάται 22.00 κι αν είμαι τυχερή θα κοιμηθεί ως τις 06.00, αλλά συνήθως θα ξυπνήσει ενδιάμεσα μια φορά...Για να μην πω για όταν είμαι πολύ άτυχη που ξυπνά και κοιμάται μετά από κανα δίωρο (όπως προχθές:evil::evil::evil::evil:)

εδώ περιμένουμε τις μέρες να περάσουν χθες άνοιξα κούτες να δω τι έχω και τι χρειάζομαι και ρε κορίτσια πως περνάνε έτσι τα χρόνια;;;πότε ήταν το παιδί μου νεογέννητο και τώρα θα πάει και πρώτη;;;και τότε έλεγα ουουου ως το 2013 έχουμε....

Αχ, να σου πω εγώ επειδή με το μικρό τυραννήθηκα πολύ χαίρομαι πολύ πολύ που πέρασαν τα 2 πρώτα χρόνια και δε θυμάμαι και πολλά πολλά (αν θυμόμουν δε θα ήθελα άλλο, με τίποτα;););) )


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα!

Κι εγω τριτεκνη. Τα μεγαλα ειναι αγορι+κοριτσι διδυμα 3 ετων και ο μικρος 19 μηνων.

Χαιρομαι που βλεπω "ομοιοπαθουσες" χαχα!

Καλα μας κουραγια και γερα να'ναι τα βλαταρια μας!

Καλώς ήρθες Κορίνα, να χαίρεσαι τα καμάρια σου!!Πωπω, όντως κοντά κοντά τα παιδάκια σου.Για πες...πώς περνάς με δίδυμα κι ένα μωρό στο σπίτι??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα

corina καλως ηρθες στην παρεα μας.......

Marouskaki και vasdeli και εγω αυτο θα ρωταγα ακομα ξενυχτατε?

xanp ετσι ειναι περναει μωρε πολυ γρηγορα ο καιρος..πως πας εσυ?

Σημερα κοριτσακια μου ειμαι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι μετα απο τα δυο καταπληκτικα αγορακια που εχω το τριτο που ερχεται ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το ειδαμε σημερα στον υπερηχο και πεταω η αληθεια ειναι......

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!Τυχερούλα!!!Γνώρισες τι σημαίνει αληθινή λατρεία παιδιού προς τη μάνα (με τα αγοράκια σου ντε!) και τώρα θα γνωρίσεις και τι σημαίνει ένα μωρό χωρίς τεστοστερόνη!!:tongue::tongue::tongue:

Με το καλό να την αντικρύσεις !


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκάκι είμαι πολύ τυχερή και τα 2 παιδιά μου ενώ θηλάζαν αποκλειστικά από την αρχή κοιμούνται από 2 μηνών σερί όλη νύχτα 12ωρα χτυπάνε γιατί αλλιώς δεν ξέρω αν θα έκανα καν δεύτερο....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκάκι είμαι πολύ τυχερή και τα 2 παιδιά μου ενώ θηλάζαν αποκλειστικά από την αρχή κοιμούνται από 2 μηνών σερί όλη νύχτα 12ωρα χτυπάνε γιατί αλλιώς δεν ξέρω αν θα έκανα καν δεύτερο....

Eγώ με τα δυο μεγάλα υπέφερα στον ύπνο και ακόμη δηλαδή ξυπνάνε πολλά βράδια κι έρχονται στο κρεβάτι μας.Ο μικρός συνεχίζει να με τυραννά, κάνει και συχνές ωτίτιδες και πάμε συνέχεια πίσω ..... Θα μου πεις τι το θες το τέταρτο με τέτοιες συνθήκες.Λέω μπας και αλλάξει το γούρι και στρώσουν λόγω του μωρού, αχαχαχαχα!Καλημέρα!;););););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...