Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

4 αντρες ισον ανοκατω ενα σπιτι!!εχω κ σκυλακι!(θηλυκο αυτο για να μη νιωθω μονη!)οσο κ να μαζευω κοριτσια ειναι παντα βομβαρδισμενο τοπιο!ο μεγαλος ειναι πιο νοικοκυρης αλλα πρεπει να του το θυμιζω.ο αντρας μου η μονη δουλεια που κανει ειναι το πλυντηριο πιατων.βεβαια οποτε δεν δουλευει βοηθαει πολυ με τα παιδια.στη αρχη νευριαζα που δεν ειχα ποτε τακτοποιημενο σπιτι αλλα το ξεπερασα.βεβαια δεν πηρα ακριβα επιπλα γιατι ηξερα τι με περιμενει.απλα πραγματακια κ λιγα.ηθελα ενα κοριτσι για αλλαγη αλλα μολις μαθαμε (απο την αρχη σχεδον)οτι κ το τριτο ειναι αγορι χαρηκα.δεν ξερω γιατι.το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι οι νυφες θα προτιμουν τις μητερες τους να τους βοηθανε με τα παιδια τους κ με στεναχωρει λιγο.ευτυχως εχω ακομα καιρο για τετοια!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πρέπει να τους βάλουμε σε τάξη, δε γίνεται!:confused::confused:Εμένα βλέπουν και το μπαμπά τους που είναι χύμα με τα ρούχα του οπότε άντε να τους μαζέψω:evil::evil::evil: Σκυλάκι ε?Χαχα, τουλάχιστον αυτό είναι θηλυκό!!!Κι εμένα με σκάει που θα έχω νύφες (άσε που θα είμαι πολύ κακιά πεθερά νομίζω, αφού καμιά δε θα είναι καλή με τους γιους μου, καλή μαγείρισσα, καλή μάνα μπλα μπλα μπλα....)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

marouskaki,αυτα λεει κ ο αντρας μου για μενα!!οτι η μια θα μου ξυνιζει η αλλη θα μου βρωμαει!!δεν θελω να το πιστεψω αλλα δεν το αποκλειω κιολας!!

Για το σίγουρο λες??:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καληνύχτα μαμάδες, παιδάκια κι εμβρυάκια!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα από την πρωινή...Καλά 11.30 χθες έβλεπα το 5ο όνειρο κάπου στις 8 κλάταρα ο άντρας μου με τον μεγάλο είχαν πάει μπάλα και πήρα την μικρή και της λέω πάμε για ύπνο και ευτυχώς ήρθε μαζί μου και κοιμήθηκε χαχαχα απαράδεκτη το ξέρω αλλά κουράζομαι..


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από την πρωινή...Καλά 11.30 χθες έβλεπα το 5ο όνειρο κάπου στις 8 κλάταρα ο άντρας μου με τον μεγάλο είχαν πάει μπάλα και πήρα την μικρή και της λέω πάμε για ύπνο και ευτυχώς ήρθε μαζί μου και κοιμήθηκε χαχαχα απαράδεκτη το ξέρω αλλά κουράζομαι..

E όχι κι απαράδεκτη επειδή κοιμήθηκες με το παιδάκι σου...Το έχω κάνει τις άπειρες φορές από κούραση...Εγώ ήμουν ξύπνια ως τις 12 (αν και είχα σηκωθεί 4 το πρωί και το πήγα σερί:shock::shock::shock::shock:) γιατί μας χάλασε το ζυμάρι για την πίτσα (πρέπει να έχω πάντα φαγητό για τα παιδιά την άλλη μέρα για το σχολείο) οπότε μέχρι τις 11 παρά, περίμενα να βγει από το φούρνο και μετά υπερένταση...ξέρεις!

Τι κανονίσατε για σήμερα?Εμείς θα πάμε ζευγάρια με τα ταίρια μας με τους συναδέλφους.Τα παιδιά στο ολοήμερο, το μικρό ή μαζί μας ή αν βολέψει...η μαμά μου!Ελπίζω να βολέψει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Καλημέρα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα.καλα,αν δεν κοιμηθω μεσημερι με παιρνει ο υπνος στον καναπε κ δεν εχω σηκωμο!!ευτυχως κοιμουνται τα πιο μικρα καθε μεσημερι,ο μεγαλος διαβαζει κ ετσι ξαπλωνω κ εγω.ο μπεμπης παει για υπνο στις 8,ο μεσαιος 8,30 κ ο μεγαλος 9-9,30.μετα ησυχιαααα!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνετε πρωινό τσιμπούσι;;;;μια χαρά...Ματίλντα ευτυχώς κοιμούνται νωρίς και εσένα...

Εμείς σήμερα σπίτι τώρα που είμαι έγκυος με ενοχλεί αφάνταστα η μυρωδιά του κρέατος που ψήνεται και έχω μεγάλη παραξενιά ούτε παράθυρα δεν θα ανοίξω...

Αφήστε που σε κλειστό χώρο όλοι καπνίζουν και δεν μπορώ ούτε ανάσα να πάρω...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλωσήρθες στην παρεούλα μας!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!Έχουμε σχεδόν ίδιες διαφορές, εμένα είναι τρία αγόρια 7, 5 και 2 χρονών.Πάτε πρώτη ή δευτέρα?Πώς περνάς?Έφυγα....

πρωτη παμε και ο μικρος προνηπιο!!!προς το παρων παμε μια χαρα με τα τρια!!!

Καλημέρα Ρια καλώς ήρθες....

Ναι Μαρουσκάκι εγώ είμαι η ένστολη.

καλώς σας βρηκα!!!

Καλημέρα κορίτσια!

Ρία καλωσήρθες στην παρέα μας!

Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!

Από που είσαι;

ευχαριστω!!!εγω ειμαι απο Αθηνα αλλα μενουμε Κερκυρα!!

λοιπον κοριτσια και εγω πρωινη!!!ετοιμασα τα παιδια για σχολειο και τωρα χαζολογαω λιγακι μεχρι να παω να κανω καμια δουλειτσα......σημερα ηθελα να παω καμια βολτιτσα αλλο ο καιρος μου τα χαλασε....βρεχει...ΠΑΛΙ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα δε μου αρεσει αυτη η μερα!!εξω παντα γινεται χαμος!ετσι κ αλλιως για να βγω πρεπει να εχω καποιον για τα παιδια.πραγμα δυσκολο.εχουμε να βγουμε οι δυο μας εξω 2 χρονια!!καλα ειμαι κ σπιτογατα κ ολο δικαιολογιες βρισκω!καποια στιγμη ομως πρεπει να το παρω αποφαση κ να παω για ενα ποτο-φαγητο με τον αντρα μου.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις δεν εχουμε αυτοκινητο!!ο αντρας μου παντα ηταν της μηχανης κ τωρα που το χρειαζομαστε δεν εχουμε λεφτα!!πικρα!!ρια,τρελλαινομαι για κερκυρα!!ειχα παει πριν 13 χρονια διακοπες κ ανετα εμενα εκει μονιμα!!δυστυχως αθηνα κ εμεις.κλεισμενοι στα κλουβακια μας.ευτυχως εχω μεγαλο μπαλκονι κ ξεσαλωνουν τα πιτσιρικια.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μένα κορίτσια!!!

πάλι χάλασε ο καιρός κ δε μ αρέσει καθόλου! πήγα τα μεγάλα στα σχολεία τους τρέχοντας, ευτυχώς το μωρό μου ακόμα κοιμάται!

σε καμιά ώρα θα ξαναπάω στο παιδικό του δεύτερου γιου γιατί έχουν το αποκριάτικο πάρτυ. μας ζήτησα να μαγειρέψουμε κιόλας, οπότε θα πάρω τα κεφτεδάκια μου κ θα πάω...

θα θελα να παιρνα κ το μωρό μαζί να το ντύσω κτλ, πιο πολύ για τις φωτο αλλά μου ναι ακόμα κρυωμένο κ δε νομίζω να το βγάλω με τέτοιο καιρό.

εμείς για βράδυ θα πάμε έξω, σε ταβέρνα στη πεντέλη. ο άντρας μου δουλεύει (δευτερη δουλειά μουσικός) εκεί, οπότε έχω κανονίσει μεγάλη παρέα. εγώ πάντα τα παίρνω μαζί τ αγόρια μου. όσο είναι δυνατό φυσικά, αλλιώς τα κρατάει η μαμα μου.

πολλές αγορομάνες μαζευτήκαμε εδώ ε;

κι εγώ με τις δουλειές κ την ακαταστασία έχω ένα θέμα. ο μπαμπάς μας είναι πολύ τακτικός κ κάνει τα πάντα, αλλά οι γιοι προς το παρόν δε φαίνεται να του μοιάζουν. εντάξει είναι κ μικρά ακόμα θα μάθουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...