Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

ένα θα σου πω χθες πήγα τουαλέτα για δευτερόλεπτα με την συχνοουρία μου και μέχρι να γυρίσω είχαν πετάξει όλα τα μαξιλάρια του καναπέ κάτω και είχαν σπάσει μια λάμπα δαπέδου!!! Μου ήρθε να βάλω τα κλάματα και ρωτάω ποιος το έκανε εγώ λέει η μικρή !!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχαχα, μα τι ήσυχα παιδάκια έχετε λάθος, έχουμε όλες μας!Γερά να είναι.Πάντως πραγματικά, ο βραδινός ύπνος είναι άλλο πράμα σου δίνει άλλη δύναμη ό,τι κι αν γίνει μες στη μέρα.Εγώ όταν δεν έχω κοιμηθεί στο παραμικρό τρελαίνομαι, τρελαίνομαι....Και συνήθως δεν αρκούνται στο παραμικρό, κάνουν πολλά!!

Εγώ ξυπνάω 6 (το καλό σενάριο) και πάω 7.30 στη δουλειά και σχολάω 3.Μια χαρά κι ευτυχώς ναι, με το αυτοκίνητο κάνω μόνο 5 λεπτά!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κορίνα, να χαίρεσαι τα καμάρια σου!!Πωπω, όντως κοντά κοντά τα παιδάκια σου.Για πες...πώς περνάς με δίδυμα κι ένα μωρό στο σπίτι??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Το πως περναω φανταζομαι ειναι λιγο-πολυ γνωστο σε ολες σας :D:D

Ποτε ειναι τρελοκομειο και ποτε παραδεισος!

Σε γενικες γραμμες περναμε πολυ ωραια, το απολαμβανουμε και γελαμε απιστευτα!

Απο υπνο πασχουμε κι εμεις, φετος με τις ιωσεις ολο και καποιος ηταν αρρωστος στο σπιτι, οποτε η μαμα καθε βραδυ στο ποδι ηταν...


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γλωσσούδες!!!!

γιατί βασδελάκι πτώμα;;;

ακόμα δεν κοιμούνται τα μικρά σερί την νύχτα;

Όχι, μια χαρά κοιμούνται τα μανάρια μου....Απλά ο μικρός ήταν άρρωστος με πυρετούλη και αποσυντονίστηκε λιγάκι.....πολλές φορές κοιμάται από τις 6 μμ μέχρι την άλλη μέρα το πρωί με ένα ενδιάμεσο ξύπνημα για θηλασμό....

Γεια σας κι απο μενα!

Κι εγω τριτεκνη. Τα μεγαλα ειναι αγορι+κοριτσι διδυμα 3 ετων και ο μικρος 19 μηνων.

Χαιρομαι που βλεπω "ομοιοπαθουσες" χαχα!

Καλα μας κουραγια και γερα να'ναι τα βλαταρια μας!

Καλωσήρθες Κορίνα!!!! Με δίδυμα και ένα μικράκι στο σπίτι, είσαι ηρωίδα! Έχεις βοήθεια;

Σημερα κοριτσακια μου ειμαι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι μετα απο τα δυο καταπληκτικα αγορακια που εχω το τριτο που ερχεται ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το ειδαμε σημερα στον υπερηχο και πεταω η αληθεια ειναι......

Με το καλό Φλο! Κορίτσι, ε; Αλλο πράγμα παιδί μου το κορίτσι.....μπορεί να είμαστε γκρινιάρες αλλά είμαστε και ναζιάρες.....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!Κι εγώ πολλή δουλειά σήμερα!:P:p:p Τώρα σπίτι, περιμένω να έρθουν τα μεγάλα με ένα φίλο του μεσαίου.... Ο μικρός εδώ....ζητάει τραγούδια στο γιουτιουμπ!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουφφφφφφ....Ως τις 18.00 έξω με τα τέσσερα παιδάκια. Ήρθαν και τα γειτονόπουλα και παίξανε τέλεια (τα καλά της επαρχίας, τα παιδιά παίζουν έξω από το σπίτι χωρίς μεγάλο φόβο αυτοκινήτων)...Μετά διάβασμα με μεγάλο, σιδέρωμα, βραδυνό και νάνι-παιδιών...Ώρα να κάτσουμε κι εμείς οι δόλιες μάνες!:cool::cool::cool::cool:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Και εμείς μένουμε μεν Αθήνα αλλά στην περιοχή μας ειδικά στο πατρικό μου είναι αλάνες και παίζουν έξω τα παιδιά αλλά ακόμα κάνει κρύο να τα βγάλουμε.Από Απρίλιο Μάιο και μετά για απόγευμα τώρα μέχρι να δύσει ο ήλιος...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Και εμείς μένουμε μεν Αθήνα αλλά στην περιοχή μας ειδικά στο πατρικό μου είναι αλάνες και παίζουν έξω τα παιδιά αλλά ακόμα κάνει κρύο να τα βγάλουμε.Από Απρίλιο Μάιο και μετά για απόγευμα τώρα μέχρι να δύσει ο ήλιος...

Καλημέρα!Τυχερά τα παιδάκια σου λοιπόν ;);)

Εδώ χθες είχε μια υπέροχη μέρα οπότε είπα να την εκμεταλλευτούμε, νισάφι πια μέσα μέσα.Καλή δουλίτσα σε όλες σας!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!να ερθω και εγω στην παρεουλα σας;;;;;

εχω και εγω 3 παιδακια 7χρ.αγορι,4χρ.αγορι,2χρ.κοριτσι !!!!

μόλις πήγαν τα 2 μεγαλα σχολειο και σκέφτομαι να αρχισω σιγα σιγα καμια δουλειτσα εδω στο σπιτι!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!να ερθω και εγω στην παρεουλα σας;;;;;

εχω και εγω 3 παιδακια 7χρ.αγορι,4χρ.αγορι,2χρ.κοριτσι !!!!

μόλις πήγαν τα 2 μεγαλα σχολειο και σκέφτομαι να αρχισω σιγα σιγα καμια δουλειτσα εδω στο σπιτι!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Καλημέρα και καλωσήρθες στην παρεούλα μας!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!Έχουμε σχεδόν ίδιες διαφορές, εμένα είναι τρία αγόρια 7, 5 και 2 χρονών.Πάτε πρώτη ή δευτέρα?Πώς περνάς?Έφυγα....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...