Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Μπράβο κοριτσάρα για τον Εκτορούκο, πολύ χάρηκα.

Με πήραν απο το κέντρο και μου είπαν για αύριο και οτι τα περισσότερα προχωράνε και είναι 4-5 διαιρέσεων και οτι μάλλον θα έχουμε και για μπαρμπα στάθη.

Είχα γαμώτο δουλειά και δεν πρόλαβα να ρωτήσω πόσα ακριβώς διαιρέθηκαν και αν έχουν θραυσματα.

Φωτό αύριο πρέπει να ζητήσω?

Ζεττάκι σε ποιό κένρο είσαι?Ναι φωτο θα σου δώσουν αυριο.Βέβαια αυτό εξαρτάτε από την πολιτική που έχουν στο κέντρο που πας.Γι' αυτο και σε ρωτάω ποιο είναι το κέντρο.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ! Και γω εύχομαι το ίδιο για το δικό σου το μικρούλι! Είναι τόοοσο κουκλί! Λατρεύω τους γερμανικούς ποιμενικούς! Αν κτίσουμε ποτέ σπιτάκι με αυλή θα πάρω ένα να κάνει και παρέα στην σκυλίτσα μου!

Ναι να πάρεις, είναι όντως πολύ καλά σκυλιά και έξυπνα, από τα καλύτερα φιλαράκια.Βέβαια παλαιότερα είχα και ένα κανις γκριφόν άλλη φάση αυτό το σκυλί το κάθε ένα έχει τη χάρη του.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζεττάκι σε ποιό κένρο είσαι?Ναι φωτο θα σου δώσουν αυριο.Βέβαια αυτό εξαρτάτε από την πολιτική που έχουν στο κέντρο που πας.Γι' αυτο και σε ρωτάω ποιο είναι το κέντρο.

στο ebryolab πάω, είναι στη θεσσαλονικη, έχεις ακούσει κάτι σχετικά?


url]
Link to comment
Share on other sites

στο ebryolab πάω, είναι στη θεσσαλονικη, έχεις ακούσει κάτι σχετικά?

Δυστυχώς όχι από κέντρα στη Θεσ/νικη δεν ξέρω.¨ομως εγώ θα σε συμβούλευα να ζητήσεις φώτο.αντε ρε κοριτσάκι μακάρι να πάνε όλα καλά και σε 15 μέρες να μάθουμε τα ευχάριστα από σενα.Πάντα η αγωνία μου είναι για όλες το ίδιο σαν να είμαι εγώ στη θέση σας.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι από κέντρα στη Θεσ/νικη δεν ξέρω.¨ομως εγώ θα σε συμβούλευα να ζητήσεις φώτο.αντε ρε κοριτσάκι μακάρι να πάνε όλα καλά και σε 15 μέρες να μάθουμε τα ευχάριστα από σενα.Πάντα η αγωνία μου είναι για όλες το ίδιο σαν να είμαι εγώ στη θέση σας.

σε ευχαριστώ αγάπη μου,

μακάρι όντως να σας έχω ευχάριστα και πάντα να έχουμε όλες μας μόνο ευχάριστα να λέμε, δεν μπορεί κάποια στιγμή θα το πετύχουμε και αυτό.

Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!!


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

rika1979 μου καλημερα!

Συγνωμη που ρωταω αλλα για να μαθαινω...οταν παλιδρομουσαν τα νινακια δεν ειχες αιμα?

Χριστινάκι ρώτα ότι θες. Όχι δεν είχα αίμα ούτε καμία ενόχληση, γι' αυτό όποτε πήγαινα στο γιατρό, έφευγα με ένα σοκ γιατι δεν μου πηγαινε πουθενα το μυαλό..


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Hello girls,

Με πηραν από το κτηνιατρείο και ευτυχώς όλα καλά με το σκυλάκι μου! Θα πάω να την πάρω το απόγευμα. :)

Η ζωή γενικά είναι άδικη, από την άλλη νομίζω ότι σου στέλλει ότι μπορείς να αντέξεις και όχι τπτ παραπάνω... Για κάποιο λόγο γίνονται όλα. Έτσι πιστεύω... Μπορεί να είμαστε άτυχες πάνω σε αυτό τον τομέα αλλά σίγουρα για άλλα πράγματα είμαστε πολύ τυχερές!

Κορίτσια η rodo είχε χοριακή σήμερα?????

δεν θέλω να χαλασω το κέφι αλλά , μακάρι να μη σου δωσει ο Θεός όσα μπορείς να αντέξεις... Πιστεψέ με το λεω απο πειρα και ειδα οτι αντεχει πολλά ό ανθρωπος .


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένω να ρθει περιοδος..ελπίζω να ρθει μετα την Καθαρά Δευτέρα να περάσω άνετο σκ ;););)

Τι θέλω και μιλάω...μου ήρθε...πρωτη φορά τόσο γρήγορα..και ηθελα το σκ να ειμαι ανετη...:cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζetta μου δεν σε παρεξήγησα καθόλου κι εγω οταν εκανα προσπάθειες για το δευτερο παιδακι ελεγα οτι ισως δεν εχω το δικαιωμα να το ζηταω αφου μου εστειλε ήδη ενα αλλα ολα συμβαινουν για καποιο λογο δεν πρεπει να παραιτηθουμε ποτε εγω ήμουν ετοιμη να μην ξαναπροσπαθήσω αλλα αν δεν ειχα κανει κι αυτη την τελευταια προσπάθεια δεν θα ήμουν τωρα με το μωρακι στην κοιλια. Με το καλο αυριο να κανεις την εμβρυομεταφορα οσο για φωτο εγω ποτε δεν πήρα αυτα αν θελουν να κολλησουν θα κολλήσουν οσο για την φωτο τίποτα δεν ειναι αξιόπιστο μπορει αν εχεις πεσει σε λαμόγια να σου δωσουν και φωτο αλλωνων εμβρυων αριστων για αυτο μην μπαινεις στο τρυπακι. Ο θεος να ευλογήσει αυριο να ξεκινήσει και για σενα το ταξίδι της μητρότητας.

Christine29 ενταξει σου απάντησε η Rika79 αγχωθηκες τώρα? και αυτη η Rika καθολου πονηρια βρε παιδακι μου. Βρε Rika πες της σε ποια εβδομάδα παλινρομμήσαν γιατι αυτή θα τρελλαθει μεχρι να παει να κάνει υπέρηχο ξανα. μην με παρεξηγείται κορίτσια που μιλάω ετσι, αλλα λειπει και η Αννιτακι και τα χω παρει.

Θελω κι εγω smartphone αλλα δεν μου πέρνει... κλαψ. κλαψ.

Ρε παιδια λετε να την κρατησαν την Αννιτα στην Αθηνα και για αυτο να μην μπαινει?

Οσο για το θεο κι εγω ελεγα διαφορα αλλα για ολα υπάρχει κάποιος λογος αν του το ζηταμε με ταπεινότητα θα μας το δωσει να ειστε σίγουρες!

H rodo χαθηκε νομίζω θα ειχε νέα σήμερα...

Φιλια σε ολες!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι θέλω και μιλάω...μου ήρθε...πρωτη φορά τόσο γρήγορα..και ηθελα το σκ να ειμαι ανετη...:cool:

Παιξε τζοκερ ή λοττο ποτε δεν ξερεις, χι χι κρατήσου βρε, εχεις και το τριήμερο της 25ης Μαρτιου εμεις τι να πουμε που εχουμε 4 μηνες και ο ανδρας μου ειπε μέχρι να γεννήσεις εγω δεν σε ακουμπάω σε σέβομαι, αστα ..


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Ζetta μου δεν σε παρεξήγησα καθόλου κι εγω οταν εκανα προσπάθειες για το δευτερο παιδακι ελεγα οτι ισως δεν εχω το δικαιωμα να το ζηταω αφου μου εστειλε ήδη ενα αλλα ολα συμβαινουν για καποιο λογο δεν πρεπει να παραιτηθουμε ποτε εγω ήμουν ετοιμη να μην ξαναπροσπαθήσω αλλα αν δεν ειχα κανει κι αυτη την τελευταια προσπάθεια δεν θα ήμουν τωρα με το μωρακι στην κοιλια. Με το καλο αυριο να κανεις την εμβρυομεταφορα οσο για φωτο εγω ποτε δεν πήρα αυτα αν θελουν να κολλησουν θα κολλήσουν οσο για την φωτο τίποτα δεν ειναι αξιόπιστο μπορει αν εχεις πεσει σε λαμόγια να σου δωσουν και φωτο αλλωνων εμβρυων αριστων για αυτο μην μπαινεις στο τρυπακι. Ο θεος να ευλογήσει αυριο να ξεκινήσει και για σενα το ταξίδι της μητρότητας.

Christine29 ενταξει σου απάντησε η Rika79 αγχωθηκες τώρα? και αυτη η Rika καθολου πονηρια βρε παιδακι μου. Βρε Rika πες της σε ποια εβδομάδα παλινρομμήσαν γιατι αυτή θα τρελλαθει μεχρι να παει να κάνει υπέρηχο ξανα. μην με παρεξηγείται κορίτσια που μιλάω ετσι, αλλα λειπει και η Αννιτακι και τα χω παρει.

Θελω κι εγω smartphone αλλα δεν μου πέρνει... κλαψ. κλαψ.

Ρε παιδια λετε να την κρατησαν την Αννιτα στην Αθηνα και για αυτο να μην μπαινει?

Οσο για το θεο κι εγω ελεγα διαφορα αλλα για ολα υπάρχει κάποιος λογος αν του το ζηταμε με ταπεινότητα θα μας το δωσει να ειστε σίγουρες!

H rodo χαθηκε νομίζω θα ειχε νέα σήμερα...

Φιλια σε ολες!

Γεια σου Λαμπρινούλα, μωρέ εγώ της απάντησα γιατι δεν είχα καθόλου πόνους και αίμα και ετσι να μη το συνδέσει με την εγκυμοσύνη της. Δε πειράζει θα πάει για τον υπέρηχο, και για λίγες μέρες θα ξεαγχωθει. Και εγώ έτσι ήμουν μέχρι να γεννήσω. Εκανά τον υπέρηχο ηρεμούσα για 4-5 μέρες και μετά με ξαναέπιανε μέχρι να κάνω τον επόμενο και πάλι από την αρχή.

Anyway από τη στιγμή που μένεις έγκυος και μετά μια ζωή για κάτι θα αγχώνεσαι που θα αφορά το παιδί.

Εσένα σε βλεπω μια χαρούλα, άντε και πλησιάζει η αυχενική.

Φιλάκια...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παιξε τζοκερ ή λοττο ποτε δεν ξερεις, χι χι κρατήσου βρε, εχεις και το τριήμερο της 25ης Μαρτιου εμεις τι να πουμε που εχουμε 4 μηνες και ο ανδρας μου ειπε μέχρι να γεννήσεις εγω δεν σε ακουμπάω σε σέβομαι, αστα ..

:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Rika μου και γω σ'αναμμενα καρβουνα κάθομαι μεχρι την αυχενική αλλα προσπαθώ να μην σκεφτομαι και να μην ακούω καθόλου αρνητικα. εχεις δίκιο το αγχος δεν φευγει μεχρι να γεννήσεις και μετα αντε παλι αλλα ειναι ωραίο αγχος αυτο. Φιλακια πολλα

Τελικα δεν μας ειπες σε ποια εβδομαδα παλινρομμησαν γιατι αρχισα κι εγω να σκεφτομαι τωρα...


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Rika μου και γω σ'αναμμενα καρβουνα κάθομαι μεχρι την αυχενική αλλα προσπαθώ να μην σκεφτομαι και να μην ακούω καθόλου αρνητικα. εχεις δίκιο το αγχος δεν φευγει μεχρι να γεννήσεις και μετα αντε παλι αλλα ειναι ωραίο αγχος αυτο. Φιλακια πολλα

Τελικα δεν μας ειπες σε ποια εβδομαδα παλινρομμησαν γιατι αρχισα κι εγω να σκεφτομαι τωρα...

Οχι που θα ήσουν καλύτερη από το χριστινάκη. Αφου όλες τα ίδια είμαστε. Δεν έχει σημασία πότε παλινδρόμησαν και εκτός αυτού εσείς δεν έχετε ιστορικό παλλινδρόμησης. Καθίστε λοιπόν στα αυγά σας και αφήστε τα μωράκια να μεγαλώσουν χωρίς υπερβολικό άγχος, γιατί χωρίς καθόλου δε γίνεται. Και εσύ να άρχίσεις πάλι τις βόλτες για να ξεφεύγεις...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...