Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημερα!!! ολες παρων!

Zetta μου δεν ρωτησα αν ειναι πρωτη προσπαθεια για να νιωσεις ασχημα, απλα στατιστικα οταν κανεις 1η προσπαθεια εχεις περισσοτερες πιθανοτητες γιατι ο οργανισμός ειναι ξεκουραστος, ξερω παρα πολλες που τα καταφεραν με την πρωτη και μετα στο καπακι εβαλαν τα κατεψυγμένα και εμειναν στο 2ο ή 3ο παιδακι αυτες θεωρούνται η ευκολη περίπτωση. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ και κατι μου λεει οτι θα εισαι.

Mimitra ο πεθερος σου ακομα τα ιδια ε? υπομονή. ειδες ο αντρουλης σου σε καλοπιάνει να δεις που ως το καλοκαιρι θα εισαι και εγκυουλα μονη σου.

ALEX G δυστυχως δεν εχω αλλα φαρμακα τα εξαντλησα ολα τα τελευταια που ειχα τα εδωσα πριν 2 μήνες βαλε αν θες και ζήτηση στο mammyland εκει δινουν πολλες μαμαδες γραψε ζητάω και θα σου απαντησουν. Ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που γινεται με τα φαρμακα συγχαρητηρια κοριτσια για την αλληλεγυή.:P

Christine29 γιατι ρωτας λεπτομερεις ταχα μου ενημερωτικα αν βλεπεις αιμα στην παλινρομηση θα ερθω εκει και θα σε τσουρομαδίσω που σκεφτεσαι βλακειες. το μπεμπακι σου ειπαμε ειναι turbo γι αυτο σου κανει πονακια θα δεις πανω απο 3,500 κιλα θα βγει.

Christine1012 περασε κι ολας το μισο της εγκυμοσύνης αχ τι καλα, γρηγορα δεν περασε? αντε μπαινεις σε τελική ευθεια τα διδυμα σχεδον ποτε δεν φτανουν 40 εβδομάδες γι αυτο σου ειπε 38η με το καλο να ερθουν οποτε θελουν να ειναι γερα και ευλογημένα. μην ανυσηχεις με την σκυλίτσα σου ολα θα πανε καλα, αχ θελω κι εγω σκυλακι αλλα ολοι οι αλλοι στην οικογενεια τα φοβουνται. ετσι παιζω με τα αδεσποτα της γειτονιας.

Louloukita μου εμενα μου ειπε αυχενικη να κανω απο την 11η εως την 13η και θα παω 12η να ειμαι μεσα. θα παω στο Λητω που ειναι και πιο οικονομικο και περνεις και τα αποτελεσματα αυθημερον. εσυ?

Αννιτακι & Κελυ που εισαστε καλε?

Σχετικα με την εμβρυομεταφορα εγω επινα 2 ποτηρια νερο απο το σπιτι πριν ξεκινήσω και αλλα δυο στο κεντρο και παντα ήμουν ετοιμή, καθετήρα δεν εβαλα μονο παπια και με αφηναν στο σημειο που εκαναν την εμβρυομεταφορα περιπου 40' με 60' μετα εφευγα.

Φιλακια σε ολες και ιδιαιτερα σε οσες δεν ανεφερα!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!! ολες παρων!

Zetta μου δεν ρωτησα αν ειναι πρωτη προσπαθεια για να νιωσεις ασχημα, απλα στατιστικα οταν κανεις 1η προσπαθεια εχεις περισσοτερες πιθανοτητες γιατι ο οργανισμός ειναι ξεκουραστος, ξερω παρα πολλες που τα καταφεραν με την πρωτη και μετα στο καπακι εβαλαν τα κατεψυγμένα και εμειναν στο 2ο ή 3ο παιδακι αυτες θεωρούνται η ευκολη περίπτωση. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ και κατι μου λεει οτι θα εισαι.

Mimitra ο πεθερος σου ακομα τα ιδια ε? υπομονή. ειδες ο αντρουλης σου σε καλοπιάνει να δεις που ως το καλοκαιρι θα εισαι και εγκυουλα μονη σου.

ALEX G δυστυχως δεν εχω αλλα φαρμακα τα εξαντλησα ολα τα τελευταια που ειχα τα εδωσα πριν 2 μήνες βαλε αν θες και ζήτηση στο mammyland εκει δινουν πολλες μαμαδες γραψε ζητάω και θα σου απαντησουν. Ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που γινεται με τα φαρμακα συγχαρητηρια κοριτσια για την αλληλεγυή.:P

Christine29 γιατι ρωτας λεπτομερεις ταχα μου ενημερωτικα αν βλεπεις αιμα στην παλινρομηση θα ερθω εκει και θα σε τσουρομαδίσω που σκεφτεσαι βλακειες. το μπεμπακι σου ειπαμε ειναι turbo γι αυτο σου κανει πονακια θα δεις πανω απο 3,500 κιλα θα βγει.

Christine1012 περασε κι ολας το μισο της εγκυμοσύνης αχ τι καλα, γρηγορα δεν περασε? αντε μπαινεις σε τελική ευθεια τα διδυμα σχεδον ποτε δεν φτανουν 40 εβδομάδες γι αυτο σου ειπε 38η με το καλο να ερθουν οποτε θελουν να ειναι γερα και ευλογημένα. μην ανυσηχεις με την σκυλίτσα σου ολα θα πανε καλα, αχ θελω κι εγω σκυλακι αλλα ολοι οι αλλοι στην οικογενεια τα φοβουνται. ετσι παιζω με τα αδεσποτα της γειτονιας.

Louloukita μου εμενα μου ειπε αυχενικη να κανω απο την 11η εως την 13η και θα παω 12η να ειμαι μεσα. θα παω στο Λητω που ειναι και πιο οικονομικο και περνεις και τα αποτελεσματα αυθημερον. εσυ?

Αννιτακι & Κελυ που εισαστε καλε?

Σχετικα με την εμβρυομεταφορα εγω επινα 2 ποτηρια νερο απο το σπιτι πριν ξεκινήσω και αλλα δυο στο κεντρο και παντα ήμουν ετοιμή, καθετήρα δεν εβαλα μονο παπια και με αφηναν στο σημειο που εκαναν την εμβρυομεταφορα περιπου 40' με 60' μετα εφευγα.

Φιλακια σε ολες και ιδιαιτερα σε οσες δεν ανεφερα!

Egw ipia 2 mpoukalakia kai 2 potiria sto kentro kai eithela na skaso oso perimena. Meta mou evale kai Pregnyl kai perimena ala 10 lep. Meta tin emvriometafora hmoun ksaplomeni ala 15 lep. Eskagaaaaa !!! Molis piga sto domatio piga toualeta kanonika kai meta ksaplosa gia ala 30 lep.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! ολες παρων!

Zetta μου δεν ρωτησα αν ειναι πρωτη προσπαθεια για να νιωσεις ασχημα, απλα στατιστικα οταν κανεις 1η προσπαθεια εχεις περισσοτερες πιθανοτητες γιατι ο οργανισμός ειναι ξεκουραστος, ξερω παρα πολλες που τα καταφεραν με την πρωτη και μετα στο καπακι εβαλαν τα κατεψυγμένα και εμειναν στο 2ο ή 3ο παιδακι αυτες θεωρούνται η ευκολη περίπτωση. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ και κατι μου λεει οτι θα εισαι.

Mimitra ο πεθερος σου ακομα τα ιδια ε? υπομονή. ειδες ο αντρουλης σου σε καλοπιάνει να δεις που ως το καλοκαιρι θα εισαι και εγκυουλα μονη σου.

ALEX G δυστυχως δεν εχω αλλα φαρμακα τα εξαντλησα ολα τα τελευταια που ειχα τα εδωσα πριν 2 μήνες βαλε αν θες και ζήτηση στο mammyland εκει δινουν πολλες μαμαδες γραψε ζητάω και θα σου απαντησουν. Ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που γινεται με τα φαρμακα συγχαρητηρια κοριτσια για την αλληλεγυή.:P

Christine29 γιατι ρωτας λεπτομερεις ταχα μου ενημερωτικα αν βλεπεις αιμα στην παλινρομηση θα ερθω εκει και θα σε τσουρομαδίσω που σκεφτεσαι βλακειες. το μπεμπακι σου ειπαμε ειναι turbo γι αυτο σου κανει πονακια θα δεις πανω απο 3,500 κιλα θα βγει.

Christine1012 περασε κι ολας το μισο της εγκυμοσύνης αχ τι καλα, γρηγορα δεν περασε? αντε μπαινεις σε τελική ευθεια τα διδυμα σχεδον ποτε δεν φτανουν 40 εβδομάδες γι αυτο σου ειπε 38η με το καλο να ερθουν οποτε θελουν να ειναι γερα και ευλογημένα. μην ανυσηχεις με την σκυλίτσα σου ολα θα πανε καλα, αχ θελω κι εγω σκυλακι αλλα ολοι οι αλλοι στην οικογενεια τα φοβουνται. ετσι παιζω με τα αδεσποτα της γειτονιας.

Louloukita μου εμενα μου ειπε αυχενικη να κανω απο την 11η εως την 13η και θα παω 12η να ειμαι μεσα. θα παω στο Λητω που ειναι και πιο οικονομικο και περνεις και τα αποτελεσματα αυθημερον. εσυ?

Αννιτακι & Κελυ που εισαστε καλε?

Σχετικα με την εμβρυομεταφορα εγω επινα 2 ποτηρια νερο απο το σπιτι πριν ξεκινήσω και αλλα δυο στο κεντρο και παντα ήμουν ετοιμή, καθετήρα δεν εβαλα μονο παπια και με αφηναν στο σημειο που εκαναν την εμβρυομεταφορα περιπου 40' με 60' μετα εφευγα.

Φιλακια σε ολες και ιδιαιτερα σε οσες δεν ανεφερα!

καλημέρα Λαμπρινούλα μου,

Δεν εννοούσα αγάπη μου οτι το είπες εσύ με τέτοια προθέση. Προς Θεού και συγνώμη αν άφησα κάτι τέτοιο να εννοηθεί.

Απλά εγώ νιώθω έτσι, γιατί θα ήθελα όλες μας να πετυχαίνουμε το θαυματάκι μας με την 1η.

Σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση σου, και μακάρι να πιάσουν ολωνών σας οι ευχές.

Φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! ολες παρων!

Zetta μου δεν ρωτησα αν ειναι πρωτη προσπαθεια για να νιωσεις ασχημα, απλα στατιστικα οταν κανεις 1η προσπαθεια εχεις περισσοτερες πιθανοτητες γιατι ο οργανισμός ειναι ξεκουραστος, ξερω παρα πολλες που τα καταφεραν με την πρωτη και μετα στο καπακι εβαλαν τα κατεψυγμένα και εμειναν στο 2ο ή 3ο παιδακι αυτες θεωρούνται η ευκολη περίπτωση. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ και κατι μου λεει οτι θα εισαι.

Mimitra ο πεθερος σου ακομα τα ιδια ε? υπομονή. ειδες ο αντρουλης σου σε καλοπιάνει να δεις που ως το καλοκαιρι θα εισαι και εγκυουλα μονη σου.

ALEX G δυστυχως δεν εχω αλλα φαρμακα τα εξαντλησα ολα τα τελευταια που ειχα τα εδωσα πριν 2 μήνες βαλε αν θες και ζήτηση στο mammyland εκει δινουν πολλες μαμαδες γραψε ζητάω και θα σου απαντησουν. Ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που γινεται με τα φαρμακα συγχαρητηρια κοριτσια για την αλληλεγυή.:P

Christine29 γιατι ρωτας λεπτομερεις ταχα μου ενημερωτικα αν βλεπεις αιμα στην παλινρομηση θα ερθω εκει και θα σε τσουρομαδίσω που σκεφτεσαι βλακειες. το μπεμπακι σου ειπαμε ειναι turbo γι αυτο σου κανει πονακια θα δεις πανω απο 3,500 κιλα θα βγει.

Christine1012 περασε κι ολας το μισο της εγκυμοσύνης αχ τι καλα, γρηγορα δεν περασε? αντε μπαινεις σε τελική ευθεια τα διδυμα σχεδον ποτε δεν φτανουν 40 εβδομάδες γι αυτο σου ειπε 38η με το καλο να ερθουν οποτε θελουν να ειναι γερα και ευλογημένα. μην ανυσηχεις με την σκυλίτσα σου ολα θα πανε καλα, αχ θελω κι εγω σκυλακι αλλα ολοι οι αλλοι στην οικογενεια τα φοβουνται. ετσι παιζω με τα αδεσποτα της γειτονιας.

Louloukita μου εμενα μου ειπε αυχενικη να κανω απο την 11η εως την 13η και θα παω 12η να ειμαι μεσα. θα παω στο Λητω που ειναι και πιο οικονομικο και περνεις και τα αποτελεσματα αυθημερον. εσυ?

Αννιτακι & Κελυ που εισαστε καλε?

Σχετικα με την εμβρυομεταφορα εγω επινα 2 ποτηρια νερο απο το σπιτι πριν ξεκινήσω και αλλα δυο στο κεντρο και παντα ήμουν ετοιμή, καθετήρα δεν εβαλα μονο παπια και με αφηναν στο σημειο που εκαναν την εμβρυομεταφορα περιπου 40' με 60' μετα εφευγα.

Φιλακια σε ολες και ιδιαιτερα σε οσες δεν ανεφερα!

χαχαχαχα

Δε παιζεσαι αγαπουλα!!! Αμεσως με καταλαβες!!!!!

Ασε σημερα εκανα τον πρωτο μου εμετο και ειμαι κομματια.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου.Μου λείψατε!!!!!Είχα πάρα πολύ δουλειά και δεν μπορούσα να μπω.Έχω ρίξει το ξενύχτι του αιώνα στη δουλειά!!!!

Ζετάκι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και θα πάνε!!!!Γιατί όχι και με την πρώτη!!!!Δεν είναι άδικο να το ζητάς.Τόσα έχεις περάσει!!!!!

mimitroula μου εύχομαι το καλύτερο για τον πεθερούλη σου.Κουράγιο σε σένα και στον άντρα σου.Καλά δεν το πιστεύω και μένα ο άντρας μου μου πήρε smartphone!!!!Την ίδια σκέψη κάνανε οι άντρες μας.Εύχομαι πάντως και σε σένα και στην Αναστασία,αλλά και σε όλα τα κορίτσια να κάνουν ζουζουνιές και ποιός ξέρει όλα μπορούν να γίνουν.Και εμένα ο Μαντούδης μου είπε να συνεχίσουμε κανονικά τις προσπάθειες,αφού με την φύση ποτέ δεν ξέρεις.

rodo και kelly μου τι γίνεται με τα μωράκια σας?Είχαμε καμιά εξέλιξη?

Αναστασία και christine μου εύχομαι το καλύτερο για τα σκυλάκια σας.Να είναι γρήγορα καλά.

Εγώ κορίτσια θα φύγω το βράδυ για τριήμερο.Οπότε θα κάνω καιρό να σας ακούσω και να σας μιλήσω,γιατί εκεί δεν έχω πρόσβαση στο internet.

Αννιτάκι που είσαι κουκλίτσα μου????Ανησυχούμεεεεεε!!!!!!Πες μας μια κουβέντα,μόνο μια τρελοζακυνθινιά μου!!!Σε αγαπάμε πολύ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.Μου λείψατε!!!!!Είχα πάρα πολύ δουλειά και δεν μπορούσα να μπω.Έχω ρίξει το ξενύχτι του αιώνα στη δουλειά!!!!

Ζετάκι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και θα πάνε!!!!Γιατί όχι και με την πρώτη!!!!Δεν είναι άδικο να το ζητάς.Τόσα έχεις περάσει!!!!!

mimitroula μου εύχομαι το καλύτερο για τον πεθερούλη σου.Κουράγιο σε σένα και στον άντρα σου.Καλά δεν το πιστεύω και μένα ο άντρας μου μου πήρε smartphone!!!!Την ίδια σκέψη κάνανε οι άντρες μας.Εύχομαι πάντως και σε σένα και στην Αναστασία,αλλά και σε όλα τα κορίτσια να κάνουν ζουζουνιές και ποιός ξέρει όλα μπορούν να γίνουν.Και εμένα ο Μαντούδης μου είπε να συνεχίσουμε κανονικά τις προσπάθειες,αφού με την φύση ποτέ δεν ξέρεις.

rodo και kelly μου τι γίνεται με τα μωράκια σας?Είχαμε καμιά εξέλιξη?

Αναστασία και christine μου εύχομαι το καλύτερο για τα σκυλάκια σας.Να είναι γρήγορα καλά.

Εγώ κορίτσια θα φύγω το βράδυ για τριήμερο.Οπότε θα κάνω καιρό να σας ακούσω και να σας μιλήσω,γιατί εκεί δεν έχω πρόσβαση στο internet.

Αννιτάκι που είσαι κουκλίτσα μου????Ανησυχούμεεεεεε!!!!!!Πες μας μια κουβέντα,μόνο μια τρελοζακυνθινιά μου!!!Σε αγαπάμε πολύ!!!!!!

Και μεις θα παμε για 3ημερο στο εξοχικο!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

Κουτσομπαίνω απο το κινητο αλλα δεν ειναι το ιδιο ευκολο..κανει 100 ωρες να φορτώσει!!

Εχθες κατι γνωστά μς παιδια που εκανα παιδάκι με καισαρική ηταν μεσα στα νεύρα γιατι ειχε καθυστερηση η κοπελα και δεν επρεπε γιατι περασαν μονο 5 μήνες απο τη γεννα!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Γιατι δε τα μοιραζει σωστά ο Θεός? :(:(:(:( Γιατί?????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μεις θα παμε για 3ημερο στο εξοχικο!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

Κουτσομπαίνω απο το κινητο αλλα δεν ειναι το ιδιο ευκολο..κανει 100 ωρες να φορτώσει!!

Εχθες κατι γνωστά μς παιδια που εκανα παιδάκι με καισαρική ηταν μεσα στα νεύρα γιατι ειχε καθυστερηση η κοπελα και δεν επρεπε γιατι περασαν μονο 5 μήνες απο τη γεννα!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Γιατι δε τα μοιραζει σωστά ο θεός? :(:(:(:(

Kai emena mou eipe i koumpara mou proxtes oti gnorise mia kopela pou eixe moro 7 minon kai htan egkios me didima !!!! Apo lathos lei emine egkios !!!

Ta akouga kai eklega ...

Giatti den ta moirazei sosta o theos ;;;; KAI EGW AUTO ANAROTIEME !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλα να περάσετε το τριήμερο, όσο για το μοιρασμα μην μασάτε όλες θα κάνουμε παιδάκια, λίγο πιο δύσκολα αλλά θα κάνουμε.

Το Ανιτάκι πότε είχε πει ότι θα επιστρέψει από Αθήνα?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασάκι,

γύρισες απο τον κτηνίατρο? Τι σας είπε?

Αγάπες μου μην μπαίνετε στη διαδικασία του "γιατί ο Θεός δεν τα μοιράζει σωστά" ή "γιατί αυτή που δεν το ήθελε και όχι εγώ"?

Το έκανα χρόνια πιστέψτε με και μόνο καλό δεν έκανα ούτε σε μένα ούτε στον άντρα μου. Όλο αυτό είναι πολύ ψυχοφθόρο και μας πάει πίσω.

Όπως λέει και το Αναστασάκι όλες θα γίνουμε μάνες.

Ο Θεός ξέρει τι κάνει, απλά δεν ξέρουμε εμείς το γιατί.

Keep smiling....;)


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hello girls,

Με πηραν από το κτηνιατρείο και ευτυχώς όλα καλά με το σκυλάκι μου! Θα πάω να την πάρω το απόγευμα. :)

Η ζωή γενικά είναι άδικη, από την άλλη νομίζω ότι σου στέλλει ότι μπορείς να αντέξεις και όχι τπτ παραπάνω... Για κάποιο λόγο γίνονται όλα. Έτσι πιστεύω... Μπορεί να είμαστε άτυχες πάνω σε αυτό τον τομέα αλλά σίγουρα για άλλα πράγματα είμαστε πολύ τυχερές!

Κορίτσια η rodo είχε χοριακή σήμερα?????


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασάκι,

γύρισες απο τον κτηνίατρο? Τι σας είπε?

Αγάπες μου μην μπαίνετε στη διαδικασία του "γιατί ο Θεός δεν τα μοιράζει σωστά" ή "γιατί αυτή που δεν το ήθελε και όχι εγώ"?

Το έκανα χρόνια πιστέψτε με και μόνο καλό δεν έκανα ούτε σε μένα ούτε στον άντρα μου. Όλο αυτό είναι πολύ ψυχοφθόρο και μας πάει πίσω.

Όπως λέει και το Αναστασάκι όλες θα γίνουμε μάνες.

Ο Θεός ξέρει τι κάνει, απλά δεν ξέρουμε εμείς το γιατί.

Keep smiling....;)

Το είδε και είπε ότι πάμε καλά, στις 9 Απριλίου που θα πάμε για το άλλο εμβόλιο θα του βγάλουμε το νάρθηκα, ευτυχώς ήταν μικρό το κακό.

Ζεττάκι πότε θα βάλεις τα εμβρυάκια σου?

Christine εμείς οι σκυλομάνες έχουμε και αυτά στο πρόγραμμα τι να κάνουμε, ευχομαι για τη ζουζού σου το καλύτερο...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το είδε και είπε ότι πάμε καλά, στις 9 Απριλίου που θα πάμε για το άλλο εμβόλιο θα του βγάλουμε το νάρθηκα, ευτυχώς ήταν μικρό το κακό.

Ζεττάκι πότε θα βάλεις τα εμβρυάκια σου?

Christine εμείς οι σκυλομάνες έχουμε και αυτά στο πρόγραμμα τι να κάνουμε, ευχομαι για τη ζουζού σου το καλύτερο...

Μπράβο κοριτσάρα για τον Εκτορούκο, πολύ χάρηκα.

Με πήραν απο το κέντρο και μου είπαν για αύριο και οτι τα περισσότερα προχωράνε και είναι 4-5 διαιρέσεων και οτι μάλλον θα έχουμε και για μπαρμπα στάθη.

Είχα γαμώτο δουλειά και δεν πρόλαβα να ρωτήσω πόσα ακριβώς διαιρέθηκαν και αν έχουν θραυσματα.

Φωτό αύριο πρέπει να ζητήσω?


url]
Link to comment
Share on other sites

Hello girls,

Με πηραν από το κτηνιατρείο και ευτυχώς όλα καλά με το σκυλάκι μου! Θα πάω να την πάρω το απόγευμα. :)

Η ζωή γενικά είναι άδικη, από την άλλη νομίζω ότι σου στέλλει ότι μπορείς να αντέξεις και όχι τπτ παραπάνω... Για κάποιο λόγο γίνονται όλα. Έτσι πιστεύω... Μπορεί να είμαστε άτυχες πάνω σε αυτό τον τομέα αλλά σίγουρα για άλλα πράγματα είμαστε πολύ τυχερές!

Κορίτσια η rodo είχε χοριακή σήμερα?????

Μπράβο και σε εσάς χριστινάκι, πολύ χαίρομαι για το σκυλάκι σου.

Αλήθεια πως το λένε?

Οι μπόμπιρες τι λέει κλωτσάνε?

Ή θα ακολουθήσουν άλλο άθλημα? πιο σοφιστικέ, κάνα σκάκι?


url]
Link to comment
Share on other sites

Το είδε και είπε ότι πάμε καλά, στις 9 Απριλίου που θα πάμε για το άλλο εμβόλιο θα του βγάλουμε το νάρθηκα, ευτυχώς ήταν μικρό το κακό.

Ζεττάκι πότε θα βάλεις τα εμβρυάκια σου?

Christine εμείς οι σκυλομάνες έχουμε και αυτά στο πρόγραμμα τι να κάνουμε, ευχομαι για τη ζουζού σου το καλύτερο...

Ευχαριστώ! Και γω εύχομαι το ίδιο για το δικό σου το μικρούλι! Είναι τόοοσο κουκλί! Λατρεύω τους γερμανικούς ποιμενικούς! Αν κτίσουμε ποτέ σπιτάκι με αυλή θα πάρω ένα να κάνει και παρέα στην σκυλίτσα μου!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...