Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Με τον δικό της νομίζω...

Εσύ τι έκανες χθες, βρήκες ακρη με το site που σου έστειλα?

Τελικά και 45 ημέρες κυκλος είναι φυσιολογικός...δεν το ήξερα από αυτό το site το έμαθα.

Περιμένω να μου ρθει περιοδος μια φορά να δω ο κυκλoς ποσος θα ειναι και θα το χρησιμοποιησω μετα για να κάνω το προγραμμα μου!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελεια τέλεια!!

Να έρθεις!!! Νομίζω ότι είναι καλός τόπος για να μεγαλώνεις παιδιά η κύπρος. όχι ότι δεν έχουμε εγκληματικότητα αλλά συγκριτηκά και με άλλες χωρες νομίζω είναι καλύτερα. Το κλίμα δεν το συζητώ είναι τέλειο, άμα καταφέρουμε και ξεπεράσουμε την κρίση νομίζω θα τα πάμε καλά!

Να ξέρεις ότι ήδη έχεις μια φίλη στην Κύπρο! ;)

Αντε κοριτσάρα η ώρα η καλή!!!

Se euxaristw para poli koritsaki mou !!!

Tha xaro poli na gnoristoume. Ama katevoume kato tha se paro thl na vrethoume !!!!!

Filakia filenada !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου τι κανετε???μολις ηρθα απο τον γιατρο μου ολα καλα ευτυχως....ρε κοριτσια εχει καμια puregon? γιατι δεν μου χορηγουν αλλες... .

pink hat μπραβο κοριτσι μου σου ευχομαι ολα τελεια απ εδω κ περα....

φιλααααααααααααακια σε ολες


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου τι κανετε???μολις ηρθα απο τον γιατρο μου ολα καλα ευτυχως....ρε κοριτσια εχει καμια puregon? γιατι δεν μου χορηγουν αλλες... .

pink hat μπραβο κοριτσι μου σου ευχομαι ολα τελεια απ εδω κ περα....

φιλααααααααααααακια σε ολες

Μόλις πάω σπίτι θα δω...ισως μου μεινε 1...θα σου πω! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κορίτσι! όλες ευχόμαστε και προσευχόμαστε να πετύχεις από την πρώτη! Είναι πολύ ψυχοφθόρα διαδικασία και μεις επειδή το περάσαμε σίγουρα ευχόμαστε για όλα τα κορίτσια να πετυγχάνει από την πρώτη. Μή νοιώθεις άσχημα! ΜΑΚΑΡΙ να μείνεις εγκυούλα σύντομα! Νασαι ήρεμη και χαλαρή και όταν πας για την εμβρυομεταφορά θύμησε μου να ξαναγράψω για την γεμάτη ουροδόχο κύστη! κάθε φορά το γράφω διότι εγώ την έπαθα την πρώτη φορά!!χιχιχι

Φιλάκια τα λέμε το απογευματάκι. χχχχχ

σε ευχαριστώ αγαπούλα,

μακάρι να πάνε όλα καλά.

Θα πάω, λέμε τώρα, με θετική ψυχολογία

ΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜ

αυτό με την ουροδόχο κύστη, το αναφέρουν και στις οδηγίες, αλλά δεν ξέρω, γιατί το ζητάνε αυτο?

Φιλάκια ζουζούνα μου.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα αγάπες μου,

τι κάνετε σήμερα ?

Με πήραν απο το κέντρο.

Απο τα 12 είχαμε 11 ώριμα και γονιμοποιήθηκαν τα 7.

Καλό ή κακό δεν ξέρω. Θα με ξαναπάρουν είπαν αύριο

για να με ενημερώσουν και για την ποιότητα και για να ορίσουμε την μέρα.

Σας αγαπώ όλες και σας φιλώ.

Καλό είναι zettaki μην αγχώνεσαι.

Σου είπαν πότε για εμβρυομεταφορά?


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου τι κανετε???μολις ηρθα απο τον γιατρο μου ολα καλα ευτυχως....ρε κοριτσια εχει καμια puregon? γιατι δεν μου χορηγουν αλλες... .

pink hat μπραβο κοριτσι μου σου ευχομαι ολα τελεια απ εδω κ περα....

φιλααααααααααααακια σε ολες

Prepi na exo kai egw ena 900. To exo dosei se mia fili mou ala auti den tha kanei me farmaka. Pote tha kaneis tin prospathia; 10/14 ligi.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Prepi na exo kai egw ena 900. To exo dosei se mia fili mou ala auti den tha kanei me farmaka. Pote tha kaneis tin prospathia; 10/14 ligi.

Μακαρι!!! τον Μαιο ειμαι ακομα Αθηνα για δες ρε κοριτσακι μου σε παρακαλω ο γιατρος ειπε οτι μπορω να βρω κ 900 κ600...


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια, τι κανετε;να σας κανω μια ερωτηση,μετα την εμβρυομεταφορα σε ποση ωρα σηκωθηκατε;σας βαλανε καθετηρα;

Emena oxi, den mou valane. Sikothika meta apo 15 lep kai meta piga sto domatio kai ekatsa misi ora peripou.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, τι κανετε;να σας κανω μια ερωτηση,μετα την εμβρυομεταφορα σε ποση ωρα σηκωθηκατε;σας βαλανε καθετηρα;

k εγω κοριτσι μου μετα απο 30 λεπτα ειχα φυγει απο το κεντρο...


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Zetta τι ωραια νεα μπραβο γινιμοποιησατε αρκετα, με το καλο και η εμβρυομεταφορα μην σε νοιαζει αν θα βαλεις βλαστοκύστες ή 3ης μερας εγω οποτε εβαζα βλαστοκύστες δεν εμεινα και μονο 2 φορες εβαλα 3ημερας και εμεινα και τις δύο αρα αν θελει να κολλήσει κολλαει. Σχετικα με την ποσοτητα η γνώμη μου ειναι να βάλεις 3 σπάνια πιάνουν και τα 3 ειναι η πρώτη σου προσπάθεια?

Christine1012 να ειναι γερα τα μωρουλια σου και να μοιαζουν και στους δυο σας ευχομαι β επιπεδου κανατε ε? πήρατε και φωτο? εγω δυστηχως την φωτο της μικρής την εχασα μαζι με το κλεμμενο laptop.

Christine 29 ακομα πονους περιοδου εχεις μου φαινεται θα ειναι βαρβάτο μωρο!

ΛΙΝ τι να πω γλυκεια μου συγχαρητήρια που εισαι τοσο γενναια πραγματι θα δικαιωθεις ξερω πως νιώθεις αλλα προσπάθησε να δεις κι αλλους γιατρους δεν δικαιολογείται εννια φορες και δυο παλλινδρομες πρεπει να βρεις το λογο.

Φιλια πολλα

χαχαχαχα λες?

Αφου μου ειπε ο γιατρος να μη φοβαμαι ειναι φυσιολογικο ηρεμησα!

Αναλογα την γυναικα μαλλον! Αλλες κοπελες δε νιωθουν τιποτα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...