Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts

Και γω θελω δευτερο αλλά οχι ακομα...

Αν και ειναι ησυχο και βολικο παιδακι η μικρη, ειλικρινα την συγκεκριμενη περιοδο δεν την παλευω για δευτερο!

τί εννοείς ήσυχο και βολικό? Εκεί που το βάζεις κάθεται? Η δικιά μου πχ είναι σκουλικάκι. Δεν κάθεται ειλικρινά όμως πάνω απο ένα λεπτό σε ένα μέρος. Ακόμα και το φαγητό της πηγαινοέρχοντας το τρώει.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ε, καλα οχι τοσο ησυχο...αλλα σε σχεση με αλλα ειναι Παναγιτσα!!

κοιματε στις 9 με 9:30 και γενικα δεν κλαιει αν δεν εχει κατι. δεν ειναι γκρινιαρα. Ισως τωρα να ειναι λιγο κουραστικη που μαθαινουμε να περπαταμε αλλα μεσα στο προγραμμα ειναι αυτο!

Και μεις ενα δρομολογιο το κανουμε με το φαγητο. Αφου ωρες ωρες απορω γιατι το πηραμε το καρεκλακι :?

Επεξεργάστηκαν by twinky
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Να μπω κ γω στην παρέα σας? Εργαζόμενη είμαι κ γω κ όλα τα υπόλοιπα. Θέλω κ γω δεύτερο, αλλά εδώ δεν το παλεύω με το ένα κ είναι κ βολικό κ κάπως συνεννοήσιμο το κοριτσάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Να μπω κ γω στην παρέα σας? Εργαζόμενη είμαι κ γω κ όλα τα υπόλοιπα. Θέλω κ γω δεύτερο, αλλά εδώ δεν το παλεύω με το ένα κ είναι κ βολικό κ κάπως συνεννοήσιμο το κοριτσάκι μου.

Καλημέρα kwtina, καλως ήρθες στην παρέα μας! Τι έγινε κορίτσια, φύγατε όλες διακοπές; Εμείς σήμερα την κάνουμε για Λευκάδα στα πεθερικά μου για μία εβδομάδα, θα ξεκουραστούμε για τα καλά. Τέρμα τα μαγειρέματα. Γιούπιι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου μίλησα με μήνυμα στο κινητό εχθές το βράδυ... πονάει πολύ αλλά προσπαθεί... vasdelακι μου του καθενός η απώλεια πονάει... δεν υπάρχει σύγκριση... σίγουρα αυτό που ζει το Αννούλι μας είναι ο απόλυτος πόνος...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω... εδώ εγώ κι ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω. Το χεορότερο Πάσχα... Και τί μου φταίνε κι οι άλλοι όχι τίποτα άλλο... που είμαι με τα μούτρα στο πάτωμα... Βαφτίζω και τον μπέμπη την Κυριακή και το πιστεύετε ότι δεν μπορώ να το χαρώ?


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι να πω... εδώ εγώ κι ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω. Το χεορότερο Πάσχα... Και τί μου φταίνε κι οι άλλοι όχι τίποτα άλλο... που είμαι με τα μούτρα στο πάτωμα... Βαφτίζω και τον μπέμπη την Κυριακή και το πιστεύετε ότι δεν μπορώ να το χαρώ?

Όχι, αυτό μην το κάνεις...Οι στιγμές της βάφτισης δεν θα ξαναυπάρξουν, μην τις καταστρέφεις...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μίλησα με μήνυμα στο κινητό εχθές το βράδυ... πονάει πολύ αλλά προσπαθεί... vasdelακι μου του καθενός η απώλεια πονάει... δεν υπάρχει σύγκριση... σίγουρα αυτό που ζει το Αννούλι μας είναι ο απόλυτος πόνος...

Πολύ αισιόδοξο για την υγεία της το οτι απάντησε στο μήνυμα και κυρίως στο ότι προσπαθεί. Θέλει πολλή δύναμη! Όσο το σκέφτομαι δεν ξέρω πώς θα ήμουν...δε θέλω να σκέφτομαι...Δεν ξέρω τί να πω...

Εσείς πώς περάσατε?


Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι θέλω να πιστεύω. Απ' όσο έχω καταλάβει όλο αυτό το διάστημα που ζούσε την περιπέτεια αυτή, η Άννα είναι δυνατός άνθρωπος και θα τα καταφέρει... επίσης παρατήρησα στον αποχαιρετισμό ότι έχει δίπλα της ένα πολύ δυνατό δίκτυο υποστήριξης (οικογενειακό) και ελπίζω ότι θα την βοηθήσει πολύ...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς είχαμε πάει στο εξοχικό στο Λουτράκι για Πάσχα αλλά βέβαια γυρίσαμε άρον άρον... κατά τα άλλα ήσυχα...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Ά δε σας είπα, είμαι σπίτι σήμερα με τον μεγάλο γιο με 39,5 πυρετό! Μου χαχα!! Τι να λέμε! Θα τον ποτίσω αντιβίωση μου φαίνεται γιατί τον βλέπω τα βαφτίσια να τα βλέπει σε dvd και δεν λέει... έ ρε γλέντια!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...