Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α, μόλις παρήγγειλα και ένα βιβλίο - άλμπουμ με φωτογραφίες από το photomemories 120 σελ και θα μου το φέρουν μέσα στην άλλη εβδομάδα. Ελπίζω να βγει καλό γιατί το δούλευα τόσες μέρες τώρα...Να μην πάει χαμένος ο κόπος και τα χρήματα που έδωσα. Θα σας πω εντυπώσεις όταν το πάρω!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε μανούλες στο club! Smouts και εμένα μου κακοφάνηκε στην αρχή όταν επέστρεψα αλλά στην πράξη (μην κοιτάς που γκρινιάζουμε) είναι μια ευκαιρία για να ξεφύγεις! Να πιείς έναν και δύο και όσους θέλεις τέλος πάντων με την ησυχία σου βρε παιδάκι μου. Εγώ τουλάχιστον έτσι νιώθω. στο σπίτι έκανα καφέ στις 8 και τον έπινα στις 12 και άμα!


Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι!

Μερικές φορές - ειδικά αυτό το διάστημα που δεν έχω καθόλου δουλειά - είμαι πιο ξεκούραστη τις καθημερινές, παρά τα σαβ/ριακα που είμαι περισσότερο σπίτι και κυνηγάω το διαολάκι μου :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε μανούλες στο club! Smouts και εμένα μου κακοφάνηκε στην αρχή όταν επέστρεψα αλλά στην πράξη (μην κοιτάς που γκρινιάζουμε) είναι μια ευκαιρία για να ξεφύγεις! Να πιείς έναν και δύο και όσους θέλεις τέλος πάντων με την ησυχία σου βρε παιδάκι μου. Εγώ τουλάχιστον έτσι νιώθω. στο σπίτι έκανα καφέ στις 8 και τον έπινα στις 12 και άμα!

μα το ξερω, κι εγω ετσι αισθανομαι. αμα εχεις μαθει να δουλευεις απο τα 18, σου κακοφαινεται.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό είναι αλήθεια, δυστυχώς! Από ηθικής πάντως απόψεως αισθάνομαι μια χαρά, αφού 5 χρόνια που δούλεψα πριν διοριστώ σαν δικηγόρος, το αφεντικό μου με είχε κυριολεκτικά ξεζουμίσει. Ήμουν το παιδί λάστιχο. Ε, ας χαρώ κι εγώ τώρα λίγο την ελευθερία μου! (πως μπαίνουν οι αστείες φατσούλες;)

Καλημέρα Χριστίνα είσαι δικηγόρος ,

Το αγαπημένο μου και εγώ ποινικολόγος στην πραγματικότητα αλλά εδω στο Ελλαδα ειμαι ιδιοκτήτρια ηλεκτρονικού κατάστημα !!

ΥΣ, ειμαι απο Αμερική :D

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε κορίτσια, φύγατε όλες, δεν έμεινε καμμία εδώ; Καλως ήρθαν τα καινούρια μέλη - έστω και ταλαίπωρα!

Δ + Β με το καλό το νέο μέλος της οικογένειας!

Να βρούμε μια ώρα που να βολεύει όλες μας :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χριστίνα είσαι δικηγόρος ,

Το αγαπημένο μου και εγώ ποινικολόγος στην πραγματικότητα αλλά εδω στο Ελλαδα ειμαι ιδιοκτήτρια ηλεκτρονικού κατάστημα !!

ΥΣ, ειμαι απο Αμερική :D

Ναι koukmak δικηγόρος ΗΜΟΥΝ, ευτυχώς τώρα δεν είμαι πια, διορίστηκα πριν 6 χρόνια στο δημόσιο. Καλά, εσύ ήσουν δικηγόρος στην Αμερική και εγκατέλειψες; Πλάκα κάνεις! Εκεί απ' όσο ξέρω τους δικηγόρους τους αντιμετωπίζουν με δέος και θαυμασμό (για να μη μιλήσουμε για τους μισθούς!) και όχι απαξιωτικά όπως εδώ... Τι συνέβη και αποφάσισες να επιστρέψεις στα πάτρια εδάφη;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χριστίνα,

Δεν είμαι δικηγόρος μόνο ποινικολόγος( εχω τελειώσει πανεπιστημίο) ήθελα αλλά 3 χρόνια για να τελειώσω, αλλά ήρθα διακοπές στην ωραία Ελλάδα και έμεινα. Ναι στην Αμερική στους δικηγόρους τους έχουν πολλή σεβασμό και ο μησθός πολλή καλός. Ολα ειαι διαφορετικά εδω για αυτό αποφάσισα να κάνω κάτι δικό μου.

Καλο σου βράδυ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες σας και από μένα....

Να προσθέσουμε και το υπόλοιπο??

Είμαι η Μαρία Παναγιωταρά μια εργαζόμενη μητέρα σύζυγος νοικοκυρά χαχαχαχαχαχαχαχα:):):)

Το έχετε ακούσει αυτό το τραγούδι ??? Μερικές φορές νομίζω ότι γράφτηκε για μένα !!! φιλάκια !! ναστε όλες καλά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κι απο 'δω!

Εργαζόμενη μανούλα και σύζυγος κι εγώ κι έχω μιαααααα κούραση, άστα να πάνε :D.

Καλημέρα maestria, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Από Θεσσαλονίκη κι εσύ; Σε ποια περιοχή μένεις; Και πού κοντά εργάζεσαι;

Link to comment
Share on other sites

christina καλώς σας βρήκα!

Θεσσαλονίκη, ανατολικά, αλλά δουλεύω στην περιοχή του σταθμού. Οπότε διασχίζω όοοοοολο το κέντρο κάθε μέρα, βλέποντας και αξιολογώντας την εξέλιξη των εργασιών του μετρό ;).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...