Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εγώ μόλις άραξα μετά από ένα επεισοδιακό σκ...

Ο μπεμπούλης μου έχει θέματα... Ένα τεράστιο αιμάτωμα στο κούτελο που εμφανίστηκε ξαφνικά εχθές το πρωί και τρέχαμε πανικόβλητοι στην ευρωκλινική, αποτέλεσμα μιας τουμπας που είχε φάει τη Δευτέρα (!!!) στη μαμά μου. Ξαφνικά έγινε όλο του το κούτελο τούμπανο και μαλακό σαν μαξιλάρι... τίγκα στο αίμα μέσα... Σαν τον Φρανγκεστάιν έγινε το μωράκι μου... Το καλό είναι ότι δεν έχει κάταγμα στο κρανίο (του κάνανε ακτινογραφία) και δεν πρέπει να ανησυχούμε. Θα απορροφηθεί σε λίγες μέρες μόνο του. Μετατραυματική αντίδραση λέει... Και σα να μην έφτανε αυτό, αρρώστησε κιόλας, με 38,7 ξύπνησε σήμερα. είμαι να σκάσω... Sorry για την πολυλογία αλλά τα πα και ξεθύμανα κάπως...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις άραξα μετά από ένα επεισοδιακό σκ...

Ο μπεμπούλης μου έχει θέματα... Ένα τεράστιο αιμάτωμα στο κούτελο που εμφανίστηκε ξαφνικά εχθές το πρωί και τρέχαμε πανικόβλητοι στην ευρωκλινική, αποτέλεσμα μιας τουμπας που είχε φάει τη Δευτέρα (!!!) στη μαμά μου. Ξαφνικά έγινε όλο του το κούτελο τούμπανο και μαλακό σαν μαξιλάρι... τίγκα στο αίμα μέσα... Σαν τον Φρανγκεστάιν έγινε το μωράκι μου... Το καλό είναι ότι δεν έχει κάταγμα στο κρανίο (του κάνανε ακτινογραφία) και δεν πρέπει να ανησυχούμε. Θα απορροφηθεί σε λίγες μέρες μόνο του. Μετατραυματική αντίδραση λέει... Και σα να μην έφτανε αυτό, αρρώστησε κιόλας, με 38,7 ξύπνησε σήμερα. είμαι να σκάσω... Sorry για την πολυλογία αλλά τα πα και ξεθύμανα κάπως...

Άουτς....το μανάρι μου!

Ελπίζω να είναι όλα περαστικά....

Εμένα χθες ξύπνησε με ένα αριστερό αυτί πρησμένο σαν....λαγάνα! Ένα παλιοκούνουπο τον τσίμπησε....αλλά το πέτυχα σήμερα και το ξέσκισα το άτιμο...

Ευτυχώς σήμερα το αυτάκι του ήταν καλύτερα...

Έμοιαζε με εξωγήινο το πουλάκι μου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία... άντε βρε, να τα βάλουμε δίπλα δίπλα, ο Φρανκεντάιν και ο εξωγήινος, να κάνουν νούμερο στο τσίρκο :lol: αχ, τι τραβάν κι αυτά και μεις μαζί...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι...

Θα ήταν φοβερό δίδυμο!!!:P:p

Το καλύτερο όμως το είπε η κόρη μου: " Αχ, Παύλο, ευτυχώς που δεν είμαι στην θέση σου"!!!!!!!!!!!!!

Μου ήρθε να την μπουφλίσω!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ μόλις άραξα μετά από ένα επεισοδιακό σκ...

Ο μπεμπούλης μου έχει θέματα... Ένα τεράστιο αιμάτωμα στο κούτελο που εμφανίστηκε ξαφνικά εχθές το πρωί και τρέχαμε πανικόβλητοι στην ευρωκλινική, αποτέλεσμα μιας τουμπας που είχε φάει τη Δευτέρα (!!!) στη μαμά μου. Ξαφνικά έγινε όλο του το κούτελο τούμπανο και μαλακό σαν μαξιλάρι... τίγκα στο αίμα μέσα... Σαν τον Φρανγκεστάιν έγινε το μωράκι μου... Το καλό είναι ότι δεν έχει κάταγμα στο κρανίο (του κάνανε ακτινογραφία) και δεν πρέπει να ανησυχούμε. Θα απορροφηθεί σε λίγες μέρες μόνο του. Μετατραυματική αντίδραση λέει... Και σα να μην έφτανε αυτό, αρρώστησε κιόλας, με 38,7 ξύπνησε σήμερα. είμαι να σκάσω... Sorry για την πολυλογία αλλά τα πα και ξεθύμανα κάπως...

Καλημέρα! Βρε Νικολέτα τι έπαθε ο καημενούλης! Πρέπει να ήταν πολλή γερή η βούτα! Δεν σε είπε τίποτα νωρίτερα η μαμά σου? Υπάρχει περίπτωση να ανέβασε πυρετό απο το χτύπημα? Μήπως να ενημέρωνες έναν γιατρό? Η αλήθεια είναι οτι κυκλοφορεί ίωση. Και εγώ την είχα τη δικιά μου με πυρετό απο την περασμένη Κυριακή μέχρι την Τετάρτη. Τις δύο τελευταίες μέρες έκανε και διάροια.Περαστικούλια σας!Βρε τον καημένο τον μπεμπούλι! Πώς έπεσε? Περπατάει?

Επεξεργάστηκαν by viki 1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... Viki μίλησα με τον χειρουργό που τον είδε το Σάββατο στην ευρωκλινική και με διαβεβαίωσε ότι δεν έχει σχέση με το αιμάτωμα ο πυρετός... έχει και μυξούλες και διάροια οπότε είναι στάνταρ ίωση... Όλα μαζί του πέσανε... Μου το είχε πει η μαμά μου φυσικά την ίδια μέρα που έπεσε, αλλά δεν τρελαθήκαμε κιόλας, ένα καρουμπαλάκι είχε κάνει, ούτε εμετό ούτε τίποτα ανησυχητικό... Από τον καναπέ την έφαγε μπροστά στα μάτια της μαμάς μου... Δίπλα του ήτανε, γύρισε να πάρει μια πάνα και σε χρόνο dt σηκώθηκε καθιστός και έφερε βουτιά με τη μούρη στο χαλί... Αίλουρος ο μάγκας!!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά μετά από τόσες μέρες, το είχαμε ξεχάσει... Αφού μας ρωτούσαν στο νοσοκομείο αν έπεσε και στην αρχή λέγαμε όχι! Φανταζόμασταν ότι ρωτούσαν για την ίδια μέρα, άντε την προηγούμενη...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... Viki μίλησα με τον χειρουργό που τον είδε το Σάββατο στην ευρωκλινική και με διαβεβαίωσε ότι δεν έχει σχέση με το αιμάτωμα ο πυρετός... έχει και μυξούλες και διάροια οπότε είναι στάνταρ ίωση... Όλα μαζί του πέσανε... Μου το είχε πει η μαμά μου φυσικά την ίδια μέρα που έπεσε, αλλά δεν τρελαθήκαμε κιόλας, ένα καρουμπαλάκι είχε κάνει, ούτε εμετό ούτε τίποτα ανησυχητικό... Από τον καναπέ την έφαγε μπροστά στα μάτια της μαμάς μου... Δίπλα του ήτανε, γύρισε να πάρει μια πάνα και σε χρόνο dt σηκώθηκε καθιστός και έφερε βουτιά με τη μούρη στο χαλί... Αίλουρος ο μάγκας!!

Εγώ έτσι μια φορά την έπιασα κυριολεκτικά στον αέρα.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...