Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts

Ά δε σας είπα, είμαι σπίτι σήμερα με τον μεγάλο γιο με 39,5 πυρετό! Μου χαχα!! Τι να λέμε! Θα τον ποτίσω αντιβίωση μου φαίνεται γιατί τον βλέπω τα βαφτίσια να τα βλέπει σε dvd και δεν λέει... έ ρε γλέντια!

Περαστικά! Τις βαρέθηκα αυτές τις ιώσεις...άντε να βγαίνει αυτός ο χειμώνας να πάρουμε λίγο ανάσα. Και εγώ μπουκωμένη. πολύ φοβάμαι οτι αν όχι σήμερα άυριο θα έχω και την μικρή με ορούς. Αααααααχ!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ά δε σας είπα, είμαι σπίτι σήμερα με τον μεγάλο γιο με 39,5 πυρετό! Μου χαχα!! Τι να λέμε! Θα τον ποτίσω αντιβίωση μου φαίνεται γιατί τον βλέπω τα βαφτίσια να τα βλέπει σε dvd και δεν λέει... έ ρε γλέντια!

Περαστικά σας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κιεγω ειμαι εργαζομενη γυναικα-συζυγος-μητερα δυο παιδιων και κυριολεκτικα

ΤΑΧΩ ΠΑΙΞΕΙ

Ελι καλωσήρθες!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα. Εχθές γύρισα και μπήκα να διαβάσω για τον Παναγιωτάκη, δεν το πίστευα. Ήμουν σίγουρη ότι θα γινόταν καλά, αφού είχε βρεθεί και δότης, τι πήγε στραβά βρε κορίτσια; Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ, δεν μπορώ να σταματήσω να το σκέφτομαι. Κουράγιο στους γονείς, τίποτε άλλο, σύντομα να αποκτήσουν πολλά πολλά γερά παιδάκια. Δεν έγραψα στο σχετικό τόπικ γιατί αισθάνομαι ότι ό,τι κι αν γράψω θα είναι βλακεία. Αχ, τι να πω βρε κορίτσια, τουλάχιστον μ' αυτή την αφορμή να μαζευτούν πολλοί δότες μυελού των οστών. Είμαι εθελοντής αιμοδότης εδώ και χρόνια και τώρα παίρνω gyno tardiferon να αυξήσω τον σίδηρο που είναι στο 9 για να μπορέσω να γίνω και δότης μυελού γιατί την τελευταία φορά που πήγα έφαγα πόρτα. Όσο μπορούμε να βοηθήσουμε βρε κορίτσια γιατί μπορεί να τύχει στον καθένα και αύριο να είναι στη θέση του Παναγιωτάκη το δικό μας παιδάκι. Κουράγιο στην Αννούλα, αν και δεν την ήξερα στεναχωρήθηκα πολύ. Ο Παναγιωτάκης έγινε άγγελος και θα την προστατεύει πάντοτε. Πρέπει να είναι πολύ δυνατός άνθρωπος και μπράβο σ' αυτήν και στους ανθρώπους που τη στηρίζουν. Δεν ξέρω τι άλλο να πω ... έχω σοκαριστεί. Συγγνώμη κορίτσια που γράφω σ' αυτό το ποστ αλλά δεν άντεχα να γράψω στο σχετικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ά δε σας είπα, είμαι σπίτι σήμερα με τον μεγάλο γιο με 39,5 πυρετό! Μου χαχα!! Τι να λέμε! Θα τον ποτίσω αντιβίωση μου φαίνεται γιατί τον βλέπω τα βαφτίσια να τα βλέπει σε dvd και δεν λέει... έ ρε γλέντια!

Περαστικουλια.Κιεμενα ο μικρουλης ειχε την Μ.Βδομαδα αλλα τον βομβαρδισα με αντιβιωση και μασκες αμεσως για να μπορεσουμε να ευχαριστηθουμε το Πασχα και ευτυχως τη Μ.Παρασκευη ειχε αναρρωσει.Πολυ ευαισθητος αυτος ο μιρκος μου, ολο αρρωσταινει κοριτσια.

:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα, θα μπω κι εγω στο κλαμπ σε 10 μερες που επιστρεφω δουλεια. Καλα κουραγια ευχομαι σε ολες, και καλη προσαρμογη σε μενα, γιατι ειναι η πρωτη φορα που θα εχω ολους αυτους τους ρολους μαζι


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Απορώ γιατι δεν έχω μπει ακόμα στο club. Ναι, είμαι μια ταλέπορη κι εγώ που ταυτόχρονα προσπαθώ να αντιμετωπίσω και την υπνηλία που όσο περνάει ο καιρός με καταβάλλει και άραγε πώς θα τα καταφέρω?


Νεφέλη : 1-1-08

Άλκηστις: 1-4-09

Μπεμπούλα: 17-6-10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...