Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα Κοριτσια,

Και αλλή μια που τα κάνει χωρίς βοήθεια , εχω 2 παιδάκια, δουλεύω και κάνω και μάθημα αγγλικών στο γιο μου. Δεν μου μένει χρόνος ουτε να αναπεύσω.

Και το σπίτι εκει που το μαζε΄θω μέσα σε δευτερόλεφτα φτου παλι τα ίδια.

Ηθελα να ξέρω κάτι βλέπω κατι ψήνεται , τα σπίτια που βλέπω ειναί παντα ετσι στην τρίχα. Το έχω μεγάλη απορία γιατί τα ζελέυω !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κοριτσια,

Και αλλή μια που τα κάνει χωρίς βοήθεια , εχω 2 παιδάκια, δουλεύω και κάνω και μάθημα αγγλικών στο γιο μου. Δεν μου μένει χρόνος ουτε να αναπεύσω.

Και το σπίτι εκει που το μαζε΄θω μέσα σε δευτερόλεφτα φτου παλι τα ίδια.

Ηθελα να ξέρω κάτι βλέπω κατι ψήνεται , τα σπίτια που βλέπω ειναί παντα ετσι στην τρίχα. Το έχω μεγάλη απορία γιατί τα ζελέυω !!!!!!!!

Καλημέρα κουκμακ. Και το δικό μου σπίτι όταν περιμένω κόσμο στην τρίχα είναι, δεν μπορώ να πω, τις άλλες ώρες είναι το πρόβλημα! Κυρίως όταν τα μικρά πηγαίνουν για ύπνο και πρέπει να συμαζέψω. Ευτυχώς τους έχω κάνει ένα δωμάτιο "παιδότοπο" και τώρα που μεγάλωσαν ο χαμός κάπως "περιορίζεται" εκεί και στην κουζίνα που μαγειρεύουμε, οπότε δύο δωμάτια εύκολα συμαζεύονται μετά. Εσύ πού εργάζεσαι; Από Αθήνα είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χριχτίνα,

Είμαι απο Κέρκυρα και εργάζομαι απο το σπίτι. Εαν πας στο post που είναι για business woman,Θα δεις τι κάνω γιατι δεν ξέρω εαν μπορώ να το γράψω εδώ , και οπώς είπα πιο πάνω κάνω και μάθημα αγγλικών στο γιό μου !

Χάρηκα για την γνωριμία !

Εχω μια ερώτηση για όλες πότε μπαίνετε στο chat η δέν μπαίνετε ??

:):tongue:;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο το πρωί μπαίνω στο παρεντς και άρα στο τσατ αν τύχει μόνο πρωί που είμαι στη δουλειά και είμαι χαλαρά. Αν θέλεις μπαίνουμε και τώρα αλλά σε ποια ενότητα; Είναι λίγο μπερδεμένα εδώ τα τσατ απ' ότι είδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Vikακι μου σήμερα κατάφερα να μπω λίγο... Είμαι και ψιλοχάλια, ανακατεύομαι και τέτοια... Ο μικρούλης καλύτερα είναι, υποχώρησε αρκετά. Κάθε μέρα ισιώνει όλο και περισσότερο... Εσείς κορίτσια όλες καλά??


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Vikακι μου σήμερα κατάφερα να μπω λίγο... Είμαι και ψιλοχάλια, ανακατεύομαι και τέτοια... Ο μικρούλης καλύτερα είναι, υποχώρησε αρκετά. Κάθε μέρα ισιώνει όλο και περισσότερο... Εσείς κορίτσια όλες καλά??

Γαστρεντερίτιδα ή εγκυμοσύνη? Εγώ χθες ήμουν ήμουν χάλια! Ξερνούσα όλη νύχτα και αφού δεν είχα ούτε σάλιο να βγάλω ότι έπινα για να μην αφυδατωθώ στο λεπτό το έβγαζα , μέχρι που μου έφερε κάτι σωτήρια χαπάκια ο άντρας μου και αυτό ήταν. Ανέβασα και δέκατα το βράδυ αλλά σήμερα είμαι περδίκι! Πήγαμε και στο πάρκο με τη μικρή!


Link to comment
Share on other sites

Γαστρεντερίτιδα ή εγκυμοσύνη? Εγώ χθες ήμουν ήμουν χάλια! Ξερνούσα όλη νύχτα και αφού δεν είχα ούτε σάλιο να βγάλω ότι έπινα για να μην αφυδατωθώ στο λεπτό το έβγαζα , μέχρι που μου έφερε κάτι σωτήρια χαπάκια ο άντρας μου και αυτό ήταν. Ανέβασα και δέκατα το βράδυ αλλά σήμερα είμαι περδίκι! Πήγαμε και στο πάρκο με τη μικρή!

Βρε κορίτσια, μήπως είστε εγκυούλες και δεν το ξέρετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!

Να υποθέσω ότι φρικάρεις και μόνο με την ιδέα; Εγώ πάλι σιγά σιγά έχω αρχίσει να σκέφτομαι και για τρίτο, τώρα που ξεπετάχτηκε και το δεύτερο, τον άντρα μου να δω πως θα πείσω. Μάλλον πρέπει να γράφω και σε άλλη ενότητα να πάρω καμμία ιδέα!

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι φρικάρεις και μόνο με την ιδέα; Εγώ πάλι σιγά σιγά έχω αρχίσει να σκέφτομαι και για τρίτο, τώρα που ξεπετάχτηκε και το δεύτερο, τον άντρα μου να δω πως θα πείσω. Μάλλον πρέπει να γράφω και σε άλλη ενότητα να πάρω καμμία ιδέα!

Εγώ αν άκουγα τον άντρα μου τώρα θα είχα γεννήσει είδη! ¨οντως φρικάρω. Είναι πολύ ζουζούνι η μικρή! δεν την παλεύω...


Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι φρικάρεις και μόνο με την ιδέα; Εγώ πάλι σιγά σιγά έχω αρχίσει να σκέφτομαι και για τρίτο, τώρα που ξεπετάχτηκε και το δεύτερο, τον άντρα μου να δω πως θα πείσω. Μάλλον πρέπει να γράφω και σε άλλη ενότητα να πάρω καμμία ιδέα!

Για τρίτο έμεις είμαστε 3 παιδιά στην οικογενεά μου και ξέρω τι εχει να πει πρέπει να σου χάρισε ο θεός πολύ ,πολύ!!!!!!!!!!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!!!!!!!

Εγω εχώ 2 και ειμαι πολύ ευτυχισμένη για 3 ουτε το σκέφτομαι !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...