Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

κοριτσακια μου τα φωτα σας παρακαλω!


janneta

Recommended Posts

καλα μου κοριτσακια μου μου φαινεται βρηκα τον μπελα μου με μια αγορα ενος μεταχειρισμενου συστηματος σιδερωματος.εν ολιγοις,αγορασα την stirella thn vario vap αυτη με το μποιλερ(συγκεκριμενα την sx931d,εχει 3κουμπια πανω στο μποιλερ και το καπακι-βιδα για το νερο) και δεν ξερω να την μεταχειριστω.εντωμεταξυ με εχει πιασει και ενας φοβος μην ειναι ελατωμματικη.

την εχετε χρησιμοποιησει ειναι καλη?ή βγαζει προβληματα?και ποσο νερο πρεπει να βαλουμε στο μποιλερ?το καπακι -βιδα το βιδωνουμε σφιχτα ή χαλαρα?το νερο πρεπει να ειναι απιονισμενο?

ααααχ κοριτσια πειτε μου.ο κυριος που μου τη δινει δεν ξερει καν πως λειτουργει !την χρησιμοποιηC:\Documents and Settings\Ioanna\ÎÏιÏάνεια εÏγαÏίαÏ\ai gianσε η γυναικα του με την οποια χωρισε και ετσι εγω ρωταω εσας!

το καλο ειναι οτι μπορω να την επιστρεψω και να μουδωσει και τα χρηματα μαζι.


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

janneta είχα πάρει stirella πριν κάποια χρόνια αλλά λόγω μπούγιου και βάρους δεν την πολύβολεύτηκα! Παρόλα αυτά ελπίζω εσύ να την βολευτείς!

Λοιπόν, στο μπόιλερ βάζεις νερό βρύσης και πάντα όταν είναι εκτός μπρίζας. Η βίδα πρέπει να βιδώνει καλά γιατί μέσα στο μποίλερ βράζει το νερό. Τωρα για την πόσότητα δεν θυμάμαι, είχε οδηγίες το κουτί, αλλά το νερό που μπορείς να βάλεις είναι αρκετό. Σίγουρα γύρω στα 200 ml.

Αυτά θυμάμαι. Ελπίζω να σε κατατόπισα κάπως!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...