Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      @DizzyツMommy έκανες την ωοληψια ; Πως πήγε ;

      @Antonia_ πως πάει η προετοιμασία ; Ποτέ θα κανείς υπερήχο ;;

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalispera vlepw mono miteres edw. tous mpampades dn tous 8elete..? h gunaika mou einai stin 8h k exoume didima makari an einai ugeih ta paidakia mou..!! kali leyteria se oles sas.. AAA einai h prwti mas fora pou 8a ginoume goneis.!!!!:D

Καλησπερα!!

Με το καλο να ερθουν τα μωρα σας, καλη εγκυμοσυνη στη συζυγο και υπομονη σε σενα:lol::lol::lol:


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα έχουμε ταξίδι.. Δεν μ αρέσει τ αεροπλάνο έχει κ παλιοκαιρο... Αφηστε τα, πολύ άγχος!! Η αλήθεια είναι οτι κ για την αυχενικη ανυπομωνω!! Άντε καλά νέα να έχουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σήμερα έχουμε ταξίδι.. Δεν μ αρέσει τ αεροπλάνο έχει κ παλιοκαιρο... Αφηστε τα, πολύ άγχος!! Η αλήθεια είναι οτι κ για την αυχενικη ανυπομωνω!! Άντε καλά νέα να έχουμε..

Νατασα καλο ταξιδι να εχετε!!

Εχει καλο καιρο στην Αθηνα μονο λιγο αερακι..

Καλα αποτελεσματα με την αυχενικη:D:D


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και μελλοντικέ μπαμπά!!!

Τι κάνετε; Έχω μέρες να μπω καθώς έπεσαν πολλές δουλειές μαζί και απίστευτη κούραση...

mama έλα να μας πεις καλά νέα από την αυχενική!!!

natasa ελπίζω να φτάσατε καλά στην Αθήνα και να μην ταλαιπωρήθηκες πολύ!

olive, ίσως δεν φαινόταν καθαρά, και στην Aristea αγόρι είπαν και τελικά ήταν κοριτσάκι!

Πάντως με έχει πιάσει κι εμένα τρελή αγωνία μέχρι την Τετάρτη που θα πάω κι εγώ για την αυχενική:rolleyes::rolleyes::rolleyes:. Άγχος, σκέψεις, όνειρα-εφιάλτες...απαπα...το'χω ρίξει σε δουλειές και εργασιοθεραπεία, αλλά τζίφος :roll:.

Επιπλέον οι εμετοί και οι αναγούλες δεν σταματάνε με τίποτα και για κανένα λόγο!!! Αααα...ξεπετάχτηκε και η κοιλίτσα :D:D:D

Να ρωτήσω κάτι τις ήδη μανούλες ή όποια άλλη κοπέλα ξέρει να μου απαντήσει... κάπου διάβασα ότι κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης εκκρίνεται μια ορμόνη που λέγεται ριλαξάνη και δημιουργεί το αίσθημα των λιγότερων νεύρων και του στρες. Ισχύει; Νιώθω πολύ πιο ήρεμη και δεν θυμώνω τόσο εύκολα, αλλά αναρωτιέμαι αυτό συνεχίζει και μετά ή επιστρέφουμε στους προηγούμενους ρυθμούς (όχι ότι με χαλάει που δε νευριάζω εύκολα);


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

smurfita κανε λιγη υπομονη ακομα, εχεις πολλες πιθανοτητες να απαλαχθεις απο τους εμετους..

Οσο για την ορμονη αυτη δε γνωριζω κατι, εγω μπορω να πω για μενα το αντιθετο:lol::lol: πολλα νευρα ρε παιδι μου για το τιποτα, καθολου υπομονη..

mama πως πηγε η εξεταση; περιμενουμε τα νεα σου:P


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααααααα!!!!!

Καλημερα και στο μπαμπα της παρεας μας!!!

Νατασα καλο ταξιδι και με το καλο η αυχενικη!!!

Smurfita υπομονη με τους εμετους!!!Εγω εχω να κανω 2 μερες αλλα αναγουλες εχω ακομα!!!!

Τι κανετε;;;

Εγω ζω σε ενα συννεφακι υπεροχο απο εχθες!!!!

Στα δικα μου τωρα....

Καναμε αυχενικη εχθες και οι μετρησεις ειναι ολες καλες...

Ειδαμε ρινικο οστο,αυχενικη διαφανεια 1.3mm στομαχακι, ουρηθρα, σπονδυλικη στυλη,

χερακια, ποδαρακια, και δαχτυλακια!!!!Το μωρο μου ηταν απολυτα συνεργασιμο δεν μας κουρασε καθολου οτι του λεγαμε εκανε!!!!χαχαχα

Το μονο αρνητικο ειναι οτι εχω χαμηλο πλακουντα και πρεπει να προσεχω λιγακι παραπανω...Το θεμα του πλακουντα θα το ξαναδουμε στο επομενο ραντεβου μας!!!!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

mama μπραβο που ολα πηγαν καλα με το μπεμπε σου..

Οσο για το χαμηλο πλακουντα εχω ακουσει οτι σε καποιες περιπτωσεις ανεβαινει οσο μεγαλωνει η μητρα..

Θα σου πει βεβαια καλυτερα ο γιατρος σου!!

Σημερα εχει αυχενικη και η Νατασα ε;

Αντε να εχουμε και απο εκει καλα αποτελεσματα..

Και απο Δευτερα και στα τα δικα μου:P:p


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!

mama μπραβο που ολα πηγαν καλα με το μπεμπε σου..

Οσο για το χαμηλο πλακουντα εχω ακουσει οτι σε καποιες περιπτωσεις ανεβαινει οσο μεγαλωνει η μητρα..

Θα σου πει βεβαια καλυτερα ο γιατρος σου!!

Σημερα εχει αυχενικη και η Νατασα ε;

Αντε να εχουμε και απο εκει καλα αποτελεσματα..

Και απο Δευτερα και στα τα δικα μου:P:p

Καλημερα!!!

Ναι μου ειπε οτι οσο θα μεγαλωνει η μητρα θα ενβαινει και ο πλακουντας!!!

Οποτε θα το δουμε στο επομενο ραντεβου μας!!!

Σημερα εχει η Νατασα αυχενικη;;;(μνημη χρυσοψαρου)!!!

Μακαρι να ολα καλα!!!

Με το καλο και εσυ την Δευτερα να δεις το μπεμπακι σου!!!!!:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Οποτε καλα θυμομουν για τον πλακουντα..

Εσυ εχεις το ατου οτι δε δουλευεις οποτε μπορεις γενικα να εισαι ξεκουραστη και θα παρει την ανηφορα ο πλακουντας:D:D

Ποτε θα σε ξαναδει ο γιατρος;


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Οποτε καλα θυμομουν για τον πλακουντα..

Εσυ εχεις το ατου οτι δε δουλευεις οποτε μπορεις γενικα να εισαι ξεκουραστη και θα παρει την ανηφορα ο πλακουντας:D:D

Ποτε θα σε ξαναδει ο γιατρος;

Ναι ευτυχως που δεν δουλευω...

Και γενικα στο σπιτι δεν κανω βαρια πραγματα!!!

Ο γιατρος θα με δει παλι στις 5/12....Πλεον θα πηγαινω καθε μηνα!!!!

:? :?


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...