Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

περιμενει καμια με αγωνια αν θα της ερθει περιοδος?


Recommended Posts

εντάξει 28 με 30 είναι στην ουσία ο κύκλος σου!!.. φυσιολογικος!

εμένα 26 με 28! οποτε παίρνω και πιο γρήγορες αποντησεις!! χι χι χι!!

το 35 μάλλον ήταν αλλαγη κυκλου ή καποια αλλαγη στο σώμα επειδη αρχισες προσπάθειες για μπε μπε!! πρέπει να εγκλιματιστει και αυτο!! τρομάρα μας!!!....

και μενα στα 25 που είχα πιάσει τα διδυμάκια μου είχα κύκλο 30 ημερων!

μετα με τα χρόνια αλλαξε δεν ξέρω γιατί, και μικρυνε!!

σταμάτησα για λίγα χρονάκια να τον παρακολουθω... με πήρε λίγο απο κάτω...!!!!

αλλα όταν ξαναέπιασα το τεφτέρι για να σημειώνω κύκλου κτλ. ήταν ήδη αλλαγμένος!!!

δηλαδη είσαι στην 27η μερα? ε? σωστα?


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι σωστα ειμαι 27η! και στις 28 δυο φορες μου εχει ερθει ολο και ολο συνηθως 31 με 32 για αυτο δεν θα χαρω αν δεν ερθει αυριο! τα δυδιμακια φυσιολογικα τα ειχες πιασει?


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

ναι φυσιολογικα!!! και μετα το χαος.... όπως σου είπα!!!

απο το 2008 δεν ξαναείδα θετικο τεστάκι!

βεβαια το είχαμε αφησει για λίγο το θέμα αυτο!!

και απο το 2011 μετα τις 31/07 που παντρευτηκαμε, περιπου, αρχίσαμε ελευθερες επαφές αλλα όποτε να ναι! εεε μετα απο κανα 5μηνο πηραμε μπρος για τις γόνιμες και όλα αυτα!! μετα στο χρόνο οι εξετασεις... και και και να δουμε που θα ναι το τέλος!!!....


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

εχεις κληρονομικοτητα με δυδιμα??? απο οτι ξερω ειναι απο τη γυναικα ε? τι εφταιξε ρε κοριτσακι και παλινδρομησαν? λογικο να σου ερθει το χαος και εμενα θα μου ερχοταν. Δδδν ειμαι ακομη παντρεμενη αλλα αν ερθει το μωρακι συντομα θα το κανουμε και αυτο.αυτο που θελω να πω οτι υπαρχουν ενα σορο προτεραιοτητες μπροστα μου και ειμαι ακομη αρκετα μικρη αλλα το θελω τοσο πολυυυ, και οι δυο το θελουμε πολυ! Ολο αυτο ειναι πολυ αγχωτικο και κουραστικο και η αληθεια ειναι οτι αν δεν ερθει σε δυο τρεις μηνες θα κανω και εγω μια παυση να χαλαρωσω γιατι δεν γινεται καθε μηνα αυτο το αγχος!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

έχουμε και εγω απο το μπαμπα μου! η αδερφη του μπαμπα μου (και θεια μου) γεννησε δίδυμα! (δηλαδη η πρωτη ξαδερφη μου ήταν δίδυμη αλλα το ένα πεθανε λίγο πριν σαραντίσει) πολλλλλλλλλλα χρονια πριν!!!!(περιπου 50)!!

αλλα και απο του αντρα την μερια!!

με πηρε πολύ απο κάτω για πολύ καιρο!! ριξαμε και ενα χωρισμο με το σαντιμπελο μου.... :(

τωρα κοιτάμε πια μπροστα!!!.....

αλλα που είναι το φως οεο????:P


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λογικο santibelini μου να περασεις δυσκολα μετα απο κατι τετοιο και αν ηταν και σε προχωρημενο μηνα ακομα πιο δυσκολα τα πραγματα. Καλα κανετε και τα αφηνετε πισω αυτα και κοιτατε μονο μπροστα και νιωθω σιγουρη για σενα θα ερθει το μωρακι σου εκει που δεν θα το περιμενεις! Μαλλον πολυ αγχωνεσαι!!!! Εμενα ακομα η μεση μου με πεθαινει :( και εχει πριστει τοσο η κοιλια μου γιατι απο τη βαρεμαρα μου δεν σταματησα να τρωω


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα χα!!! και γω πριν καταβροχθησα και μια λακτα και ενα πατατακι!!!....

μπροστα στην αναμένη σόμπα... μα είναι και η ατιμη... οτι πρεπει να καθεσαι μπροστα της και να σαβουριάζεις.... να τρως βλακείες.... σαλονικια είπαμε ε? με εννοας!!!;););)

καλα εγω με την ιδέα καθε μηνα οτι είμαι εγκυος.... μεσα σε 2 χρονια έβαλα 6 κιλα!! όλο τα χάνω.... κι όλο πανω μου έιναι στο καλό τους... προσπαθούσα να μπω στα τζιν τωρα που αρχιζει ο χειμώνας... αλλα στα περισσότερα δεν έκλειναν τα κουμπια!!!.... φρικη!! εφαρμοσα και το συστημα των τζάμπο αλλα τιποτα....

ρουφάμε και χωράμε

ρουφαμε και χωράμε.......!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ πρεπει να εισαι πολυ τρελη τελικα!!!!!!!!!! και γω γαμωτο καθε χειμωνα βαζω κιλακια!! ασε και εγω καθε μηνα οταν ειμαι στις μερες μου θελω να τρωω τα παντα! και αυτο που ειπες με τα πατατακια κ τη σοκολατιτσα ειναι το αγαπημενο μου!!!!! οταν εχω ορεξ η να σαβουριασω περνω ενα και ενα!!!! και σομπιτσα τελεια!!!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...