Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

περιμενει καμια με αγωνια αν θα της ερθει περιοδος?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλημερα γιωτα!!! εγω περιμενω να μην αδιαθετησω απο τις 21 μεχρι τις 25 γιατι δεν εχω σταθερο κυκλο! πωπω Γιωτακι αληθεια θα σκασω ολη μερα καθε μερα αυτο σκεφτομαι!! εχειs κανενα συμπτωμα??


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μετράω μερες που δε παιρνούν με τίποτα!

έχω πονάκια περιοδου, αλλά τα είχα και τον προηγούμενο μήνα ......οπότε δεν έχω κανένα σύμπτωμα, το μόνο που ξέρω είναι ότι είχα επαφές τις γόνιμες ημέρες!

ουφφφφφφφφφφφ

πρόσεχε γιατί όπως έγραψα και στο άλλο θέμα πιστεύω ότι έχεις σπορο!!!!!!!!

εύχομαι να βγω αληθινή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ σε ευχαριστω παρα πολυ βρε Γιωτακι να εισαι καλα μακαρι να βγεις αληθινη!!! κατι με πιανει και συγκινουμε παρα πολυ ευκολα. Τωρα που το διαβασα παλι εβαλα τα κλαματα απο συγκινηση καθολου καλα δεν ειμαι ασε! πολυ αγωνια ελπιζω να ειμαστε τυχερες και οι δυο και την αλλη εβδομαδα να λεμε συγχαρητηρια η μια στην αλλη!!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

και εγώ είμαι πολύ ευαισθητη γενικά, αλλά όταν είχα πιάσει τον γιοκα μου έτσι έκλαιγα σαν και εσενα, μου έγραφαν κάτι τα κορίτσια , έκλαιγα και ήθελα να μπω από την οθόνη να τις φιλήσωωωωωωω χα χα

περιμενω με αγωνία τα νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι οτι όταν περιμένω και γω πως τάχα θα είμαι και γω ευαισθητη και κλαψιαρα γίνομαι...!!!

τον προηγούμενο μηνα που ήξερα οτι δεν.... γιατί δεν είχα ωορυξία.... δεν είχα ούτε ένα συμπτωμα... ουτε μέση ούτε στηθος... ΤΙΠΟΤΑ...

τι να πω τυχαία?

όλα μες στο μυαλό ειναι τελικα.... !!!

μακαρι βέβαια εσυ να το τσακωσες !!!;););)


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

πωπω santibel μου λες μωρε να δημιουργουμε μονες μας συμπτωματα? το εχω ξανακουσει και η αληθεια ειναι οτι και αλλη φορα την ειχα πατησει ετσι... τι να πω θα δειξει! ειμαστε και μεις τοσο περιεργος οργανισμος! δεν μπορουσε δηλαδη να υπαρχει καπιο καθαροτατο συμπτωμα? οπως οταν παθαινουμε αλεργια η δηλητιαριαση? χαχαχαχαχαχ θα σου πω νεακια για αυτο το θεμα την τριτη γι να μη σας πριζω και συνεχεια!!!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι δυστυχώς τοσο μεγαλο εχω. Δεν εχω και σιγουρη μερα. Τον προηγουμενο μηνα ηρθε στις 32 και τον πιο προηγουμενο στις 28 και τον πιο πιο προηγουμενο στις 35(αλλα τοσες πολλες μονο τοτε) αντε βγαλε ακρη :/ τις πιο πολλες φορες παντως στις 31 με 32 ερχεται....


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...