Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Όλες μαζι θα τα καταφερουμε πιο γρηγορα..


Recommended Posts

Όλες μαζι θα τα καταφερουμε πιο γρηγορα.. να μεινουμε εγκυουλες..

Ελατε εδω... να μαζευτουμε οσες ξεκινησαμε τωρα προσπαθειες για μωρακι αλλα και αυτες που προσπαθουν περισσοτερο καιρο.

Να εχουμε μια παρεουλα και να λεμε τα νεα μας καθημερινα αλλα και να αλληλοβοηθιομαστε βρε κοριτσια.

Ελπιζω να μας μπει ο καινουργιος μηνας με πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες.

579462vqazmxxp4j.jpg


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι η Αντρια, ειμαι 33 ετων και εχω εναν γιο 4 χρονων...

Ξεκινησαμε προσπαθειες για το δευτερο μωρακι εδω και εναν μηνα. αν και μαλλον αυτον τον μηνα το "χασαμε" το τρενο παμε για τον επομενο, και λεω το χασαμε γιατι χθες εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο.

Γενικα δεν το ειχα παρει και πολυ ζεστα το θεμα, γιατι ειχα πολυ δυσκολο παιδακι και δεν ειχα σκοπο ευκολα για δευτερο.

Αλλα μεγαλωνει μοναχουλης του και νομιζω οτι αν μπορεσω να του δωσω ενα αδερφακι θα χαρει στιγμες αδερφικης αγαπης και ειναι ενας πολυ δυνατος δεσμος.

Επειδη τα εχω περασει μια φορα ξεκινησα πριν λιγες μερες και φολικο οξυ (που βοηθαει παρα πολυ τα αυγουλακια μας) και μιας και ο κυκλος μου δεν ειναι πολυ σταθερος αυτον τον μηνα θα παρω τεστ ωορηξιας για να ξερω ποτε περιπου θα ειναι ετοιμο το αυγο..

Αυτα απο εμενα...


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Ετοιμάζονται για εξωσωματικη αλλά δεν εχω ταμείο και δεν μπορω να πάρω τα φάρμακα απο την επιτροπή. Ψάχνω απεγνωσμένα είτε για gonal είτε για puregon. Οποία κοπέλα εχει και δεν τα χρειάζεται θα το εκτιμούσα να μου έστελνε ενα μήνυμα. Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Hello με το καλο κοριτσι μου.. γιατι δεν εχεις ταμειο? ενημερωθηκες για ενα site το :http://www.dikaiologitika.gr/2013082915753/asfalisi/health-voucher-xekinoun-oi-aitiseis-gia-to-eisitirio-ugeias/menu-id-232.html


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι δεν χρειαζεται να εργαζεσαι για αυτο που σου εγραψα, αρκει να εχεις καρτα ανεργιας, για ανεργους ανασφαλιστους ειναι μονο. κανε μια αιτηση www.healthvoucher.gr

και αμεσως σε ενημερωνει το συστημα αν διακουσαι δωρεαν ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη. αν θες βοηθεια για να κανεις την ηλεκτρονικη αιτηση στειλε μου μηνυμα.

Γιατι να μπορεσεις να ενταχθεις θα σε βοηθησει και σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης να εχει ασφαλεια.


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα το εχεις ψαξει... αλλα εδω απο αλλοι απο ΤΕΒΕ ακομη και ταμειο ανεργιας πηρανε φετος, και στο λεω γιατι η κουμπαρα μου εκλεισε επιχειρηση και πηρε το ταμειο.. κανε μια ερωτηση στον ΟΑΕΔ.

Παντως ελπιζω να βρεθει γρηγορα λυση. Καλο κουραγιο


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα... εγω οπως το περιμενα αδιαθετησα, οποτε χαλαρωνουμε λιγες μερες και ξεκιναμε ξανα...

2403927y1rtgox2bm.gif


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...