Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

αχ κι εγω αυτα ονειρευομαι!Λοιπον μολις γεννησω θελω 1 κιλο παγωτο απο αγαπημενο ζαχροπλαστειο εδω,ενα σουβλακι με μποοοοολικο γυρο,ταραμοσαλατα (ασχετο!), αναψυκτικο και μια μπυριτσα!!!!

Εγω σουβλακι κι αναψυκτικο δεν τα εχω κοψει:tongue:.Ελεγα να παρω μια νουτελα μαζι μου στο μαιευτηριο ρε συ αλλα αφου θα κανω καισαρικη δεν ξερω αν θα μπορω να φαω.Μπορει τη τελευταια μερα...4 μερες μενουμε μεσα;Αληθεια ολα αυτ εσυ γτ δεν τα τρως;Αφου δεν εχεις ζαχαρο ετσι δεν ειναι;Και γενικα κι εγω που εχω αφου εχω καλες μετρησεις και γλυκοζηλιωμενη δεν τα χω κοψει ολα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια!

Cacao μου,όχι,δεν πίνουν τα μωράκια εμπλουτισμένο μητρικό. Πίνουν απλά μητρικό. Βεβαι υπάρχουν μωρά που πίνουν ξένο,οι μαμάδες τους δε βγαζουν για τους δικούς τους λόγους. Αυτά στην απλή παρακολούθηση....Στην ΜΕΝΝ τους δινουν και λίπος.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Cacao μου,όχι,δεν πίνουν τα μωράκια εμπλουτισμένο μητρικό. Πίνουν απλά μητρικό. Βεβαι υπάρχουν μωρά που πίνουν ξένο,οι μαμάδες τους δε βγαζουν για τους δικούς τους λόγους. Αυτά στην απλή παρακολούθηση....Στην ΜΕΝΝ τους δινουν και λίπος.

Λιπος;;Μπλιαχ:|Εσενα τωρα τι σου ειπαν να δινεις με μπουκαλι μητρικο για να βλεπετε ποσο τρωει;

Σου ευχομαι να τον παρετε συντομα σπιτακι σας!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλέ Cacao!!!

Για το λίπος ήταν το μπλιαχ;

Εντάξει μη φανταστείς λίπος όπως αυτό του φαγητού!!! Καλύτερα να το πω θερμιδογόνα τροφή!

Ευχαριστώ!Αντε να συμμαζευτουμε στο νησάκι μας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω σουβλακι κι αναψυκτικο δεν τα εχω κοψει:tongue:.Ελεγα να παρω μια νουτελα μαζι μου στο μαιευτηριο ρε συ αλλα αφου θα κανω καισαρικη δεν ξερω αν θα μπορω να φαω.Μπορει τη τελευταια μερα...4 μερες μενουμε μεσα;Αληθεια ολα αυτ εσυ γτ δεν τα τρως;Αφου δεν εχεις ζαχαρο ετσι δεν ειναι;Και γενικα κι εγω που εχω αφου εχω καλες μετρησεις και γλυκοζηλιωμενη δεν τα χω κοψει ολα.

Nα σου πω τα σουβλακια και γενικα τα κρεατα απ'εξω τα'χω κοψει γιατι δεν ξερω τι κρεατα βαζουν και κατα ποσο ειναι ψημενα καλα.Δεν τα'χω κοψει μονιμα, τωρα στην εγκυμοσυνη μονο.Αναψυκτικο εχω πιει 2-3 φορες.Παγωτακι τρωω μια φορα τη βδομαδα αλλα προσπαθω να κραταω μετρο.Εγω θελω να πεσω με τα μουτρα μεσα στο μπολ!!!

Κι εγω σκεφτομαι την καισαρικη οτι δεν κανει να φαω πριν και μετα και αναρωτιεμαι πως θα επιβιωσω;;;;:roll::confused:


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα καλέ Cacao!!!

Για το λίπος ήταν το μπλιαχ;

Εντάξει μη φανταστείς λίπος όπως αυτό του φαγητού!!! Καλύτερα να το πω θερμιδογόνα τροφή!

Ευχαριστώ!Αντε να συμμαζευτουμε στο νησάκι μας!

χαχαχαχ δε ξερω μου ηρθε στο μυαλο παχυ μαγειρικο λιπος:tongue::tongue:

Nα σου πω τα σουβλακια και γενικα τα κρεατα απ'εξω τα'χω κοψει γιατι δεν ξερω τι κρεατα βαζουν και κατα ποσο ειναι ψημενα καλα.Δεν τα'χω κοψει μονιμα, τωρα στην εγκυμοσυνη μονο.Αναψυκτικο εχω πιει 2-3 φορες.Παγωτακι τρωω μια φορα τη βδομαδα αλλα προσπαθω να κραταω μετρο.Εγω θελω να πεσω με τα μουτρα μεσα στο μπολ!!!

Κι εγω σκεφτομαι την καισαρικη οτι δεν κανει να φαω πριν και μετα και αναρωτιεμαι πως θα επιβιωσω;;;;:roll::confused:

Σουβλακι θα μπορουσες να φας και κοτοπουλο καλυτερα.Ενταξει δεν τρωω στανταρ καθε βδομαδα αλλα αμα τυχει θα φαω.Το βλεπεις αλλωστε αν το κρεας δεν ειναι ψημενο.Λοιπον εγω επειδη νουτελα εχω να φαω ενα χρονο κι αυτο συντηρητικα γτ εκανα διατροφη πριν μεινω εγκυος εχω σκοπο να φαω μεχρι να βαρεθω:tongue:Και κρεπα ή βαφλα με παγωτο μπορει να εχω και 2 χρονια να φαω.Δε θυμαμαι φαντασου...

Για μετα τη καισαρικη θα μας πει η Βασντελι.Ποσες μερες μετα τρωμε νορμαλ;;;;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχ πηρα υλικα να φτιαξω πιτσα!Εδω διπλα μου ειναι ενα σχολειο και σημερα εχουν γιορτη.Ψηνουν σουβλακια και κοντευω να παθω παρακρουση.Θα φαω κι εγω τη πιτσα μου ετσι για αντιποινα!χεχεχε


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω....εξαρτάται και από τον γιατρο!

Αλλοι λενε 2-3 μέρες μόνο τσάι στην αρχή και καμια φρυγανιά...

Εμένα ο δικός μου πρώτη μέρα τσάι και μετά φαγητό κανονικό,ελαφρύ μεν (ψητά).


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα!!!

Ναι,μετά!

Εγώ να φανταστείς το τι παγωτό και γλυκό έχω φάει δε λέγεται....

Σήμερα ζυγίστηκα! Είμαι στα κιλά πριν μείνω έγκυος,ωστόσο θα ήθελα να χάσω 3-4 ακόμη! Σιγά σιγά....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το μυστικό δεν είναι το παγωτό!!!

Ειναι ο θηλασμός,μπρε (για μένα). Άλλες κοπέλες βέβαια δε χάνουν,λένε,με το θηλασμό.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλημέρα!!τι κάνετε?

είδα κίνηση και είπα να περάσω.. :tongue::tongue:

βρε πάλι για φαγητά λέτε? χαχαχα

πάντως εγώ με τον θηλασμό δεν έχανα..

ελπίζω τώρα να χάνω και έτσι...

Σήμερα 36 εβδομάδων, από αύριο θα πατάμε την 37η αααχχ πέρασε ο καιρός!!!!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...