Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Τα παμε καλα! Ειδικα ο μικρος τα φρουτα τα καταβροχθιζει! Ανοιγει κ το Στομα κ νευριαζει αν αργεις χαχαχα κι ο μεγαλος μου αρχιζει κι αυτος κ του αρεΣουν αν κ προτιμαει το ρυζαλ. Χαχαχα

Να ξερεις πως κ να το δωΣεις το ρυζ. Ειναι για ενα μηνα μετα δινουμε αλλη κρεμα μας ειπε ο ντοκ!

άντεε μπράβο......... αχ και γω ανυπομονώ...αν και δοκιμάζω λίγο γάλα με το κουτάλι και το διώχνει με τη γλωσσίτσα της...... και απογοητεύομαι λίγο αλλά μωρέ μάλλον εγώ βιάζομαι.....


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

άντεε μπράβο......... αχ και γω ανυπομονώ...αν και δοκιμάζω λίγο γάλα με το κουτάλι και το διώχνει με τη γλωσσίτσα της...... και απογοητεύομαι λίγο αλλά μωρέ μάλλον εγώ βιάζομαι.....

Κοιτα μν απογοητευεΣαι γιατι κ μικρη ειναι αλλα κ να ξερεις μπορει να παρει κανα δυο βδομαδες μεχρι να ΣυνηθιΣει κ την γευΣη κ την διαδικαΣια. Αυτο που λετε παντως οτι δν καθονται ακομη μν Σας αγχωνει. Δν ειναι αναγκη να τα βαλεις Σε καρεκλακι φαγητου. Εγω τους ταιζω 'η Στο καροτΣι ' η Στο ριλαξ 'η Στον καναπε αναΣηκωμενους. Οι δικοι μου καθονται πλεον αλλα μετα απο λιγο γερνουν μπροΣτα κ πεφτουν μπρουμυτα! Εχουν πολυ πλακα χιχιχι


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

αρνούμαι να μπω σε ομάδες θηλασμού, υγιεινής διατροφής κλπ διότι περνάνε σε άλλο επίπεδο πολλές φορές υστερίας.... Προφανώς και θ ακολουθήσω ρητά τις οδηγίες της παιδιάτρου, στη χειρότερη θα το δώσω κάνα 2 μηνο ε μετά πια θα ναι 8 μηνών φαντάζομαι θα χουμε περισσότερες επιλογές!!!!!!

ΥΓ Σιχαίνομαι τη μπεσαμέλ ρε φίλη....... Πώς είναι η μικρή??

Κι εγω γι αυτο αποχωρησα... νομιζω ζουν σ αλλον πλανητη ωρες ωρες..

Λατρευω ΛΑΤΡΕΥΩ μπεσαμελ!! Μου ρχεται να φτιαξω να τη φαω ετσι μιλαμε...

Απο το απογευμ κ μετα καπως καλυτερα....αλλα εξακολουθει να αρνειται το στηθος εκτος απο μολις ξυπναει... να δουμε πως θα ξημερωσουμε...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα μν απογοητευεΣαι γιατι κ μικρη ειναι αλλα κ να ξερεις μπορει να παρει κανα δυο βδομαδες μεχρι να ΣυνηθιΣει κ την γευΣη κ την διαδικαΣια. Αυτο που λετε παντως οτι δν καθονται ακομη μν Σας αγχωνει. Δν ειναι αναγκη να τα βαλεις Σε καρεκλακι φαγητου. Εγω τους ταιζω 'η Στο καροτΣι ' η Στο ριλαξ 'η Στον καναπε αναΣηκωμενους. Οι δικοι μου καθονται πλεον αλλα μετα απο λιγο γερνουν μπροΣτα κ πεφτουν μπρουμυτα! Εχουν πολυ πλακα χιχιχι

χαχααχχαααχα μωρέ ψυχούλες...... εγώ πάντως όταν τη βάζω στο κρεβάτι πχ ξαπλωμένη με τον κορμό πάνω σε μαξιλάρι σηκώνει την κεφάλα και την κρατάει ώρα.... κι η γιατρός μας είπε τον προηγούμενο μήνα ότι η στήριξη που κάνει στην κεφάλα της είναι παιδιού 5 μηνών!!!!!! Βιάζεται το κορίτσι μου να σηκωθεί......


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

αρνούμαι να μπω σε ομάδες θηλασμού, υγιεινής διατροφής κλπ διότι περνάνε σε άλλο επίπεδο πολλές φορές υστερίας.... Προφανώς και θ ακολουθήσω ρητά τις οδηγίες της παιδιάτρου, στη χειρότερη θα το δώσω κάνα 2 μηνο ε μετά πια θα ναι 8 μηνών φαντάζομαι θα χουμε περισσότερες επιλογές!!!!!!

ΥΓ Σιχαίνομαι τη μπεσαμέλ ρε φίλη....... Πώς είναι η μικρή??

Βρε ετσι κ αλλιως μετα θ αρχισουν τα λαχανικα κ οι κρεατοσουπες,για λιγο λογικα θα ναι το ρυζαλευρο.


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω γι αυτο αποχωρησα... νομιζω ζουν σ αλλον πλανητη ωρες ωρες..

Λατρευω ΛΑΤΡΕΥΩ μπεσαμελ!! Μου ρχεται να φτιαξω να τη φαω ετσι μιλαμε...

Απο το απογευμ κ μετα καπως καλυτερα....αλλα εξακολουθει να αρνειται το στηθος εκτος απο μολις ξυπναει... να δουμε πως θα ξημερωσουμε...

Εμένα όλη μέρα σχεδόν 'αυπνη έπεσε τάβλα στις 21:00 την ξύπνησα για να την κάνω μπάνιο, έφαγε κ όλας και ξανακοιμήθηκε... τώρα θα ταΙσω πάλι σε λίγο αλλά προβλέπεται πάλι να την ξυπνάω και να μην ξυπνάει μόνη!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα μν απογοητευεΣαι γιατι κ μικρη ειναι αλλα κ να ξερεις μπορει να παρει κανα δυο βδομαδες μεχρι να ΣυνηθιΣει κ την γευΣη κ την διαδικαΣια. Αυτο που λετε παντως οτι δν καθονται ακομη μν Σας αγχωνει. Δν ειναι αναγκη να τα βαλεις Σε καρεκλακι φαγητου. Εγω τους ταιζω 'η Στο καροτΣι ' η Στο ριλαξ 'η Στον καναπε αναΣηκωμενους. Οι δικοι μου καθονται πλεον αλλα μετα απο λιγο γερνουν μπροΣτα κ πεφτουν μπρουμυτα! Εχουν πολυ πλακα χιχιχι

Χαχαχα!!

Γιατι που ενω τα κανουν ολα αυτα ανοιγουν ορθανοιχτα τα εκπκηκτα ματια τους; σα μεθυσμενα ειναι χαχα


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τραχανά εμάς φτιάχνει μια θεία μας..... δεν ξέρω αν κάνει βέβαια αλλά είναι από τελείως αγνά υλικά... το ριζάλευρο φαριν λακτέ όσο να πεις κάποια συντηρητικουλια τα χει.....

Όσο για τα άλματα εμένα η γιατρός μου χε πει μόνο διατροφικά.... Τι να πω!

Ο,τι εχω διαβασει σου μστεφερα, δε μου τα πες ο γιατρος :)


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα όλη μέρα σχεδόν 'αυπνη έπεσε τάβλα στις 21:00 την ξύπνησα για να την κάνω μπάνιο, έφαγε κ όλας και ξανακοιμήθηκε... τώρα θα ταΙσω πάλι σε λίγο αλλά προβλέπεται πάλι να την ξυπνάω και να μην ξυπνάει μόνη!!!

Αχ, τι καλα...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!

Γιατι που ενω τα κανουν ολα αυτα ανοιγουν ορθανοιχτα τα εκπκηκτα ματια τους; σα μεθυσμενα ειναι χαχα

αχαχαχαχχα... η δικά μου μέρες τώρα κάνει το εξής, ειδικά στον τελευταίο θηλασμό το βράδυ...τρώει τρώει τρώει, κάποια στιγμή σταματάει, αφήνει το στήθος και με κοιτά με γουρλωμένα τεράστια μάτια..... Μόλις της μιλήσω ή που θα σκάσει στα γέλια ή που θ αρχίσει ν απαντάει τύπου αααα..... αγκου κλπ....... και το κάνει 5-6 φορές....και γω λιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωννννννννννννννωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα όλη μέρα σχεδόν 'αυπνη έπεσε τάβλα στις 21:00 την ξύπνησα για να την κάνω μπάνιο, έφαγε κ όλας και ξανακοιμήθηκε... τώρα θα ταΙσω πάλι σε λίγο αλλά προβλέπεται πάλι να την ξυπνάω και να μην ξυπνάει μόνη!!!

Αχ, τι καλα...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κ εγω ελπιζω να εντασσονται στο αλμα ολα αυτα, κιας κ ειναι στην 19η εβδομαδα... αλλα αν ειναι απ το αλμα, αυτη ειναι η κορυφωση -εκτος αν ακολουθει κατι χειροτερο!!!!!!!!

Ποτε θ αρχισετε φρουτα... εμας μας ειπε οταν κλεισει τον πεμπτο, αν ειναι ετοιμη..

Μας είπε από τον 5ο, αρχές ή μέσα δεν ξέρω... Τώρα τέλος του μήνα θα πάμε να μας πει!

αχαχαχαχχα... η δικά μου μέρες τώρα κάνει το εξής, ειδικά στον τελευταίο θηλασμό το βράδυ...τρώει τρώει τρώει, κάποια στιγμή σταματάει, αφήνει το στήθος και με κοιτά με γουρλωμένα τεράστια μάτια..... Μόλις της μιλήσω ή που θα σκάσει στα γέλια ή που θ αρχίσει ν απαντάει τύπου αααα..... αγκου κλπ....... και το κάνει 5-6 φορές....και γω λιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωννννννννννννννωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Κι εμένα το κάνει αυτό, αλλά νομίζω οτι το κάνει όταν δεν πολυπεινάει και χαζολογάει με αυτόν τον τρόπο :P!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...