Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Mε το καλό όλα! Γιατί δε μπορεί να πάρει άδεια; Με μια βεβαίωση από το γυναικολόγο ότι έχει αιμορραγία παίρνει μια ωραιότατη άδεια για όλο το μήνα! Ούτε από επιτροπή δε θα περάσει . Βέβαια και να χρειαστεί να πάει, μην αγχώνεσαι. Θα προσέχει η ίδια, καθιστή στην έδρα, ας πει και στους συναδέλφους τι συμβαίνει να μην κάνει εφημερίες και όλα καλά θα πάνε! 

ψαχνω το σπιτι των σκιων και inferno!!!


Recommended Posts

γεια σε όλες και όλους!!

όπως γραφω και στον τιτλο μου ψαχνω αυτα τα δυο βιβλιαρακια!!

το σπιτι των σκιων της δημουλιδου!

9789604969807.jpg

και το inferno του DAN BROWN

Z

ZZdan-brown.jpg

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ γυρω στα 10 ευρω αν ειναι ευκολο !

οι οικονομικες δυνατοτητες μας πλεον στενεψαν!!:D:D:D:D


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειδα πολλες φορες κοπελιτσες να το πωλουν το σπιτι των σκιων.. δυστυχως δεν το προλαβα να το αγορασω... δεν το χει τελειωσει καμια.. και να θελει να το μεταπουλησει? ε? ε? ε? ε?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν δεν τα βρεις πουθενά αλλού μπορείς να τα πάρεις από τα μεταχειρισμένα της πρωτοπορίας (λιγουλάκι ακριβότερα)

http://www.protoporia.gr/to-spiti-ton-skion-metacheirismeno-p-383466.html

http://www.protoporia.gr/inferno-metacheirismeno-p-386210.html

Link to comment
Share on other sites

ααα πολυ καλο το σαιτ.. πως μου ξεφυγε τοσο καιρο!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ευχαριστω παρα πολυ!!

μαλλον απο κει θα τα παρω γιατι δεν βλεπω να τα χει καμια διαθεσιμα προς πωληση!!!

ευχαριστω πολυυυυυυυ!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

το σπιτι των σκιών το βρηκα απο μια πολυ καλή κοπελα απο εδω!

αν εχει καμια και το ινφέρνο προς πώληση με μεγάλη μου χαρα το αγοράζω!!:D:D:D:D:D


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...