Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αη μαρη κ εσυ που νυσταξες...

Καλο το φορεματακι.Εγω παντως δοκιμαζα κατι 350αρες κ ηταν ξεφτια ρε κοριτσια.κ μου λεει ο καλος μου δεν τους το ελεγες;;;

Αυτες τις μπαλες να τις παρω κ εγω;;μην σαβουριαζονται συνεχεια σκεφτομαι.

ελα πες καλε.

να τις παρεις! 5 ευρω...κ ξερεις τι ησυχο παιχνιδι?

ουτε που ακουγονταν!!

νυχταααααααα

τζια αυριο περιμενουμε νεα!

κιμι αυριο θα φυγεις κ ριξε κ μια μαυρη πετρα πισω σου...

λιτσακι ολα να ειναι πολυ ευκολα για τον μπαμπα...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

και αυτο που λες,αλλα το ηθελα σε κατι πιο εντονο.

εγω αυτο ηθελα:

http://www.monsoon.co.uk/Evening-Dresses/Flora-Shift-Dress/invt/65240188

α, δεν θα μ'αφησετε...

κ αυτο το ειχα δει, αλλα δεν το ειχε...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελειο..αντε με το καλο..παρα πολυ ωραιο..φωτεινο..

θα σας πω αυριο γιατι θα ερθει η γκιοσσα κ θα μου το σοκαρει το παιδι..παντως η μανα δε φταιει..

αντιβιωσεις κ τετοια ενδοφλεβια τα παιρνει η περδικα;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

η μπεμπα σημερα προχωρησε στο αλφαβητο μαθαινει το εεεεεε

ειρηνη ακους?:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βαζει και το ααα ομως μεσα να μην ξεχνιομαστε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μπααααααααα η δικια μου ακομα στο ααααααααααααα μενει............ Δυσκολα τα βλεπω τα πραγματα για το εεεεεεεεεεεεεεεε

καλημερουδια κι απο μενα..

εγω κλασσικα εχω το προβλημα της φρουτοκρεμας...και οχι δεν εβαλα ακομη φαριν λακτε..βριστε με....σημερα εδωσα μονο μηλο μπανανα...η μπεμπα εφαγε μιση με το ζορι...ο μικρος καμια 5-6 κουταλιες..:(:(τι θα κανω με αυτα τα παιδια...το μεσημερι θα δωσω πατατα!!!!αιντε να δουμε!!!

πρπει να παω να κανω αναγνωση..και εδω γνεται ο κακος χαμος...:(:(

Μαρη μανα εισαι εσυ? Που τα αφηνεις νηστικά τα παιδακια σου και δεν τα βαζεις φαριν λακτε? Θα σε καταγγειλω στην προνοια........

Τι εγινε εδωσες πατατα?

σημερα μπηκε και μπαμπας για στεφανιγραφημα...βρηκανε οτι εχει κλεισει το στεντ που το ειχανε βαλει...κι επειδη αν το ξανανοιξουν πρεπει να παιρνει σαλοσπιρ και κατι ακομη-που τοτε του ειχαν προκαλεσει γαστρορραγια-πρεπει πρωτα να ελεγξουν το στομαχι με γαστροσκοπηση...ζησε μαη μου δηλαδη...θα φανει...μεχρι το απογεμα θα τονβ πουν ποτε θα κανει...

Αντε ειδα οτι ενταξει ολα καλα.... Η γαστροσκοπηση ειναι ψιλοδυσκολη.....

εχω βαλει ρε συ!!τιποτα..αρνουνται...στομα ερμητικα κλειστο~!!!!!

ευχαριστω ρε κοριτσια...ελπιζω να μην κρετησει πολυ για να μην αναγκαζομαι κι εγω συνεχεια να πηγαινοερχομαι στα νοσοκομεια...

Φ Α Ρ Ι Ν Λ Α Κ Τ Ε !!!!!!!!!!!!!!! Φ Α Ρ Ι Ν Λ Α Κ Τ Ε!!!!!!!!!!!

ηρθααααα...καλημερα, καλη εβδομαδα κοριτσακια μου...εχθες ξεραθηκα τελικα...ειχαμε και πολυ ησυχιες και με ψιλοπηρε.....

Στο δικαστηριο αθωωθηκαμε φυσικα και ειμαι πολυ χαρουμενη....αλλα πιο χαρουμενη ειμαι επειδη βρηκα φορεμα για τη βαφτιση που θα γινω νονα -κουμπαρα.... Ενα μπλε-ηλκετρικ....πολυ ωραιοα για τα δεδομενα μου τωρα....οποτε ΕΥΗ Γ, δεν χρειαζεται αν μου κανετε κππλιμεντα για να ατα ακουω :tongue: θα τα πω μονη μου....Ειναι ωραιο φορεματακι, λιγο τσιμπμενο, μπλε ηλεκτρικ , τιραντε, μακρυ φυσικα...το εβαλα και ημουν σουπερ...με φανταζομαι στη βαφτιση και θα θυμιζω την παλια αλεκα...πόσο χαιρομαι...εννοειται θα βαλω και τους μπλε φακους μου και σκεφτομαι να παραγγειλω και τρεσσες για τα μαλια (αυτα που μπαινονβγαινουν και δεν ειναι μονιμα)..ειμαι πολυ χαρουμενη.....

Αλλο, η ξαδερφη μου τελικα δεν παντρευεται...δεν ξερουμε και αν χωριζει αλλα σιγουρα δεν παντρευεται,...οποτε παει η Κρητη...καλυτερα...τελη αυγουστου ομως θα κατεβω ελαφοννησο που βαφτιζει ο ξαδερφος μου....

και του δικου μου...το μηλο μιλαμε το κατεβαζει σε χρονο ντε τε...αυριο θα του βαλω και αχλαδι....

και εγω 1.74...αλλα με 9 κιλα παραπανω μυαλο απο εσενα :tongue::tongue:

με το καλο ιωαννα μου, να χαιρεσαι τις κουκλες σου

καλα αποτελεσματα να εχετε περαστικα να ειναι...

Κιμι ελπιζω σημερα να εισαι καλυετρα και εσυ και η μπουμπουκα.....

Μπραβο Αλεξ που αθωωθηκατε, μπραβο και για το φουστανι.... Με αρεσει πολυ το μπλε ηλεκτρικ σαν χρωμα......

εσεις που ξερετε απο αυτα μπορειτε να το βρειτε...δεν ξερω..το πηρα αμο μαγαζι εδω κοντα που φερνει ολο cinema. Αυτο ηταν princess, μπλε ηλεκτρικ, στραπλες (θα μου βαλει και ραντακι αυτη) 'φουφουλε', λαστιχο κατω απο το βυζι (στο σωστο σημειο)και ισιο μακρυ...στο τελειωμα εχει κατι σαν φαρδυα δαντελλα θαλασσι....καππυ εχει και κατι στρασσακια Μεταξωτο ειναι, δεν πολυδιαγραφει και νομιζω ηταν η καλυτερη επιλογη που θα μπορουσα να κανω τωρα.....330 ευρω το πηρα.

Ετσι οπως το παρουσιαζεις πρεπει να ειναι πολυ ωραιο!!!!!

το παιδακι οδηγουσε ποδηλατο φιλου 4.30 το απογευμα κ μπηκε αναποδα σε μονοδρομο κ το χτυπησε κοπελα νεαρης ηλικιας με αυτοκινητο που κινουνταν με 15-20 χλμ.το ποδηλατο το μαζεψαν απο ροδες αυτοκινητου με γερανο.δεν εκανε εμετο ουτε εβγαλε αιμα απο αυτι ή μυτη,μονο απο χειλος..εκδορες υπηρχαν σε ολο το σωμα..το αγορακι ηταν 12 ετων..μπαμπας αγορακιου εψαχνε τηλεφωνο κοπελας να της κανει μυνηση!!!!!!!!!ο αστυνομικος τον επανεφερε στην ταξη μολις του ειπε οτι ο γιος του ηγαινε αναποδα..το αγορακι σημαιοφορος..οχι σαν τα δικα μας τα ζωα που αποβλακκονονται στα κομπιουτερια..

Και εδω ειχαμε προχθες ατυχημα με ποδηλατο........ Ενα παιδακι σαν την Αναστασια μου 9 χρονων..... καρφωθηκε σε σπασμενο σκουπιδοτενεκε και σκιστηκε στην κοιλιακη χωρα. 6 0 0 ραμματα..... Κινδυνευε απο εσωτερικη αιμορραγια........ Αλλα ολα καλα τελικα....

κ εγω αυτο σκεφτηκα...σκεψου τη μανα που το πρωτο πραγμα που ειδε ηταν το ποδηλατο κ μετα το παιδακι της.....

Εγω δεν θελω να το φερω στο μυαλο μου.......... ΣΟΚ

εμας μεγαλωνε το κεφαλακι..αλλα τι να εκανα??ελπιζω να μην εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου....η περδικα μια χαρα ειναι..γελαει συνεχεια απλα γκρινιαζει τρομερα γιατι την ενοχλει τρομερα επιδεσμος,κ μαλλον τραβανε κ τα ραμματα..ενταξει ειναι κ μια βδομαδα κολλημενη σε ενα δωματιο τι να κανει?ελπιζω να μην δημιουργησα χειροτερο προβλημα.γιατρος με διαβεβαιωσε οτι θα ειναι ολα τελεια.τι να πω?

Ελα ρε που εκανες βλακεια............. Τι να εκανες να το αφηνες ετσι το περδικακι μας.....? Απο αυριο να δεις πως θα ειναι που θα ειναι στο σπιτακι του....

ειδες που σουλεγα ποσα περισσοτερα ασχημα θα συναντησεις??

να σου πω του στρατου ηταν πολυ μακροστενο...τωρα ειναι λιγο λιγοτερο αλλα παλι ειναι...

πολλες φορες κ μενα με πιανει κ λεω μηπως να μην το ειχα κανει...αλλα μετα λεω προχωρα οπως εισαι και μη σκεφτεσαι μλκιες...

αλεκα με γεια το φορεμα..το λατρευω το μπλε ελεκτρικ...φακους ομως γιατι????μια χαρα τελειο ματι εχεις..

μαρκελακι αξιο το αγορι σου!!!!!!!!!και εις ανωτερα..;)

μπαμπας τελικα αυριο γαστροσκοπηση και βλεπουμε...τωρα το απογεμα θα παω μια βολτα με τον πεθερο μου...

Αλλη χαζη απο εκει.......... Συνελθετε ρε κοριτσακια......

Συναντηθηκατε στη Σαλονικη, ε;;;

Μπραβο κοριτσια!!!!!!!!!

Ωραιες φωτο!!!!!!!

Οχι σαν και εσενα που ηρθες και δεν προλαβες να τηλεφωνησεις καταναλωτικο ον.......

θα ρθει και η ελενη 1 τωρα...ουφ, κουραστηκα σημερα...ξεχασα να σας πω ότι σημερα εχω επετειο γαμου μπουχαχα

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Να ζησετε αγαπημενοι ως τα βαθια σας γεραματα.......

ενα παιδάκι που δε θηλάζει μπορει να ειναι πιο δυνατο και ανθεκτικο απο ενα άλλο που θηλάζει...αυτο παλι που θηλάζει θα ηταν ακομα πιο αδυναμο αν δε θηλαζε...τεσπα...η μικρη μου δεν ειναι το σουπερ μπεμπε...ειναι το μπεμπε μου και αυριο πάει νοσοκομειο σε ωρλ γιατι μαλλον εχει λαρυγγιτιδα:(:(:(

Μαλλον εχει λαρυγγιτιδα......... Εχεις ακουσει μωρο με λαρυγγιτιδα? Εγω ακουσα την ανηψια μου......... Εξω θελει εξω η λαρυγγιτιδα..... Να κατεβαζουμε Δεκεμβρη μηνα ενα μωρο 1 ετους με λαρυγγιτιδα με το αυτοκινητο γιατι δεν ειχε ασθενοφορο και να της εχουμε το κεφαλι εξω απο το παραθυρο γιατι μολις την βαζαμε μεσα ακουγοταν ενα χρρρρρρρρρρ χρρρρρρρρρρρ φσσσσσσσσσσσσσσσσ χρρρρρρρρρρρρρρ και το παιδι μελανιαζε αστα..........

Να τον χαιρεσε !!!! Χρονια πολλα να τον βλεπεις να κοιματε !!!!:mrgreen:

Σημερα ειχε ο πατερας μου

Αυτος ο μαης....τουλαχιστον 10 ατομα κοντινα μου.

Να χαιρεσαι τον πατερουλη ελενιτσα......

εφυγες καμπαρετζου??θες να κανω εγω τιποτα απο δω???να παρω τηλ παιδιατρο μου να μου βρει ωρλ????πες τι να κανω?

Αυριο βγαινουμε...επιτελους..ολα καλα ,μια φρικη θα την ψιλοπερναω σπιτι με τις αλλαγες,αλλα δυστυχως ο αλλαξογιατρος δε μου κανει τη χαρη να ερθει σπιτι να με βοηθησει...πειτε αλλα νεα.

Αντε στο σπιτακι σας...... Σας βαρεθηκαν καλε για αυτο δεν ερχεται και ο αλαξογιατρος.

ΝΑΙ..αυτο ειναι,αλλα εγω για επιστημονικους λογους τον θελω..

ερχεται παιδακι διπλα μου...για να δουμε..

Σε πιστεψαμε...... Μας επεισες.......

αχχχχχχχχχχχ βρηκα τον γιατρο που μου προτεινε η παιδίατρος...εχει και σαϊτ στο ιντερνετ..πολύ μεγαλογιατρος βρε παιδί μου...δεν ξερω δεν ξερω..εχω αγχωθει τα μάλλα

Αντε και εσυ..... Τι σας επιασε ολες ρε κοριτσακια? Συνελθετε λεμεεεεεεεεεε

Καλως την κουκλαρα με το ματι το άπαιχτο!!!

Αχ ευχαριστω μου εφτιαξες το βραδυ δαλιδουλα μου

το πηρα 147 ευρω. δεν εχει κατι ιδιαιτερο για να μου πεσει καλα.. ειναι ριχτο. οχι σα της Φαραντουρη... μινι... η μουρη μου... ειναι προσεγμενο, εχει απο μεσα στα τελειωματα κ φασα για να μη ξεφτιζει...καλο θα ελεγα.

καληνυχτα κοριτσαρες...νυσταξα!

Δεν εβαλες φωτο να το δουμε το φορεματακιον.......

Απο τωρα καληνυχτα?

ΕΥΗΓ εδω εισαι??????εμαθα επιτελους για παιδακι διπλαααα.

σε προλαβα ή τον τσιμπας??.....τον μεζε?

Τον Λουκ τσιμπαει και λεει για μεζε η πονηρωωωω.

Link to comment
Share on other sites

ποσο γκαου μπορει να ειναι η μαμα μου?:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:η πιεση μου στο 20 πηγε!!!!

εχει απο το σκ που της εχω πει οτι θελω απο τους δικους της να μου πει τα ατομα για το τραπεζι γαιτι αυριο θα παρω το πρωι να ενημερωσω στο μαγαζι,ακομα με περνει....

Και τι περιμενεις? Χτυπα της ενα συρμα στις μια και πες της " Μανα το τραπεζι εκλεισε εσας δεν σας εβαλα μεσα γιατι δεν με ενημερωσες εγκαιρα........."

Ο Ι Μ Ε !!!!!!!!!!!!! Εκαψα το φαγητο μου και το πηρα χαμπαρι μολις τωρα.......... Μπραβο Ειρηνη να δουμε τωρα τι θα φαμε αυριο............... κλαψ κλαψ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε μη το πληρωσεις χρυσο το τπτ;;

Γκουχου γκουχου....καλη συνεχεια:wink::wink:

Ολα καλα να πανε κ με τον μπαμπα σου!Η μαμα ειναι ακομα εδω;;

εννοειται οτι η μαμα εφυγε απο την προηγουμενη φορα και αυτη τη φορα δεν ηρθε γιατι αστα....πολυ μεγαλη κ ηλιθια συζητηση...αλλα επειδη ολοι απο μενα κρεμονται....τελικα ηρθε η αδερφη μου...
καλως τες!!!

λιτσακη ολα κανα να πανε με τον μπαμπα!!!

κοτοπουλακι εδω θα ειμαστε:D

ευχαριστω πολυ ρε κοριτσακια!!!!δαλιδα και ειρηνη μεζε τσιμπουσαμε..τωρα ομως θα τσιμπησω τον λουκ...θα παω για ντουσακι!!!
το πηρα 147 ευρω. δεν εχει κατι ιδιαιτερο για να μου πεσει καλα.. ειναι ριχτο. οχι σα της Φαραντουρη... μινι... η μουρη μου... ειναι προσεγμενο, εχει απο μεσα στα τελειωματα κ φασα για να μη ξεφτιζει...καλο θα ελεγα.

κ εμεις για Γλυφαδα, μπερδευτηκαμε, κ μετα πηγαμε εκει, γιατι θα μας πρηζαν αλλωστε να παμε στα σκοινια...οποτε πηγαμε κατευθειαν εκει. ειμασταν στο τζαμπο, στην αλιμου, τους πηραμε αυτα τα χοπ-χοπ, τις μπαλες με τη λαβη που χοροπηδας, κ λυσσαξανε στο σπιτι...καλα, η χριστ. μονη της πηδαει..το μπαλονι το εχει για ουρα.

κλασσικα πραγματα...κ ξεκιναω...

καληνυχτα κοριτσαρες...νυσταξα!

καληνυχτα ομορφη/πολυ ωραιο το φορεμα παρεπιπτοντως...
ΕΥΗΓ εδω εισαι??????εμαθα επιτελους για παιδακι διπλαααα.

σε προλαβα ή τον τσιμπας??.....τον μεζε?

αντε αυριο πες...δε σε προλαβα...συμαζευα...
ποσο γκαου μπορει να ειναι η μαμα μου?:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:η πιεση μου στο 20 πηγε!!!!

εχει απο το σκ που της εχω πει οτι θελω απο τους δικους της να μου πει τα ατομα για το τραπεζι γαιτι αυριο θα παρω το πρωι να ενημερωσω στο μαγαζι,ακομα με περνει....

μαιρη χαλαρωσε...τι να κανουμε δε μπορουμε να τις αλλαξουμε...εγω αυτο λεω και καθε φορα τρελαινομαι οπως κι εσυ...

ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τι περιμενεις? Χτυπα της ενα συρμα στις μια και πες της " Μανα το τραπεζι εκλεισε εσας δεν σας εβαλα μεσα γιατι δεν με ενημερωσες εγκαιρα........."

Ο Ι Μ Ε !!!!!!!!!!!!! Εκαψα το φαγητο μου και το πηρα χαμπαρι μολις τωρα.......... Μπραβο Ειρηνη να δουμε τωρα τι θα φαμε αυριο............... κλαψ κλαψ!!!

ασε με νυχτιατικα.....με συγχησε....

τι φαγητο ηταν???


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι η μαμα εφυγε απο την προηγουμενη φορα και αυτη τη φορα δεν ηρθε γιατι αστα....πολυ μεγαλη κ ηλιθια συζητηση...αλλα επειδη ολοι απο μενα κρεμονται....τελικα ηρθε η αδερφη μου...

ευχαριστω πολυ ρε κοριτσακια!!!!δαλιδα και ειρηνη μεζε τσιμπουσαμε..τωρα ομως θα τσιμπησω τον λουκ...θα παω για ντουσακι!!!

καληνυχτα ομορφη/πολυ ωραιο το φορεμα παρεπιπτοντως...

αντε αυριο πες...δε σε προλαβα...συμαζευα...

μαιρη χαλαρωσε...τι να κανουμε δε μπορουμε να τις αλλαξουμε...εγω αυτο λεω και καθε φορα τρελαινομαι οπως κι εσυ...

αστα ρε λιτσα.....

σαν να τον εχεις ξεψαχνισει τωρα τελευταια???ή μου φαινεται???:mrgreen::mrgreen:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...