Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Δημόσιο και πάλι δημόσιο!!! Μπορεί να έλειπε το μαξιλάρι του νοσοκομείου αλλά είχα φέρει δικό μου δεν με νοιαζουν αυτά, εγώ είχα καλή εμπειρία από όλο το προσωπικό όταν γέννησα!

Η κάθε μια μας επιλεγει το καλύτερο για την ίδια και για το παιδί! Παντού υπάρχουν καλές και κακες εμπειρίες!

Όταν πήγα να γεννησω τα περίμενα πιο τραγικά τα πράγματα! Μια χαρά ήταν όμως! Το θέμα είναι οι προσδοκίες που έχουμε κ αν έχουμε πολλές προσδοκίες και ιδανικές τότε ναι δεν μας αρέσει τπτ!


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημόσιο και πάλι δημόσιο!!! Μπορεί να έλειπε το μαξιλάρι του νοσοκομείου αλλά είχα φέρει δικό μου δεν με νοιαζουν αυτά, εγώ είχα καλή εμπειρία από όλο το προσωπικό όταν γέννησα!

Η κάθε μια μας επιλεγει το καλύτερο για την ίδια και για το παιδί! Παντού υπάρχουν καλές και κακες εμπειρίες!

Όταν πήγα να γεννησω τα περίμενα πιο τραγικά τα πράγματα! Μια χαρά ήταν όμως! Το θέμα είναι οι προσδοκίες που έχουμε κ αν έχουμε πολλές προσδοκίες και ιδανικές τότε ναι δεν μας αρέσει τπτ!

Πηγές σε δικό σου γιατρό στο δημόσιο ή σε κάποιον που εφημέρευε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο anastella με το καλό η κόρη!!!

missprincess Στον γιατρό που με παρακολούθησε σε όλη την εγκυμοσύνη, βέβαια άλλαξα 2 γιατρούς μέχρι να καταλήξω σε αυτόν. Είναι πολύ καλός ευγενικός και άνθρωπος κ πολύ υπομονετικός. Και σε αυτόν ειμαι τώρα πάλι και όπου τον έχω συστήσει εχουν πάει και έχουν μείνει ευχαριστημένες.

Χθες όλο το απόγευμα είχα χαλια στομάχι κ 5 εξαγωγές! Όταν ειμαι καλά για μέρες λέω αυτό ήταν τελειωσε και ξανά τα ίδια ευτυχώς όμως που κρατάει μια μέρα μόνο! Να δω ποτε θα σταματήσουν και επίσης από δευτερα ξεκινάω δουλεια τελειώνει η άδεια μου σήμερα, βέβαια για 15 μέρες θα πάω και μετά κλείνουν τα σχολεία!!!!

Σήμερα η Δευτερα θα μας πουν τα τελικά αποτελέσματα και από την pap-a για να δούμε τα ποσοστά.

Κάποια είπε τι φάρμακα παίρνουμε, εγω προς το παρόν μόνο φολικο οξύ filicine

Αυτά τα λίγα για πρωί!! Καλη σας μερα κορίτσια και κοιλίτσες!!


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK.........11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙ +

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................01/01/17


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω!!! Νικούν οι κορίτσαροι! Τί θα γίνει βρε κορίτσια??? Γυναικοκρατίααααα!!!

Anastella με το καλό ο κορίτσαρος!! Γτ σε είχα σημειωμένη για αγόρι?? Το άλλαξα φυσικά! :)

Ntiakana είναι στα τελειώματα οι εμετοί και οι ζαλούρες! Υπομονούλα! Και εγώ μόνο φολικό παίρνω, το Lactalins. Αυτά τα έπαιρνα και όταν θήλαζα αλλά 2-2 :) τώρα ένα την μέρα!

Παιδία τι πάθαμε εκτές!!!! Έσπασε μια σωλήνα απ΄την μπάνιο και πλημύρισε το σπίτι. Μα ειδοποιήσε ο ενοικιαστής από κάτω ότι στάζει νερά απτο ταβάνι του. Έφυγα άρον άρον απ' την δουλειά. Μαζέψαμε σιγά σιγά. Το μόνο που μας ανησυχεί είναι ότι στα δωμάτια έχουμε παρκέ!! Θα φανεί σε κάποιες βδομάδες αν έγινε ζημια!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Γιώτα πω πωωω ελπιζω να μην έγινε ζημιά!!!

Οντως πολυ ροζ το πινακακι μας!

Κ εγω μονο filicine παιρνω, κ μαγνήσιο.

Princess με ρωτησες χθες κ δεν το ειδα, χθες συζητησα με τον γιατρο μου στο ιασω ειναι περιπου 2.500 με 3 χιλιαρικα ολα μαζι.

Απλα αν θελω να γεννησω τελικα σε δημοσιο θα πρεπει να αλλαξω γιατρο γαμωτο. Κ η αληθεια ειναι οτι εχω πολυ εμπιστοσυνη σε αυτον τον γιατρο. Θα δούμε...

Οι υπολοιπες τι κανετε; πως ειναι οι κοιλιτσες σημερα;

Ντιακανα μου, κ εγω πιστευω οτι οι εμετοι κ οι αναγουλες ειναι στο τελος τους. Λιγο υπομονουλα!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μας!!!! Αναστέλα με το καλό η κόρη!!!!! Δεν θυμάμαι, στο ιασο είπες την εκανες ? Πόσο πήγε ??Να σε ρωτήσω ρε κοριτσάκι και κάτι άλλο, στο ιασο, αποτι είχα τσεκάρει στο ίντερνετ τα λεφτά είναι 1700κατι...γιατι σου είπε 3000??Εκτος κι αν σου είπε μέσα κ την αμοιβή του ο γιατρός. . Αλλα αυτό έχει να κάνει κ με το πόσα θα ζητήσει ο καθένας... Εγω λέω να τον ρωτήσω στο ραντεβού του επόμενου μήνα.. Εκτός κι αν ερθει η κουβεντα την Δευτέρα στην αυχενικη μιας και θα ήμαστε ιασο.


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ναυτιες, έχουν σταματήσει, εχθές έκανα εμετό αφού μου μύρισε αφρολουτρο, οδοντροκρεμα, αφρολουτρο και καθαρά ρούχα με έπιανε φοβερό ανακάτεμα και στο λεπτό τα έβγαζα! Άλλο και τούτο!! Να περάσει αυτό με τις μυρωδιές και θα ειμαι καλά.. Πφφ


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...