Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημέρα

Εγώ ανέβασα πυρετό την νύχτα, εβγαλα και ένα τεράααααστιο ερπη και όλα καλά

Εγώ πολύ θα ήθελα να αλλάξω δουλειά, αλλά τί να κάνω;; την αποτυχημένη μαγείρισσα; την επίδοξη κηπουρό; την γεροντοαθλήτρια; την πιο αντιπαιδαγωγική μαμά; περιμένω προτάσεις!

Εμείς βάλαμε αέριο φέτος... αλλά θα κόψω το χεράκι όποιου παίξει με το καλοριφέρ...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμεις ειπαμε , βρηκαμε την λυση.εχει η μανα μου μια ντουλαπα γεματι κουβερτες. θα παρουμε κ θα ανοιξουμε μια τρυπα να περναει το κεφαλι κ θα κικλοφορουμε σαν τα φαντασματακια ....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες...

έχω χάσει πολλά...

Ευχαριστώ καταρχήν για τις υπέροχες και πολύ τρυφερες ευχές σας, με συγκινήσατε σκασμένα :-)

Για την γκαλατοτουρτα τι να ειπω, την αποθέωσα και στο φατσοβιβλίο... απίστευτη δουλεια και άκρως επαγγελματική και μερακλίδικη!!!

Εμεις συνεχίζουμε να πιεζόμαστε και ώρες ώρες να μας σπάει εντελώς ο τσαμπουκάς κάποια στιγμή όμως θα ορθοποδήσουμε.

Την κυριακη ήρθαν διάφορα φιλαράκια για τα γεννέθλια, κάποια στιγμή με πήρε ο ύπνος στον καναπέ, δεν θυμάμαι πότε και πως σουρθηκα μέχρι το κρεββάτι, σε κάποιο θηλασμό της μυρσίνης συνειδητοποίησα ότι ο κολέτσος δεν ήταν δίπλα... με έπιασε πανικός θεεεεε μου, σκέφτηκα, με εγκατέληψε και μου άφησε και πεσκέσι τα μουλακ... σηκώθηκα και αρχισα να ψάχνω το ανάκτορό μας (να δω αν πήρε τις πορσελάνες και τα ασημικά) και τελικά τον βρήκα να κοιμάται στο πάτωμα με μια γεμάτη μπύρα δίπλα του, δεν πρόκανε να την πιει. Ωραίοι οικοδεσπότες.

Σήμερα πήγα το πρωί και έδωσα το βιβλίο που σελιδοποιούσα για διορθώσεις και πέρασα και απτον νευρολόγο για διευκρινήσεις.

Αφροδιτάκι μεγεια τη τελεβιζιονα σας!

Τατάκο μπράβο που κάνεις αυτό το δωράκι στον εαυτό σου και εννοω το τρέξιμο και όχι το αυτομαστίγωμα του τελευταίου μηνύματος. Μην ανησυχείς όταν θα γίνω κορυφή στο είδος μου (θα είμαι ένα είδος μόνη μου μια και δεν μπορώ να φανταστώ σε τι άλλο είδος θα γινόμουνα κορυφή) θα σε πάρω βοηθώ χαχα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες...

έχω χάσει πολλά...

Ευχαριστώ καταρχήν για τις υπέροχες και πολύ τρυφερες ευχές σας, με συγκινήσατε σκασμένα :-)

Για την γκαλατοτουρτα τι να ειπω, την αποθέωσα και στο φατσοβιβλίο... απίστευτη δουλεια και άκρως επαγγελματική και μερακλίδικη!!!

Εμεις συνεχίζουμε να πιεζόμαστε και ώρες ώρες να μας σπάει εντελώς ο τσαμπουκάς κάποια στιγμή όμως θα ορθοποδήσουμε.

Την κυριακη ήρθαν διάφορα φιλαράκια για τα γεννέθλια, κάποια στιγμή με πήρε ο ύπνος στον καναπέ, δεν θυμάμαι πότε και πως σουρθηκα μέχρι το κρεββάτι, σε κάποιο θηλασμό της μυρσίνης συνειδητοποίησα ότι ο κολέτσος δεν ήταν δίπλα... με έπιασε πανικός θεεεεε μου, σκέφτηκα, με εγκατέληψε και μου άφησε και πεσκέσι τα μουλακ... σηκώθηκα και αρχισα να ψάχνω το ανάκτορό μας (να δω αν πήρε τις πορσελάνες και τα ασημικά) και τελικά τον βρήκα να κοιμάται στο πάτωμα με μια γεμάτη μπύρα δίπλα του, δεν πρόκανε να την πιει. Ωραίοι οικοδεσπότες.

Σήμερα πήγα το πρωί και έδωσα το βιβλίο που σελιδοποιούσα για διορθώσεις και πέρασα και απτον νευρολόγο για διευκρινήσεις.

Αφροδιτάκι μεγεια τη τελεβιζιονα σας!

Τατάκο μπράβο που κάνεις αυτό το δωράκι στον εαυτό σου και εννοω το τρέξιμο και όχι το αυτομαστίγωμα του τελευταίου μηνύματος. Μην ανησυχείς όταν θα γίνω κορυφή στο είδος μου (θα είμαι ένα είδος μόνη μου μια και δεν μπορώ να φανταστώ σε τι άλλο είδος θα γινόμουνα κορυφή) θα σε πάρω βοηθώ χαχα

:lol::lol::lol::lol:

xa xaaaaaaaaaa!!

Fobero αυτομαστίγωμα όμως ......... :(:(

ggeny να μην ξεχάσουμε να ανοίξουμε κ τρυπες στα βζ εμεις...μην σηκωνουμε τις κουβερτες κ πουντιασουμε:tongue::tongue::tongue:

Το μισω το κρυο...το μισω!

Σας φιλωωωωωωωωω

Το απόγευμα θα πάω σε μια διαλεξη ψυχολογου απέναντι σε γονεις....:?:?

Το διοργανωνει το ιδιωτικο σχολειο που πηγαινει μια φιλη μου το παιδί της κ μου προτεινε να πάμε μαζι...omg τι αντιπαιδαγωγικα θα εχω κανει μπροστα της για να μου το προτεινε:oops::oops:

Εντιτ:

Βγηκαν κ τα τροφεια για τον παιδικο.....150 ευρω...........καλο ε????:evil::evil::evil:

Εντιτ 2:

http://gr.news.yahoo.com/δένδιας-έρευνα-για-τoυς-αστυνομικούς-που-έκαναν-κοπέλα-123909794.html

http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=228940

Εμπνευσμένο..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ότι το εγκεφαλογράφημα έδειξε τάση για επιλειψία, ότι δεν αποκλείεται στην περιπτωση του νικόλα κάποια κρατήματα να πυροδοτούν μικρές επιλειπτικές κρίσεις που δεν γίνονται αντιληπτές γιατί μπερδευονται με τα κρατήματα, γιαυτό και κάνει κρατήματα όταν είναι κουρασμένος... ότι αν συνεχίσουν τα κρατήματα μπορεί να δώσουμε αγωγή αλλά μπορεί και να εξασθενήσουν. Ότι το βασικό είναι η δική μου παρακολούθηση για οποιαδηποτε αλλαγή και θα είμαστε σε επικοινωνία. Μου έδωσε και το εγκεφαλογράφημα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως Λεγκ, εγω ξερω ενα κοριτσακι που την εχει ξεκινησει την αγωγη και τους εχουν πει οατι σε 2 περιπου χρονια θα το εχει ξεπερασει πληρως.


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Λεγκ ξέχασα να σου πω στο τηλ αυτό που λέει και η δανάη, δεν τα παίρνεις εφόρου ζωής τα φααρμακα...

α και αυτοσαρκάζομαι κορίτσια, ντοντ γουορι!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λέγκ δεν κατάλαβα τί έγινε τελικά. Θα τα πάρει τα φάρμακα; Περιμένεις να δεις αν θα κάνει κρίσεις; Και αν κάνει σου είπε τί να κάνεις; Μήπως λέω μήπως να δεις και τίποτα εναλλακτικό; Δεν ξέρω Απλά λέω... Μλκ;;

Άλλο τίποτα θα γίνει;


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν τα καταφέρνω από το τηλ να σου βάλω τα λινκς. Αν γκουγκλάρεις επιληψία ομοιοπαθητική θα δεις ένα σωρό....

Λεγκόπουλο, τι σου έλεγα τις προάλλες; Δες κι αυτή την προοπτική!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Μου φαινεται οτι παει να αλλάξει η ωρα αιχμης για το καφέ μας! Θα γινει απογευματοβραδινο, θα σερβιρει ποτα αντι για καφε! Που ειστε καλε? Μυρτω, κανα λουκουμακι, εστω?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...