Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Ελα ρε μαρακι τι ειναι αυτα που γραφεις?????διαιτα κανουμε λεμε κ πειναμε.....

Το ίδιο σκέφτηκα και είμαι στο τσακ να την παρατήσω. ...

6 minutes ago, marakif1990 είπε:

Χαχαχαχαχαχα

Εγω έπιασα μεσημεριάτικα να φτιάξω μπουγάτσα... τη λάτρεψα περυσι που έφαγα σε Εδεσσα κ Θεσσαλονίκη, κ έπιασα να κανω τωρα μια εκδοχή της Αργυρώς, με σοκολάτα μεσα.... 

έστω στείλε κανα δυο κομμάτια στη Θεσσαλονίκη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rena87 είπε:

Για να το δουμε;;, υπαρχει;;

κ μονο που εισαι μακρια,εχεις την υγεια σου κ τον ανθρωπο σου ναι!

κ η δουλεια καλο ειναι αλλα οχι απαραιτητο για μενα

οταν ερθει κ το μωρακι σας θα ολοκληρωθει η ευτυχια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Εσυ Κερκυραια ημερομηνια δεν εδωσες...βιβα ρενα στην αρενα

..καηκε το πελεκουδι....

Βιβααααα.... κάτσε ορή κοπέλα να πιάκω την ωορρηξια μου και θα δώσω ημερομηνία.  Ακόμα δεν βγήκε διπλή γραμμή..  χαχα..  έτσι επειδή σου αρέσει το κερκυρακικο! Λοιπόν να σας παίξω το κοκορικο  βλαχοπουλου να βουρλιστητε ολόκληρες..   

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, Ioio είπε:

Το ίδιο σκέφτηκα και είμαι στο τσακ να την παρατήσω. ...

έστω στείλε κανα δυο κομμάτια στη Θεσσαλονίκη

Εισαι Θεσσαλονίκη κ θα σου στείλω εγω μπουγάτσα;; εσυ πρέπει κανονικά!! Τι ωραια που εχετε εκει, μπουγάτσα, τρίγωνα.... καμμία δίαιτα ποτε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vikib είπε:

κ μονο που εισαι μακρια,εχεις την υγεια σου κ τον ανθρωπο σου ναι!

κ η δουλεια καλο ειναι αλλα οχι απαραιτητο για μενα

οταν ερθει κ το μωρακι σας θα ολοκληρωθει η ευτυχια!

Έχεις δίκιο Βικακι μου!! Αν δεν είχα τον άντρα μου τέτοια ώρα θα ήμουν σε ψυχίατρο.. δεν νομίζω να άντεχα.. Με πήρε από εκεί κ γλυτωσα.  Κ το νιώθω αυτό που λέω.. όμως κακία δεν κρατώ.  Έτσι έμαθαν..έτσι ήξεραν..έτσι έκαναν..  εγώ τους αγαπώ! Όμως μέσα μου έχω αβασταχτο πονο και θυμό...που δε νομίζω να φύγει ποτέ! 

7 minutes ago, Ioio είπε:

Το ίδιο σκέφτηκα και είμαι στο τσακ να την παρατήσω. ...

έστω στείλε κανα δυο κομμάτια στη Θεσσαλονίκη

Ιοιο μου μην παρασυρεσαι  ... βαστα γερα στο σκοπό.. άσε τις μπουγάτσες.  Σαμμερακι βάλε τάξη...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, λυπάμαι που διαβαζω τέτοια συναισθήματα κ σκέψεις για τις οικογένειές σας... οσο ειναι δυνατόν, αφήστε τα στο παρελθόν κ μην σας βαραίνουν τωρα που προσπαθείτε να δημιουργήσετε τη δικη σας, νέα κ όμορφη οικογένεια! Σιγουρα καποια πράγματα δεν ξεπερνιούνται, κ καποια ειναι λιγότερο κ αλλα περισσότερο σοβαρά, αλλα το να μένεις κ στο παρελθόν δεν κανει καλο!!

Ναι κορίτσια, εσείς πρέπει να στε για μένα τη χοντρουλα λιχουδα πρότυπο!! Μην μου δίνετε σημαςια.... :-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γλυκα μετα την καταιγιδα βγενει το ουρανιο τοξο...............ετσι γινεται και στη ζωη γιαυτο να κραταμε τις ευχαριστες στιγμες και τις κακιες να τις εχουμε μονο για να μας μαθενουν....

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marakif1990 είπε:

Κορίτσια, λυπάμαι που διαβαζω τέτοια συναισθήματα κ σκέψεις για τις οικογένειές σας... οσο ειναι δυνατόν, αφήστε τα στο παρελθόν κ μην σας βαραίνουν τωρα που προσπαθείτε να δημιουργήσετε τη δικη σας, νέα κ όμορφη οικογένεια! Σιγουρα καποια πράγματα δεν ξεπερνιούνται, κ καποια ειναι λιγότερο κ αλλα περισσότερο σοβαρά, αλλα το να μένεις κ στο παρελθόν δεν κανει καλο!!

Θελει πολύ κόπο..δύναμη.   .θάρρος.. για να ξεφύγεις εύκολα από αυτά! Όσο και να το προσπαθείς.. είναι σημάδια βαθιά χαραγμένα που άθελά σου βγαίνουν στην επιφάνεια.  πίστεψε με... όμως δεν το βάζουμε κάτω ποτέ!!!!!!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 minutes ago, marakif1990 είπε:

Εισαι Θεσσαλονίκη κ θα σου στείλω εγω μπουγάτσα;; εσυ πρέπει κανονικά!! Τι ωραια που εχετε εκει, μπουγάτσα, τρίγωνα.... καμμία δίαιτα ποτε!!!

Για να σου πούμε αν πέτυχε ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rena87 είπε:

Θελει πολύ κόπο..δύναμη.   .θάρρος.. για να ξεφύγεις εύκολα από αυτά! Όσο και να το προσπαθείς.. είναι σημάδια βαθιά χαραγμένα που άθελά σου βγαίνουν στην επιφάνεια.  πίστεψε με... όμως δεν το βάζουμε κάτω ποτέ!!!!!!!!

Το πιστεύω, κ σιγουρα μιλαω εκ του ασφαλούς! Κ σιγουρα τα άσχημα παιδικά χρονια (ο,τι κ αν περιλαμβάνει ο όρος "άσχημα") μας κυνηγάνε μια ζωή! Αλλα οπως ειπες κ συ η ιδια, όσα πέρασες θα σε βοηθήσουν κ θα σε κάνουν μια πολυ καλη μητέρα, κ ειμαι σίγουρη γι αυτο!!! ❤❤

9 minutes ago, Ioio είπε:

Για να σου πούμε αν πέτυχε ;)

Χαχαχα εντάξει λοιπον!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, marakif1990 είπε:

Το πιστεύω, κ σιγουρα μιλαω εκ του ασφαλούς! Κ σιγουρα τα άσχημα παιδικά χρονια (ο,τι κ αν περιλαμβάνει ο όρος "άσχημα") μας κυνηγάνε μια ζωή! Αλλα οπως ειπες κ συ η ιδια, όσα πέρασες θα σε βοηθήσουν κ θα σε κάνουν μια πολυ καλη μητέρα, κ ειμαι σίγουρη γι αυτο!!! ❤❤

Χαχαχα εντάξει λοιπον!!! 

❤❤❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

μαμα περαστικα στο μελινακι το διαβαζα και ανατριχιασα βρε κοπελια θα χα λυποθυμησει στη θεση σου σκεφτηκα να συνεβαινε στο μ2 που ναι και ταλιμπανακι και δεν καθεται στον κ...ο του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...