Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

ας με βοηθησει καποια που της εχει τυχει!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καθυστερημένη ωορρηξία?

Μη αξιόπιστο τεστ ωορρηξίας?

(Μη αξιόπιστο τεστ εγκυμοσύνης?-εδώ στο φόρουμ έχω διαβάσει ότι σε περίπτωση εγκυμοσύνης το τεστ ωορρηξίας μπορεί να βγει θετικό...)

good luck :cool:


NuWHp2.png

InJWp3.png

Link to comment
Share on other sites

το μυαλο μου τα εχει παιξει. ειμαι 32η μερα αυριο λογικα περιμενω περιοδο εαν δεν ερθει σημερα. εκανα τεστ εγκυμοσυνης της ιδιας εταιριας με πρωινα ουρα και βγηκε αρνητιικο. εκανα αλλο ενα ωορρηξιας και βγηκε θετικο. εχουμε και λεμε 2τεστ εγκυμοσυνης αρνητικα και 4 ωορρηξιας θετικα. δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει!!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

κεκακι γεια σου μηπως εχει κανει λαθος το τεστ εγκθμοσυνης?

Απο οτι εμαθα προσφατα και εγω,τα τεστ οωρηξιας,μπορουν να ανιχνευσουν την εγκυμοσυνη!

Εσυ πως και εκανες τεστ οωρρηξιας στην 32η μερα?

πιο μπροστα σου ειχε βγει θετικο το τεστ οωρρηξιας?

το αλλο ενδεχομενο ειναι ισως να εχεις καθυστερημενη οωρρηξια...

Γιατι δεν κανεις αλλο ενα τεστ εγκυμοσυνης?

Παντως ξερω κοπελα που εμαθε την εγκυμοσυνης της απο τεστ οωρρηξιας!

Ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites

Καθυστερημενη ωορηξια αποκλειεται να ειναι γιατι σε 2 μερες δεν περιμενει περιοδο, οποτε πως θα γινει? :confused:

Ισως της αργησει και η περιοδος αυτον τον μηνα,αν εκανε τωρα οωρρηξια!

η περιοδος εξαρταται απο την οωρρηξια,απο οτι ξερω,οχι η οωρρηξια απο την περιοδο!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Από την στιγμή που τα τέστ εγκυμοσύνης είναι αρνητικά εγώ προσωπικά αποκλείω την πιθανότητα εγκυμοσύνης.


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...