Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

Προχτές μου φάνηκε ζέστη ήμμικρή της βάζω θερμόμετρο 35,4! Τρελάθηκα! Δε μπορεί λέω! Της βάζω άλλο θερμόμετρο πάλι το ίδιο! Αυτό στον ύπνο της! Το πρωί της ξαναβάζω ήταν κανονικά! !! Μάλλον σε κάθε παιδί το σώμα αντιδρά διαφορετικά! Στον γιο του όταν κάνει πυρετό το πλαϊνό του κεφαλιού ζεματάει και το κούτελο είναι κρύο! !! Τι να πω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Η μεγάλη μου είναι 3 ετών . Το σκηνικό που έγινε το αποδίδω σε κούραση κ ζήλια δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Ήταν μεμονωμένο περιστατικό . Δεν ξέρω βρε mama τι ήταν αυτό με τον πυρετό κ γιατί δεν ήταν ζεστη. Θυμάμαι κ η μεγάλη κ μου είχε κάνει τέτοια υψηλό πυρετό κ ωφειλόταν σε δόντια παρόλο που στα δόντια δεν ανεβαίνει κανονικά πάνω από 38 . Ίσως να ήταν κ η αντίδραση του εμβολίου που είχαμε κάνει κ βγήκε τώρα . Τι να πω παρακολουθώ πως θα πάει κ θα ενημερώσω αργότερα τον γιατρό .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Μαμά περαστικά στη γιαγια κ στο μπαμπά σας!

Μαρία περαστικά στη μικρή !!! Ο καινούριος παιδίατρος που βρήκα μου ειπε ότι τα δόντια κάνουν υψηλό πυρετό. Κ δεν κάνουν ευκολίες όπως λένε...επίσης τα χεράκια κ τα ποδαράκια τους λέει ειναι κρύα γιατί δεν εχει ολοκληρωθεί ακόμα το κυκλοφορικό τους. Τη ρώτησαν εγω γιατί του δικού μου ειναι κρύα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια;)

Περαστικα κοριτσια.

Mama εσυ για τον ανδρα σου και την γιαγια σου.

Μαρια μου ελπιζω να ειναι καλυτερα το ζουζουνακι σου.

Ευη ολα καλα να πανε με το ραντεβου στο γιατρο σας.

Kirtiblue πως πανε τα πραγματα κατω?βελτιωθηκαν οι συνθηκες'?απο σπιτι πως πηγαινεται?

εμεις δοξα το θεο μια χαρα.χθς μονο που αρχισε να τσιριζει ειχαμε κοσμο και αναστατωθηκε ηταν κ λιγο ματιαγμενη.και αυτες τις μερες περιμενουμε και αλλους που δεν την ειδαν.τσατιζεται οταν βγαινει απο το προγραμμα.το γελιο ειναι οτι επειδη πλεον αναγνωριζει προσωπα αν μπει καποιος ξενος παγωνει το εχω εντοπισει το βλεμμα το συγκεκριμενο και αρχιζει και κλαει.αχ το πουλακι μου.

λοιπον καλη μερα να εχουμε.αντε να ερθει το σβκ να στολισουμε.θα εχω και τον ανηψιο μου να κοιμηθει μαζι μας ο οποιος την λατρευει και οταν ειναι σπιτι μας ειναι ο καλυτερος βοηθος παροτι ειναι 10 χρονων κ αγορακι ασχολειται αρκετα μαζι της.και με πηρε ο καλος μου απο χθες να το κλεισουμε μην του παρει αλλος την θεση.ειναι κ 4 απο τα αδερφια μου;).

αυτα καλη μερα να εχουμε.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!

Mama περαστικα στον αντρα σου, ελπιζω να μην κολλησει η μικρη σου. Περαστικα και στην γιαγιακα σου. Ποσες μερες σας ειπαν θα την κρατησουν μεσα? Σημερα προσπαθησε να ξεκουραστεις οσο μπορεις περισσοτερο να αναπληρωσεις δυναμεις μετα το βραδυ που ειχατε.

Μαρια περαστικα και σε σας! Μηπως μετεφερε καμια ιωσουλα το Κατερινακι απο το σχολειο. Αλλιως μαλλον απο τα δοντακια θα ειναι. Παντως η παιδιατρος μου ειχε πει οτι τον πυρετο των μωρων τον καταλαβαινεις απο τα μπουτακια τους. Ζεματαει το εσωτερικο των μηρων τους οταν εχουν ανεβασει πυρετο.Πωπω τι ταλαιπωρια τα πουλακια μου τραβανε με τα δοντια! Οσο για την γκρινια της μεγαλης νομιζω πως φαση περναει και θα επανελθει παλι. Και εμεις καποιες μερες ο μεγαλος γκρινιαζει και του φταινε ολα αλλα μετα επανερχεται.

Αννα τι ωραια που θα στολισετε με παρεα! Τελεια θα ειναι! Περιμενουμε να δουμε φωτο του δεντρου σας στο fb!

Ευη περιμενουμε τα νεα απο τον παιδιατρο σας! Την μικρη οταν γυμναζεσαι την εχεις στο καροτσι και σε κοιταει? Τελεια θα ειναι! Μαμα και κορη μαζι!

Kirtiblue εσεις πως ειστε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Σας ευχαριστώ κορίτσια!! Ο άντρας μου είναι χαλιά αλλά τον απομόνωσαν και ή γιαγιά καλύτερα θέλαν να την παρακολουθήσουν 48 ώρες οπότε αύριο θα της κάνουν κάποιες εξετάσεις και θα βγει!!!

Εμείς το επόμενο σαββατοκύριακο θα στολισουμε!!!

Ή μικρή μου αυτό το άλμα το περνάει πιο έντονα!! Γκρινιάζει και κοιμάται δύσκολα και κάποιες φορές από τον εκνευρισμό της δεν θέλει ούτε βυζι επομένως τραβάει ζόρι και όπως καταλαβαίνετε δεν είναι εύκολο να ξεκουραστω..αλλά δεν πειράζει

Αχ κορίτσια με σκασετε που μιλάτε στο fb και ανταλλασετε και φωτό κτλ μου φαίνεται θα κάνω κι εγώ

Cristab μιλας με τα υπόλοιπα κορίτσια στο fb; νια; kidenio?


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η μικρή μια χαρά είναι ακόμα . Όλη μέρα γέλια κ δυνατά χαχανητα είναι οπότε δεν πήρα τον παιδίατρο τηλ . Το βράδυ βέβαια το φοβάμαι μην ξαναεχουμε τα ίδια ... Κ εμένα ο ξάδερφος μου ο μικρός θα έρθει να στολισουμε το σπίτι μας . Το έχουμε κάνει παράδοση από τότε που γέννησα την Κατερίνα . Αν δεν έρθει δεν στολιζουμε. Εμείς λέμε για το Σάββατο αλλά με πήρε πριν η πεθερά μου κ θέλει βοήθεια για να φτιάξουμε τις προσκλήσεις κ τις μπομπονιέρες για τον γάμο της κουνιαδας μου κ δεν ξέρω αν προλάβουμε τελικά . Αν όχι θα το κάνουμε μεσοβδόμαδα κάποια μέρα που θα βολεύει κ τον μικρό .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με την νια,την κιντενιο, την Δημητρα με τα διδυμα αγορακια και με μια αλλη κοπελα απο εδω- δεν θυμαμαι τωρα ψευδωνυμο,δεν ειχε γραψει πολλες φορες εδω ομως- ανταλλασουμε κανενα νεο αλλα οχι συχνα. Ολες τρεχουνε με τα μωρα-παιδια.

Mama αλλον τροπο πιο αμεσης επικοινωνιας π.χ. μειλ, viber στο κινητο εχεις? Να ανταλλαξουμε καμια φωτο να σε δουμε βρε κοριτσι τοσο καιρο μιλαμε. Ή κανε λογαριασμο και εσυ στο fb.

Παντως κοριτσια πολυ θα ηθελα να γνωριστουμε απο κοντα. Ειμαστε μακρια φυσικα αλλα ελπιζω καποια στιγμη να μας δωθει η ευκαιρια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...