Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      On 4/5/2024 at 3:47 ΜΜ, Angot είπε:

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?????


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ .... ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.

ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΕΟΠΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ Τ ΕΞΟΔΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ...ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ.

ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΓΕΝΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?


Δεν είμαστε υπεύθυνοι μόνο για αυτά που κάνουμε, αλλά και για αυτά που ΔΕΝ κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα !Εχω κανει τρεις φορες .Οι δυο πρωτες μου στοιχισαν 150 η καθε μια και η τριτη φετος στον Ασκληπειο 120. Μια φιλη ομως εκανε στο Παπαγεωργιου και πληρωσε 80 .Κατι πιο οικονομικο δεν ξερω !Καλη επιτυχια στην ανευρεση

Link to comment
Share on other sites

Πριν 1,5 χρονο την εκανα στο γεννεσις...η γυναικολογος μου εγραψε το σκιαγραφικο κ πληρωσα 110 ευρω...αν δεν μου το εγραφε θα πληρωνα 150...δυστυχως περσι που εψαχνα δεν βρηκα καποιο κεντρο στη θεσσαλονικη που να το δεχεται μεσω εοπυυ οπως στην αθηνα...σου ευχομαι καταρχας καλα αποτελεσματα κ ελπιζω να βρεις καποιο κεντρο που να το δεχεται μεσω εοπυυ


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις !

τελικα εκλεισα στο ασκληπειο την αλλη τεταρτη με 120Ε μαζι με το φαρμακο.

καλο βραδυ!!


Δεν είμαστε υπεύθυνοι μόνο για αυτά που κάνουμε, αλλά και για αυτά που ΔΕΝ κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...