Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

λοιπον οπως ειπε και η ελλη εχουμε ..ΓΑΜΟ..οποτε στολιζουμε .......μπαπ για σενα.....1910503xv7w25r258.gif
Εγώ πάλι συνεχίζω τη μουσική επένδυση.........:D:D:D:D..............

http://www.youtube.com/watch?v=4XMYNAPD7HQ΄

ΘΑ ΚΑΕΙ ΤΟ ΠΕΛΕΚΟΥΔΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΝΥΦΟΥΛΑ!!!!

picture.php?pictureid=2698&albumid=404&dl=1283761011&thumb=1

Η αρχηγοργονα μας !! φιλακια γλυκα νυφουλα μου :tongue:

Γοργονα μου γοργονα μου θαλασσογεννημενη

εκλεψες την καρδουλα μου κι εσενα περιμενει

γοργονα μου γοργονα μου στ αφροκυλισματα σου

περναω χιλια κυματα για να βρεθω κοντα σου.

Ριχνω τα διχτυα στο γυαλο ριχνω τα παραγαδια

πεφτω για σενα στο βυθο να βρω μαργαριταρια

Αγερα στ ασπρα μου πανια τρεξε το τρεχαντηρι

να σε χορεψω αρχοντισσα πρωτη στο πανηγυρι

Γοργονα μου γοργονα μου μελαχροινη κυρα μου

κενταει σεντονι η μανα μου να ρθεις στην αγκαλια μου

μερεψε τ αγρια κυματα για μενα αγια Μαρκελα

στο ερημοκκλησι στο γυαλο προσμενει μια κοπελα

αρχηγε αυτο για εσενα και τον αντουλι σου !!! ;)

Καλημεραααααααααααααααααααααααα γοργονακιααααααα :D:D:D

αχ ποσο με συγκινειτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :oops::oops::oops:....βουρκωσα καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :oops:

σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου....ειλικρινα.....ειστε θησαυροι !!!!:D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα σε ολα τα κοριτσια...

καλημετα ντινακι...χαιρομαι που εχεις τοοοσο ομορφη διαθεση...

εγω παλι δεν ειμαι και στα καλα μου σημερα...αν και φυγαμε το σκ με τον αντρουλη μου και τα παιδια...πηγαμε σε κατι φιλους στο αλεποχωρι και περασαμε καλα...σημερα δεν το χω και πολυ...

αφηστε που ζυγιστικα η κακομοιρα με μια χαρα μπας και δω λιγο ακομα πιο κατω τη ζυγαρια και αντι για αυτο την ειδα μισο κιλο πανω...γιατι???????????

ειμαι ηδη στην τεταρτη εβδομαδα διαιτας-διατροφης...ξερω οτι αυτη τη φορα δεν εχω κανει μλκιες...ακομη και στο αλεποχωρι περα απο ενα σουβλακι με αλαδωτη πιτα με καλαμακι κοτοπουλο χωρις τζατζικια, χωρις πατατες δεν εκανα κατι αλλο κακο...και πιο το αποτελεσμα τοοοσο καιρο? να χασω μονο 1,5 κιλο και σημερα να δειχνει οτι πηρα και το μισο πισω?και δεν περιμενω να αδιαθετησω....

τι να σας λεω τωρα απλα θκατααα...κατι τετοιες στιγμες ειναι που θελω να πεσω με τα μουτρα σε ολα τα φτου κακα του εμποριου...

μαλλον δεν θα ειμαι καλη παρεα σημερα...

λοιπον σας αφηνω για την ωρα...

γιωργια μου μπραβο,πολυ καλη η δουλεια που εκανες...

Ελιζα μου, μην στενοχωριεσαι. Αυτα γινονται στην αρχη, στο μεσον, γενικα... Κολλαει ο μεταβολισμος και δεν χανεις γραμμαριο, ή περνεις οπως στην περιπτωση σου. Εγω για 2 μηνες σχεδον δεν ειχα χασει τπτ και ακολουθουσα κατα γραμμα την διαιτα. Και να σκεφτεις οτι ειχα τρελο μεταβολισμο οταν ημουν νεα (οχι οτι ειμαι γρια τωρα...:rolleyes:) Ετρωγα τον αμπακο και εχανα κιολας... Και τωρα δεν μπορουσα να χασω μισο κιλο...

Και ερχεται αυτη η τοσο καλη κοπελα, η μπαπ και μου λεει να μην ανησυχω για τους λογους που σου εγραψα. Εσυ να επιμενεις. Και οπως θα σου εχουν πει και ολες οι κοπελες, ειμαι σιγουρη, να κανεις και γυμναστικη. Ετσι ξεμπλοκαρει ο μεταβολισμος (καλα δεν τα λεω;;;; ) τουλαχιστον σε μενα επιασε, ασχετα αν ταχω φορτωσει στον κοκορα τωρα τελευταια...


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γοργονάρες μου καλή εβδομάδα και καλό φθινόπωρο!

Γυρίσαμε κι εμεις! Περάσαμε πολύ όμορφα! Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, έχω δει κάτι λίγα στα πεταχτά αλλά ... είναι πολλά!

Να ευχηθώ στην Αρχηγό μας η ωρα η καλή!!!!!!! με το καλό!!!!!!

Σε όλες τις μαμάδες που ετοιμάζουν τα παιδάκια τους για σχολείο ή παιδικό σταθμό (αν και μάλλον άρχισαν οι παιδικοί) καλή αρχή!

Καλά χασίματα να έχουμε με υγεία και χαρά, σας φιλώ και θα προσπαθήσω να διαβάσω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γοργονακια μου !!!!

Ελιζακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ......πιστεψε με δεν θελεις να ερθω εκει και να ακουσεις την κατσαδα της ζωης σου !!!!! :tongue::tongue::tongue:

Τα πάς ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....πάντα στα κιλα μας ειμαστε συν πλην εως και 2 κιλα στη ζυγαρια !!!! Αν ειναι δυνατον να σε παιρνει απο κατω μισο κιλο!!!! :shock::shock::shock:

Κανεις ΦΟΒΕΡΗ προσπαθεια και ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!.....ειπαμε αργα και σταθερα.....τι θελεις δηλαδη να χασεις 5 κιλα σε μια εβδομαδα και την επομενη να παρεις 7?????!!!!!!!!!

Μην εγκαταλειψεις ....και μη σε παιρνει απο κατω !!!!!....ειδικα τωρα που ξεκινησες και το περπατημα....θα ξπνησει ο μεταβολισμος σου !!!!!

ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλως ορισες Τσιπουριτσα μας :D:D:D

ΠΟΛΥ χαιρομαι που περασες καλα !!!!

για πες με τη διατροφη πως τα πηγες???

Γιωργια μου δεν εχω λογια για σενα !!!! η καλυτερη μαθητρια :tongue::D:D:D

πολυ καλη δουλεια με ολες τις πληροφοριες συγκεντρωμενες....και το ποστ προς διαχειριστες!!!!....φιλια πολλα !!!

Καλημερα Ζωηηηηηηηηηηηηηη τι κανεις???

Μινουλα μας που χαθηκες βρε παιδι???....περιμενω τα νεα σου!!!!

Καλημερα τρελοκομειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο......!!!

ειλικρινα 1000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ για οτι εχεις καταφερει μεχρι σημερα.....εισαι αξια συγχαρητηριων κοριτσι μου!!!!!

ευχαριστω για το υπεροχο ποιηματακι :D:D:D

Ελλη -Βικυ μου τι να πω για σας????!!!!!.....με τα τραγουδια σας και με τη θετικη σας ενεργεια και τις ευχες σας για το γαμο μου .....:oops:

στολισατε και το τοπικ μας για χαρη μου....

ειστε υπεροχες...ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!

ειλικρινα θερμα ευχαριστω......τα ξαναδιαβαζω τωρα και βουρκωνω.....:oops::oops:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

γειασας!

μολις γυρισα απο γιατρο, σε αλλη μία εβδομαδα πάλι ακτινα και να ειμαι τυχερη θα γλυτωσω χειρουσγειο και θα κατσω ενα μην αμε το γύψο!τελεια!τι να λεμε?η αρχηγος πως τα πει με το ποδι?επειδη ελειπα, δεν εμαθα τι ακριβως επαθες?


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα γοργονακια μου !!!!

Ελιζακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ......πιστεψε με δεν θελεις να ερθω εκει και να ακουσεις την κατσαδα της ζωης σου !!!!! :tongue::tongue::tongue:

Τα πάς ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....πάντα στα κιλα μας ειμαστε συν πλην εως και 2 κιλα στη ζυγαρια !!!! Αν ειναι δυνατον να σε παιρνει απο κατω μισο κιλο!!!! :shock::shock::shock:

Κανεις ΦΟΒΕΡΗ προσπαθεια και ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!.....ειπαμε αργα και σταθερα.....τι θελεις δηλαδη να χασεις 5 κιλα σε μια εβδομαδα και την επομενη να παρεις 7?????!!!!!!!!!

Μην εγκαταλειψεις ....και μη σε παιρνει απο κατω !!!!!....ειδικα τωρα που ξεκινησες και το περπατημα....θα ξπνησει ο μεταβολισμος σου !!!!!

ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλως ορισες Τσιπουριτσα μας :D:D:D

ΠΟΛΥ χαιρομαι που περασες καλα !!!!

για πες με τη διατροφη πως τα πηγες???

Γιωργια μου δεν εχω λογια για σενα !!!! η καλυτερη μαθητρια :tongue::D:D:D

πολυ καλη δουλεια με ολες τις πληροφοριες συγκεντρωμενες....και το ποστ προς διαχειριστες!!!!....φιλια πολλα !!!

Καλημερα Ζωηηηηηηηηηηηηηη τι κανεις???

Μινουλα μας που χαθηκες βρε παιδι???....περιμενω τα νεα σου!!!!

Καλημερα τρελοκομειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο......!!!

ειλικρινα 1000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ για οτι εχεις καταφερει μεχρι σημερα.....εισαι αξια συγχαρητηριων κοριτσι μου!!!!!

ευχαριστω για το υπεροχο ποιηματακι :D:D:D

Ελλη -Βικυ μου τι να πω για σας????!!!!!.....με τα τραγουδια σας και με τη θετικη σας ενεργεια και τις ευχες σας για το γαμο μου .....:oops:

στολισατε και το τοπικ μας για χαρη μου....

ειστε υπεροχες...ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!

ειλικρινα θερμα ευχαριστω......τα ξαναδιαβαζω τωρα και βουρκωνω.....:oops::oops:

ΑΧ! μαρακι μου εισαι ψυχουλα αληθεια !!! οσο για εμενα το τρελοκομειο εχω να πω οτι σε πολλα πραγματα-καταστασεις ειμαι λιγο μουλαρααααααα αμα μουλαρωσω δεν το βαζω κατω με τιποτα αυτο θελω και στο ελιζακι να μεταφερω μην κανεις πισω ειναι πολυ καλο αυτο που κανεις αλλα ολα θελουν τον χρονο τους και εγω ολα αυτα τα κιλα τα εχασα μεσα σε 23 μηνες οχι μεσα σε μια μερα-μηνα υπομονη και επιμονη εκει ειναι η ολοι φαση

και μετα ελιζα ο αντρας θα σε κινηγαει για να μην σε απαγαγουν χαχαχαχαχα!! ετσι !!!

Link to comment
Share on other sites

γειασας!

μολις γυρισα απο γιατρο, σε αλλη μία εβδομαδα πάλι ακτινα και να ειμαι τυχερη θα γλυτωσω χειρουσγειο και θα κατσω ενα μην αμε το γύψο!τελεια!τι να λεμε?η αρχηγος πως τα πει με το ποδι?επειδη ελειπα, δεν εμαθα τι ακριβως επαθες?

μπουμπουκι μου καλημερα να σου πω κατι καλητερα με γυψο παρα χειρουργειο !!! περαστηκουλια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αρχηγέεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ξεκουραστείς αυτή τη βδομάδα όσο μπορείς- για να είσαι οκ στο γάμο!!

Εγώ καλά τα πάω γενικώς!...έκανα μία μικρή ατασθαλεία το ΣΚ- αλλά ήταν πάνω απ' τις δυνάμεις μου!!!!

Είχα φάει λοιπόν το πρωινό μου το Σάββατο (φρυγανίτσα-μελάκι-πορτοκαλαδίτσα-καφεδάκι) και βγάινω έξω για ψώνια.

Γυρνάω κάποια στιγμή και κάνω μία βόλτα από τη μάνα μου!!Ηταν η ώρα για το φρουτάκι......Πάω λοιπόν σπίτι και βλέπω σ'ενα ταψάκι ....ρωξάκιααααααααααααααα

μία θεία μου τα φτιάχνει τέλειααααα (τα σκέφτομαι και μου τρέχουν τα σάλια)

Δεν μπορούσα να αντισταθώ -το ένα το φαγα...αλλά εντάξει μικρούλα ατασθαλεία......(νομίζω)...κατα τ' άλλα ήμουν όλο το ΣΚ -ΚΥΡΊΑ (Χθες το βράδυ έφαγα γιαούρτι / αγγουράκια/ καροτάκια)...;)))


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

και επιπλεον εννοειται οτι δεν κουνιεμαι καθολου και προσπαθω (αλλα εννοειται δεν τα καταφερνω) να μην τρωω και θα βγαλω τον γυψο και φοιβαμαι οτι θα τα εχω παρει πισω τα κιλα που εχασα-βαλε και τις προηγουμενες καλοκαιρινες ατασθαλιες...


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

γειασας!

μολις γυρισα απο γιατρο, σε αλλη μία εβδομαδα πάλι ακτινα και να ειμαι τυχερη θα γλυτωσω χειρουσγειο και θα κατσω ενα μην αμε το γύψο!τελεια!τι να λεμε?η αρχηγος πως τα πει με το ποδι?επειδη ελειπα, δεν εμαθα τι ακριβως επαθες?

καλως το κοριτσι !

ΟΚ οτι καλυτερο δεν ειναι ενας μηνας με το γυψο....αλλα ειναι ΠΟΛΥ καλυτερα απο χειρουργειο και να εχεις μετα μεγαλυτερο χρονο αποθεραπειας!!!!.....περαστικα κοριτσι και υπομονη...τα ορθοπαιδικα θελουν το χρόνο τους ;)

εγω μηνισκο και ρηξη χιαστών.....για τη ρηξη δεν ειναι ακομα σιγουρο ...Δευτερα θα κανω μαγνητικη να δουμε τι ακριβως συμβαινει.

προς το παρον με τα αντιφλεγνονωδη εχει περιοριστει το πρηξιμο.


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω τα αντιφλεγμονωδη δεν τα πηρα καθολου, ειναι στο κουτι τους, αφου μου δωσανε χαπι για τα χαπια, (δηλαδη για το στομαχι) την ψυλλιαστηκα οτι ειναι βαρβατα και δεν τα πηρα


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αρχηγέεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ξεκουραστείς αυτή τη βδομάδα όσο μπορείς- για να είσαι οκ στο γάμο!!

Εγώ καλά τα πάω γενικώς!...έκανα μία μικρή ατασθαλεία το ΣΚ- αλλά ήταν πάνω απ' τις δυνάμεις μου!!!!

Είχα φάει λοιπόν το πρωινό μου το Σάββατο (φρυγανίτσα-μελάκι-πορτοκαλαδίτσα-καφεδάκι) και βγάινω έξω για ψώνια.

Γυρνάω κάποια στιγμή και κάνω μία βόλτα από τη μάνα μου!!Ηταν η ώρα για το φρουτάκι......Πάω λοιπόν σπίτι και βλέπω σ'ενα ταψάκι ....ρωξάκιααααααααααααααα

μία θεία μου τα φτιάχνει τέλειααααα (τα σκέφτομαι και μου τρέχουν τα σάλια)

Δεν μπορούσα να αντισταθώ -το ένα το φαγα...αλλά εντάξει μικρούλα ατασθαλεία......(νομίζω)...κατα τ' άλλα ήμουν όλο το ΣΚ -ΚΥΡΊΑ (Χθες το βράδυ έφαγα γιαούρτι / αγγουράκια/ καροτάκια)...;)))

καλημεραααααα !!!

ΜΠΡΑΒΟ βρε κοριτσι!!!!!....σιγα την ατασθαλεια !!!....μια χαρα τα πας :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχιλεας θα συμφωνησω με τη κωσταντινα...καλυτερα με γυψο παρα χειρουργειο...περαστικουλια κοριτσακι....το ζουζουνακι σου ειναι καλα;;;

μπαπακι ...τωρα ξεκιναει το ..παρτυ για σενα.....εσυ ξεκουραση...να γιανει το ποδαρακι μκαι εμεις τραγουδια και στολιδια!!!!

οσο για ατασθαλιες ...ολο το σβκ εκανα ...και ξεκιναω διαιτολογο αυτη την τεταρτη...καλψτα!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω τα αντιφλεγμονωδη δεν τα πηρα καθολου, ειναι στο κουτι τους, αφου μου δωσανε χαπι για τα χαπια, (δηλαδη για το στομαχι) την ψυλλιαστηκα οτι ειναι βαρβατα και δεν τα πηρα

χμμμμμ....κοιτα μπορεις να ζητησεις να σου δωσουν ενα πιο ελαφρυ αντιφλεγμονωδες!!!!....πρεπει να τα παρεις ομως ....αλλιως πως θα υποχωρησει το οιδιμα και κατα συνεπεια η φλεγμονη????:shock:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και πάλι! τί παθατε καλέ με τα πόδια, περαστικά σας και γρήγορα κούκλες! αρχηγέ σε γλωσοφάγανε.. μην πω ποιοι! γκρ! αχιλέας κουράγιο!

Με την διατροφή μου τα πήγα καλά, σήμερα έχω διαιτολόγο, η αυτοψία θα δείξει!!!!!!! χιχιχιχιχιιι ελπίζω να είμαι στα ίδια και μακάρι και πιο κάτω - λογικά θα είναι γιατί δεν έφαγα φτου κακά, αλλά δεν είχα πολύ σωστά ωράρια καθώς και κάποιες φορές παρέλειπα και κάποιο ενδιάμεσο γεύμα...... κακώς το ξέρω, αλλά δεν ήταν πάντα εύκολο). Το σημαντικό είναι ότι είμαι ευχαριστημένη με τον εαυτό μου, δεν πείνασα, δεν λιγουρεύτηκα και θεωρώ ότι μπορώ να συνεχίσω το κανονικό μου πρόγραμμα με ωραίους στόχους!

Ελιζάκι μου νομίζω ότι σου έλειψα λίγο ε;;;;; θέλεις να σε μαλώσω λιγάκι;

καλέ εμεις οι βαρέων βαρών θα λυγίσουμε;;;;;;;;; είμαστε ΔΥΝΑΜΗ!

πολλές φορές κολλάει το πράγμα! εγώ όταν κόλλησα και ολίσθησα....... ξεκόλλησα με την διαιτολόγο είναι η αλήθεια, με βοήθησε πολύ το συγκεκριμένο - καθορισμένο διαιτολόγιο.

Η αλήθεια είναι ότι όταν είναι πολλά τα κιλά, μιλάμε για καταστάσεις κανονικής παχυσαρκίας όπως η δική μου ο μεταβολισμός είναι πάρα πολύ πεσμένος και χρειάζεται προσεγμένο διαιτολόγιο για να ξεκολλήσει! Δεν θυμάμαι αν πηγαίνεις σε διαιτολόγο, αν θέλεις πάντως μπορώ να σκανάρω τα δικά μου προγράμματα και στα στείλω με mail!

Πάντως σε καμία περίπτωση δεν χαλαρώνουμε ..... θέλει πείσμα και να σου πω κάτι ωραίο; το έχουμε!

φιλιά σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...