Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Στελλίτσα, είναι κορυφαίος!!!!!!!!!!!!!!!!

Λογικό είναι να πεινάει το παιδί, τόσα πράγματα που κάνει και τόση ενέργεια που καταναλώνει. Απλώς ρώτα τη γιατρό για τη μπανάνα, γιατί εμένα μου είχε πει να μη βάζω ποτέ πάνω από τη μισή.


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στέλλα πολύ γλυκός ο Βασιλάκης!!!!!

Την Κυριακή .... βαπτιζόμαστε και τρέχουμε.

Ρε Χριστινάκι τί λαχτάρα σου έκαναν πάλι οι γιατροί;

Φαντάσου εγώ πώς ήμουν όταν μου είπε η παιδίατρος ότι μάλλον το ένα μωρό είναι υδροκέφαλο....ενώ έβλεπε ότι ήταν πολύ προχωρημένος για την ηλικία του και σωματικά και πνευματικά. Τρέχαμε κι εμείς με την ψυχή στο στόμα.

Τελοσπάντων ας είναι καλά τα μωράκια μας, αυτό μόνο.

Link to comment
Share on other sites

ax φρωσακι αστα!!!!αλλα και παλι αυριο θα παω σε ορθοπαιδικο να ειμαι σιγουρη!!!!!!!!καλα φρωσακι και εσενα ηταν πιο σοβαρο....γιατι το δικο μου προβλημα λυνεται με ιμαντες.....αλλα φοβαμαι να πω την αληθεια τρεμω μεχρι το αυριο!!τον πηγα σε 2ο παιδιατρο χθες και ειπε ολα καλα και ακτινογραφια!!αλλα εχει ασσυμετρες πτυχωσεις και καλο ειναι να ειμαστε σιγουροι !!!τρελαινομαι αλλα ελπιζω!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε. Μας έχουν τρελανει. Εμενα εκτος αυτο με ο διαγνωστικό, στο νοσοκομειο ο κάθε γιατρος που περνουσε μου έλεγε και άλλη αρρωστια. Ηταν μια απλή ουρολήμωξη και μου ειπαν παλληνδρομιση ουρων και κάτι για βαλβιδες και κατι με τα νεφρα....

Χριστίνα τιποτα δεν έχει ο μπέμπαρος!

Φρώσο τρελάθηκες όταν το άκουσες? Τα δικά σου μωρά ειναι τεράστια μπροστα στον δικό μου. Φτου! Με το καλό η βάπτιση. Χαιδάρι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερινααααααααααααααα... ΣΚ Αγιου Πνευματος θα ειμαι Τρικαλα. Κανονιζουμε καφέ στο Νάρκισσο?

Αμέ!!!!!!!!!!Όταν έρθετε με το καλό, πάρε με τηλ να κανονίσουμε να βρεθούμε...Καλά τι παιδί είναι αυτό?????Τρέλλα..!!!!!!!Όλα τα αγοράκια του Οκτώβρη είναι ένα και ένα..!!!!:D:D:D

Ευχαριστώ Ιωαννα... Ποσα φρουτα τους δίνετε? Εμενα σχεδον κάθε μερα πειναει κι άλλο και σήμερα έφαγε 1 μηλο 1 μπανανα 1 αχλάδι. Μηπως ειναι πολλά?

Εγώ της δίνω ένα από όλα αυτά που λες ή αλλάζω πχ το μήλο με πορτοκάλι γιατί παρατήρησα ότι το πορτοκάλι και η μπανάνα της αρέσουν περισσότερο..Βέβαια το μισό μπωλ τρώει...:mrgreen::mrgreen:

Στέλλα πολύ γλυκός ο Βασιλάκης!!!!!

Την Κυριακή .... βαπτιζόμαστε και τρέχουμε.

Ρε Χριστινάκι τί λαχτάρα σου έκαναν πάλι οι γιατροί;

Φαντάσου εγώ πώς ήμουν όταν μου είπε η παιδίατρος ότι μάλλον το ένα μωρό είναι υδροκέφαλο....ενώ έβλεπε ότι ήταν πολύ προχωρημένος για την ηλικία του και σωματικά και πνευματικά. Τρέχαμε κι εμείς με την ψυχή στο στόμα.

Τελοσπάντων ας είναι καλά τα μωράκια μας, αυτό μόνο.

Φρόσωωωωωωωωωω μου να πάνε όλα τέλεια και τα καμάρια σου να μην κλάψουν καθόλου....Περιμένουμε νέα και φώτο από την κουκλοοικογένεια:D:D

απλα θετικη ενεργεια στελτε μου να ειναι ολα καλα!!!!!!σας ευχαριστω.....αυριο τα νεοτερα

Χριστινάκι μου όλη η θετική ενέργεια, σκέψη και προσευχή να ναι μαζί σας και φυσικά να μην έχει τίποτα ο Μιχαήλ Μάριος μας...!!!!!!!!!!Άντε, ετοιμάζεστε κι εσείς για μπλουμ ε???Πάντως να ξέρεις πως το παιδί είναι μια χαρά αλλά αφού σου μπήκε η ιδέα ψάξτο να ησυχάσεις...Φιλάκιααααααα


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε ολες. Χριστινα ειδα τον μπεμπαρο στον υπνο μου. Ειχαμε παει οικογενειακώς για μπανιο και τα παλιοπαιδακια κρυβόντουσαν και εμεις τα ψαχναμε και γελουσαν. Ευχαριστο όνειρο. Εννοειται η θετική μας ενεργεια ειναι Κρητη....... Γράψε νέα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια!

Εμείς κάναμε εμβόλιο σήμερα και είμαστε μια χαρά. 75 πόντους και 8.200, πήραμε μόνο 300 γρ αυτό το μήνα :roll:

Ε βέβαια, αφού είμαστε επιλεκτικοί με το φαγητό.

Χριστινάκι μια χαρά θα είναι ο μικρός σου, μην ανησυχείς! Έχεις όλη μας τη θετική σκέψη! Αν μπορούσα θα παιρνα και το πλοίο να έχεις και τη φυσική μας παρουσία. :mrgreen: Άλλη φορά!

Περιμένουμε νέα, έτσι; ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...