Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

olive τα ισχια του μθκρου ειναι πολυ ανοιχτα!!!πανω απο 60% που πρεπει αλλα απλα φαινεται οτι το ενα ποδαρακι ειναι πιο μακρυ απο το αλλο...αν και ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι τπτ το 80% των παιδιων εχουν αυτο απο οτι ενημερωθηκα απο ορθοπαιδικο(για μωρα!!!!)απο αθηνα!!!!!το προβλημα θα εντωπιστει μετα που θα περπατησει οχι τωρα!!!η κολλητη μου ειχε το ιδιο με την μικρη της στην οποια ηταν εμφανεστατο οτι το ενα ποδι ηταν πιο μεγαλο απο το αλλο και ασυμμετρες πτυχωσεις ανασκελα και μπρουμυτα και ο παιδοορθοπαιδικος γελαγε λεγοντας της να παει σπιτι της και να ηρεμησει και οταν περπατησει ολα θα φτιαξουν!!!!!!!!!δεν καψωνεται ο πωπως να πω την αληθεια αλλα δεν καθεται και ανασκελα αλλα ολο μπρουμυτα τον βρησκω να σερνεται το σκουληκι.....κοριτσιααααααααα ειμαι πολυ καλα και ξερω οτι το παιδι δεν εχει τπτ απο την στιγμη που ηδη στεκεται μονος!!!!

και εγω παω 1η ιουλιου δουλεια αλλα το καλο ειναι οτι θα παρω μαζι μου το σκατο!!!!ξεκιναμε λοιπον μαζι δουλιτσα!!

και εγω δεν εχω παει εξω μονη χωρις τον μικρο μια φορα μονο που τον εβαλα για υπνο και γυρισα σε 2 ωρες!!ομως ειμαι πολυ υπερηφανη να βγαινω μαζι με το παιδι και τον αντρα μου και αν ειναι αργα κοιμαται χωρις κανενα προβλημα!!!!

αυτααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

:D:D:D:D:D:D:D:D

Μπράβο Χριστινάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι καλά το παλικαράκι σου κι εσύ και όλοι σας και αυτά θα φτιάξουν. Έχω δει κι εγώ παιδάκια που όταν αρχίζουν να περπατάνε είναι τα πόδια τους σαν παρένθεση και μετά φτιάχνουν.

Φιλάκια πολλά!


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χτες στο σούπερ μάρκετ τον έβαλα πρώτη φορά στο καρότσι του σούπερ μάρκετ. Είχε πολλή πλάκα! Κρατιόταν σοβαρός σοβαρός και κοιτούσε γύρω.

Πάντως χαίρομαι που ακούω οτι δεν είμαι η μόνη υπερβολική. Οι γονείς μου με κοροϊδεύουν που δε θέλω να αφήνω το παιδί, εκείνοι μας άφηναν συνέχεια στη γιαγιά μου και έβγαιναν ή πήγαιναν ταξίδια και δεν μπορούν να καταλάβουν την εξάρτηση.

Τον έχουμε αφήσει τρεις φορές βράδυ στη γιαγιά του και ήταν ζόρικες και οι τρεις, αλλά τα κατάφερα.

Τις υπόλοιπες ώρες πηγαίνουμε παντού μαζί, ειδικά τώρα που μπορούμε να καθίσουμε έξω και δε μας νοιάζουν τα τσιγάρα. Το χειμώνα είχαμε λίγους περιορισμούς.


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν θα ειχα προβλημα να τον αφησω....μαλιστα με ρωτανε δεν θες να πας για καφε μονη να ξελαμπικαρεις??αφου το παιδι ειναι ησυχο και καλο γιατι να μην θελω??ειναι παρεα μου...και ολοι στο καφε τον εχουν στα ωπα ωπα!!καλο ειναι να βγαινουμε και μονοι μας βεβαια...αλλα ο καθενας ξερει καλυτερα τι θελει....οποτε και οι 2 αποψεις με βρησκουν απολυτος συμφωνη!

νερα μου σε ευχαριστω για τις ευχες σου και εσυ να σαι καλα και ολη η οικογενεια σου...δεν ανησυχω πλεον και τα ποδια παρενθεση που λες εχουν και οι γκομενοι-ποδοσφαιριστες χαχαχαχαχααχαχαχα!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστινιώ τελικά όλα καλά με τον παιδάκι σου...Μπράβο!!!!!!!!Να δεις που θα περπατήσει και γρήγορα!!!!!!!!!!!!!!

Φρόσωωωωωω να σου ζήσουν τα νεοφώτιστα παλληκαράκια σου!!!Να'ναι πάντα καλότυχα, υγιή και ευτυχισμένα!!!!!!!!!:):)

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???Εμείς όλο έξω είμαστε!!!Τώρα που άνοιξε ο καιρός δεν καθόμαστε καθόλου σπίτι, όλο βολτάρουμε..!!!

Κι εμένα ιδρώνει πολύ η δικιά μου αν και την ντύνω ελαφρά το βράδυ, της φοράω ένα σορτσάκι και ένα κοντομάνικο πυτζαμάκι...Επίσης ώρες ώρες έχει τρελλή γκρίνια λόγω δόντιων αλλά τι να κάνουμε....υπομονή!!Δεν θα σκάσουν κάποια στιγμή τα άτιμα??:lol::lol:

Εμάς μας έχουν κάνει δύο μονοκίνι δώρο αλλά θέλω να της πάρω 2-3 μπικινάκια ακόμα..Ε, τι???Να μην έχουμε να συναλλάζουμε???Όλο το ίδιο θα φοράμε????:tongue::tongue::tongue:

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να την αφήνω αλλά όπως είπε και η Χριστίνα αφού κάθεται γιατί να μην την παίρνω μαζί μου???Το χειμώνα την άφησα κάποιες φορές για να βγούμε το βράδυ αλλά τώρα την παίρνουμε παντού μαζί μας!!!Σε λίγο θα βγαίνουμε και για ποτάκι μαζί...:lol::lol::lol:Είναι που είναι νυχτοπούλι η δικιά μου...:tongue::tongue:Πάντως πριν γεννήσω έλεγα πως θα πάμε μόνοι μας διακοπές χωρίς το μωρό αλλά τώρα αναθεώρησα και ναι την θέλω μαζί μας γιατί θα μου λείψει αφάνταστα το παιδάκι μου..!!!!!!!!!!!!!!!!!


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!!!!

Από εχθές ήθελα να σας γράψω, αλλά εκεί που ετοιμαζόμουνα να πατήσω υποβολή του μυνήματος....έπεσε το νετ....κλαψ κλαψ κλαψ...

Olive μου σχετικά με το θέμα του να αφήσουμε τα μωρά μας σε παπούδες και γιαγιάδες, εμείς την έχουμε αφήσει 2 βράδια στα πεθερικά μου για να βγουμε μαζί με τον άντρα μου - γιατί κανονίζουμε να βγαίνουμε και μόνοι μας για κανα καφέ και καμμια συναυλία - και η αλήθεια είναι ότι την πρώτη φορά το μυαλό μου ήταν συνέχεια εκεί. Όχι γιατί δεν τους έχω εμπιστοσύνη, αλλά για εκείνη, αν θα γκρινιάζει, πώς θα νιώθει κλπ. Η δεύτερη ομολογουμένως ήταν καλύτερα. Να φανταστείς ότι σχεδιάζαμε με τον άντρα μου να την αφήσουμε και τριήμερο, αλλά μας τύχανε διάφορα και δεν τα καταφέραμε. Πάντως εγώ είμαι της άποψης, εάν υπάρχει η δυνατότητα να αφήσετε κάπου τα μωράκια σας ναι να το κάνετε και να βγείτε και λίγο μόνοι σας. Το έχουμε ανάγκη, ακόμα και αν δεν το συνειδητοποιούμε από τώρα. Και από την άλλη πιστεύω ότι και εκείνα πρέπει να αρχίσουν να συνιθίζουν από τώρα για το μέλλον. Κι η μπεμπούλα μας είναι πάρα πολύ χαλαρή και ήρεμη και γουστάρει τρελά όταν βγαίνουμε έξω και την παίρνουμε μαζί μας. Και το έχουμε κάνει άπειρές φορές. Και πολλές μονοήμερες σε φίλους. Και εκείνη γελάει σε όλους και πάει σε όλους....Είναι πολύ βολικό μωράκι. Παρόλα αυτά πιστεύω σε αυτό που ανέφερα παραπάνω. Το έχουμε πολύ ανάγκη.

Σχετικά με τα ποδαράκια του μωρού σου Χριστίνα μου, το έχω ακούσει και σε άλλα μωράκια και δεν είναι τίποτα. Είναι στανταρ αυτό που σου είπε ο γιατρός με τις πάνες και όλα καλά θα πάνε.

Όσο για τα μαγιώ σας....ζηλεύουμε, γιατι ακόμα δεν έχουμε πάρει, μιας και σκεφτόμαστε την θάλασσα, ύστερα και από την κουβέντα που είχαμε με τον παιδίατρο. Πάντως σκεφτόματσε με τον άντρα μου τουλάχιστον στην Καλαμάτα να την βάλουμε, μιας και οι θάλασσα εκει είναι πολύ καθαρή....

Σας ζάλισα. Θα επανέλθω

Πολλά φιλιά σε όλες σας.

Υ.Γ. Φώτο της μικρής δεν βάζω, γιατί είμαι λίγο επιφυλακτική με τις δημοσιεύσεις φωτογραφιών στο νετ.....όχι με εσάς.....


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα και από εμενα.Φυσαει σήμερα. Λοιπόν πήγα στον γυναικολόγο χτες γιατί ειχα κάτι πονάκια δεξια. Μου βρήκε αιμάτωμα στην δεξια αυγουλοθηκη επειδη έσπασε το αγγειο ενος αυγου από την κούραση. Δεν μπορουσε να μου δώσει φάρμακα γιατί θηλάζω. Θα αποροφηθει μου είπε. Ουφ...

Εσεις τι κάνετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...