Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts

εγω να μπω στην παρεα σας που περιμενω το 4ο??????????????????

Να ρθεις, να γίνεις παράδειγμα προς μίμηση, theolvasάκο μου!!!:D

Είσαι παλαβιάρα και μ' αρέσεις!!!!:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ρθεις, να γίνεις παράδειγμα προς μίμηση, theolvasάκο μου!!!:D

Είσαι παλαβιάρα και μ' αρέσεις!!!!:tongue:

καλημερα...αν δεν το ριξουμε κ λιγο στην παλαβη,παει τη βαψαμε.......

(ακομα δεν μπορω να βαλω εμοτικον να σου ανταποδωσω......)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

axaxaxτουλαχιστον προλαβαινει ν αεπανελθει το σωμα σου?μαλλον συνηθισε στις εγκυμοσυνες,φανταζομαι απο ποτε εχεις ν αδει ςπεριοδοοοοοοοοο!μπανια σουπερ!!!!σερβιετεςμακρια!!!να σαι καλα!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

axaxaxτουλαχιστον προλαβαινει ν αεπανελθει το σωμα σου?μαλλον συνηθισε στις εγκυμοσυνες,φανταζομαι απο ποτε εχεις ν αδει ςπεριοδοοοοοοοοο!μπανια σουπερ!!!!σερβιετεςμακρια!!!να σαι καλα!!!

λοιπον...εμεινα εγκυος στο δημητρη φεβρουαριο του 2006.απο τοτε εχω να δω περιοδο,εκτος απο τις λοχειες κ αν θυμαμαικαλα,μια-δυο φορες ενδιαμεσα...

οσο για το σωμα...στο δημητρη πηρα καπου 30,ισως κ παραπανω,στο τελος ειχα σπαστει κ δεν ανεβαινα στη ζυγαρια...στη βενετια 14,στο γιωργακη -1 κ τωρα εχω παρει 4...ενδιαμεσα εχανα κ κανα δυο,εχω χασει τη μπαλα.αυτη τη στιγμη παντως εχω καπου 10-12 περισσοτερα απο τα προ εγκυμοσυνης..

η πλακα ειναι οτι δυσκολευτηκα πολυ να κανω το πρωτο,ειχα περασει ενα πολυ σοβαρο γυναικολογικο προβλημα οταν ημουν 19 που μου κοστισε τη σαλπιγγα κ ωοθηκη μου,εκανα κ καποιες ελαφρες χημειοθεραπειες κ ολοι ελεγαν οτι μπορει κ να μην κανω ποτε παιδια...μαλλον καποιο λαθος εκαναν...

τι να πω???κ η πλακα ειναι οτι πριν 2 χρονια πηραμε το σπιτι κ τωρα θελουμε καινουριο...

κ ξερω οτι μολις γεννησω θα μου λειπει η κοιλια μου...

μαλλον κατι δεν παει καλα μ εμενα.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

αχ 4 χρονια μακρι απαο περιοδο?σουπερ!αχαχα!ναι ρε συ λαθος εκαναν,περασες σοβαρο γυναικολογικοπροβλημα γιαυτο και τα διπλα ονοματα στ απαιδακια σου?καταλαβα...!μονο υγεια λοιπον!ναι την κοιλι αθα την ψαχνεις σιγουρα!αφου κιεγω το ειπα στον δικομου,ρε συ,μετα τη γεννα θα ψαχνω τηνκοιλιαμου-ξερει οτι θελω 3 παιδακια γερα-καιμου απανταει θα κανουμε κι αλλα!!!!επαθε ενα σοκ οτνα οτυ ειπα οτιθελω 3 αλλα το ξεπερναει....αχαχχατο επεξεργαζεταιτουλαχιστον η μουλεειολο ναι μηνπαρω αναποδες τωρα στην εγκυμοσυνη?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ 4 χρονια μακρι απαο περιοδο?σουπερ!αχαχα!ναι ρε συ λαθος εκαναν,περασες σοβαρο γυναικολογικοπροβλημα γιαυτο και τα διπλα ονοματα στ απαιδακια σου?καταλαβα...!μονο υγεια λοιπον!ναι την κοιλι αθα την ψαχνεις σιγουρα!αφου κιεγω το ειπα στον δικομου,ρε συ,μετα τη γεννα θα ψαχνω τηνκοιλιαμου-ξερει οτι θελω 3 παιδακια γερα-καιμου απανταει θα κανουμε κι αλλα!!!!επαθε ενα σοκ οτνα οτυ ειπα οτιθελω 3 αλλα το ξεπερναει....αχαχχατο επεξεργαζεταιτουλαχιστον η μουλεειολο ναι μηνπαρω αναποδες τωρα στην εγκυμοσυνη?

μονο της βενετιας ειναι γι αυτο.του δημητρη ειναι το ονομα του μπαμπα μου (κ τα δυο) κ του γιωργακη το δευτερο ειναι γιατι περασαμε μεγαααλο λουκι στο β επιπεδου με μια μ@λ@κ που μας ελεγε οτι δεν εχει στομαχι,σωστη καρδια κ λειπει κ τμημα του εγκεφαλου...τελικα τπτ δεν ειχε το παιδι,αλλα του εμεινε το ονομα....

τον τεταρτο θα τον λενε παναγιωτη.....

κι αφου θες κ 3,σε βλεπω κι εσενα με 5,αμα λες οτι σου λειπει η κοιλια ακομα δεν γεννησες το πρωτο...

εγω ειμαι κ γρια γυναικα,οποτε μαλλον δε θα με παρει για πολλα πολλα ακομα...ισως καναδυο,αν δεν εχω παθει νευρικο κλονισμο ως τοτε.......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε γρια γυναικα ποσο εισαι???εγω 29!ααχα γρια γυναικα κοριτσιπραμα ει ει...που λεεικαι η βανδη!αχαχα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε γρια γυναικα ποσο εισαι???εγω 29!ααχα γρια γυναικα κοριτσιπραμα ει ει...που λεεικαι η βανδη!αχαχα

καλα...εγω σου ριχνω 7 χρονακια...εκλεισα 36 τις προαλλες,γι αυτο κ λεω οτι δεν εχω κ πολλα περιθωρια...

το δημητρη τον εκανα στα 33 σχεδον( κ τη βενετια στο καπακι γιατι δεν ηθελα να κανω αμνιο λογω βελονοφοβιας) που να ηξερα η κακομοιρα τι με περιμενει...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ελα κουκλιτσα νεοτατη μαμα εισαι!!!εγω ηθελα και μικροτερη, μια και ημαμα μου με εκανε 23 και τωρα ειμαστε σα φιλες,αλλα το αποφασισαμε τωρα...μια χαρα!κιε συ νεοτατη!!!καλα για την αμνιο δεν παιζει τοσο η ηλικια ,κιεμεναμου ειχ επει οτι η αυχενικη ειναιμονο πιθανοτητε ςκαι τομονο σιγουρο ειναιη αμνιο.αλλα ειχα καλη αυχενικη και δνεκανα,,ου λεει ειναιπολυ καλη αλλα δνεπαυεια εισαι μια πιθανοτητα...τελος παντων...μακρι απαομας!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ελα κουκλιτσα νεοτατη μαμα εισαι!!!εγω ηθελα και μικροτερη, μια και ημαμα μου με εκανε 23 και τωρα ειμαστε σα φιλες,αλλα το αποφασισαμε τωρα...μια χαρα!κιε συ νεοτατη!!!καλα για την αμνιο δεν παιζει τοσο η ηλικια ,κιεμεναμου ειχ επει οτι η αυχενικη ειναιμονο πιθανοτητε ςκαι τομονο σιγουρο ειναιη αμνιο.αλλα ειχα καλη αυχενικη και δνεκανα,,ου λεει ειναιπολυ καλη αλλα δνεπαυεια εισαι μια πιθανοτητα...τελος παντων...μακρι απαομας!

αμνιο εκανα περισυ μαζι μ ενα καρο αχρηστες εξετασεις,που δεν μου εδωσαν σιγουρο αποτελεσμα....

φετος μου ειπαν αλλα δεν εκανα...τζαμπα αγχος....

παω πλατεια βολτα με τη μαμα....

φιλια


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παει η βολτα,ο μικρουλης(της κοιλιας) ηθελε ξαπλα κ μολις βγηκαμε απο το σπιτι αρχισε να με κλωτσαει αντικανονικα στο στομαχι κ να μου προκαλει ναυτια,οποτε γυρισα σπιτι προς μεγαλη απογοητευση του γιωργακη,που δεν ηθελε να βγει απο το καροτσι...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

αχ τοκαλομου...ηθελε βολτα,δε θα βγει ομικρος αδελφος θατον πλακωσε στο ξυλοπου κλωτσαει τη μαμα του!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχ τοκαλομου...ηθελε βολτα,δε θα βγει ομικρος αδελφος θατον πλακωσε στο ξυλοπου κλωτσαει τη μαμα του!!!

ναι...ο καθ ενας θα εχει ενα λογο για να κλωτσαει τους αλλους τρεις....

ε,ρε τι με περιμενει......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ρε κορίτσια, να είστε καλά, διαβάζω και γελάω μ' αυτά που γράφετε. THEOLVAS, με θυμάσαι? Είχα ανοίξει το θέμα ''θέλω κι άλλο παιδάκι'' κι είδες, το πέτυχα! Να σου πω εγώ από την αρχή ήθελα 3 παιδάκια.Και με 2 ολοκληρωμένη είναι η οικογένεια, αλλά με 3 ε??Καλύτερα. Εγώ είμαι 33 οπότε έχω ακόμα ε?Χαχα. Ο γιος μου στο ασχετο μου είπε προχθές γιατί μιλούσαμε για τσουτσούρια πηγαίνοντας στο σχολείο (τα παιδιά μου είναι 4 και 2,5) ότι ''μαμά, να κάνεις μια μπέμπα να έχουμε και κανένα πιπί!''Και να φανταστείτε ότι δεν ξέρει τίποτα ακόμη, αχ μακάρι να βγουν τα λογάκια του....και σε άλλη συζήτηση είπε να κάνω 2 κορίτσια να είμαστε 3-3 τσουτσούρια πιπιά, χαχαχαχαχαχαχαχα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...