Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts

Αχ, ρε κορίτσια, να είστε καλά, διαβάζω και γελάω μ' αυτά που γράφετε. THEOLVAS, με θυμάσαι? Είχα ανοίξει το θέμα ''θέλω κι άλλο παιδάκι'' κι είδες, το πέτυχα! Να σου πω εγώ από την αρχή ήθελα 3 παιδάκια.Και με 2 ολοκληρωμένη είναι η οικογένεια, αλλά με 3 ε??Καλύτερα. Εγώ είμαι 33 οπότε έχω ακόμα ε?Χαχα. Ο γιος μου στο ασχετο μου είπε προχθές γιατί μιλούσαμε για τσουτσούρια πηγαίνοντας στο σχολείο (τα παιδιά μου είναι 4 και 2,5) ότι ''μαμά, να κάνεις μια μπέμπα να έχουμε και κανένα πιπί!''Και να φανταστείτε ότι δεν ξέρει τίποτα ακόμη, αχ μακάρι να βγουν τα λογάκια του....και σε άλλη συζήτηση είπε να κάνω 2 κορίτσια να είμαστε 3-3 τσουτσούρια πιπιά, χαχαχαχαχαχαχαχα!

χμ...κοντα με τα δικα μου,αν δεις τις ημερομηνιες.....

φυσικα σε θυμαμαι...

αναρωτιομουν καποιες φορες που εχεις χαθει,αλλα μαλλον ειχες βαλει μπροστα τη βρωμοδουλεια....κ με το μυαλο που κουβαλαν τα μικρα σου,σιγουρα σε βλεπω κ με κανα δυο αλλα σαν εμενα...

θα το δεις κ στην πορεια...

με το καλο λοιπον το τριτο μπεμπακι (κ μαλλον κ το τεταρτο σε κανα χρονο) τωρα που κοψαν τα πολλα δικαιωματα των τριτεκνων,αμα εχεις τρια,συμφερει να τα κανεις τεσσερα........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλά, δεν παίζεσαι, χαχα!Κι εμένα να σου πω δε με βλέπω να το γλιτώνω το 4ο... Τα αγαπάω τα άτιμα κι ας μου βγάζουν την πίστη... Τι ήθελα κι έγινα γεωπόνος, νηπιαγωγός έπρεπε ή δασκάλα να γίνω.....Εσύ τα έχεις πολύ κοντά μωρέ, χαράς στο κουράγιο σου, χαχα. Όσο για τη βρομοδουλειά, έγινε με την πρώτη, γενικώς και στα 3 παιδιά δεν είχα προβλήματα με τη σύλληψη, να χτυπήσω ξύλο να μην ματιαστώ....


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον...εμεινα εγκυος στο δημητρη φεβρουαριο του 2006.απο τοτε εχω να δω περιοδο,εκτος απο τις λοχειες κ αν θυμαμαικαλα,μια-δυο φορες ενδιαμεσα...

οσο για το σωμα...στο δημητρη πηρα καπου 30,ισως κ παραπανω,στο τελος ειχα σπαστει κ δεν ανεβαινα στη ζυγαρια...στη βενετια 14,στο γιωργακη -1 κ τωρα εχω παρει 4...ενδιαμεσα εχανα κ κανα δυο,εχω χασει τη μπαλα.αυτη τη στιγμη παντως εχω καπου 10-12 περισσοτερα απο τα προ εγκυμοσυνης..

η πλακα ειναι οτι δυσκολευτηκα πολυ να κανω το πρωτο,ειχα περασει ενα πολυ σοβαρο γυναικολογικο προβλημα οταν ημουν 19 που μου κοστισε τη σαλπιγγα κ ωοθηκη μου,εκανα κ καποιες ελαφρες χημειοθεραπειες κ ολοι ελεγαν οτι μπορει κ να μην κανω ποτε παιδια...μαλλον καποιο λαθος εκαναν...

τι να πω???κ η πλακα ειναι οτι πριν 2 χρονια πηραμε το σπιτι κ τωρα θελουμε καινουριο...

κ ξερω οτι μολις γεννησω θα μου λειπει η κοιλια μου...

μαλλον κατι δεν παει καλα μ εμενα.....

Hello!!!!

Την στήσατε την κουβεντούλα βλέπω και μ' αρέσει!!!

Theolvas έχω διαβάσει την ιστορία σου, ξέρω...Πάντα σε διάβαζα, από τότε που είχες μόνο 3 παιδάκια, ήθελα να γίνω κι εγώ τρίτεκνη τόσο πολύ!!!

Fangri(αλήθεια πώς προέκυψε το όνομα;) εύχομαι ένα γερό μωρό και αν είναι κοριτσάκι ακόμη καλύτερα!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

γυρισαν οι ταλιμπαν...κ πανω που μαζευτηκαμε κ ηρθαν οι καφεδες...κριμα...αλλη φορα...

φιλια......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

γυρισαν οι ταλιμπαν...κ πανω που μαζευτηκαμε κ ηρθαν οι καφεδες...κριμα...αλλη φορα...

φιλια......

Ε, ρε να πάρει!!!

Τον διώκτη έχω μόλις μπαίνω...:cool:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα λοιπον η φανη γκρι...κατι τη λενε, η αντιγια συναγριδα ειπε να βαλει το φαγκρι????


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα λοιπον η φανη γκρι...κατι τη λενε, η αντιγια συναγριδα ειπε να βαλει το φαγκρι????

Μαρία με λένε, καμία σχέση με ψάρια!Το fangri1523 είναι από τα ονόματα των γιων μου fan-is 15-1-2008 και gri-goris 23-05-2006 καλό ε?Γιατί το theolvas και το vasdeli πώς προέκυψαν?Ή το kisha μη μου πεις από το πουλί? Χαχα, καλημέρα σε όλες σας. Πάω πάνω γιατί έχουμε σύσκεψη σε λίγο! Τα λέμε σε λίγο!:wink::wink:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχα τοκισα οχι δνε ειναι αποτο πουλι,μου αρεσε σαν λεξη οταν εψαχνα ονομα για σκυλα...βεβαια σκυλα δε βρηκα ακομη αλλα εμεινε το ονομα!!!χιιιιιιιιιιιιιχι!καλημερα σας ειπαααααααααααααα????καλημερα κυριες μου!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρία με λένε, καμία σχέση με ψάρια!Το fangri1523 είναι από τα ονόματα των γιων μου fan-is 15-1-2008 και gri-goris 23-05-2006 καλό ε?Γιατί το theolvas και το vasdeli πώς προέκυψαν?Ή το kisha μη μου πεις από το πουλί? Χαχα, καλημέρα σε όλες σας. Πάω πάνω γιατί έχουμε σύσκεψη σε λίγο! Τα λέμε σε λίγο!:wink::wink:

...καλημερα...το δικο μου παντως απο συνδυασμο ονοματων δικου μου κ του καλου μου...

θεολ-ογια κ βασ-ιλης...παλι καλα που δεν εβαλα των παιδιων γιατι θα επρεπε να το αλλαζω καθε χρονο....

κουραστικα πολυ σημερα,εφυγε κ η μαμα μου (κλαψ-ποιος θα κανει το σιδερο καλοκαιριατικα)

μοιρασα τα παιδια στους παιδικους,πηγα λαικη,χασαπη,φουρνο κ ετοιμαζομαι για μαγειρεμα κ τα συναφη....

ειδα κ λιγο αιματακι καφε,αλλα δεν ανησυχω -ακομα τουλαχιστον- γιατι ειναι κατι που γινεται πυκνουτσικα...

ο γιατρος με εκραξε φυσικα,αλλα οποιος θελει,ειναι ευπροσδεκτος να κανει τις δουλειες μου για να καθησω εγω ξαπλα.......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

αχαχα τοκισα οχι δνε ειναι αποτο πουλι,μου αρεσε σαν λεξη οταν εψαχνα ονομα για σκυλα...βεβαια σκυλα δε βρηκα ακομη αλλα εμεινε το ονομα!!!χιιιιιιιιιιιιιχι!καλημερα σας ειπαααααααααααααα????καλημερα κυριες μου!

χαχαχα,αλλη μια που το παραδεχεται (οπως κι εγω....)

μαλλον κι εγω δεν ειπα καλημερα

φτου,ντροπη μου...

vasdeli, θα μπεις η θα ερθεις μολις ειναι να φυγω παλι?????????

καλη συσκεψη fangri....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ήρθα πάλι!Τελείωσε η σύσκεψη. Ρε γμτ με τον παλιοκαλλικράτη δεν ξέρω πού θα βρεθώ, εντωμεταξύ εγώ από δεκέμβριο αν όλα πάνε καλά θα πάρω άδεια για το νινί...Στα χαμένα ντιπ... Theolvas εμένα μένει κι η μαμά μου Γιαννιτσά, αλλά παιδιά καμία βοήθεια.Αφού πάει ο άντρας μου, της λέει η Μαρία δε μπορεί να μαγειρέψει κ.τ.λ. κι αντί να πει να κάνει κανά φαί για τα εγγόνια, όχι για μένα, ξέρετε τι του είπε?Έτσι είναι οι εγκυμοσύνες.... Κι ενώ έχει 60 (!!) μέρες άδεια δεν παίρνει ούτε μία μέρα για να κρατήσει τα παιδιά στις διακοπές που κλείνουν οι παιδικοί 1,5 μήνα (1/08 ως 13/09 που θα ανοίξει ο κρατικός παιδικός που θα πάει ο μικρός από φέτος και τα νήπια του μεγάλου). Κι ενώ μπορεί να βγει στη σύνταξη απο το 2011 (γενάρη-φλεβάρη γεννάω πρώτα ο Θεός) δε βγαίνει....:(:(:(Σας είπα και τον πόνο μου πρωί πρωί....:roll::roll:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα πάλι!Τελείωσε η σύσκεψη. Ρε γμτ με τον παλιοκαλλικράτη δεν ξέρω πού θα βρεθώ, εντωμεταξύ εγώ από δεκέμβριο αν όλα πάνε καλά θα πάρω άδεια για το νινί...Στα χαμένα ντιπ... Theolvas εμένα μένει κι η μαμά μου Γιαννιτσά, αλλά παιδιά καμία βοήθεια.Αφού πάει ο άντρας μου, της λέει η Μαρία δε μπορεί να μαγειρέψει κ.τ.λ. κι αντί να πει να κάνει κανά φαί για τα εγγόνια, όχι για μένα, ξέρετε τι του είπε?Έτσι είναι οι εγκυμοσύνες.... Κι ενώ έχει 60 (!!) μέρες άδεια δεν παίρνει ούτε μία μέρα για να κρατήσει τα παιδιά στις διακοπές που κλείνουν οι παιδικοί 1,5 μήνα (1/08 ως 13/09 που θα ανοίξει ο κρατικός παιδικός που θα πάει ο μικρός από φέτος και τα νήπια του μεγάλου). Κι ενώ μπορεί να βγει στη σύνταξη απο το 2011 (γενάρη-φλεβάρη γεννάω πρώτα ο Θεός) δε βγαίνει....:(:(:(Σας είπα και τον πόνο μου πρωί πρωί....:roll::roll:

χα χαχα!!! να τη γνωρισεις με τη δικη μου,σιγουρα θα κανουν καλη παρεα...

ουτε στις γεννες δεν εχει ερθει,παντα υπηρχε δικαιολογια...μου ειπε να κανω στειρωση αφου δεν εχω βοηθεια κ αλλα κουλα...(εγω μιλαω για την πεθερα...)

η μαμα μου μενει στη σαμο,κ ερχεται ενα μηνα εδω,ενα εκει...μεχρι πριν 7 μηνες ειχε το μπαμπα μου με καρκινο κ δεν μπορουσε να κανει τπτ...χασαμε το μπαμπα κ την εχει πιασει μια καταθλιψη-φυσιολογικη μετα απο 40 χρονια-κ δεν μπορει ν ανταπεξελθει...

γιαννιτσα?????εχω μεινει κι εκει 2 χρονια,οταν ημουν μικρη...

κι εγω τον αυγουστο τα ιδια θα τραβηξω,μονο που θα ειναι 3 τα παιδια κ θα ειμαι κ στο μηνα μου (αν δεν γινει κατι αυτες τις μερες δλδ.......)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

χα χαχα!!! να τη γνωρισεις με τη δικη μου,σιγουρα θα κανουν καλη παρεα...

ουτε στις γεννες δεν εχει ερθει,παντα υπηρχε δικαιολογια...μου ειπε να κανω στειρωση αφου δεν εχω βοηθεια κ αλλα κουλα...(εγω μιλαω για την πεθερα...)

η μαμα μου μενει στη σαμο,κ ερχεται ενα μηνα εδω,ενα εκει...μεχρι πριν 7 μηνες ειχε το μπαμπα μου με καρκινο κ δεν μπορουσε να κανει τπτ...χασαμε το μπαμπα κ την εχει πιασει μια καταθλιψη-φυσιολογικη μετα απο 40 χρονια-κ δεν μπορει ν ανταπεξελθει...

γιαννιτσα?????εχω μεινει κι εκει 2 χρονια,οταν ημουν μικρη...

κι εγω τον αυγουστο τα ιδια θα τραβηξω,μονο που θα ειναι 3 τα παιδια κ θα ειμαι κ στο μηνα μου (αν δεν γινει κατι αυτες τις μερες δλδ.......)

Συλληπητήρια για τον πατέρα σου, καταρχάς... Κρίμα, θα περνάει πολύ δύσκολα η μανούλα σου μόνη στο νησί. Μιλάω κι εγώ με 2 παιδιά κι εσύ τον αύγουστο γεννάς, είμαι πολύ γαιδούρα:oops::oops:. Καμιά φορά δε σκεφτόμαστε ότι υπάρχουν και πιο δύσκολες καταστάσεις... Αλλά όχι και στείρωση, έλεος!Ανησυχείς για τα καφέ που είδες? Μωρέ 3 παιδιά έχεις πότε να ξεκουραστείς? Κοίτα όταν λείπουν παιδικό να ξαπλώνεις, άμα φάνε και καμιά φορά κάτι έτοιμο δε θα πάθουν και τίποτα, ενώ εσύ αν κάνεις τη βλέφα στην κουζίνα μπορεί να πάθεις, έτσι??Εμένα τα έχει πάρει εργολαβία τα παιδιά ο άντρας μου τα απογεύματα, αλλά κι αυτός δεν την παλεύει άλλο :(:(:(. Τι να κάνουμε, ελπίζω μετά την 13η εβδομάδα να πάρω λίγο τα πάνω μου ή όχι λες?


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Σας πρόλαβα!

Μαρία με λένε, καμία σχέση με ψάρια!Το fangri1523 είναι από τα ονόματα των γιων μου fan-is 15-1-2008 και gri-goris 23-05-2006 καλό ε?Γιατί το theolvas και το vasdeli πώς προέκυψαν?Ή το kisha μη μου πεις από το πουλί? Χαχα, καλημέρα σε όλες σας. Πάω πάνω γιατί έχουμε σύσκεψη σε λίγο! Τα λέμε σε λίγο!:wink::wink:

Λοιπόν το βασντέλι είναι από το όνομα και το επίθετο μαζί...

vasdeli, θα μπεις η θα ερθεις μολις ειναι να φυγω παλι?????????

Ήρθα, ήρθα, μην φύγετε τώρα!!!:D

Τheolvas λογικό η μαμά σα να έχει πάθει μετά την απώλεια του μπαμπά σοας...Δεν μπορεί να έρχεται πιο συχνά τώρα σε σένα;

Στα Γιαννιτσά δεν έχω πάει ποτέ...Fangri μου(μεγάλη πλάκα το user name, νόμιζα ότι είναι το ψάρι!)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...