Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Καλα JimDin να τον χαιρεσαι τον πριγκηπα σου ειναι ενας κουκλος,φτου-φτου-φτου.Να υποθεσω οτι μοιαζει τη μαμα;;)

Nαι το καμάρι μου κούκλος είναι και φυσικά μοιάζει στη μαμά του αλλά ο μπαμπάς αλλά πιστεύει!!!!!Ε τον αφήνουμε και εμείς στην πλάνη του!!!!:D:D:D:D


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nαι το καμάρι μου κούκλος είναι και φυσικά μοιάζει στη μαμά του αλλά ο μπαμπάς αλλά πιστεύει!!!!!Ε τον αφήνουμε και εμείς στην πλάνη του!!!!:D:D:D:D

καλο !!!!!

αντε λοιπον να κανεις και δευτερο κουκλακι!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ πότε θα στείλω και εγώ το αστέρι μου στο σχολείο???Εκει να δείτε κλάμα!!!!

εσυ;;;;η'αυτο;;χαχα!!μαλλον εσυ!!!!!

το μικρο μου καθε μερα που ξυπναει με ρωταει...μαμα θα παω σχολειο;;αγωνια που εχει το παιδακι μου!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

εσυ;;;;η'αυτο;;χαχα!!μαλλον εσυ!!!!!

το μικρο μου καθε μερα που ξυπναει με ρωταει...μαμα θα παω σχολειο;;αγωνια που εχει το παιδακι μου!!!

Εγώ καλέ!!!!!Με βλέπω έξω απο τα κάγκελα κάθε μέρα!!!!:):):)

Άστερι ο μικρό σου!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κορες.μανου εγω δεν μπορω να μην λεω αυτα που θελω αλλα στην προκυμενη περιπτωση δυο λαλουν και τρεις χορευουν.δεν προσβαλα δεν εκανα κανενα χαρακτηρισμο,δεν βαριεσε 1η φορα δεν ειναι,το μαθαμε πια!!γτ εκει ο κοσμος ειναι ονειρικα πλασμενος και τα πουλακια κελαιδουν.μη χ@σω!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια κορίτσια!!!! τι κάνετε???? άλλες περιμένουν να πάνε τα παιδάκια τους σχολείο και άλλες να γεννήσουν!!!! φοβερό!!!! αλλά έτσι είναι η ζωή!!!!

τα φιλιά μου σε όλες....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Βικυ μου να το χαιρεσαι το αντρακι σου και να εισαι παντα γερη και να τα καμαρωνεις και να τα βλεπεις να μεγαλωνουν.

Βασω μου ηρθε η ωρα,καλα σαν χθες μου φαινεται η μερα της ανακοινωσης της εγκυμοσυνης σου.Τωρα οσον αφορα την καισαρικη ισως να ειναι λιγο υπερβολικος ο γιατρος,αυτο ειναι κατι που θα καθοριστει εκεινη την ωρα.Αρκει να σου πω οτι εγω τη μικρη μου τη γεννησα φυσιολογικα με προκληση,χωρις επισκληριδιο κι ηταν και ψηλα,και βγηκε 4,050.Οποτε νομιζω βλεποντας και κανοντας.

Ντιντι τι εγινε με τον μικρο σου,σας πηρανε στα προνηπια;

Καλημερα κοριτσακια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μετα απο τοσες μερες τρεξιματος και αγωνιας τελικα τον πηρανε τον γιοκα μου στα προνηπια,Δευτερα 9 ωρα εχουμε αγιασμο:P:p:p:p:p:p

Τωρα πως θα τα καταφερω να ειμαι σε δυο σχολεια ταυτοχρονα τις ιδιες ωρες ενα θεος ξερει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αφου το συστημα μας δεν προνοη τα παιδακια που εχουν ειδη μεγαλυτερα αδελφια στο δημοτικο να αποροφουντε στο ιδιο νηπιαγωγειο εγω το μονο που εχω να κανω ειναι να γινω χιλια κομματια................

δεν πειραζει ομως μου φτανει η χαρα του μικρου που θα παει σχολειο γιατι να πω την αληθεια οταν του ειπα οτι υπαρχει πιθανοτητα να μην παει κατεβασε κατι μουτρακια ,ξερετε αυτα που σας κανουν κομματια..........

Αυτα τα νεα μας λοιπον εν αναμονη τωρα για την εναρξη της νεας μας σχολικης περιοδου που προβλεπετε ολιγον ζορικην μιας και η κορη μου θα παει τριτη φετος:|:-|:|:-|:|

Κατα τ¨αλλα ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ????????????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι ωραια αχ!τι μου θυμησατε,εμεις φετος θα παμε 2α λυκειου και 2α γυμνασιου...αν περασει ο μεγαλος που ηταν αριστουχος στο δημοτικο...εχω και τον μικρουτσικο αλλα του χρονου θα παει προνηπια.παντος τα μικρουτσικα με τις τσαντουλες τους μια σταλιτσα τι καλα που ειναι!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!!!!!!

Koufetaki οντως τα μικρα εχουν αλλη χαρη και τσαχινια με τις τσαντουλες τους.

Βλεπω ο μεγαλος αριστουχος στο δημοτικο και τωρα δινετε για να περασετε την ταξη?

Αχ τι να πω ,ε ρε εφειβεια τι μας κρυβεις ,καλα τι γυρισματα ειναι αυτα που κανουν τα παιδια................

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!!!!!!

Koufetaki οντως τα μικρα εχουν αλλη χαρη και τσαχινια με τις τσαντουλες τους.

Βλεπω ο μεγαλος αριστουχος στο δημοτικο και τωρα δινετε για να περασετε την ταξη?

Αχ τι να πω ,ε ρε εφειβεια τι μας κρυβεις ,καλα τι γυρισματα ειναι αυτα που κανουν τα παιδια................

ετσι ακριβως ντιντι μου.οχι τπτ ωρες ωρες νιωθω τοσο απογοητευμενη γτ ο μεγαλος μου ειναι τοσο δουλεμενο παιδι,και νιωθω οτι τζαμπα κανω στον μικρο βλεποντας αυτα που με κανει.και εχουμε καλη εφηβεια με διαλογο και ηρεμια σε γενικες γραμμες,να φανταστεις.απλα οπως τα παιδια περνανε την φαση τους ετσι κι εμεις δεν ξερουμε και γινονται πραγματα που δεν τα περιμενουμε αυτο καταλαβαινω σιγα σιγα,μπορα ειναι ομως και θα περασει,α και βασικα φετος μας φαγαν οι γκομενες(μελι εχει αυτο το παιδι?)σφαζονται κοριτσια για παρτη του.αφου τελευταια δεν τα φτιαξε με μια γτ η προηγουμενη θα την πλακωνε λεει.:cool:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ντιντι μου καλη αρχη με το καλο να αρχισουν ολα τα παιδακια τη σχολικη χρονια,μικρα μεγαλα.

Κουφετακι μου,μου ελειψες......μπραβο βρε στο γιο,μου φαινεται θα μας κανει την εκπληξη........κανονιζουμε καφεδακι για αυριο;


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...