Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

χαχαχχαχα εχετε και τετοια θεματα εσεις τα ειχα ξεχασει αυτα...........

αχ καθε ηληκια τελικα εχει τα δικα της αλλα να ξερεις τιποτα δεν παει χαμενο τελικα,ας μπουν οι καλες και γερες βασεις στην αρχη και μετα ολα περνουν το δρομο τους.

Το γεγονος οτι εχετε διαλογο και ξερεις και τις πιο προσωπικες του ιστοριες εμενα με χαροποιει ιδιατερα οταν συναντω τετοιες οικογενειες.

Βλεπω αλλα παιδια σε τετοιες ηληκιες κλεινονται στον ευατο τους δεν μηλουν με τους γονεις τους ,αντιδρουν καπως σπασμοδικα θα το ελεγα και λεω παναγιτσα μου τι μας περιμενει.

Παντως στα αγορια λεω αντιδρουμε διαφορετικα απ¨οτι στα κοριτσια.

Βλεπεις πιο χαλαρα το θεμα των σχεσεων τους ενω τωρα να σκεφτω εγω την κορη μου να μου μηλαει για τετοια θεματα με πιανει απο τωρα κρυος ιδρωτας.

ευχαρθστουμε πολυ manoutita!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ντιντι μου καλη αρχη με το καλο να αρχισουν ολα τα παιδακια τη σχολικη χρονια,μικρα μεγαλα.

Κουφετακι μου,μου ελειψες......μπραβο βρε στο γιο,μου φαινεται θα μας κανει την εκπληξη........κανονιζουμε καφεδακι για αυριο;

ναι αντε πες την κισσα και πια αλλη θελει,αλλα μαλλον εχω μικρο γτ η μαμα μου θα αφαιρεσει τις ελιες τις το πρωι οποτε νο σιτινκγ ο συζυξ απογευμα,εκτος αν θελετε να παμε απο βδομαδα γτ εχει αδεια το παλικαρι μου


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Κουφετακι θα παρω κι εγω τη μικρη αν ειναι και παμε,να πουμε και στο κουκλακι,εχει ενα παιδοτοπο στο κεντρο,μεσα στο εμπορικο,φανταζομαι θα ειναι ανοιχτος.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουφετακι θα παρω κι εγω τη μικρη αν ειναι και παμε,να πουμε και στο κουκλακι,εχει ενα παιδοτοπο στο κεντρο,μεσα στο εμπορικο,φανταζομαι θα ειναι ανοιχτος.

μηπως να χωσω τον μεγαλο σε σιτινκγ(κανει οτι οτυ πω εχει λερωμενη την φωλια του) και να παμε εδω τριγυρω?για να μην ταλαιπωρειτε η κισσα?γινετε και αυτο.την κορη παρτην μεγαλη ειναι


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι βρε maestria μου μια χαρα και δυο τρομαρες.......να δεις που οταν ξεπεταχτει ο μικρος σου,θα σου ερθει κι η διαθεση για το 2ο.

Eιλικρινά, δεν ήθελα ποτέ πολλά παιδιά. Δεν έχω και ιδιαίτερη βοήθεια και κουραστήκαμε με τον μικρό, δουλεύουμε και οι δύο, τα γνωστά, μην τα λέω και σας ζαλίζω, μήπως μόνο εγώ είμαι;

Αν είναι να 'ρθει, θε να 'ρθει. :tongue::tongue:

δεν προσβαλα δεν εκανα κανενα χαρακτηρισμο,δεν βαριεσε 1η φορα δεν ειναι,το μαθαμε πια!!γτ εκει ο κοσμος ειναι ονειρικα πλασμενος και τα πουλακια κελαιδουν.μη χ@σω!!

Κορίτσι κι εγώ δεν κατάλαβα ακριβώς γιατί την πήρα την κάρτα, αλλά ο καθένας έχει άλλα κριτήρια!

Δε βαριέσαι;

Παράσημα. :mrgreen:

Καλημέρα πουρομαμάδεεεεεεεεεεεεεεεεεες! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Αχ maestria μου το ποσα παιδακια θα κανουμε νομιζω οτι ειναι καθαρη αποφαση της καθε μιας ξεχωριστα,οποτε εσυ ξερεις καλυτερα.Προς το παρον εχεις να ασχοληθεις με τον μικρο σου,οποτε εχεις καμποση δουλεια;)


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Eιλικρινά, δεν ήθελα ποτέ πολλά παιδιά. Δεν έχω και ιδιαίτερη βοήθεια και κουραστήκαμε με τον μικρό, δουλεύουμε και οι δύο, τα γνωστά, μην τα λέω και σας ζαλίζω, μήπως μόνο εγώ είμαι;

Αν είναι να 'ρθει, θε να 'ρθει. :tongue::tongue:

Κορίτσι κι εγώ δεν κατάλαβα ακριβώς γιατί την πήρα την κάρτα, αλλά ο καθένας έχει άλλα κριτήρια!

Δε βαριέσαι;

Παράσημα. :mrgreen:

Καλημέρα πουρομαμάδεεεεεεεεεεεεεεεεεες! :tongue:

ποσο χρονων εισαι αν εισαι μικρη με το που θα ξεπεταχτει με μαθηματικη ακριβια χμμμ θα θελεις και αλλο.

εφαγες και εσυ καρτα?γτ εγω σαμπος καταλβα γτ την εφαγα σου στελνω πμ σε λιγο


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κουφετακιιιι μπραβο στο μεγαλο σουυυυυ!ακουω που και ποτε!!!!!!!!μου λειπετε γκαυλ...ρες γκαρντασινες!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σε ολες τις κοπελιτσες τις 30αρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!κουφετο ιατι καρτωθηκε ςπαλι ρε συ?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,μονο δυτικα δυσκολευομαι,μεχρι κεντρο παω μια χαρα,λεωφορειακι κι εφτασα!αλλα δυτικα με ζοριζει πολυ,δεν προσανατολιζομαι και δεν κανεινα οδηγω...οπου σας βολεψει λοιπον!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες τις κοπελιτσες τις 30αρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!κουφετο ιατι καρτωθηκε ςπαλι ρε συ?

χααχαχαχχαχααχχαχαχαχα δεν ξερω ρε συ εδω την αλλη την διαγραψαν δια παντος εδω μεχρι και η μαεστρια εφαγε και δεν ξερουμε γτ ξαφνικα αρχισαν να πετουνε οι καρτες βροχη να μου πεφτουν τα μαλλια και να απαντω σε καθε καρτα και μετα αποκλυσμος.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...