Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      @DizzyツMommy έκανες την ωοληψια ; Πως πήγε ;

      @Antonia_ πως πάει η προετοιμασία ; Ποτέ θα κανείς υπερήχο ;;

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

αν μπω στην διαδικασια της υστεροσκοπησης θα πρεπει να περιμενω αλλο ενα εξαμηνο ,αν καταλαβα καλα????

οχι ρε βλακα ..ξεκινας αμέσως..απο τον αλλο μηνα...

εγω έκανα λαπαροσκοπηση υστεροσκόπηση και ηταν δυσκολο γιατι δεν ειχα μονο συμφυσεις αλλα και κατι υπολοιματα και ηταν σε δυσκολο σημειο στην αρχη της σαλπιγγας...

Για μενα καλυτερα να την κανεις να ησυχάσεις και εσυ...

Εγω και μιλόντας απο πλευρας μου παντα..μπορει να ειμαι και αρρωστη με αυτο..ήθελα να εχω κανει τα πάντα για να μην έχω το παραμικρό αγχος για τίποτα..να ξερω ότι τα εχω ψαξει όλα και να μην μου βασανίζει τιποτα το μυαλο..

αλλα σου λεω ..ετσι ειμαι εγω και δεν ξερω αν ειμαι σωστη..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τσούπρες μουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!

Πνίγομαι από δουλειά αλλά μπαίνω που και που να δω τι κάνετε...:D:D

Που ειναι μωρε το γειτονάκι μου...αμαν πια με αυτη τη δουλεια σε χασαμε..:-(:sad::-(


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε βλακα ..ξεκινας αμέσως..απο τον αλλο μηνα...

εγω έκανα λαπαροσκοπηση υστεροσκόπηση και ηταν δυσκολο γιατι δεν ειχα μονο συμφυσεις αλλα και κατι υπολοιματα και ηταν σε δυσκολο σημειο στην αρχη της σαλπιγγας...

Για μενα καλυτερα να την κανεις να ησυχάσεις και εσυ...

Εγω και μιλόντας απο πλευρας μου παντα..μπορει να ειμαι και αρρωστη με αυτο..ήθελα να εχω κανει τα πάντα για να μην έχω το παραμικρό αγχος για τίποτα..να ξερω ότι τα εχω ψαξει όλα και να μην μου βασανίζει τιποτα το μυαλο..

αλλα σου λεω ..ετσι ειμαι εγω και δεν ξερω αν ειμαι σωστη..

συμφωνω μαζί σου...αλλά εγώ της είχα πει (αν θυμασαι είχαμε ξαναμιλήσει μαζι παλιά για την υστεροσκοπηση) και με είχε παρει στο κυνηγι.

τωρα βεβαια ίσως με βάλει να την κανω για να ηρεμήσω ... με εβαλε σε υποψιες αυτο που λεει το αρθρο σου για το ενδομητριο...με ειχε ξανακοιταξει μια φορα το Μαϊο και ειχε δει οτι το ενδομητριο οτι δεν ηταν πολυ παχυ (εξου και ενω ηταν να ξεκινησω Μάιο μου ειπε να το αφησω για Ιουνιο). Ειμαι παλι στην δευτερη φαση του κυκλου και θα δω αυριθο πως θα ειναι το ενδομητριο...αν δεν ειναι καλο θεωρω οτι σιγουρα θα με στειλει για υστεροσκοπηση.

Και ποσο κοστιζει , θυμασαι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια οποτε θα χεις μια ιδεα του τι γινεται...να σου φυγει και το αγχος οτι εχεις ολα κακα του κοσμου πανω σου:rolleyes:

Καρπουζακι ψυχολόγος είσαι???

Ειλικρινα μιλαω τωρα.

Αισθανεται σαν εχει ολα τα κακα του κοσμου πανω της = βενους75 .

Σου βγαζω το καπελο...Ειλικρινα!!!

υ.γ. : τα μονα ''κακα'' που δεν εχω είναι τα άλλα που με δυσκολευουν πολλακοις ( βλ. δυσκοιλιοτης)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζί σου...αλλά εγώ της είχα πει (αν θυμασαι είχαμε ξαναμιλήσει μαζι παλιά για την υστεροσκοπηση) και με είχε παρει στο κυνηγι.

τωρα βεβαια ίσως με βάλει να την κανω για να ηρεμήσω ... με εβαλε σε υποψιες αυτο που λεει το αρθρο σου για το ενδομητριο...με ειχε ξανακοιταξει μια φορα το Μαϊο και ειχε δει οτι το ενδομητριο οτι δεν ηταν πολυ παχυ (εξου και ενω ηταν να ξεκινησω Μάιο μου ειπε να το αφησω για Ιουνιο). Ειμαι παλι στην δευτερη φαση του κυκλου και θα δω αυριθο πως θα ειναι το ενδομητριο...αν δεν ειναι καλο θεωρω οτι σιγουρα θα με στειλει για υστεροσκοπηση.

Και ποσο κοστιζει , θυμασαι???

Την εκανα στο Ιασω μου πήγε 480 ευρω...το νοσοκομείο αλλα ο γιατρος μου δεν μου πήρε τιποτα....

Τωρα αν ειναι σου αφαιρεσουν τιποτα θα στοιχιζει παραπάνω...

Βεβαια όταν είχα παρει να ρωτησω στο Ιασω μου είχαν πει 550 +ΦΠΑ..τωρα γιατι μου πηραν 480 δεν ξερω


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικο.....μονο που αυτο ειναι πιγκουινος:rolleyes::rolleyes:

Ναι ειμαι το κοτοπουλακι που ντυθηκε πιγκουίνος:tongue::tongue::tongue::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τσούπρες μουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!

Πνίγομαι από δουλειά αλλά μπαίνω που και που να δω τι κάνετε...:D:D

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!!!!

Ευτυχως που εισαι και εσυ μια προκομενη εδω, διοτι εμεις οι αλλες το χουμε ριξει στο σορολοπι...Επισης πεσμου που δουλευεις γαι να ξερω να μην στειλω βιογραφικο...Εσεις εκει δουλευετε ρε πραγματικα...δεν θελω τετοια δουλειααααα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...