Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Μην ανησυχεις Τζωρτζινο...εγω είμαι κλαψοτετοια...μην μου δινετε σημασια όταν λεω οτι δεν ειμαι καλα :o .

Να μου δινετε σημασια όταν λέω οτι ειμαι καλα...αυτό θα είναι αξιοσημείωτο και άξιο ανάλυσης , αν ποτε μου συμβει :shock:

Εσυ για λεγε για λεγε...πως προχωράτε?????

Εγω περιμένω να μου ερθει περιοδος τωρα στις αρχες Οκτώμβρη και μετά βουρ στο πατσα...

ειμαι βρε στην αναμονή από τος αρχες του Γενναρη που έκανα την τελευται αποξεση...μετα είχε πεσει απαγορευτικο...

Τωρα επιτελους περιμενω πως και πως


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά σας...αφου δεν μου μιλατε θα φυγωωωωωωωω....... :cry::cry::cry::cry:

Θα πάω να παιξω με τις κουκλες μου...μονη μου!!!!:-P:razz::-P

καλε φερε τις κουκλες σου να παιξουμε μαζι...:tongue::tongue::tongue:

και ναι μου τα χει κανει και τα τρια ο μικρος αναγωγος....δεν φταιω εγω...μολις με βλεπει εμπνεεται:D:D:D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένω να μου ερθει περιοδος τωρα στις αρχες Οκτώμβρη και μετά βουρ στο πατσα...

ειμαι βρε στην αναμονή από τος αρχες του Γενναρη που έκανα την τελευται αποξεση...μετα είχε πεσει απαγορευτικο...

Τωρα επιτελους περιμενω πως και πως

πως μιλατε ετσι πια....ακου βουρ στο πατσα...γιατι μανταμ τοσους μηνες ειχες πληρη αποχη??:rolleyes::rolleyes: οχι....αρα....:lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σας πω...μολις το εσωσε ο στυλοβατης τουτουνου του τοπικ...

μονο στην τζωρτζινο θα μιλαω που ειναι πανταχου παρουσα...:tongue::tongue::tongue::tongue:

που κρυφτηκατε οι υπολοιπες???? Ρε παιδια εχω ενα θεμα με το τάημινγκ, πάντα πέφτω σε λάθος χρόνο. :tongue:

Πες τα πες τα....να τα ακουνε όλες..

ειδες αφου σας καλεσα προσπαθώ να ειμαι σωστή οικοδεσπότης...;) πανταχου παρούσα...

καλα με τα ορθογραφικα μου μην σας βγάλω και κανα ματι προσοχη..δεν το κατέχω το αθλημα...ειμαι της πρωτης δέσμης:D:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Πες τα πες τα....να τα ακουνε όλες..

ειδες αφου σας καλεσα προσπαθώ να ειμαι σωστή οικοδεσπότης...;) πανταχου παρούσα...

καλα με τα ορθογραφικα μου μην σας βγάλω και κανα ματι προσοχη..δεν το κατέχω το αθλημα...ειμαι της πρωτης δέσμης:D:D:D:D

κοτοπουλακι.....οικοδεσποινα εισαι πουλακι μου....αχ αυτη η πρωτη δεσμη...:oops::oops::oops:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πως μιλατε ετσι πια....ακου βουρ στο πατσα...γιατι μανταμ τοσους μηνες ειχες πληρη αποχη??:rolleyes::rolleyes: οχι....αρα....:lol::lol:

Γιατι Γενναρη έκανα αποξεση ..μετα αναμονη..μετα τον Απρίλιο έκανα την επεμβαση Λαπαροσκόπηση -υστεροσκόπηση...μετα επινα για 2 μηνες αντισυληπτικα για να μην δημιουργηθούν πάλι συμφήσεις μετα Ιουλιο-Αυγουστο περιμενα δύο κύκλους να δουμε ότι όλα ειναι οκ...τωρα το Σεπτεμβρη έκανα την διαγνωστική υστεροσκόπηση...και ναι τσουπ ελειωσε επιτέλους η αναμονή...:tongue::tongue::tongue:

καταλαβες...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένω να μου ερθει περιοδος τωρα στις αρχες Οκτώμβρη και μετά βουρ στο πατσα...

ειμαι βρε στην αναμονή από τος αρχες του Γενναρη που έκανα την τελευται αποξεση...μετα είχε πεσει απαγορευτικο...

Τωρα επιτελους περιμενω πως και πως

Καλή αρχή και καλο βόλη.Λοιπόν, θα πιάσεις με την πρωτη προσπαθεια δίδυμα και θα τα γεννήσεις τον Ιούνιο του 2011..Τάδε έφη βένους75!!!ΤΕΛΟΣ!!!!

Και εγω είχα κάνει απόξεση αρχές Δεκεμβριου και με εβαλε σιγα σιγα απο Ιουνιο να προσπαθουμε...αλλά εμενα μετα την απόξεση του Δεκεμβρίου έχει διαλυθεί ο κύκλος μου...ποτε δεν ειχα σταθερο κύκλο αλλά τωρα παραγινε το κακό συν του ότι έχει ελλατωθεί σημαντικα η ροή...Λετε να μπαίνω στην εμμηνόπαυση????

Link to comment
Share on other sites

καλε φερε τις κουκλες σου να παιξουμε μαζι...:tongue::tongue::tongue:

και ναι μου τα χει κανει και τα τρια ο μικρος αναγωγος....δεν φταιω εγω...μολις με βλεπει εμπνεεται:D:D:D

Ρε συ, είμαι ολιγον τι δυσκοιλια...δεν περνάς απο το σπίτι μου καμια βόλτα? Θα γίνεις η μούσα μου!!!

Για να μην σε κουράζω ερχομαι και στον χωρο σου...δεν θα σε ταλαιπωρήσω πολύ ...ίσα που θα εμπνευστώ, ίσα που θα σας χε.ω και μετά θα φύγω!!!! :tongue::tongue::D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

κοτοπουλακι.....οικοδεσποινα εισαι πουλακι μου....αχ αυτη η πρωτη δεσμη...:oops::oops::oops:

:D:D:D:D:tongue::tongue::tongue::tongue: και κατι δεν μου καθόταν καλα:oops::oops::oops:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή αρχή και καλο βόλη.Λοιπόν, θα πιάσεις με την πρωτη προσπαθεια δίδυμα και θα τα γεννήσεις τον Ιούνιο του 2011..Τάδε έφη βένους75!!!ΤΕΛΟΣ!!!!

Και εγω είχα κάνει απόξεση αρχές Δεκεμβριου και με εβαλε σιγα σιγα απο Ιουνιο να προσπαθουμε...αλλά εμενα μετα την απόξεση του Δεκεμβρίου έχει διαλυθεί ο κύκλος μου...ποτε δεν ειχα σταθερο κύκλο αλλά τωρα παραγινε το κακό συν του ότι έχει ελλατωθεί σημαντικα η ροή...Λετε να μπαίνω στην εμμηνόπαυση????

Λες πουλάκι μου να ειναι τοσο ευκολο....

Καλα λες όλο βλακεις..ακου η μειωση της ροής της περιοδου μπορει να οφειλετε σε συμφήσεις που εχουν δημιουργηθει..και εχοντας κανει αποξεση υπαρχει πιθανότητα να εχουν δημιουργηθεί...μην το αφηνεις..αντε κανε μια υστεροσκόπηση για να ησυχάσεις...ακουμε που σε λέω...

Ρε συ, είμαι ολιγον τι δυσκοιλια...δεν περνάς απο το σπίτι μου καμια βόλτα? Θα γίνεις η μούσα μου!!!

Για να μην σε κουράζω ερχομαι και στον χωρο σου...δεν θα σε ταλαιπωρήσω πολύ ...ίσα που θα εμπνευστώ, ίσα που θα σας χε.ω και μετά θα φύγω!!!! :tongue::tongue::D:D:D:D

καλο.....ξεραθηκα στα γελια ρεζίλι εγινα:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, είμαι ολιγον τι δυσκοιλια...δεν περνάς απο το σπίτι μου καμια βόλτα? Θα γίνεις η μούσα μου!!!

Για να μην σε κουράζω ερχομαι και στον χωρο σου...δεν θα σε ταλαιπωρήσω πολύ ...ίσα που θα εμπνευστώ, ίσα που θα σας χε.ω και μετά θα φύγω!!!! :tongue::tongue::D:D:D:D

καλα θα το σκεφτωωωω....:tongue::tongue:

:D:D:D:D:tongue::tongue::tongue::tongue: και κατι δεν μου καθόταν καλα:oops::oops::oops:

δεν πειραζει κοτοπουλακι μου....εδω ειμαι εγω...θα σε βοηθαωωωωω:D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Λες πουλάκι μου να ειναι τοσο ευκολο....

Καλα λες όλο βλακεις..ακου η μειωση της ροής της περιοδου μπορει να οφειλετε σε συμφήσεις που εχουν δημιουργηθει..και εχοντας κανει αποξεση υπαρχει πιθανότητα να εχουν δημιουργηθεί...μην το αφηνεις..αντε κανε μια υστεροσκόπηση για να ησυχάσεις...ακουμε που σε λέω...

Θα πάω αύριο στην γιατρό να της το πω... Πάντως κατι δεν παει καλά.

Με το καλησπέρα θα της πω το πρόβλημα μου και θα της κανω και την γνωματευση ( υστεροσκοπηση- συμφησεις κτλ...) .Ελπιζω να μην με παρει στο κυνηγι. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω αύριο στην γιατρό να της το πω... Πάντως κατι δεν παει καλά.

Με το καλησπέρα θα της πω το πρόβλημα μου και θα της κανω και την γνωματευση ( υστεροσκοπηση- συμφησεις κτλ...) .Ελπιζω να μην με παρει στο κυνηγι. :oops:

Εμένα μου το είχε πει ο γιατρο μου...μου ειχε πει ότι ειναι μια ενδειξη για το αν υπάρχουν συμφήσεις...

Νομιζω ότι υπαρχουν και θέματα στο ιντερνε....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καλα θα το σκεφτωωωω....:tongue::tongue:

Αντε καλε που θα το σκεφτείς...Κανε το καλο και ριξτο στο γυαλο...

Ενα πραγμα να θυμασαι...οι καλες πραξεις σε οδηγουν στον παράδεισο!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...