Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

αληθεια λες:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε προσεχε μην σε κανει γουλη καμια μερα για να το ευχαριστηθει..βρε λες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

με τοσα που σου λεει προσεχεεεεεεεεεεεεεεεε:lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια,χτες πηγα σε εναν υπεροχο γαμο,των καινουργιων μας γειτονων στην οικοδομη,εστρωσα ολη την οικοδομη ροδοπεταλα και ρυζια με φαναρακια ροζ,κολλησαμε κλαδια ελιας με μονωτικη ταινια στην πορτα τους,και γεμισαμε το ασανσερ μπαλονια με ευχες που γραψαμε,τσουπ σε μια ωρα ηρθαν και αυτοι και τσιριζαν απο ενθουσιασμο.Τι ωραια να επισφραγιζεις με την δικια σου πινελια και πρωτοβουλια κατι τετιοες μικρες λεπτομερειες που μενεουν αξεχαστες!Κατα τα αλλα βρισκομαι σε ωορηξια,παρα πολλα΄υγρα,αγορασα και κατι προστυχοεσωρουχα,θα δειξει.Παντως ειμαι πολυ αισιοδοξη για τον καινουργιο γιατρο που θα γνωρισω,υπομονη μεχρι τις 4 Οκτωβριου.


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια,χτες πηγα σε εναν υπεροχο γαμο,των καινουργιων μας γειτονων στην οικοδομη,εστρωσα ολη την οικοδομη ροδοπεταλα και ρυζια με φαναρακια ροζ,κολλησαμε κλαδια ελιας με μονωτικη ταινια στην πορτα τους,και γεμισαμε το ασανσερ μπαλονια με ευχες που γραψαμε,τσουπ σε μια ωρα ηρθαν και αυτοι και τσιριζαν απο ενθουσιασμο.Τι ωραια να επισφραγιζεις με την δικια σου πινελια και πρωτοβουλια κατι τετιοες μικρες λεπτομερειες που μενεουν αξεχαστες!Κατα τα αλλα βρισκομαι σε ωορηξια,παρα πολλα΄υγρα,αγορασα και κατι προστυχοεσωρουχα,θα δειξει.Παντως ειμαι πολυ αισιοδοξη για τον καινουργιο γιατρο που θα γνωρισω,υπομονη μεχρι τις 4 Οκτωβριου.

τα προστυχοεσωρουχα ειναι για το νεο γιατρο που θα γνωρισεις στις 4 του μηνου?:lol::lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι καλε!!!!!!!!!!!Για τον αντρουλη μου που εχει βαρεθει να με βλεπει με τα μπεζουλιαρικα τα μινερβα,αγορασα κατι διαφορετικο,μετα από καιρο.Παντως ο γιατρος ειναι κακασχημος,μου ειπαν οτι μοιαζει με κουναβι,αλλα εχει απιστευτο χιουμορ και χαρακτηρα.Φοβαμαι μην με πιασει σπαστικο γελιο!!Και στο google δεν εχει φωτο του να προετοιμαστω τι τερας θα δω.


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιαμι γιαμι.....:tongue::tongue: πως ηταν η σαλονικα μικρο μου???

Κουραστηκα πολυ πολυ...

Φυγαμε 5 το πρωι την Παρασκευή φτασαμε κατα της 11 στο εργοστάσιο...σχεδιαζαμε μέχρι τις 7 μετα ξεκουράστηκα μια ώρα στο ξενοδοχείο..βεβαια απο την υπερένταση δεν μπορούσα να κλεισω μάτι...

έκανα μπανάκι και πέρασε ο πελάτης να μας πάρεις ..μας έκανε ένα τουρ στη Σαλονικα και κατα της 11:30 πήγαμε να φάμε ..ειπιαπε τα τσιπουράκια μας και τα κρασάκια μας και κατα τις 2:30 φυγαμε απο εκει και πήγαμε σε κλαμπακι...ξεμπερδέψαμε κατα τις 4:30 το πρωι και λεει το αφεντικό δεν την κανουμε τωρα...και την καναμε ....

Μιλαμε δεν μπορουσα να κρατήσω τα μάτια μου...

Δεν ήθελα να κοιμηθω στο αυτοκίνητο γιατι ήταν και αυτο ξενυχτης και δεν είχα εμπιστοσύνη..Ευτυχως αυτος δεν πίνει και ετσιήταν νηφάλιος..

Φτασαμε κατα τις 11 και μετα όλο το Σάββατο όπου ακουμπόυσα κοιμώμουν δεν φαντάζεσαι...:rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Κουραστηκα πολυ πολυ...

Φυγαμε 5 το πρωι την Παρασκευή φτασαμε κατα της 11 στο εργοστάσιο...σχεδιαζαμε μέχρι τις 7 μετα ξεκουράστηκα μια ώρα στο ξενοδοχείο..βεβαια απο την υπερένταση δεν μπορούσα να κλεισω μάτι...

έκανα μπανάκι και πέρασε ο πελάτης να μας πάρεις ..μας έκανε ένα τουρ στη Σαλονικα και κατα της 11:30 πήγαμε να φάμε ..ειπιαπε τα τσιπουράκια μας και τα κρασάκια μας και κατα τις 2:30 φυγαμε απο εκει και πήγαμε σε κλαμπακι...ξεμπερδέψαμε κατα τις 4:30 το πρωι και λεει το αφεντικό δεν την κανουμε τωρα...και την καναμε ....

Μιλαμε δεν μπορουσα να κρατήσω τα μάτια μου...

Δεν ήθελα να κοιμηθω στο αυτοκίνητο γιατι ήταν και αυτο ξενυχτης και δεν είχα εμπιστοσύνη..Ευτυχως αυτος δεν πίνει και ετσιήταν νηφάλιος..

Φτασαμε κατα τις 11 και μετα όλο το Σάββατο όπου ακουμπόυσα κοιμώμουν δεν φαντάζεσαι...:rolleyes::rolleyes:

κακοπερασες κοτοπουλακι εεεεε????:rolleyes::rolleyes::rolleyes: να τα τσιπουρα και τα κρασια με τα αφεντικα...α ρε το κεφαλαιο...μας καπελωσε:D:D:D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

κακοπερασες κοτοπουλακι εεεεε????:rolleyes::rolleyes::rolleyes: να τα τσιπουρα και τα κρασια με τα αφεντικα...α ρε το κεφαλαιο...μας καπελωσε:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα χθες να παιξω με τον ανηψιο μου...ο οποιος αφου ξερασε πανω μου...:confused::confused::confused: γελαγε σαν να εκανε κανα κατορθωμα μεγαλο...οποτε κι εγω για να τον εκδικηθω του γαργαλαγα τις πατουσες μεχρι που κατουρηθηκε απο τα γελια...(κυριολεκτικα):D:D:D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα χθες να παιξω με τον ανηψιο μου...ο οποιος αφου ξερασε πανω μου...:confused::confused::confused: γελαγε σαν να εκανε κανα κατορθωμα μεγαλο...οποτε κι εγω για να τον εκδικηθω του γαργαλαγα τις πατουσες μεχρι που κατουρηθηκε απο τα γελια...(κυριολεκτικα):D:D:D

εεε..ντροπη το έκανες το παιδακι ρεζίλι...καλε ποσο είναι...

σε ξερασε ε...χιχιχιχι:D:D:D τι σημαινει άραγε:rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...