Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      1 hour ago, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      πρίν από 8 λεπτά , Nima21 είπε:

      Τους εχω ενημερώσει ήδη, απλως ειχα απορια ποια η διαφορά στον τρόπο χορήγησης  και αν γνωριζει καποια κοπελα .. Γιατι ας πουμε δεν τα παιρνουν ολες κολπικά εφόσον ειναι μικρότερες και οι πιθανές παρενεργειες λογικά;

      *Μία νυστα παντως και εγω την έχω.. 😝

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ό,τι καλύτερο και σε σένα! 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα!!σας βρηκα...σας εχω τεστ...πηρα τις μισες εξετασεις αιματος γαι θρομβοφιλια και μι απου λεγεται παραγων VIII ειναι πολυ χαμηλη...αλλα αυτο ειναι αιμοροφιλι αδεν ειναι θρομβοφιλια απο οτι καταλαβα...και οχι τιποτε αλλο δεν εχω αδιαθετησει κιολας.....λαλαλαλαλαλαλαλαλα!!

emmalene, κι εγώ έχω το ίδιο θεματάκι με τον παράγοντα VIII αλλά ευτυχώς εμένα δεν είναι πολύ χαμηλός, είναι οριακός. Μια αιματολόγος στο Αλεξάνδρα μου είπε για κάτι περαιτέρω εξετάσεις αλλά εγώ βαρέθηκα να τις κάνω, ένας άλλος αιματολόγος ιδιώτης μου είπε ότι δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά. Τι κάνετε?

Εγώ μία από τα ίδια.

Έχω βαρεθεί να λέω πόσο δουλεύω και πόσο κουράζομαι.

Τα βράδια γυρίζω σπίτι και πέφτω ξερή.

Ακόμη και σήμερα έχω δουλειά.

Αφήστε τα, μέχρι το Νοέμβρη δεν με βλέπω να κάνω τίποτε άλλο εκτός από δουλειά.

Σας φιλώ γλυκά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Δεν ειναι καμια εδω????τα νευρα μου.....:evil::evil::evil:

Τσα....τι επαθες ζουζουνακι μου?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα....τι επαθες ζουζουνακι μου?

Ααααααααααχ επιτελους θα τα πω!!!!Θα σκασω απο χθες..... η κουνιαδα ξαναχτυπησε....

Ημασταν σε ενα γαμο...εγω ελαφρως σουρωμενη...στο ασχετο μου λεει η σιχαμενη "Πηγες τελικα στον Μ.???" (το γυναικολογο που παει αυτη...θελει να με στειλει εκει!!!!!!εγω εντομεταξυ εχω κλεισει σε αλλον για 5 οκτωβριου)

"Μπαααα....οχι ακομα" της λεω....και αρχισε να μου λεει να μου κλεισει αυτη ραντεβου αν θελω γιατι εχει πολυ δουλεια και δε θα βρω,και κατι μακακιες....ειναι τυχερη που ειχα πιει αλλιως θα τα ακουγε....τωρα που το θυμαμαι συγχιζομαι....ακομα και σ αυτο ελεγχο θελει να κανει ρε....και οταν ετοιμαζομασταν για το γαμο τετοια μου εκανε....:evil::evil::evil:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααααααααααχ επιτελους θα τα πω!!!!Θα σκασω απο χθες..... η κουνιαδα ξαναχτυπησε....

Ημασταν σε ενα γαμο...εγω ελαφρως σουρωμενη...στο ασχετο μου λεει η σιχαμενη "Πηγες τελικα στον Μ.???" (το γυναικολογο που παει αυτη...θελει να με στειλει εκει!!!!!!εγω εντομεταξυ εχω κλεισει σε αλλον για 5 οκτωβριου)

"Μπαααα....οχι ακομα" της λεω....και αρχισε να μου λεει να μου κλεισει αυτη ραντεβου αν θελω γιατι εχει πολυ δουλεια και δε θα βρω,και κατι μακακιες....ειναι τυχερη που ειχα πιει αλλιως θα τα ακουγε....τωρα που το θυμαμαι συγχιζομαι....ακομα και σ αυτο ελεγχο θελει να κανει ρε....και οταν ετοιμαζομασταν για το γαμο τετοια μου εκανε....:evil::evil::evil:

Καλα μου εισαι χαζο ..καθεσε και σκας με τις μαλακίες της..

Οχι πες της σε ευχαριστω πολυ αλλα τα θεματα μου ξερω να τα χειριζομαι και μονη μου...αν χρειαστω βοηθεια θα σε εχω στα υποψη:rolleyes::rolleyes:

Αμαν να μην εχει καθολου τακτ αυτη η γυναικα..:twisted::twisted:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Και εκανα και χαζομαρα....απο τη χαρα μου που βρηκα ραντεβου στο γυναικολογο (ειναι ο κορυφαιος της περιοχης και δεν κλεινει ευκολα) ξεχασα οτι τη μερα εκεινη πρεπει να ειμαι Θεσσαλονικη για κατι σεμιναρια απο τη δουλει....τωρα πρεπει να βρω τροπο να ακυρωσω το σεμιναριο αυριο γιατι το γιατρο εννοειται οτι δεν τον ακυρωνω!!!Και ελεγα την ωρα που εκλεινα το ραντεβου..."τι εχω να κανω εκεινη τη μερα...τι εχω να κανω εκεινη τη μερα....μπαααα τιποτα σημαντικο αλλιως θα το θυμομουν...." :lol::lol::lol:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι τακτ να εχει ρε....μετα αναρωτιουνται γιατι δεν πηγαινω στο χωριο καθολου....καλα ειναι δυνατον,στο γαμο της ηρθε να με ρωτησει τετοιο πραγμα???παλι καλα που δε ρωτησε ποτε το καναμε τελευταια...τι καλα ειχα ησυχασει τοσο καιρο....ασε που πηγε και φορεσε παρομοια ρουχα με μενα!!!!!χα!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και εκανα και χαζομαρα....απο τη χαρα μου που βρηκα ραντεβου στο γυναικολογο (ειναι ο κορυφαιος της περιοχης και δεν κλεινει ευκολα) ξεχασα οτι τη μερα εκεινη πρεπει να ειμαι Θεσσαλονικη για κατι σεμιναρια απο τη δουλει....τωρα πρεπει να βρω τροπο να ακυρωσω το σεμιναριο αυριο γιατι το γιατρο εννοειται οτι δεν τον ακυρωνω!!!Και ελεγα την ωρα που εκλεινα το ραντεβου..."τι εχω να κανω εκεινη τη μερα...τι εχω να κανω εκεινη τη μερα....μπαααα τιποτα σημαντικο αλλιως θα το θυμομουν...." :lol::lol::lol:

:tongue::tongue::tongue::tongue:

Βρε τι χαζουλικο που εισαι..φυσικα και δεν ακυρωνεις το ραντεβου με το γιατρο...αντε να πας να δουμε τι θα σου πει αυτος..μακαρι να ειναι όσο καλος λες και να σου βρει τη λύση..

Για το σεμιναριο βρες κατι να το ακυρώσεις δεν χαλασε και ο κοσμος


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue::tongue:

Βρε τι χαζουλικο που εισαι..φυσικα και δεν ακυρωνεις το ραντεβου με το γιατρο...αντε να πας να δουμε τι θα σου πει αυτος..μακαρι να ειναι όσο καλος λες και να σου βρει τη λύση..

Για το σεμιναριο βρες κατι να το ακυρώσεις δεν χαλασε και ο κοσμος

Δεν ειναι ευτυχως απαραιτητο,ειναι στα προαιρετικα οποτε το ξαναδηλωνω το αλλο εξαμηνο....ωρες ωρες (πολλες ωρες) ειμαι οντως χαζουλικο!!!!:tongue::tongue::tongue:

Μιλαμε εκλεισα το ραντεβου και μετα απο καμια ωρα μου ηρθε η εμπνευση...


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι τακτ να εχει ρε....μετα αναρωτιουνται γιατι δεν πηγαινω στο χωριο καθολου....καλα ειναι δυνατον,στο γαμο της ηρθε να με ρωτησει τετοιο πραγμα???παλι καλα που δε ρωτησε ποτε το καναμε τελευταια...τι καλα ειχα ησυχασει τοσο καιρο....ασε που πηγε και φορεσε παρομοια ρουχα με μενα!!!!!χα!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλα αν ο ανθρωπος εχει τετοια ζηλια μεσα του δεν αλλαζει με τιποτα..

αυτη αγαπη μου ψαχνει ευκαιρια να σου την πει για να σκας και για να φαινεται πως αυτη ειναι η καλυτερη..α..ρε βεργα που θέλει..

Καλα κανεις και δεν πας ..αν ειναι να σου σπαει τα νευρα γιατι να πηγαινεις..λες να την χασεις απο πελάτη..μμμμμμ


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα αν ο ανθρωπος εχει τετοια ζηλια μεσα του δεν αλλαζει με τιποτα..

αυτη αγαπη μου ψαχνει ευκαιρια να σου την πει για να σκας και για να φαινεται πως αυτη ειναι η καλυτερη..α..ρε βεργα που θέλει..

Καλα κανεις και δεν πας ..αν ειναι να σου σπαει τα νευρα γιατι να πηγαινεις..λες να την χασεις απο πελάτη..μμμμμμ

Αυτη θα με χασει απο πελατη....ειναι η κομμωτρια μου!!!!γιααααααααααακ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτη θα με χασει απο πελατη....ειναι η κομμωτρια μου!!!!γιααααααααααακ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αληθεια λες:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε προσεχε μην σε κανει γουλη καμια μερα για να το ευχαριστηθει..βρε λες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

με τοσα που σου λεει προσεχεεεεεεεεεεεεεεεε:lol::lol:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααααα εχει το ξυλο βγηκε απο τον παραδεισο!!!παω να γελασω!!!φιλακια κουκλιτσα μου,τα ξαναλεμε αυριο!!!!:D:D:D

οκ...φιλακια γλυκο μου...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...