Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Η Ειρηνούλα μας (IRINI83) μαμά για δεύτερη φορά


ChristinaGRZ

Recommended Posts

Ειρηνη μου,κοπελα μου να σου ζησει η κορακλα σου!!Μονο χαρες να σου δινουν και τα δυο σου κοριτσακια!!Καλη αναρρωση τωρα και με το καλο να επιστρεψετε σπιτακι σας.Φιλακια σας!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

disney_348.gif

Να τη χαίρεστε Ειρήνη και τη δεύτερη κορούλα σας και πάντα να τις καμαρώνετε και τις δυο όπως επιθυμείτε! Καλή ανάρρωση τώρα στη μαμά και με το καλό να επιστρέψετε όλοι μαζί στο σπιτάκι σας!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

15_17_Princess_2.jpg

Καλώς μας ήρθε η Νο2!!!!!!!!!!!!

Αγαπημένη μου Φίλη, η συγκίνησή μου είναι μεγάλη!!!!!!

Είσαι ένας μοναδικός άνθρωπος με πολύ ιδιαίτερες ποιότητες, σου αξίζουν τα καλύτερα και χαίρομαι που τα έχεις στην αγκαλιά σου!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω λόγια να σε ευχαριστήσω για το καλό που μου έχεις κάνει <3

Ευχομαι Υγεία και Χαρά σε όλη σου την οικογένεια!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΡΗΝΙΩ !!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!

Να ειστε καλα κοριτσακι μου ολη η οικογενεια παντα ευτυχισμενοι και με υγεια.Περιμενουμε με αγωνια λεπτομερειες στον Καφε με το καλο να πατε σπιτακι σας!!!!:P:p:p:p


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρηνούλα μας,να σου ζήσει η κοράκλα σου και να είναι πάντα υγιής,γερή και δυνατή!!!!Εύχομαι από καρδιάς οι όμορφες κορούλες σας να σας χαρίσουν πολλές πολλές στιγμές ευτυχίας....

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολλά συγχαρητήρια για τον ερχομό της δεύτερης μπεμπούλας!

Με το καλό να αναρρώσεις και να επιτρέψεις σπίτι στην όμορφη, μεγαλύτερη πλέον οικογένεια!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ειρηνάκι τα είπαμε, αλλά για το πριγκιπισοκόριστο ΝΟ2 κι άλλες ευχούλες!

να είστε πάντα καλά και να τη χαίρεστε! να τη δείτε να μεγαλώνει όπως επιθυμείτε! και να τη χαρείς όσο και την αγγελικούλα σου!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...