Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Η Ειρηνούλα μας (IRINI83) μαμά για δεύτερη φορά


ChristinaGRZ

Recommended Posts

Ειρηνούλα συγχαρητήρια που έφερες ακόμη μια ψυχή στον κόσμο αυτό....καλό σαραντισμό να χαίρεσαι την Αγγελικούλα και το νέο μωράκι στην οικογένεια...σε φιλώ


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

...τι να πρωτοσχολιασω!!???!!!!

οτι εχω μπει ηδη 2-3 φορεσ για να σασ απαντησω και με επαιρναν τα ζουμια και τελικα δεν απαντουσα?!!!!

οτι με συγκινησατε οσο μα οσο δεν φανταζεστε?!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...τοσο τα κοριτσια απο το τοπικ του ιουνιου-ιουλιου 09 που εδω και ακριβωσ 2 χρονια (ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΜΑΣ...) εχουμε μοιραστει απιστευτεσ στιγμεσ ,

οσο και τα κοριτσια του octomber power αλλα και ολα τα αλλα κοριτσια που μου εγραψαν τισ ευχεσ τουσ κ ασ μην με ξερουν ολεσ!!

μεσα απο την καρδια μου σασ ευχομαι οτι επιθειμειτε να πραγματοποιηθει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οι ηδη μανουλεσ να χαιρεστε τα πλασματακια σασ ,εκεινεσ που περιμενουν με το καλο να κρατησετε τα μωρουλια σασ αγκαλιτσα , οι υπολοιπεσ να χαιρεστε τισ οικογενειεσ σασ, και ειδικα σε μια ψυχη ευχομαι με το καλο να μασ ανακοινωσει τα πολυ πολυ ευχαριστα και συντομα να κρατησει κι εκεινη το θαυματακι τησ στην αγκαλιτσα τησ!!!!!!!

την ιστορια του τοκετου μου οι περισσοτερεσ την διαβασατε στα αλλα τοπικ που γραφω ...ηταν δεν μπορω να πω αρκετα επιπονη και ωσ εμπειρια οχι και η καλυτερη...

αυτην την φορα δεν μπορω να καταλαβω αλλα απο την αρχη που πηγαμε στην κλινικη ,δηλαδη απο τισ 7 το πρωι ολο και κατι γινοταν και στραβωνα εγω...(το δωματιο ,αργησαν πολυ να με παρουν για την καισαρικη και αλλα τετοια διαφορα)

αρχικα πηρα μεγαλη φρικη γιατι ενω πηγαινα για ραχιαια αναισθησια πηρα ολικη αναισθησια...(αλλαγη αναισθησιολογου..αλλον περιμεναμε αλλοσ ηλθε..)

δεν ξερω αλλα αυτην την φορα δεν ηθελα καθολου να κοιμηθω!!!!!!!!!!!!φοβομουν πολυ...!ισωσ επειδη τωρα σκευτομουν πολυ την αγγελικη μου ... αν γινοταν κατι ...

κατεβηκα στο χειρουργειο σε πολυ ασχημη ψυχολογικη κατασταση ,γιατι πριν εγχειρηστω εγω ,ειχα δει μια αλλη κοπελα που μολισ ειχε γυρισει απο την καισαρικη και το πωσ ηταν και αρχισα να κλαιω και να φοβαμαι...βλεπετε θυμηθηκα <ολο το πακετο καισαρικησ...χειρουργεια κτλ..>

...εγινε η καισαρικη πηγα στο δωματιο με φριχτουσ πονουσ ,αλλα τα ντοκτορια διαπιστωσαν οτι ειχα πολυ ψιλα την μητρα μου..δεν ξερω γιατι δεν ειχε κατεβει!!!εκει αρχισε το σοου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ερχονται καθε μαια ,καθε νοσοκομα και ο γιατροσ μου και να παταν συνεχωσ την κοιλια μου!!!!!!!!εγω ουρλιαζα!!!!αφου ηταν μολισ βγηκα απο την εγχειρηση και πονουσα πολυ!!!!!!!!το αποκορυφωμα ηταν οταν αρχισαν να μου βαζουν ορουσ και υποθετα για να κανω πονουσ γεννασ ,για να αρχισει να συσπαται η μητρα και να κατεβει...

...δεν συνεχιζω αλλο σε περιγραφεσ...φανταζεστε...(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

παρολα αυτα και οτι περασα για να φερω στον κοσμο την ροζουλιτσα μου τα εχω ηδη ολα ξεχασει!!!!!!!!!!!!την βλεπω και καμαρωνω ,συγκινουμε που μερα με την μερα την βλεπω να φουσκωνει και να γινεται ποπελαρα!!!ευχαριστω συνεχωσ τον θεο κ την Παναγια που με αξιωσαν να φερω στον κοσμο δυο υγιεστατα και ζωντανα παιδακια...πριν 2,5 χρονια αυτο μπορουσα μονο σαν ονειρο να το σκευτομαι...

Θελω να σασ πω οτι δεν θα ξεχασω ποτε μου την στιγμη που προσπαθουσαν να με ξυπνησουν απο την ναρκωση κ συγχρονωσ εγω ακουγα το κλμα τησ πριγκιπισσουλασ μου....ξυπνησα ,ξαπλωσα στο φορειο κ ενω εκεινη εκλαιγε (παρολο που την σηκωναν οι μαιεσ..) με το που την ακουμπησαν στα ποδια μου (ουτε καν στην αγκαλια μου...απλα αναμμεσα στα ποδια!!_)εκεινη ησυχασε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χωρισ καν να την σηκωσω ,με καταλαβε κ ησυχασε!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν θυμαμαι να εχω συγκινηθει περισσοτερο στην ζωη μου...

α και για να ολοκληρωσω...η ροζουλιτσα μου γεννηθηκε 2700 και 51 ποντουσ!!!!!!!!!!σκλεναρικοβα κι εκεινη οπωσ η αδελφη τησ!!!!!!!!μοιαζουν καταπληκτικα μεταξυ τουσ ,αφου ειναι σαν να γεννησα ενα ιδιο ακριβωσ μωρο!!!!!!!!!(και οι 2 ολοιδιεσ ο πατερασ τουσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

η προσαρμογη μασ ειναι λιγο ψιλοδυσκολη (ειδικα οταν ξυπναν συγχρονωσ και πρεπει να ταϊστουν,κτλ, συγχρονωσ κ εγω ειμαι μονη μου... ),αλλα πιστευω οτι ολοι μασ θελουμε λιγο χρονο κ σε λιγο θα ειμαστε ολοι δρομολογημενοι!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη,για αλλη μια φορα συγκινηθηκα με τα λογια σου.περιμενω κι εγω σε λιγες μερες το πρωτο μου μωρακι,και σας διαβαζω συχνα στο αλλο θεμα και μου εχετε λυσει πολλες αποριες στην διαδρομη.

να σου ζησει η νεα σου πριγκιπισα,να σου δινει παντα χαρες,και μαζι με την πρωτη σου κορουλα να ειναι αγαπημενες,και παντα να λατρευουν την μανουλα τους.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω πολυ πολυ κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σαι καλα κ καλη λευτερια σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!ολα θα πανε πολυ πολυ καλα κ σε λιγεσ μερεσ θα κρατασ κι εσυ το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε ελα κ εσυ στο καφε μασ ...ειναι ωραια!!χι χι!!!

κ παλι ευχαριστω!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη να σου ζήσει η μικρή πριγκίπησα:D

Να είναι πάντα γερή και δυνατή.

Επίσης εύχομαι να κληρονομήσει τον δικό σου γλυκό χαρακτήρα:D και να γίνει ένας πολύ αγαπητός άνθρωπος σαν την μαμά της:D

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι!!!!!! Πάρε μια ευχούλα κι από εδώ: Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και να βρείτε γρήγορα τους ρυθμούς σας!!!!!

Φιλάκια πολλά στα μαγουλάκια της μικρούλας και της "μεγάλης" :tongue: της Αγγελικούλας!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

νατασσουλα και μαντινοπακι σασ ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να χαιρεστε κι εσεισ τα πανεμορφα αγορακια σασ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικακι μου να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!υγιησ να ειναι και πολλη ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...