Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!Και εγώ εγκυούλα και έχω ΠΗΤ 27Φεβρουαρίου!Σε όλες τις μέλλουσες μανούλες μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και προπάντων γερά παιδάκια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ έκλεισα στις 19Αυγούστου!!Μ'έπιασε λίγο άγχος επειδή αρκετά ιατρεία κλείνουν για 15Αύγουστο και μετά και δεν έβρισκα,πάλι καλά βρήκα!!Εγώ θα την κάνω Θεσσαλονίκη!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κάνω την Δευτερα!! Θα είμαι κλεισμένη 13 εβδομάδα. Το μόνο μου "πρόβλημα" είναι ότι εδώ και να δούνε το φύλο δεν το λένε..😣😣 κατά τα άλλα ελπίζω να είναι όλα καλά!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκλεισα στις 19Αυγούστου!!Μ'έπιασε λίγο άγχος επειδή αρκετά ιατρεία κλείνουν για 15Αύγουστο και μετά και δεν έβρισκα,πάλι καλά βρήκα!!Εγώ θα την κάνω Θεσσαλονίκη!

Έκλεισες σε κάποιον από τα "ονόματα" της πόλης ?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπέλες σας χαιρετω!!

Χαίρομαι ιδιαίτερα που βρήκα αυτο το φόρουμ. Ειμαι 13 βδομαδων και 5 ημερών. Κάναμε την αυχενική και την εξέταση nipt και ολα καλα. Αγοράκι!

Ερώτηση! Ειχα λίγη κοιλιτσα απο πάντα και τωρα δεν καταλαβαίνω καμια ιδιαίτερη διαφορα... Έχουν περάσει και τα συμπτώματα του πρώτου τριμήνου, δεν νοιωθω τίποτα πλέον και ανησυχώ αν ολα παν καλα... Αν δεν ντρεπόμουν τον γιατρο καθε εβδομάδα θα τον επισκεπτόμουν! Οταν ειχα τις αναγούλες κλπ δεν μου αρεσε, τωρα που δεν εχω τίποτα παλι δεν μου αρεσει....

Καμια με παρόμοια συναισθήματα;;

Χχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες σας χαιρετω!!

Χαίρομαι ιδιαίτερα που βρήκα αυτο το φόρουμ. Ειμαι 13 βδομαδων και 5 ημερών. Κάναμε την αυχενική και την εξέταση nipt και ολα καλα. Αγοράκι!

Ερώτηση! Ειχα λίγη κοιλιτσα απο πάντα και τωρα δεν καταλαβαίνω καμια ιδιαίτερη διαφορα... Έχουν περάσει και τα συμπτώματα του πρώτου τριμήνου, δεν νοιωθω τίποτα πλέον και ανησυχώ αν ολα παν καλα... Αν δεν ντρεπόμουν τον γιατρο καθε εβδομάδα θα τον επισκεπτόμουν! Οταν ειχα τις αναγούλες κλπ δεν μου αρεσε, τωρα που δεν εχω τίποτα παλι δεν μου αρεσει....

Καμια με παρόμοια συναισθήματα;;

Χχχχχχ

Μπραβοοοο!!!!!!!! Συγχαρητήριαααααα!!!!!!!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου...!! Εγώ είμαι 11 + 3 ημέρες.. Έχω λίγα συμπτώματα που ακόμα δεν έχουν περάσει.. το θέμα μου είναι πως χθες δεν ήμουν πολύ καλά, ένοιωθα λίγο άρρωστη ξαφνικα, Κ πήγα στη παθολόγο να με δει κ μου είπε πως είναι πολύ πιθανόν να ξεκινάει αμυγδαλιτιδα.. κάτι που δεν θέλαμε τώρα γτ δεν μπορώ να πάρω φάρμακα... είμαι σπίτι όλη μέρα από χθες μήπως κ το προλάβουμε... αλλά θα δείξει... Σορυ για το μεγάλο ποστ...:D

εγώ έχω αυχενική την επόμενη τρίτη. .. Κ εύχομαι να είναι όλα καλά....

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισες σε κάποιον από τα "ονόματα" της πόλης ?

Ναι σ'ενα απ'αυτα!Πήρα τηλ σε 2 ιατρεια και θα είναι κλειστα,τελικα βρήκα στο 3ο!Τι έγινε με την αυχενική?Όλα καλά?

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες σας χαιρετω!!

Χαίρομαι ιδιαίτερα που βρήκα αυτο το φόρουμ. Ειμαι 13 βδομαδων και 5 ημερών. Κάναμε την αυχενική και την εξέταση nipt και ολα καλα. Αγοράκι!

Ερώτηση! Ειχα λίγη κοιλιτσα απο πάντα και τωρα δεν καταλαβαίνω καμια ιδιαίτερη διαφορα... Έχουν περάσει και τα συμπτώματα του πρώτου τριμήνου, δεν νοιωθω τίποτα πλέον και ανησυχώ αν ολα παν καλα... Αν δεν ντρεπόμουν τον γιατρο καθε εβδομάδα θα τον επισκεπτόμουν! Οταν ειχα τις αναγούλες κλπ δεν μου αρεσε, τωρα που δεν εχω τίποτα παλι δεν μου αρεσει....

Καμια με παρόμοια συναισθήματα;;

Χχχχχχ

Πολύ ωραία!!!Με το καλό το αγοράκι σου!!Ποτέ έχεις ΠΗΤ?Έχεις αλλά παιδάκια?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία!!!Με το καλό το αγοράκι σου!!Ποτέ έχεις ΠΗΤ?Έχεις αλλά παιδάκια?

Το πρώτο, πρωτόγνωρη εμπειρία ! ΠΗΤ 4 Φεβρουαρίου....

Έχετε το νου σας στις αρρωστιες, το ανοσοποιητικό μας σύστημα ειναι πεσμένο (αποτι ειπε ο γιατρός).... Μακριά απο αρρώστους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι σ'ενα απ'αυτα!Πήρα τηλ σε 2 ιατρεια και θα είναι κλειστα,τελικα βρήκα στο 3ο!Τι έγινε με την αυχενική?Όλα καλά?

Ολα καλα με την αυχενική.... Απο το άγχος δεν ρώτησα ουτε τιμές ουτε τίποτα, απλά μου ειπε πως ολα ειναι καλα...

Κανε υπομονή και θα περάσει το κρυολόγημα.. Ειναι λογικό, και εγω όλο και κατι τσιμπούσα απεδω και απεκει... Παντως μετά την 13η εβδομάδα βρήκα τον εαυτό μου, την ενεργεια μου, επιτέλους

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καναμε και εμείς αυχενική την τρίτη. Μία χαρά. Δυστυχώς εδώ δε λένε φύλο οπότε θα πρέπει να κάνω ακόμα υπομονή 3-4 εβδομάδες γιαυτό.. κατά τα άλλα το σκατουλακι κουνιόταν όλη την ώρα ασταμάτητα!!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες σας χαιρετω!!

Χαίρομαι ιδιαίτερα που βρήκα αυτο το φόρουμ. Ειμαι 13 βδομαδων και 5 ημερών. Κάναμε την αυχενική και την εξέταση nipt και ολα καλα. Αγοράκι!

Ερώτηση! Ειχα λίγη κοιλιτσα απο πάντα και τωρα δεν καταλαβαίνω καμια ιδιαίτερη διαφορα... Έχουν περάσει και τα συμπτώματα του πρώτου τριμήνου, δεν νοιωθω τίποτα πλέον και ανησυχώ αν ολα παν καλα... Αν δεν ντρεπόμουν τον γιατρο καθε εβδομάδα θα τον επισκεπτόμουν! Οταν ειχα τις αναγούλες κλπ δεν μου αρεσε, τωρα που δεν εχω τίποτα παλι δεν μου αρεσει....

Καμια με παρόμοια συναισθήματα;;

Χχχχχχ

Από την μια τα συμπτώματα είναι πικρά αλλά από την άλλη λες έχω και κάτι οπότε πάνε όλα καλά. Τώρα υπομονή και σε 2-3 εβδομάδες θα αρχίσεις να το καταλαβαίνεις οπότε θα είσαι ήρεμη.

Εμένα έδωσε ένα δείγμα κίνησης στην 12η εβδομάδα και μία φορά στην 13η εβδομάδα. Τώρα από εδώ και πέρα περιμένω λίγο πιο συχνα.


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..ειμαι παρα πολυ χαρουμενη που γραφω εδω αλλα ακομα λιγο φοβισμενη...ΠΗΤ εχω 26 φεβρουαριου μας ευχομαι ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες..ειναι το πρωτο μ αλλα τον ιανουαριο ειχα μια παλλινδρομη γιαυτο απο οτι καταλαβαινετε ειμαι ακομα φοβισμενη..16 αυγουστου παω για αυχενικη..την γυναικολογο μ την εχω ζαλίσει καθε εβδομαδα σχεδον παω να το δω..γιαυτο οσες εχετε συμπτώματα ειστε τυχερες εγω δεν ειχα τιποτα ουτε στο αλλο ουτε τωρα..το μονο καλο ειναι οτι οταν ειμαι στη δουλεια επειδη κουραζομαι νιωθω τσιμπηματάκια αλα σαββατοκυριακο με την ψυχη στο στόμα.χαχα ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...