Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι πάρα πολύ.....σου στέλνω μια μεγάλη ειλικρινή αγκαλιά....

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

Καλημέρα καλα που χαθήκατε όλες;; Τωρα που ήρθα εγω φύγατε εσεις;;για μπείτε να πούμε τα νέα μας κ τις ανυσιχιες μας!!εχουμε δρόμο ακόμα κ χωρίς παρέα δεν βγαίνει!!χααχχαα σας φιλώ

Καλώς ήρθες Marilou ... Με το καλό να έρθει κ το δικό σου το μωράκι.. Έχω πητ 18/2 θα είμαστε κοντά... άκουσα κ εγώ το μωρό μου.. είναι μαγεία.. φύλο θα μάθουμε από Δευτέρα..

Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται?? Παντρεμενη? ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς ήρθες Marilou ... Με το καλό να έρθει κ το δικό σου το μωράκι.. Έχω πητ 18/2 θα είμαστε κοντά... άκουσα κ εγώ το μωρό μου.. είναι μαγεία.. φύλο θα μάθουμε από Δευτέρα..

Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται?? Παντρεμενη? ?

Ειναι τέλειο συναίσθημα!ποσο κοντά είμαστε στις ημερομηνίες!!εγω ειμαι 25 χρόνων κ παντρεμένη 7 μήνες!!φρεσκο πράγμα χαχαχα!ο σύζυγος ειναι 30 κ ήθελε πολύ ενα μπεμπέ κ εγω βέβαια μιας κ είμαστε 8 χρόνια μαζί κ εχουμε γνωρίσει ο ένας τον άλλο πολύ καλα!εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τέλειο συναίσθημα!ποσο κοντά είμαστε στις ημερομηνίες!!εγω ειμαι 25 χρόνων κ παντρεμένη 7 μήνες!!φρεσκο πράγμα χαχαχα!ο σύζυγος ειναι 30 κ ήθελε πολύ ενα μπεμπέ κ εγω βέβαια μιας κ είμαστε 8 χρόνια μαζί κ εχουμε γνωρίσει ο ένας τον άλλο πολύ καλα!εσυ;

τελειααα...!!! σου ευχομαι καθε ευτυχια!!!! εγω ειμαι 24 και ο μελλοντας συζυγος μου (χαχαχα) ειναι 28.. εχουμε σχεση 7μιση χρονια ακριβως.. λογοστεμενοι τους τελευταιους 5 μηνες και παντρευομαστε το νοεμβριο με θρησκευτικο!! εμας παλι δεν ηταν στο προγραμμα ενα μπεμπε βεβαια τωρα δεν το αλλαζουμε με τπτ... ανηπομωνουμε να ερθει γρηγοραααα...... :D :D

Link to comment
Share on other sites

τελειααα...!!! σου ευχομαι καθε ευτυχια!!!! εγω ειμαι 24 και ο μελλοντας συζυγος μου (χαχαχα) ειναι 28.. εχουμε σχεση 7μιση χρονια ακριβως.. λογοστεμενοι τους τελευταιους 5 μηνες και παντρευομαστε το νοεμβριο με θρησκευτικο!! εμας παλι δεν ηταν στο προγραμμα ενα μπεμπε βεβαια τωρα δεν το αλλαζουμε με τπτ... ανηπομωνουμε να ερθει γρηγοραααα...... :D :D

Η ώρα η καλή εύχομαι κ με ενα πόνο το μπεμπέ!!ποσο εβδομάδων έκανες την αυχενική;που θα γεννήσεις οταν έρθει η ώρα με το καλό;

Link to comment
Share on other sites

Marilou199 καθε ευτυχια ευχομαι στον γαμος σας....

February17 αντε καλα στεφανα με το καλο η ωρα η καλη.....

Εγω σε 2 μηνες κλεινω χρονο παντρεμενη κ 11 χρονια σχεσης....

Βεβαια θα ηθελα ολα να τα κανω πιο νωρις αλλα οι καταστασεις βλεπετε εγω τωρα ειμαι 31 κ ο συζυγος 32....

Κοριτσια απο κιλα πως πατε;

Συμπληρωματα γενικα παιρνετε π.χ σιδηρο ασβεστιο

Κ τριτον εχεται αρχισει να το νιωθετε το νινι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η ώρα η καλή εύχομαι κ με ενα πόνο το μπεμπέ!!ποσο εβδομάδων έκανες την αυχενική;που θα γεννήσεις οταν έρθει η ώρα με το καλό;

Ευχαριστώ... Κ εσύ με ένα πόνο!!!

Ήμουν 12 + 4... Εγώ μένω ηρακλειο κρητης.. θα γεννήσω

Στο πεπαγνη.. δημόσιο... Θέλω να νιώθω ασφαλής κ δίπλα στο μωρό μου ότι κ αν συμβεί θεέ μου φύλαγε... Εσύ? ?

Link to comment
Share on other sites

Marilou199 καθε ευτυχια ευχομαι στον γαμος σας....

February17 αντε καλα στεφανα με το καλο η ωρα η καλη.....

Εγω σε 2 μηνες κλεινω χρονο παντρεμενη κ 11 χρονια σχεσης....

Βεβαια θα ηθελα ολα να τα κανω πιο νωρις αλλα οι καταστασεις βλεπετε εγω τωρα ειμαι 31 κ ο συζυγος 32....

Κοριτσια απο κιλα πως πατε;

Συμπληρωματα γενικα παιρνετε π.χ σιδηρο ασβεστιο

Κ τριτον εχεται αρχισει να το νιωθετε το νινι;

Σε ευχαριστώ πολύ...!! Κ εσύ με το καλό να έρθει το μωράκι σου...

11 χρόνια εεεε??? Μπραβοοοο!!! Μια χαρα νεοι ειστε!! Να ζητε την καθε στιγμη... τπτ αλλο.. Νομίζω είναι υπέροχο!!! Είναι τόσο όμορφο να είσαι με κάποιον τόσα χρόνια... ειδικά όταν όλα είναι καλαα...σας εύχομαι να είστε μαζί μέχρι τα βαθιά γεράματα.. :D

Όσο για τα κιλά... ξεκίνησα 58 κ είμαι 61.. εύχομαι να μην πάρω 100 κιλά... χαχα..

Παίρνω σίδηρο, φολλικο οξύ... αυτα...

Ναι εγω το νιωθω.. Νομίζω πως αυτό είναι που νιώθω μερικές φορές.. όχι πάντα κ όχι κάθε μέρα.. αλλά νιώθω κάτι τέλειος διαφορετικό που αμέσως καταλαβαίνω ότι είναι αυτό... εχει πεταχτεί κ η κοιλιά... αντε να μπει ο χειμώνας... βιαζομαιιι...:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ... Κ εσύ με ένα πόνο!!!

Ήμουν 12 + 4... Εγώ μένω ηρακλειο κρητης.. θα γεννήσω

Στο πεπαγνη.. δημόσιο... Θέλω να νιώθω ασφαλής κ δίπλα στο μωρό μου ότι κ αν συμβεί θεέ μου φύλαγε... Εσύ? ?

Εγω ειμαι Αθήνα κ πρώτα ο θεός οταν έρθει η ώρα θα γεννήσω στο ΡΕΑ απο ζαλάδες πως πας;κ εγω 12+5 ήμουν οταν έκανα την αυχενική λένε εκει παίζουν οι καταλήλες εβδομάδες ηλικιακά για να δουν τις μετρήσεις κ να ελέγξουν την καλή ανατομία του εμβρύου! Έχω ακούσει κ άλλους γιατρούς να την κάνουν στις 11 εβδομάδες κ β επιπέδου στις 19 τι να πεις ο καθένας με την τακτική του

Link to comment
Share on other sites

Marilou199 καθε ευτυχια ευχομαι στον γαμος σας....

February17 αντε καλα στεφανα με το καλο η ωρα η καλη.....

Εγω σε 2 μηνες κλεινω χρονο παντρεμενη κ 11 χρονια σχεσης....

Βεβαια θα ηθελα ολα να τα κανω πιο νωρις αλλα οι καταστασεις βλεπετε εγω τωρα ειμαι 31 κ ο συζυγος 32....

Κοριτσια απο κιλα πως πατε;

Συμπληρωματα γενικα παιρνετε π.χ σιδηρο ασβεστιο

Κ τριτον εχεται αρχισει να το νιωθετε το νινι;

Σε ευχαριστώ πολύ να εισαι καλα! Εγω περνώ σίδηρο φιλικό όξυ κ τωρα άρχισα μαγνήσιο επειδή νιώθω κάτι συσπάσεις κ δεν τις θελουμε απο τωρα!απο κιλά δεν τολμώ να ζυγίστω αφού νιώθω λες κ πήρα 30 κιλά αλλά τα ρούχα που φορούσα προ εγκυμοσύνης θα έλεγα ότι μ κάνουν!το νινί ναι το εχω νιώσει οχι συνέχεια κανα δυο φορές κ οι μέρες είχαν αρκετή απόσταση μεταξύ τους! Εγω τωρα ειμαι ακριβώς 16 εβδομάδων κ φύλλο πιθανόν να δούμε απο βδομάδα που εχω γιατρό! Η κοιλιτσα πετάχτηκε!!!!! Εσένα; Ποσο εισαι τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Ααα τέλεια!! Εγω ειμαι σημερα ειμαι 15+2 κ έχω σε 2 εβδομάδες ραντεβού με το γιατρό!!το δεύτερο ε;μπράβο κούκλα μου να σου ζήσουν!εγω δεν ξερω δεν νιώθω προς το παρών αν ειναι αγορι η κορίτσι αλλα θέλω πολυ να ειναι κορίτσι μέσα μου!αν ειναι αγορι θα φανεί πριν τη β επιπέδου ελπίζω!πως ήταν μέχρι τωρα η εγκυμοσύνη σου;τι σύμπτωματα είχες;απο κιλά πως πας;τραβάει κατι η όρεξη σου; Ας πούμε αλμυρά,ξυνα...βομβαρδισμός απο ερωτήσεις αλλα καταλαβαίνεις πρωτάρα και ανυπόμονη!αχαχχα

Συμπτώματα ευτυχώς πολύ λίγα στην αρχή τώρα τίποτα. Από κιλά ακόμα δεν έχω πάρει καθόλου αλλά έχω ήδη αρκετά κιλά παραπάνω οπότε δεν με παίρνει κι ολας , βέβαια δεν στερουμαι τίποτα ότι μου έρθει τρώω. Εσύ πώς πας?

Marilou199 καθε ευτυχια ευχομαι στον γαμος σας....

February17 αντε καλα στεφανα με το καλο η ωρα η καλη.....

Εγω σε 2 μηνες κλεινω χρονο παντρεμενη κ 11 χρονια σχεσης....

Βεβαια θα ηθελα ολα να τα κανω πιο νωρις αλλα οι καταστασεις βλεπετε εγω τωρα ειμαι 31 κ ο συζυγος 32....

Κοριτσια απο κιλα πως πατε;

Συμπληρωματα γενικα παιρνετε π.χ σιδηρο ασβεστιο

Κ τριτον εχεται αρχισει να το νιωθετε το νινι;

Και από χάπια τα κλασικά όπως όλες σίδηρο και ασβέστιο και φιλικο οξύ.

Εγώ τον ενιωσα πρώτη φορά στην 12η εβδομάδα μετά έκανε γύρω στις 10 μέρες να ξανά νιώσω κάτι. Μετά τις 16 όμως είναι κανονικό κούνημα πλέον και όχι "μπουρμπουλιθρες". Τώρα στην 18η είναι καθημερινό το χτύπημα και αρκετά έντονο.


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και καλώς ήρθαν οι νέες μανούλες!!!Δεν προλαβαινω να μπω να σας πώ τα νέα μου,περιμενω πως και πως ν'αρχίσουν τα σχολεία να πάνε τα παιδάκια μου και μετά θα έχω χρόνο!!Έκανα και εγώ αυχενική όλα καλά,για φύλο δε μου είπε και δε ρωτησα!Θα το δούμε στη γιατρό μου!!Μου αρκεί που το μωράκι μου είναι καλά και αποφύγαμε την αμνιο!!

Link to comment
Share on other sites

Συμπτώματα ευτυχώς πολύ λίγα στην αρχή τώρα τίποτα. Από κιλά ακόμα δεν έχω πάρει καθόλου αλλά έχω ήδη αρκετά κιλά παραπάνω οπότε δεν με παίρνει κι ολας , βέβαια δεν στερουμαι τίποτα ότι μου έρθει τρώω. Εσύ πώς πας?

Εγω τρώω κανονικά όπως έτρωγα κ πριν κ να σ πω την αλήθεια κ πιο λίγο επειδή το στομάχι μου δεν ειναι κ στα καλύτερα του ακόμα!με πιάνουν κάτι ζαλάδες άρεσε που κ που του τύπου:χάνομαι νυστάζω κ δε μπορώ να άνοιξω ούτε τα μάτια μ! Απο κιλά δεν εχω ιδέα σίγουρα κάτι πήρα αλλά εχω κ αρκετό πριξημο ξέχασα να σας πω ότι απο φάρμακα περνώ κ outrogestan των 200 3 την ημέρα λόγω αιματακι στην αρχή κ τωρα λόγω χαμηλού πλακούντα! Εχω κοντά ενα μήνα να πάω γιατρό κ δε βλέπω την ώρα να περάσουν αυτές οι μέρες τη Πέμπτη θα πάω να δω το μπεμπέ επιτέλους!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθαν οι νέες μανούλες!!!Δεν προλαβαινω να μπω να σας πώ τα νέα μου,περιμενω πως και πως ν'αρχίσουν τα σχολεία να πάνε τα παιδάκια μου και μετά θα έχω χρόνο!!Έκανα και εγώ αυχενική όλα καλά,για φύλο δε μου είπε και δε ρωτησα!Θα το δούμε στη γιατρό μου!!Μου αρκεί που το μωράκι μου είναι καλά και αποφύγαμε την αμνιο!!

Μπράβο μακάρι έτσι να μαθαίνουμε πάντα ευχάριστα νέα!! Ποσο εισαι τωρα; Κ γιατι θα χρειαζόσουν αμνιο; Λόγω ηλικίας; Η απο τα ευρυματα της αυχενικης;

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι Αθήνα κ πρώτα ο θεός οταν έρθει η ώρα θα γεννήσω στο ΡΕΑ απο ζαλάδες πως πας;κ εγω 12+5 ήμουν οταν έκανα την αυχενική λένε εκει παίζουν οι καταλήλες εβδομάδες ηλικιακά για να δουν τις μετρήσεις κ να ελέγξουν την καλή ανατομία του εμβρύου! Έχω ακούσει κ άλλους γιατρούς να την κάνουν στις 11 εβδομάδες κ β επιπέδου στις 19 τι να πεις ο καθένας με την τακτική του

Ζαλάδες δεν έχω... πονοκεφάλους έχω τις τελευταίες 2 με 3 μέρες... αλλά δεν αντέχω με τπτ... Εσύ έχεις? ?

Link to comment
Share on other sites

Ζαλάδες δεν έχω... πονοκεφάλους έχω τις τελευταίες 2 με 3 μέρες... αλλά δεν αντέχω με τπτ... Εσύ έχεις? ?

Mε πιάνουν που κ που!απο πονοκεφάλους θα ηθελα να πω ότι ειμαι καλα προς το παρών!γιατρο ξανά πηγές μετά την αυχενική;απο προσοχή γενικά τι κανεις;δουλεύεις;σταμάτησες τη δουλειά η εισαι σπίτι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...